Życie...

Życie jest bardzo prozaiczne. Potwornie przewidywalne. Może dzień naszej śmierci. Niewiadomy lub go znać po prostu nie chcemy, licząc, że może nigdy nie nadejdzie. Może żyć będziemy zawsze. Choćby po śmierci, o której lepiej nie myśleć, bo może i naprawdę może lepiej nie, bo do zrobienia jest taka masa rzeczy, bo ludzie są żywi, bo lodówka się zepsuła, bo mole, bo kręgosłup dokucza, gdy wbić łopatę, pochylić się, nacisnąć, wyrwać, czy o wyrwanie chodzi?, podnieść, przewrócić i jeszcze raz, i jeszcze raz, i jeszcze raz.

Tak mnie dziś naszła, też refleksja nad życiem. Ponieważ Nasze Blogi zwykle wyszydza takie refleksje, kładąc nacisk na politykę i to tę "słuszną", to napiszę tylko jeszcze, że zwykły dzień i zwykłe rzeczy w sumie są niezwykłe. Że trzeba albo można to dostrzec i zobaczyć. Że czemu nie. A teraz już można... to co zwykle. Cały tekst - nie narażając go na to, co tu się zwykle odbywa, zostawiam {TUTAJ} i życzę wszystkim dobrego wieczora i super jutrzejszego dnia.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

14-11-2023 [19:46] - Edeldreda z Ely | Link:

Doczytałam do tego momentu:  https://m.youtube.com/watch?v=...
Pozdrawiam Autora. 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

14-11-2023 [19:54] - NASZ_HENRY | Link:

                                                                                                                                                           '

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

15-11-2023 [14:35] - Zbyszek_S | Link:

@Edeldreda z Ely
Mhm... pozdrawiam :)

Obrazek użytkownika EsaurGappa

14-11-2023 [20:35] - EsaurGappa | Link:

Dobrze że na Naszych Blogach(lub tuż obok) można poczytać słowa do "słuchania",ja je prawdziwie usłyszałem i ...uśmiech nie tylko na twarzy poczułem,to chyba było głębiej gdzieś w sercu.
Dzięki.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

14-11-2023 [21:08] - Alina@Warszawa | Link:

Z tą łopatą i kręgosłupem to żywa prawda! A ja mam jeszcze przed zimą kilkanaście cebulek do posadzenia i innych roślinek ze 30 ....