Geneza upadku... w skrócie... bo i tak tutejsi wiedzą swoje

Jest rok 2017 chyba grudzień...Duda [bo ja go nie nazwę prezydentem] robi PUCZ za zgoda Kaczyńskiego(?)
Odwołuje Panią Szydło,która ma poparcie ok.70-80% w narodzie i na jej miejsce powołuje...doradce Tuska z plemienia handlowego...Moraweca.

Odwołuje Pana Waszczykowskiego z MSZ,Pana Maciererewicza z MON...Polska zostaje bez głowy i skrzydeł.

Ale z Krakowa bierze sobie z UD/UW też polecanych przez ludzi Geremka,Michnika,i Hausnera (sic!) i Kornhausera: Gowina,Glińskiego i Czaputowicza,od razu w stopniu wicepremierów!! 

Kaczyński milczy...dymisje tych ministrów i Pani premier przebiegaja skandalicznie...typowo po izraelsku.

Jest też inny minister,od czasu Oleksego,też z rodziny handlowej....Niedzielski...zawód minister...teraz odpowiedzialny za "zdrowie"...jakis pseudoekonomista.

Wybucha "pandemia"...Polacy odcięci od lekarzy,szpitali,ośrodków zdrowia,spacerów w lesie,pracują zdalnie i mają na twarzach maseczki chirurgiczne,które ich mają chronić przed wirusami???

Przekręt stulecia,lekarze buduja sobie wille za ....no właśnie...za leżenie na "dyżurach" 72 godziny na dobę!! 

Wreszcie Niedzielski zniknął,ale zostawił w TVPInfo zapiewajłe i politruka Adama Gizę...to kolejny policzek dla elektoratu.

Dobra...wybucha nibywojna na Ukrainie...Duda i Zęłenski obaj z tego plemienia...rzucają sie sobie na szyje...Polska oddaje broń Ukrainie...ZA DARMO! 

Czołgi,artylerię amunicję bierze 4 miliony Ukraińców do siebie....NIE PYTAJĄC KTO ONI SĄ!!! 

I wreszcie nadchodzi afera ze zbożem ukraińskim...KTO U NAS ROBI MILIARDY DO KIESZENI? 

Duda ratuje wojewodę Ćwika,bierze go siebie...

LUDZIE TO WSZYSTKO WIDZĄ!!! OWSZEM WIĘKSZOŚĆ TO POŻYTECZNI IDIOCI,ALE WIADRO SIE PRZELAŁO.

Mam znajomych  w Lublinie,Zamoścu,Tarnobrzegu,Rzeszowie...ściana wschodnia...listy gotowe do głosowania...referendum...ALE NIE MA GŁOSUJĄCYCH! 

Zelazny elektorat...sie wypiął...tak jak w 2019 się Kaczyński wypiął na Pania Wassermann...jeden bilbord,zdjęcie obok Maleńczuka...300000 dzielnica.

"Stać ją,niech se sama stawia"....

Poprzednie wybory,senat..."E TAM...SAMO SIE WYGRA"...i drugi dzwonek na alarm: drugie wybory prezydenckie...Duda ---Trzaskowski....400000 głosów zadecydowalo!! 

Przez szacunek i litość nie nazwę tego głupotą,ale AROGANCJĄ I WIARĄ W LUDZI...

Tusk dysponował gotówką z Berlna,Brukseli ,USA (?) i Izraela   przygotowywal sie ze swoimi specami od PR i inżynierii społecznej od roku...a ostanie 7 miesięcy mało spali...

A HASŁEM TYCH KILKU PARTYJEK,KTÓRE ZAWIĄZAŁY SPÓŁKĘ....JEST STARE POWIEDZENIE...

VAE VICTIS

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

20-11-2023 [11:56] - AŁTORYDET | Link:

Miesza Pan prawdę z półprawdą i kłamstwem. Ale podzielam Pana rozgoryczenie spowodowane  polityką kadrową PiS-u. Tych nietrafionych nominacji i równie błędnych dymisji, było sporo. Ale to już za nami. Teraz najważniejszy jest wybór dobrego kandydata do wyborów prezydenckich. Wybór powinien być odważny i z wyobraźnią. Bo postawienie na Morawieckiego albo Szydło, to marsz drogą Krzaklewskiego. 

Obrazek użytkownika Ijontichy

20-11-2023 [15:00] - Ijontichy | Link:

A masz kandydata na fotel stróża kandelabra w pałacu? Bo niestety Tusk wystawi "czaskowskiego" a ten wygra w cuglach! 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

21-11-2023 [11:33] - rolnik z mazur | Link:

@ Ijontichy
a co to za różnica kto będzie pilnował sufitowego zwisu ? 20 mln niewolników wybrało 15.10 .swoich nadzorców i tyle w temacie. Ani nie będzie lepiej ani gorzej. 

Obrazek użytkownika Tezeusz

20-11-2023 [11:57] - Tezeusz | Link:

@Iljo rus .
Od kiedy Pan Prezydent Andrzej Duda jest twoim kumplem chamie..Sowicki pomiotle jednozdaniowy śmierdzi od ciebie gówno osranego bandyty putlerka..
Oczerniasz wszystkich włacznie z adminem może już czas napisać kim i czym jesteś..wkrótce !!"puczowy" tęczowy ..
 

Obrazek użytkownika mada

20-11-2023 [12:27] - mada | Link:

Oczywiście 65% wyborców to idioci. Ale czy pożyteczni? i dla kogo?

Obrazek użytkownika sake3

20-11-2023 [13:18] - sake3 | Link:

Nie tylko pożyteczni idioci.Także oddani ciałem i duszą propagandyści-patrz niżej.

Obrazek użytkownika smieciu

20-11-2023 [12:59] - smieciu | Link:

Ok. Ale to nie był upadek.

PO ma swoje umocowania i zadania. PiS swoje. To wszystko.
Ciągle tutaj wałkuję ten sam problem. Jakim sposobem PiS mógł objąć władzę, mieć takie bezproblemowe 8 lat rządów mimo że podobno wszystkie siły zła są przeciw niemu? Wielu ludzi popierających PiS tutaj ma dość demoniczną wizję świata opanowanego przez potężne siły mające narzucić nowy pokrętny ład. Wierzy w najgorsze intencje, bezwzględne morderstwa czy egzekucje dokonywane na sprzeciwiających się. Ci źli mają mieć wszystkie atuty: pieniądze, media, służby specjalne itp. A jednak mimo całej tej demonicznej siły PiS trwał i rozdawał karty. Byłoby tak dalej! Przecież porażka wyborcza to skutek niespodziewanej wielkiej mobilizacji elektoratu. Czyli nie na wskutek negatywnych machinacji wyborczych ale na wskutek działań pozytywnych dla opozycji. To nie siły, matactwa zła sprawiły że PiS nie ma większości.

Wziąwszy to co jest w notce oraz te właśnie proste kwestie dochodzi się do oczywistego wniosku że PiS nie jest i nigdy nie był jakimś przedstawicielstwem dobrych. Musiał mieć swoje plecy. Żeby wygrywać i trwać. Tych, którzy narzucali politykę zapewniając jednocześnie ochronę. Łatwe rządy. Metody PiS nie różniły się niczym od tych, którzy podobno stoją po stronie zła. Ostatnio było o Sorosie, który zaczął przejmować różne polskie media po tym jak PiS doszedł do władzy. To była właśnie ta symbioza. Której przykładowym efektem jest tekst na rp.pl w sprawie reparacji od Niemiec wspierający pisowskie stanowisko.
Tutaj tak naprawdę nie ma wielu zagadek. To ludzie Obamy/Bidena roztoczyli parasol ochronny nad PiSem. Którego zadaniem było przede wszystkim wsparcie ich rozgrywki na Ukrainie. Przy okazji realizując politykę przyjmowania imigrantów itp.

W takim układzie wszystko jest jasne. Proste. PiS nigdy nie był Dobrą Zmianą. Nie był bajką, która stała się rzeczywistością. Jak miliony uwierzyły. Był kolejną iluzją wykreowaną by zdobyć elektorat. Zdobywszy go można było porzucić pozory. Zamiast tego rzucić trochę kasy. Zwyczajnie kupić ludzi ich własnymi pieniędzmi. Ludzie zawsze to łykną. Kasa, przysłania im zdolność do myślenia. W jednej chwili giną idee i zasady.

Nie było Upadku. Był plan. Przejęcia Polski za pomocą grupki lokalnych kacyków. Inwestycja, która miała wydać owoce. Między innymi te opisane w notce.
To naprawdę jest proste. Ale ci co zawierzyli tej iluzji do końca będą się opierać. Szukać nie wiadomo czego. Bronić przed prawdą. Gdyż trzeba byłoby się przyznać do własnej gigantycznej pomyłki. Głupoty. Która pozwoliła się zmanipulować. Za pomocą technik, które opisywał tutaj niedawno Zbyszek.
To własna pycha. Odrzucenie zasad i idei, bezkrytyczne przekonanie o własnej wyższości, opór na wszelką krytykę, logikę i fakty. Uznanie grupy polityków jako zbawców, świętych itp. Zaprowadziła wyborców PiS i Polskę do tego miejsca.

Obrazek użytkownika Jabe

20-11-2023 [13:35] - Jabe | Link:

Ta demoniczna wizja świata ma służyć za wy­tłumaczenie, czemu PiS przez dwie ka­dencje nie zdołał upadłego pań­stwa na nogi po­stawić.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

20-11-2023 [15:30] - Alina@Warszawa | Link:

 [12:59] - smieciu 
Poczekajmy aż Sąd Najwyższy orzeknie o ważności wyborów z 15.10.2023. 
Jeśli okaże się, że są nieważne, nieważne będą wszystkie czynności jakie wykonali posłowie wybrani w sfałszowanych wyborach. 

Przed powtórzonymi wyborami mam nadzieję powstanie Krajowy Rejestr Głosujących i żadne oszustwa typu głosowanie przez 2 dni i na zaświadczenia skopiowane nie będą dopuszczone. Wynik głosowania będzie więc zupełnie inny niż ten z 15.10. Poza tym ci, którzy głosowali na 3D, Konfę, PO/KO będą mogli skorygować swój wybór o wrażenia z ostatnich pociągnięć tych partii. 

PiS musiałby schować panią marszałek E. Witek, i wyciągnąć Beatę Szydło, albo jakąś ładną nową twarz damską/męską nie obciążoną złymi komentarzami. Chyba ma kogoś takiego nowego? Nówka sztuka w mediach jest bardzo PiS-owi potrzebna.

Obrazek użytkownika Ijontichy

20-11-2023 [18:41] - Ijontichy | Link:

Wchodzących na mój blog,proszę o uwagę,bo ktoś wylał taczki szamba....pewnie jakis pupiek admina,bo przecież sprawdziłem kilka blogów,kika portali i nigdzie administracja 
nie dopuszcza takich tekstów na swojej witrynie.
Pewnie uważają,że sie obraże i sobie pójdę z NB...bo co bym nie napisał,tp ląduje w archiwum...ZEMSTA !! 
NIKT NA TYM PORTALU NIE MOŻE MNIE OBRAZIĆ...Z DEFINICJI....ale pewnie w 2024...się zobaczy.