Spisek traktorów

Rosjanie opublikowali wideo, w którym twierdzą, że rosyjski śmigłowiec Ka-52 uderza w „czołgi Leopard 2”.
Tylko z jakiegoś tajemniczego powodu ten „lampart” bardziej przypomina traktor.
Na przykład John Deere 4830.

Teraz jest jasne, dlaczego potężny Putin nie mógł zdobyć Kijowa w 3 dni

Kolejnym spiskiem, który Musk, Tucker i Donald Trump muszą odkryć, jest spisek traktorów. 
Dlaczego administracja USA ukrywa prawdę?

                                         
                                         

Elon Musk, Tucker Carlson i inni teoretycy spiskowi (jak onuca ruszkiewicz) zaczęli mówić, że nie tylko nic nie jest jasne, ale to Ukraińcy wysadzili tamę.

I to nie ma znaczenia, robią to, bo lubią iść pod prąd, bo Baba Jaga jest temu przeciwna, bo są idiotami albo dlatego, że są rosyjskimi agentami. W zasadzie od ponad 100 lat Moskwa nieustannie szuka i wykorzystuje na Zachodzie pożytecznych idiotów, którzy łączą w sobie wszystkie te cechy. I nie ma tu nic nowego. Tyle, że teraz cała działalność pożytecznych idiotów w służbie Kremla skierowana jest właśnie przeciwko Ukrainie. I bardzo dobrze to zauważamy.
Ale Musk nie musi się zatrzymywać. Rozwiązali sprawę z tamą. Dobrze zrobiona akcja. Rzeczywiście Ukraina to zrobiła, bo to jest korzystne dla Rosji, a Rosja kontrolowała tamę. Więc kto inny mógłby wysadzić w powietrze, jeśli nie Ukraina.

Ale to nie jedyne zwycięstwo ogłoszone wczoraj w Rosji. Wczoraj zniszczyli tam 1500 czołgów Leopard. Pokazali nawet zdjęcie z jakimś cieniem. Rzeczywiście, cień wyglądał nie jak lampart, a raczej jak jakiś czarny kot biegnący przez ulicę. To prawda, później okazało się, że były to traktory.
Tak więc kolejnym spiskiem, który Musk, Tucker i Donald Trump muszą odkryć, jest spisek traktorów. Dlaczego administracja USA ukrywa prawdę? Dlaczego nie mówią, że opracowali najnowsze Transformery? 
Czy ludzie nadal rządzą swoją planetą? Musimy sprawić, by Ziemia znów stała się majestatyczna.

To nie pierwszy raz w tej wojnie, kiedy traktory pojawiają się na linii frontu. To nie może być przypadek. To się nie zdarza. A Rosjanie by nie strzelali do traktorów i nie powiedzieli o tym całemu światu. Dają sygnał, ponieważ nie mogą mówić bezpośrednio. Pokazują wszystkim, jak niszczą traktory i mówią, że zniszczyli najnowszą broń Zachodu. Czy można być aż tak głupim?

Nie, musi być inne wyjaśnienie. A to wyjaśnienie to Transformers. Rząd USA ma powiązania z kosmitami i już wykorzystuje ich na polu bitwy na Ziemi. To jest zdrada. Inwazja się rozpoczęła. Teraz jest jasne, dlaczego potężny Putin nie mógł zdobyć Kijowa w 3 dni. Traktory stoją tam od pierwszego dnia wojny. A najnowsza rosyjska broń, najnowocześniejsza na świecie, nie jest w stanie konkurować z bronią kosmitów. Dlatego Sztylety nie sięgają, a Iskandery się nie śmieją.

Kto powinien być za to odpowiedzialny? 
Ilu niewinnych Rosjan zostało zabitych przez roboty przebrane za traktory? 
Jak długo rząd będzie ukrywał prawdę?

I może dlatego Zachód prowadzi wojnę z Rosją i Chinami, bo Zachód jest już kontrolowany przez kosmitów? Może Biden jest po prostu niewolnikiem kosmitów? Jak może udowodnić, że jest inaczej? Tylko Rosja, Chiny i Uganda opierają się inwazji. Tylko tam reżimy są tak silne i potężne, że są w stanie stawić opór. Rozumieją, że liberalne wartości, które narzuca Zachód, są wartościami obcych. Kto chce zniszczyć ludzkość płcią. Którzy chcą, aby ludzie po prostu przestali się rozmnażać i wymarli. I uwolnił planetę dla kosmitów.

Kreml zna prawdę. Ile razy takie sygnały dawali Miedwiediew, Petruszew i inni. A my tego po prostu nie słyszymy. 
Czas otworzyć uszy. Czas posłuchać głosu rozsądku. 
Nadszedł czas, aby ziemia znów była wolna...

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika SilentiumUniversi

07-06-2023 [20:15] - SilentiumUniversi | Link:

A za komuny było lepiej: pewnego razu socimperialiści chińscy napadli na pokojowy traktor radziecki orzący ziemię w pobliżu granicy. Po ostrzelaniu przeciwnika z broni pokładowej traktor odleciał 

Obrazek użytkownika Ryan

07-06-2023 [21:03] - Ryan | Link:

Rosja powinna zniknąć z powierzchni ziemi raz na zawsze! 
Rosja putina to zło, mordy i terroryzm! 
A Rosjanie to nie tylko potwory to dzicz dla której nie ma miejsca w cywilizowanym świecie