Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

I jak tu nie być antysemitą?

Ijontichy, 03.04.2023
Facet,który sie peta w strefie rządowej od czasów Cimoszewicza...jest zawsze "dyrektorem" jak w filmie z Pokorą.
 Jak nie v-ce ministrem,to ministrem...w ostatnich dwóch latach doczekał sie gróźb godzących w jego życie.
Niestety...groźba żeby spełniła swoja rolę,musi być REALNA...w Polin tylko puste słowa.
Teraz słowo na temat "geniuszu" Kaczynskiego: koalicjant Giertych i Lepper...kosztowało upadek rządu.
I teraz zbrodnia [Talleyrand] usunięcie Pani premier Szydło,osoby z największym poparciem w historii rządów!!! 
Ordynarne wywalenie min.Macierewicza,Waszczykiwskiego ludzi z MSZ obsadzono samymi żydami łącznie z Rau.
I sam Mosze Niedzielski...bezkarny,bo broni go Morawiecki i Tel Aviv...od 30 lat,albo więcej...
Przypomina mi to opowiadanie amerykańskie o "Nadzorcy" rozmieszczanymi nad planetami opanowanymi przez obcych.
Pytałem co będzie po przegranych przez PiS wyborach...będzie gorzej? Może być jeszcze gorzej?
wpolityce.pl
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 792
paparazzi

paparazzi

03.04.2023 19:59

Wiesz ci Tichyj a może trzeba być mądrzejszy od Eskimosow ? A może ty?
Jan1797

Jan1797

03.04.2023 20:31

Mnie jednak troska „dzisiejszych autorów” źle się kojarzy. Dzień po Białym Marszu martwią się, że deszcz padał. Przecież nikt z nas nie mówi, ze deszczu nie było. Już teraz mówią, że relacje znikają, za to coś tam łopotać usiłuje.
Chatar Leon

chatar Leon

03.04.2023 20:39

To moralno intelektualne dno jest po prostu moralno intelektualnym dnem.
Ale nie wiem, po co ten wątek o Żydach. Czasem swołocz bywa Żydem (różne Morele czy inne Szechtery), ale być nim nie musi.
Jeśli PiS nie chce mojego głosu w wyborach, niech wciąga sobie tego sk..syna na listę.
Tezeusz

Tezeusz

05.04.2023 16:54

Materiał godny autorka. Krótki i do dupy same osrane śmierdzące sowieckie szambo
Ijontichy
Nazwa bloga:
Wszeświat
Zawód:
Patrz wyżej
Miasto:
KRAKÓW

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 310
Liczba wyświetleń: 340,221
Liczba komentarzy: 2,453

Ostatnie wpisy blogera

  • GDZIE JEST PIS? GDZIE JEST KACZYŃSKI??? KIM JEST CZARNEK?
  • Wklejam notkę naszego blogera Józefa z Londynu czyli JzL
  • Wniosek do Pana prezydenta.

Moje ostatnie komentarze

  • Panie Rokita! Pana zgubi ta inteligencja...jest niebezpieczna...zwłaszcza w "tymkraju"
  • Rokita wam odpowiada...oszołomy...zablokują całą pomoc dla Ukrainy nawet tę z zachodu (sic!) 
  • Pracował w Radiu Wolna Europa i pisał "sprawozdania" o ludziach na emigracji...Zapalniczka ma dużo na sumieniu..Co panią "natchło",żeby przypomnieć tę postać???

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Chyba mnie szlag trafi....@maxowi jamnickiemu
  • Gdzie diabeł nie może,ale czy baba chce?!
  • Prekognicja?

Ostatnio komentowane

  • NASZ_HENRY, @JzL..co szkodzi Tuskowi obiecać ...😉😡⚫️... Obiecanki w załączniku: dakowski.pl
  • JzL, Jeżeli Tusk wystąpi w kampanii wyborczej w 2027 roku z hasłem "Rozliczę przestępstwa Koalicji Obywatelskiej" może wygrać wybory...
  • NASZ_HENRY, Nawrocki obdarzony jest wrodzonym politycznym talentem – i tego się trzymajmy ...😉... Napisał tak Jan Rokita: wszystkoconajwazniejsze.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności