Czy biomasę mozna wytresować?

Od czasu Kiszczaka i Jaruzelskiego do Niedzielskiego i Morawieckiego...biomasa nazywana ironicznie społeczeństwem ...narodem...Polakami  jest poddawana tresurze.
Pustymi półkami w sklepach,internowaniem,strzelaniem do górnikow---do noszenia szmat na pysku,zakazem wstępu do lasu i na cmentarze (sic!)  
Tresura! Jak w obozach koncentracyjnych,katowniach NKWD ...i komisariatch MO.

Juz nosiliście niebieskie kagańce,nawet we własnym kiblu i własnym samochodzie! APORT! 
Dawaliście sobie wstrzykiwać mocz szczurów w ramie...dwa razy,trzy razy i ostatnio czwarty raz...jeszcze kilka milionów czeka na wasze ramiona!! No bo co.Do śmieci ma rząd wyrzucić?!

Mieszkałem i pracowałem kilka lat na obczyźnie,zwiedziłem tam kawał świata,bo mogłem i chciałem,ale nigdzie nie spotkałem takich "ludzi" zdeptanych,zniewolonych,zastraszonych i głupich! 

A TO POLSKA WŁAŚNIE! Już Gogol pisał: głupcy,głupcy,głupcy...miał ten kraj "priwislanski" na myśli? 

Media graja rolę tych owczarków collie ,wszystkie grają jednym głosem...jak jest SCOOP,NEWS...to do zarżnięcia...niemieckie,agora,resortowe i te "nasze" nawe ksiądz Isakowski...musi!

W lewo---jeden gwizd,w prawo --dwa gwizdy,do przodu ---wstecz   i 38 milionów baranów się porusza...nikt nie powie :VETO!!! SURSUM CORDA! DOŚĆ!!!
Chodniki w Krakowie--Hindusi,Pakistańczycy,Arabowie,Czczeńcy i Ukraińcy...wypasionymi suwami--właściciele burdeli i panienek na telefon oraz sieci taksówek na "rządanie"....

Podobno nie wpuszczamy tego bydła...sorry...tych kolorowych inżynierów,lekarzy,informatyków...20000 € i wleźli! 

Ja głosowałem na Kaczyńskiego,PiS i na Ziobrę...2017 i Ziobro poszedł za Gowinem,Glińskim,Ciapciakiewiczem i Morawecem patrzył bezradnie na pucz Dudy...
Ja już powiedziałem sobie DOŚĆ! Idźcie do diabła...nie wyborów..."tenkraj" już stał się 17 republiką ZSRR..no to już było...17 landem Bundesrepublik.

20 lat Polski...i w pi*zdu! 

Nie zasługujemy na Ojczyznę,Polskę    do nogi Szarik...bierz te barany! 

PS.Gorzko? Sami jesteście sobie winni...
PPS.Admin i tak wyrzuci....bo Sakiewicz...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Hornblower

13-05-2023 [09:08] - Hornblower | Link:

Smutne to co piszesz, ale prawdziwe. Tylko, co dalej? Jest szansa na przebudzenie, czy cienka czerwona linia została już przekroczona i odwrotu nie ma?

Obrazek użytkownika Ijontichy

13-05-2023 [09:40] - Ijontichy | Link:

Przepraszam tego ślicznego Border Collie,że nadałem mu imię Szarik...ma u mnie za to kawał wołowiny z kością :-)))

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

13-05-2023 [10:00] - NASZ_HENRY | Link:

Pietrek, nie bądź centuś, daj mu bez kości ;-)
 

Obrazek użytkownika sake3

13-05-2023 [10:00] - sake3 | Link:

Przecież pan już się uroczyście pożegnał jako bloger NB.Cóż się stało?Nie da się wytrzymać bez utyskiwania i narzekań na wszystko?