Człowiek honoru i odwagi

Na Ukrainie zginął kolejny polski bohater - Paweł Szadzikowski!

                       
Niepowetowana strata dla rodziny, bliskich oraz Polski i Ukrainy

Jeśli ktoś gdzieś na świecie, choćby w mojej Polsce zastanawia się dlaczego musimy pomagać… po prostu musimy.
To nie jest nasza „ochota”, to nasz obowiązek. Swoją pracą oddajecie cześć Jemu i innym bohaterom, którzy oddali życie za Ukrainę
Szkoda chłopaka, brak słów, jeszcze bardziej się chcę pomagać aby to rosyjskie bydło trzymać z daleka od Polski.
                 
Spoczywaj w pokoju Pawele - Prawdziwy bohaterski dzielny wojownik obrońca. Twoje imię i pamięć nigdy nie zostaną zapomniane - tak wielu będzie za tobą tęsknić!

                      

Chwała bohaterom Polskim i Ukraińskim

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ijontichy

21-03-2023 [18:30] - Ijontichy | Link:

Po polsku piszemy Pawle,nie Pawele...

Obrazek użytkownika Ryan

21-03-2023 [19:21] - Ryan | Link:

Powarznie?
Ty tak serio onuco?
No to jaja
Ave
Salute

Obrazek użytkownika Pers

21-03-2023 [21:25] - Pers | Link:

Jakoś mi go nie żal.

Obrazek użytkownika sake3

22-03-2023 [11:51] - sake3 | Link:

@Pers.......Gdyby walczył po rosyjskiej stronie też nie byłoby panu żal? Nieważne,że poległ pan już go zaszufladkował jako wroga.I o jednego pańskiego wroga mniej,prawda?

Obrazek użytkownika Pers

22-03-2023 [12:46] - Pers | Link:

@sake
Gdyby walczył w słusznej sprawie to byłoby mi go żal. Ale nie walczył.
O jednego wroga mniej.

Obrazek użytkownika Ryan

22-03-2023 [18:03] - Ryan | Link:

To mówisz ruska cioto że ten zmarły POLAK to twój wróg
Tylko dlaczego tu na portalu nikogo to nie dziwi
Dlaczego jak tobie Ukraińcy upierdolą łeb to zapanuje tu wielką radość
Tak tylko pytam

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

22-03-2023 [11:09] - Kazimierz Kozio... | Link:

szkoda ze dal sie zabic na ukrainie a nie wykorzystal swojej dzielnosci do wzmocninia sil obronnych ojczyzny chocby w jakiejs organizacji paramilitarnej na czas kiedy sowieci beda mogli wejsc do priwislienskiej oblasti pozbawionej broni, amunicji i bojownikow takich jak s.p. p.szadzikowski. codziennie w tenkraju widuje wielu ukraincow w wieku poborowym korzystajacych z opieki na koszt polskiego podatnika. nie dziwi mnie to skoro jest okazja zeby uniknac wyslania na front i jeszcze hulaj dusza skoro maja w tenkraju status nietykalnych. policja moglaby sporo na ten temat powiedziec gdyby nie omerta prawdopodobnie w zgodzie z niejawnymi rozporzadzeniami wladz tenkraju. inaczej jest w niemczech gdzie widuje sie sporo ukrainek z dziecmi ale bez ukraincow. 

Obrazek użytkownika sake3

22-03-2023 [11:46] - sake3 | Link:

@Kazimierz Koziorowski.....Co w tym dziwnego? Przez wieki w różnych wojnach brali udział ochotnicy wiedząc przecież,że ryzykują swoje życie.Nie zawsze brało się udział w wojnach jako najemnicy za pieniądze czy udział w łupach. Ochotnicy robili to z własnego przekonania decydując o swoim udziale po którejś ze stron. Także on z osobistego przekonania walczył na Ukrainie po słusznej sprawie.Czy Kościuszko i Pułaski też brali udział w Ameryce niepotrzebnie? Dlatego okropnie brzmią słowa pana @Persa,że mu go nie żal.Pan natomiast tę smierć sprowadza do swojej osobistej niechęci do Ukraińców i atakowania władz jak nazywa,,tenkraju''. Gdyby w Polsce były z kolei tylko Ukrainki z dziećmi to by pan narzekał,że nie ma rąk męskich do pracyu nas  Nawet dwu słów pan nie był pan w stanie poświęcić pamięci tego młodego człowieka.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

23-03-2023 [07:08] - Kazimierz Kozio... | Link:

art. 141 § 1 kodeksu karnego: "Kto, będąc obywatelem polskim, przyjmuje bez zgody właściwego organu obowiązki wojskowe w obcym wojsku lub w obcej organizacji wojskowej, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5."
media nie donosza czy s.p. polegly bohater mial zgode ministra obrony RP