DZIECI - ten napis było widać nawet z kosmosu

Ustalono nazwisko rosyjskiego mordercy (w randze pułkownika), który wydał rozkaz zbombardowania teatru dramatycznego, szpitala położniczego i dziecięcego w Mariupolu

Okazało się, że to Atroshchenko Serhiy Valeriyovych.
Urodził się 5 maja 1981 roku w mieście Owruch w obwodzie żytomierskim. Następnie mieszkał w Rosji i na czasowo okupowanym Krymie.
Przeprowadził się do Lipiecka w Rosji, a następnie zameldował się w mieście Woroneż, pod adresem Prospekt Lenina, budynek 96a, mieszkanie 89.

Wina Rosji w zamachu bombowym na Teatr Dramatyczny została udowodniona
Kilka dn temu komisja ONZ opublikowała raport. Potwierdza to, że Rosja jest winna zbombardowania Teatru Dramatycznego w Mariupolu i stacji w Kramatorsku. Przypominam że ten kraj, bandycka rosja  próbowala obwiniać Ukrainę za te zbrodnie.
16 marca Rosja przeprowadziła nalot na Teatr Dramatyczny, a 8 kwietnia na stację w Kramatorsku

Z raportu wynika, że ​​rosyjskie siły zbrojne nie przedsięwzięły ewentualnych środków ostrożności w celu sprawdzenia obecności ludności cywilnej”. Przypominam że przed wejściem do teatru wielkimi literami widniał napis „ DZIECI”. 
I ten napis było widać z kosmosu .

ps.
Wszyscy zbrodniarze rosyjscy powinni zostać wyśledzeni w swoich domach i postawieni przed wymiarem sprawiedliwości
Nie tylko dokonał masakry setek cywilów, ale prawdopodobnie ludzi, z którymi łączy go wspólne dziedzictwo.
Ciekawe i obrzydliwe

Tymczasem wczoraj .
Zamach na szefa okupacyjnej policji w Mariupolu


Samozwańczy szef policji w okupowanym Mariupolu Michajło Moskwin został ciężko ranny i jest w stanie krytycznym Wczoraj jego samochód został wysadzony w powietrze przez ruch oporu - poinformował mer miasta Wadym Bojczenko.

Współpracownik Kremla był odpowiedzialny za zorganizowanie działań filtracyjnych, które doprowadziły do ​​licznych aresztowań ludności cywilnej miasta
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika zbychbor

28-03-2023 [20:35] - zbychbor | Link:

https://sjp.pwn.pl/zasady/308-...
W Polsce jesteśmy.
Piszemy Atroszczenko Siergiej Waleriewicz a nie Atroshchenko Serhiy Valeriyovych.
 

Obrazek użytkownika Ryan

28-03-2023 [22:41] - Ryan | Link:

zbychbor
ty tak na powarznie?

Obrazek użytkownika sake3

28-03-2023 [23:03] - sake3 | Link:

Poważnie.

Obrazek użytkownika Ryan

29-03-2023 [08:56] - Ryan | Link:

powarznie!!!!
Teraz zmienli

Obrazek użytkownika zbychbor

29-03-2023 [10:56] - zbychbor | Link:

Tak Analfabeto.
Najpierw naucz się pisać, potem publikuj.

Obrazek użytkownika u2

28-03-2023 [21:50] - u2 | Link:

Atroshchenko Serhiy Valeriyovych

Kojarzy mi się z angielskim słowem 'atrocities', czyli okrucieństwa.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

29-03-2023 [21:18] - Siberian Husky Dog | Link:

Jutro w Charkowie odbędzie się ceremonia wojskowa, podczas której zostaną oddane honory polskim ochotnikom, którzy zginęli w ostatnich dniach na wojnie z Rosją. Ciała naszych bohaterów zostaną przewiezione do Polski