11 STYCZNIA PROTEST

11 stycznia ma odbyć się w Warszawie protest przeciwko siłowej napaści nowego „rządu” na wolne media w Polsce ( TVP, radio i PAP). Tę bezprawną akcję podpisał minister Sienkiewicz ( były oficer służb PRL-u), ten sam, który nasz kraj nazwał „kamieni kupą”. Na takich „ministrach” z dawnych służb opiera się nowa władza, która ma poparcie w UE. Antydemokratycznymi pomysłami rządu Tuska pewnie zachwycony jest i Putin. A trzeba pamiętać, że właśnie 11 stycznia 1991 roku oddziały radzieckiego MSW zdobyły siłą wieżę telewizji w Wilnie, zabijając przynajmniej trzynaście osób. Oto metody komunistów, także faszystów bo to systemy bliźniacze. Warto więc, aby uczestnicy demonstracji w Warszawie  nieśli również plakaty przypominające tamten szturm na wolne media na Litwie. Porównanie jest tu oczywiste: tylko molochy totalitarne niszczą wolne media, które są cechą demokracji. I tę prawdę należy przypomnieć Polakom.
                                                            Marek Baterowicz
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

30-12-2023 [08:13] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Tę bezprawną akcję podpisał minister Sienkiewicz ( były oficer służb PRL-u),"

Weź się ogarnij blogerze, Sienkiewicz urodził się w roku 1961.
Nawet pisowski IPN nie potwierdza twoich bzdetów.
https://katalog.bip.ipn.gov.pl...

Obrazek użytkownika Zofia

30-12-2023 [08:49] - Zofia | Link:

Panie Marku, wyborcy chyba chcieli zniszczenia wszystkiego co polskie, bo w przeciwnym razie nie głosowali by na takich ludzi. Została tylko garstka Polaków , którym zależy na naszym Kraju. Reszta to "bezhołowie". Podnoszą im ZUS a oni są w euforii, podnoszą cenę paliw a po nich spływa, każą im pozbywać się spalinowych samochodów ale oni będą mieć pieniądze na elektryki ( do czasu, bo życie jest nieprzewidywalne), niszczą Rodziny (więzy krwi już nie ważne, bo można sobie dziecko zrobić na szkiełku i" rodzinę" skompletować z dwóch pań albo panów) , media państwowe im nie są potrzebne bo mają smartfony a jak mają w Polsce pracę za ( wg. nich marne pieniądze ) to pojadą za granicę służyć wiernie tym krajom ( im nie przeszkadza że ich upokarzają ale za godne pieniądze). Podsypią pieniędzmi Policję i Wojsko i osiągną cel postawiony Tuskowi przez Niemcy. Więc pytanie retoryczne kto ma bronić polskości i polskich dóbr? Niestety gorzka prawda jest taka, że wychowanie naszych dzieci, które wyniosło z domu, zostało trwale zniszczone przez liberalne szkoły, uczelnie i pracę w korporacjach ( ten wyścig szczurów za pieniędzmi, bo im wmówiono, że pieniądz jest najważniejszy. Za komuny pieniądze mieli tylko ci co wiernie służyli partii a obecnie ci co są oddani pracy aby za graniczny właściciel firmy mógł żyć w dostatku. ) A co tam dla nich rozwój i rozkwit Polski?? Będę całym sercem wspierać modlitwą ( jakże teraz jest wstydliwe to słowo ) tych wszystkich, którzy przyjadą  bronić wolne media i Polskę przed zakusami nikczemników. Gdybym była młodsza z dobrym zdrowiem to i ja bym przyjechała pokonując te 450 km.

Obrazek użytkownika u2

30-12-2023 [10:02] - u2 | Link:

pokonując te 450 km

Można działać i u siebie. Patrząc na mapę protestów to dziwi mnie że nikt nie protestuje w Trójmieście.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

30-12-2023 [10:04] - wielkopolskizdzichu | Link:

Rozsądni Polacy mieszkają w 3mieście, a że parę wylęg się znajdzie.......