Internauta @Maverick wrzucił tu link... ale jak zwykle cisza

No to ja otwieram "dyskusje" nad komentarzem WItolda Gadowskiego :-)))
Nie ma chętnych? Wszystko wszyscy wiedzą i już nie potrzebują środków na "ocykanie" ...to z Lema.

A rzeczywistość już nie piszczy cieniutko,nie skrzeczy...ale pełnym głosem woła: POLACY!!! NIE ŚPIJCIE!!! BO NIE WYCIĄGAJA POSTAWU CZERWONEGO SUKNA.ALE CAŁE SUKNO!!! 
Polskę,nie do linii Wisły,ale do Odry i Nysy...a nawet dalej.

https://youtu.be/YNv_RagPz9k?feature=shared

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-09-2023 [08:40] - Tezeusz | Link:

@Maverick to ten moskiewski troll psychiczny wystarczy przeczytać co pisze ? Delikatne określenie..

Obrazek użytkownika Bogdan Jan Lipowicz

22-09-2023 [10:39] - Bogdan Jan Lipowicz | Link:

Tezeusz : Wiadomo, że Gadowski widzi swój interes w atakowaniu polskiego rządu, nadziei na jego obalenie i wspieraniu antyrządowej i prorosyjskiej Konfederacji. W ramach tego prowokowanie i zaczepianie ludzi z Ukrainy oraz na wizji słowne atakowanie Ukraińców to swego rodzaju  jego konik. Wiadomo, target, kliknięcia, monetyzacja, każdy ma swój sposób zarobkowania. Na naszych oczach coś się z nim zresztą dzieje, jego dusza choruje ? On nie wygląda dobrze, taki "wymięty", jego sposób argumentacji i używane "chwyty", przepraszam, ale robią wrażenie  coraz bardziej prymitywnych. Ma jakieś swoje problemy a "żyć trzeba". Uważam zresztą , że  zdarzające się ekscesy, jak właśnie niedawno mężczyzna który słownie w sposób wyjątkowo wulgarny  napadł na Ukrainkę z dziećmi na placu zabaw, mogą byś stymulowane przez taką jak p. Gadowskiego , propagandę przeciw ludziom z Ukrainy. Co mają ci zaczepiani  ludzie do "ucierania się" na asertywnych zasadach relacji politycznych pomiędzy politykami?  Obciążanie jakiegoś młodego Ukraińca czy np. kobietę z dzieckiem , "wyskokiem" prezydenta. Żełenskiego?  Albo za UPA? Czy ja jako Polak odpowiadam za zbrodniarza Jaruzelskiego albo zbrodniarza Różańskiego? Nie wchodźmy na ścieżkę szerzenia zła  przez ludzi "judzących", których intencji nie znamy i może nie poznamy. Jakie by nie były chwilowe perturbacje, w polityce to naturalne, szanujmy zwykłego człowieka, także tego z Ukrainy, zwłaszcza gdy w sytuacji wojny są naszymi gośćmi. Gości się nie zaczepia. I pomagajmy, na ile możemy, nawet jak symbolicznie, to nie jest obowiązkowe, jak ktoś nie chce nie musi, to chociaż niech nie przeszkadza. Promujmy dobro, tego nigdy nie za dużo, zresztą nie zawsze się to udaje, mimo naszych chęci. Jesteśmy tylko ludźmi. 

Obrazek użytkownika admin

22-09-2023 [09:46] - admin | Link:

@Ijon znowu panikujesz.. a ja widzę i zapisuję w kajeciku :)

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

22-09-2023 [10:13] - Ula Ujejska | Link:

@Ijontichy
A mogła tu być ciekawa dyskusja jak u Janusza z Gdyni....
Jednak powołanie się na "Mavricka" który prawdopodobnie jest byłym esbeckim zbrodniarzem, piszącym w sieci pod nickiem "Gajowy Marucha" dyskwalifikuje notkę. Nick "Maverick" jest od wielu lat aktywnym uczestnikiem bloga prowadzonego przez tego zbrodniarza. Szkoda że nie ma już na NB tego blogera który to odkrył i opisał w kilku notkach. Poszukam i zaktualizuję swój wpis.

Obrazek użytkownika Ijontichy

22-09-2023 [11:56] - Ijontichy | Link:

Szanowna Pani Urszulo.
Odpiszę pod Twój nick,ale 'pawsiem".
Jest tu wiele nicków,jeszcze czynnych,na liście....np. @ Elig,ktorą juz od dawna nie zyje,i kamir,który wyszedł bez słowa...wiele nicków od kilkunastu lat zarejestrowanych...i schowanych do szafy

Nie znam mavericka...mnie tylko chodziło o LINK do Gadowskiego...mógł to być każdy,ale Gadowski to "posrana dupa putlera" ,"ruska onuca"...bo ma inne zdanie!!! 
Na tym ma polegać DYSKUSJA NA PRAWICOWYM PORTALU??? 

Gdzie Brixen? Gdzie inni blogerzy na liście widnieje ponad 100 nicków...milczą...bo @ Tezeusz,Sake,U2 brylują? 

Czy kiedykolwiek była dyskusja na temat komentarza Gadowskiego? Nie...bo go nawet tu nie chcą....bo wali po oczach prawdę...i tak jeszcze delikatnie...autocenzura nawet Jego dopadla.

Dziś mamy 22 września...za 8 dni październik...i dwa tygodnie do wyborów...dla jednych to bitwa o władzę,którą utracili 8 lat temu,dla drugich bitwa o utrzymanie władzy,którą wygrali 
8 lat temu...

A NA WOJNIE WSZYSTKIE CHWYTY SĄ DOZWOLONE...zobaczycie "operację specjalną" Tuska...przy pomocy Rosji,Niemiec i naszej targowicy...której przez 8 lat PiS NIE POTRAFIŁ WYCIĄĆ...nawet covidem 19.

Do zobaczenia...jeszcze za ...może ...

Obrazek użytkownika sake3

22-09-2023 [15:45] - sake3 | Link:

@Ijon Tichy........Pan oskarża  mnie o to,że z portalu odeszli znani blogerzy? Rzekomo bryluję? Proszę więc robić to samo i pobrylowac w swoim stylu Jak widzę miła panu cenzura i zamykanie dostępu do internetu.tym których szanowny pan nie trawi.Każdy z nas-U2,Tezeusz których pan z taką pogardą określa jako zawłaszczających forum ma pełne prawo do wypowiadania się.Ja ponadto szanując regulamin nigdy nie wyrażam się o nikim nieparlamentarnie czy chamsko i nie wypominam głupoty tak jak pan to robi wobec mnie.Nawiasem mówiąc nawet głupcy mają prawa.

Obrazek użytkownika Es

22-09-2023 [21:52] - Es | Link:

@Ijon
Autocenzura? - nie. To ostrożność procesowa, albo zabezpieczenie przed jakimiś świrskimi, co wyskakują jak ormowiec z krzaków z karami za coś o czym świat nie słyszał.

 

Obrazek użytkownika spike

22-09-2023 [11:46] - spike | Link:

Chcesz dyskusji, to ją otwórz streszczeniem Gadowskiego, jego już mało kto ogląda, jeszcze tylko świry :)

Obrazek użytkownika Ijontichy

22-09-2023 [11:59] - Ijontichy | Link:

Po to jest link,pod którym można posłuchac i oglądać jakiś tekst...mamy XXI wiek!!! Mam wam opowiadać co "poeta chciał powiedzieć w swoim wierszu"??? 
To pani od polskiego miała to w programie....50 lat temu
 

Obrazek użytkownika zbychbor

22-09-2023 [17:19] - zbychbor | Link:

@trot
nie lubię oglądać filmików, wolę czytać. Dlatego jak zamieszczasz filmik, nawet na niego nie wchodzę.
Streszczenie niezbędne

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-09-2023 [16:15] - Tezeusz | Link:

@Ilion.
Zwracasz wielu blogerom uwagę a sam :
1. Piszesz szyfrem i  kilkoma zdaniami nic nie znaczącymi..taki zwykły bełkot.
2. W twoich materiałach brak wstępu, rozwinięcia i zakończenia nie mówiąc o własnym zdaniu..
3. Pisownia języka polskiego jest dla ciebie czymś czego jednak nie ogarniasz,
4. Zamiast haseł bez znaczenia bez związku z czymkolwiek pokuś się o ciekawy i przemyślany materiał...

I to tyle...acha zazdrość zła cecha..

Obrazek użytkownika Ijontichy

22-09-2023 [18:38] - Ijontichy | Link:

I ty mi zwracasz uwage? Całym osiągnieciem w polszczyźnie u ciebie jest :"posrana dupa putlerka, gówno śmierdzace ,ruska onuca " i td.
Że sie to Adminiowi podoba...to jego sprawa.Ja już mu zwracałem uwagę na takie wybryki,a bez skutku...baw się dalej Fekaliuszu :-((

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-09-2023 [18:51] - Tezeusz | Link:

Takie skromne przez niecałe 2 latka ':
Liczba wpisów: 1,151
Liczba wyświetleń: 1,841,254
Liczba komentarzy: 13,500

A twoje ???
Liczba wpisów: 86
Liczba wyświetleń: 104,819
Liczba komentarzy: 1,004

Obrazek użytkownika Tomaszek

22-09-2023 [23:05] - Tomaszek | Link:

I w osranych putlerkach na milion Teziek "nasz" idzie .

Obrazek użytkownika juur

22-09-2023 [19:40] - juur | Link:

Jest to świetna ilustracja stylu dyskusji na NB.
Zero odniesień merytorycznych i skierowanie rozmowy na tematy "o dupie Maryni" byle nie było odniesień do meritum gdy nie może to być lukrowana laurka dla władzy.

Obrazek użytkownika zbychbor

22-09-2023 [21:31] - zbychbor | Link:

@juur
mimo wszystko tu wchodzimy i to od wielu lat :)

Obrazek użytkownika sake3

22-09-2023 [22:18] - sake3 | Link:

Podobny styl dyskusji ma pan na wszystkich portalach.Nie dlatego by NB panowała atmosfera laurek dla władzy.Może dlatego,że nie wchodzi pan tu często tym samym mylne ocenia..Ja jestem częściej i widzę niechęć a nawet nienawiść do władzy.Niemerytoryczne komentarze owszem są ,ale tylko takie by wytknąć komentatorom nie będących wielbicielami opozycji zidiocenie,ciemnotę,brak wykształcenia.a nawet to że w ogóle mają śmiałośc się odezwać.   

Obrazek użytkownika zbychbor

23-09-2023 [09:00] - zbychbor | Link:

Ciemniak to ciemniak, czy z lewa, prawa czy ze środka. Miał szansę się nie odezwać, niestety - nie skorzystał.
Jest na NB trochę takich.
Najgorszy jest ciemniak produkujący elaboraty i wciskający komuś dziecko w brzuch.
Na szczęście nie ma przymusu czytania.

Obrazek użytkownika juur

23-09-2023 [19:17] - juur | Link:

Szanowna Sake3 to nie było adresowane do Ciebie.
 Jesteś jedną z niewielu o ile nie jedyną osobą na NB, która wykazuję dużą cierpliwość i przynajmniej  starasz się zrozumieć przekazywane informacje, przemyślenia, emocje ludzi o skrajnie różnych poglądach.
Szkoda czasu na komentarze, które są o niczym. Felieton Gadowskiego to prawie godzina i jak widać "0" nawiązań do treści w komentarzach. Jeżeli ktoś się z czymś nie zgadza lub zgadza to pisze konkretnie z czym i dlaczego. To elementarny wyraz szacunku do innych i siebie. 

Obrazek użytkownika juur

23-09-2023 [18:01] - juur | Link:

Admin może by rozważył umieszczenie w nagłówku:

"Jeżeli nie masz nic do powiedzenia na temat, to idź mówić to gdzie indziej"