Nic się nie stało Polacy!

No to po zawodach. Polska zremisowała z Czechami 1:1, odpadając z rywalizacji o mistrzostwo Europy. O dziwo, ten ostatni zremisowany, ale w sumie przegrany mecz, nie był taki zły. Można by powiedzieć lepszy mecz niż wynik. Oczywiście mankamenty. Dziurawa obrona, dopuszczająca do "dziwnych sytuacji". Lewandowski trochę zagubiony, gdy dostawał piłkę przed polem karnym, bo to raczej egzekutor, więc nie do końca wiedział, co z nią zrobić. Można było jeszcze odrobinę ostrzej, ale nie było źle.

Z zalet wypada zaznaczyć próby rozgrywania piłki, wychodzenia jeden na jeden, nie pozbywania się piłki, gdy zbliża się rywal. Generalnie dobry mecz, dający jakieś nadzieje na przyszłość, pod warunkiem uszczelnienia obrony i co najmniej utrzymania zaangażowania w grze. Gdyby Polacy tak grali jak dzisiaj, mieliby lepszą pozycję wyjściową i nie byłoby tragedii w przypadku remisu.

Do historii z tych eliminacji przejdzie rozmowa żony z mężem w czasie pierwszego meczu Czechy-Polska.

- Co się tak drą? - woła żona z kuchni w drugiej minucie meczu.
- Dwa zero dla Czechów - odpowiada mąż.
- Ale dopiero zaczęli!
- Czesi tak!

No cóż. Nasi zaczęli późno grać w piłkę. Ale nie popadajmy w defetyzm. Jest materiał do pracy, do postępu. Możemy tym razem, bez ironii i cynizmu powiedzieć albo zaśpiewać: Nic się nie stało! Polacy. Nic się nie stało!
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

18-11-2023 [01:04] - u2 | Link:

Polska zremisowała z Czechami 1:1, odpadając z rywalizacji o mistrzostwo Europy

Baju, baju.

Są jeszcze baraże. Mówił o tym Jan Tomaszewski po laniu w Mołdawii. Dopiero jak Lewuski przerypią baraże, można bedzie intonować : Polacken nic się nie stało :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

18-11-2023 [06:36] - NASZ_HENRY | Link:

Kopacze,
Partacze ;-)
 

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

18-11-2023 [07:41] - Siberian Husky Dog | Link:

Powiem jeszcze raz....nasi piłkarze grają najlepiej!!!
........w reklamach

Obrazek użytkownika Ijontichy

18-11-2023 [08:13] - Ijontichy | Link:

Lawendowski [błąd zamierzony] był tylko egzkutorem w Bayernie....10 piłkarzy pracowało na lewego,a on tylko przystawiał nogę...niczego więcej nie umiał.
W Barcelonie mu powiedzieli: pracujesz na całym boisku...w obronie,jako pomocnik,w ataku,masz "kiwać" podawać i biegać....35 lat...i wyszło szydło z Lawenowskiego.