Czy @kemir jest blogerem na NB,bo w spisie jest.?

Jeżeli @kemir jest pełnoprawnym blogerem,to zamieszczam jego notkę z s24,ale jeżeli juz odszedł...i go nie ma...to dlaczego wisi na liście? 

Trudno,zaryzykuję.Jeżeli @kemir zgłosi protest,to proszę Admina o usunięcie tej notki.

"Dzień 4 czerwca powinien być dla każdego porządnego Polaka dniem zadumy i refleksji, bo to rocznica "nocnej zmiany" - haniebnego obalenia rządu mecenasa Jana Olszewskiego. Rządu, który jako jedyny do tej pory podjął się samobójczej misji rozbicia  antypolskiego, zdradzieckiego stołu z Magdalenki. Niestety, po raz kolejny funduje się Polakom szmirowaty, uliczny spektakl polityczny dla PO-PiSowych pelikanów, lemingów i rożnej maści zyebów, podniecających się tym wyreżyserowanym teatrzykiem dla gawiedzi. Nie macie ( nie będziecie mieć!), głupcy, chleba, to żryjcie ciastka, a na razie macie igrzyska - udławcie się nimi!

Po raz setny to samo danie: kotlet, wykrojony przez Tuska, wyklepany przez Seweryna ( zawsze musi być celebryta), wypanierowany przez Kaczyńskiego i wysmażony na wspólnej patelni zajumanej magdalenkowym porozumieniem. Wspólnej, bo wspólnie - chociaż nie razem - antypolskie rządy PO i PiS od haniebnej nocy 4 czerwca 1992,  w Polsce z kłamstwa uczynili metodę rządzenia, z nienawiści -  cnotę, z prawa - farsę,  ze złodziejstwa -  powód do dumy, z sądów -  tragikomedię, z głupców - ekspertów, z nieudaczników  - bohaterów, z przyjaciół na świecie -  wrogów, z policji -  "ubecję 2.0", z dziennikarzy -  sprzedajnych funkcjonariuszy, z lekarzy -  zbrodniarzy,  a z obywateli -  kretyńską magmę. Z Polski - kolonię.

PIS i PO = JEDNO ZŁO! Nie dajcie się nabrać na tandetny teatrzyk uliczny!"

Podpisuję sie dwoma rekami pod ty tekstem.

Ijontichy