W odpowiedzi Januszowi z Gdyni :-))

Mam możliwość zamieścić Komentarz Tygodnia Witolda Gadowskiego...to wzorem innych "blogerów" z tego skorzystam.

Obawiam się,ze Witek dopiero uchylił rąbka prawdziwej prawdy...Ukraina,Rosja i Polska...już dawno ludzie z Rzeszowa i okolic pisali,mówili i pokazywali palcem...2000$ lub 2000€ łapówki 
i młody Ukrainiec wjeżdżal najnowszym merolem do Polski.

Ale co ja tam będę opowiadał...oddaje głos Gadowskiemu.

https://youtu.be/p1JU0-B9cIE?feature=shared

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tomaszek

16-09-2023 [09:51] - Tomaszek | Link:

Ajajaj
Job twaju mać , czyli eureka, krzyknął Arkadi Medes . 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

16-09-2023 [10:08] - NASZ_HENRY | Link:

Nie mam nic przeciwko temu żebyś był tubą propagandową Gadowskiego Witolda, ale streszczenie dla
głuchoniemych się należy jak psu micha ;-)
 

Obrazek użytkownika Ijontichy

16-09-2023 [14:44] - Ijontichy | Link:

Głuchoniemi maja opanowane czytanie z ruchu ust i mowę ciała...mimika.

Obrazek użytkownika Ijontichy

16-09-2023 [14:45] - Ijontichy | Link:

XY

Obrazek użytkownika Bogdan Jan Lipowicz

16-09-2023 [18:18] - Bogdan Jan Lipowicz | Link:

Już pierwszych kilka minut to pracowity jak u niego atak na rząd, polskie MSW itd, no i oczywiście Ukrainę. Nie dał mu kiedyś Kurski posady na którą miał nadzieję i teraz "obiektywnie przedstawia sytuację" :). Za to bardzo ciepło wypowiada się o Iranie, który przypadkiem  dostarcza Rosji rakiety i drony. Jaki zbieg okoliczności :) Komentarze bardziej dla "wyznawców"  ale oczywiście to wytrawny "ściemniacz", doświadczony, stary rutyniarz, umie wprowadzać w nastrój, zawieszać głos, nieźle mu idzie  sterowanie tym bardziej naiwnym słuchaczem, wciąganie go w "odkrywanie drugiego dna .:) "Wielkich tajemnic ":) Czy on przypadkiem nie kończył psychologii ? ? Ale , prawie dorównuje Stanisławowi Michalkiewiczowi.  Oczywiście  do końca przy czasie  obejrzę , bo lubię posłuchać jakich argumentów przeciw rządowi używają w gruncie rzeczy jednak frustraci.  Wszystko na "nie" , był w Rosji kiedyś taki pan Gromyko, co miał ksywkę chyba pan " niet".
Coś mi się wydaje, że grzeje się, aby przed wyborami  postawić ten "słynny" pomnik na Podkarpaciu.  Ale... kiedyś nawet lubiłem posłuchać, zanim zrozumiałem o co biega. Dzisiaj też słucham, ale z obowiązku. Wytrzymam do wyborów, chętnie też zobaczę jego minę jak PiS nie straci władzy, nad czym tak pracowicie pracuje . :) 

Obrazek użytkownika jazgdyni

16-09-2023 [10:30] - jazgdyni | Link:

No! Gadowski...

Podobał mi się, jak się ściskał z ówczesnym prezydentem Miedwiediewem. To niezły Wańka Influencow.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

16-09-2023 [17:46] - Imć Waszeć | Link:

Gadowski mówi o rzeczywistości i mówią o tym też inne programy, ale trzeba odważyć się opuścić bankę medialną, czyli wirtualną rzeczywistość. Jeśli już o głuchoniemych mowa, to jak się drze cały dzień o własnych sukcesach, to można przeoczyć szept przyjaciół, że coś jest nie tak. A jest nie tak, bo Ukraina jest coraz bliżej geopolityki Niemiec po ostatnich wybitnych osiągnięciach i jeszcze siedemnastu posunięciach w przód. Tu chyba jest coś nie tak, prawda? A tak przy okazji ostatnio ukraińskie media doniosły, że setki czołgów niemieckich zaatakowały ruskie linie i przedarły się aż chyba do Melitopola. Tak właśnie bańki informacyjne wyglądają w praktyce. Ale mnie akurat tu uderzyło to obleśne wchodzenie Niemcom w DU..E. Działa już więc nie tylko ukraiński Tusk, ichnie PO, ale wręcz całe BND przy pomocy naszych miejscowych popaprańców. Nowak nie ma złudzeń, że działa BND - trzeba obrzydzić Ukraińcom Polskę, oszołomić Polaków, rozpocząć tańce uliczne, zwarcholizować szejm, a potem wywołać wojnę domową, którą "mądrzejsi" będą latami pacyfikować (zarządzać burdelem).

Obrazek użytkownika tricolour

16-09-2023 [18:07] - tricolour | Link:

Ukrainę trzeba będzie odbudować, bez względu na to czy wygra z ruskimi czy przegra. Odbudową zajmą się niemcy, a nam pozostanie A4 jako szlak transportowy i kilka prostych robót podwykonawcy. Podobnie będzie z "war effort" - podziękują za trzy Pioruny i dwa Kraby, ale wojnę wygrają tysiące podarowanych przez niemcy Leopardów.

Obrazek użytkownika sake3

16-09-2023 [18:10] - sake3 | Link:

I 5000 hełmów nawet zardzewiałych.

Obrazek użytkownika tricolour

16-09-2023 [18:14] - tricolour | Link:

A żebyś wiedziała, że prędzej uniżenie podziękują za wspaniałe hełmy niż pisną o Wołyniu 

Obrazek użytkownika Es

18-09-2023 [08:46] - Es | Link:

@Imć Waszeć
Otóż to.
Jak widać cos tu jest wyjatkowe. Albo wyjatkowo szczelna i odporna na przeklucie bańka, albo wyjątkowo niemrawi w niej uwięzieni.