„Minister” Misiewicz i rozterki prawicowego blogera

Motto: Żołnierze! Z czego, jak z czego, ale z wojska jaj nie wolno robić!
(kapral Strumidło)

Przed chwilą obejrzałem w TVN24 wywiad z prezydentem Bronisławem Komorowskim, który na nowej władzy suchej nitki nie zostawił, czemu się nie można dziwić, bo jaki jest Bronisław Komorowski każdy widzi.

Ale w pewnym momencie omal mnie szlag nie trafił, bo prezydent Komorowski mnie upokorzył, a ja musiałem mu niestety w skrytości ducha przyznać rację.

Otóż Prezydent Komorowski nabijał się z ministra Macierewicza, a dokładniej mówiąc z rzecznika Ministerstwa Obrony Narodowej Bartłomieja Misiewicza, zaś szyderstwo byłego prezydenta bystrzy redaktorzy TVN24 podparli tym oto filmem – vide:

( https://www.youtube.com/watch?... )

Prezydent Komorowski kpił z awansu rzecznika MON, Bartłomieja Misiewicza, przypomniawszy, jak podczas święta Wojska Polskiego Misiewicz został odznaczony przez Antoniego Macierewicza złotym medalem za zasługi dla obronności kraju, a na rzeczonym filmiku widać, jak Misiewicz, który w resorcie obrony pełni tylko funkcję rzecznika prasowego, przechadza się przed żołnierzami, a ci witają go okrzykiem „Czołem panie ministrze!".  

Zanim jednak dojdziemy do puenty coś Państwu opowiem.

W roku 1964 odbywałem studenckie szkolenie wojskowe w prawdziwej jednostce artylerii. Nie ważne o szczegóły, ale w czasie ćwiczeń na poligonie odmówiłem wykonania rozkazu, za co kapral Strumidło wlepił mi dwa tygodnie ciupy. Ale regulamin wojskowy nie pozwala aresztować skazanego na poligonie, tylko po powrocie do koszar i osądzeniu, co też się stało. Regulamin mówi dalej, że skazanego do aresztu odprowadza żołnierz pełniący aktualnie wartę. I tak się złożyło, że na warcie stał akurat mój kolega z grupy studenckiej Wydziału Geologii Mojej Almae Matris Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie o nazwisku Kurdziel, a mówiąc dokładniej największa grupowa zakała pomiatana przez kolegów.

Jak szkoleni wojskowo wiedzą, wartownik pełniący wartę posiada broń maszynową z ostrymi nabojami. I wyobraźcie sobie tylko Państwo, że mój kolega z grupy, łajza nad łajzami, kiedy mu nakazano odprowadzenie mnie do aresztu wymierzył mi w plecy naładowanego kałacha i nieswoim głosem ryknął:

Aresztant Psierbiewicz! Trzy kroki przede mną, do aresztu najprzód marsz!

Więc odwróciłem się przez ramię i powiedziałem do Kurdziela:

"Kurdziel! Przestań mi mierzyć w plecy, bo ci zaraz przypierdolę!"

A Kurdziel na to:

Niech aresztant nie rozmawia w czasie wykonywania czynności służbowych wartownika! Bo w przeciwnym razie oddam strzał ostrzegawczy!"

A ja sobie uświadomiłem, że ten kretyn jest gotów to zrobić.

Dlaczego to opowiadam?

Żeby panu ministrowi Macierewiczowi uświadomić, czym grozi odbierające rozum powierzenie gówniarzowi przerastającej go władzy.

Krzysztof Pasierbiewicz (bombardier artylerii przeciwpancernej w rezerwie)

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika MAUR

02-02-2017 [10:06] - MAUR | Link:

Sądzi Pan, że dotrze to do ministra Macierewicza?
Wątpię. I to bardzo.
I nawet nie chcę spekulować co sobie pomyśli o Panu.

Dla mnie opisana sytuacja z "misiem" jest żenująca od samego początku. Wkurza mnie świadomość, że takich "misiopodobnych" to PiS pozatrudniał całe tabuny. To tak jakby wszystkich Polaków potraktować jak "gimbazę".

P.S. Może za Pana czasów zwykły automat KBKAK (może jejszcze były Pepesze) był określany jako broń maszynowa. Za moich to był automat. Jako maszynową, ręczną, określano Diegtiarewa albo PK (pulomiot Kałasznikowa).
Za moich czasów 1981-1983 aresztować lub konwojować do aresztu nie mógł niższy stopniem, co jednak miało swój wymienny walor w moim przypadku. Z powodu braku aresztu dla podoficerów ZSW w jednostce Mar.Woj. i poważnego deficytu kadrowego w tym korpusie - otrzymałem swoje 14 dni ancla w zawieszeniu. :)

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

02-02-2017 [10:31] - wielkopolskizdzichu | Link:

Ministrowi MON niczego nie trzeba uświadamiać. On i jego rzecznik wspaniale się intelektualnie dopełniają, to symbioza.

Obrazek użytkownika Stan

02-02-2017 [11:03] - Stan | Link:

Śmieszność Misiewicz poraża,tylko dlaczego godzimy się by uderzała rykoszetem w Dobrą Zmianę.

Obrazek użytkownika xena2012

02-02-2017 [11:18] - xena2012 | Link:

Nie rozumiem jaki sens ma wystawianie się ministra Macierewicza na ataki ze strony opozycji.Czy Misiewicz jest wart takiej obrony,nawet jeśli zarzuty przeciw niemu to zwykłe kłamstwa?

Obrazek użytkownika Jabe

02-02-2017 [12:19] - Jabe | Link:

To nie jest dylemat, czy bronić Misiewicza, czy nie. Największa wrzawa się podniosła, gdy pan Misiewicz nieregulaminowo dostał medal. Pytanie, czemu młody patriota nie mógł odrobinę poczekać na świecidełka? Skoro młody M. nie dostał w odpowiednim czasie w d. od ministra, to minister z całym PiS-em obrywa. I to jest prawidłowe. Kto wypina, tego wina.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

02-02-2017 [13:53] - maks jamnicki | Link:

My nie musimy tego rozumieć :) Skoro tak postępuje, a w walce o polskie sprawy zęby zjadł, to widocznie tak ma być? :) Używa go jako asystenta do różnych spraw i ma do niego zaufanie. To Misiewicz na początku kadencji wywiercił dla niego zamek i otworzył wejście do siedziby wojskowych miłośników Rosji, czego minister sam przecież nie mógł zrobić. Osobiście nie przepadam za osobami dobrze odżywionymi i gładko ogolonymi, ale jego zaczynam powoli lubić, tak mocno jest przez czerwoną sotnie atakowany. :) Zostawmy to ministrowi Macierewiczowi. Jak jutro coś zmieni, jego wola, dziś chce by było jak jest, zaufajmy mu.:)

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

02-02-2017 [14:20] - wielkopolskizdzichu | Link:

"My nie musimy tego rozumieć" Wy Towarzysze w terenie się nie martwcie, my tam na górze wszystko dobrze planujemy.

Obrazek użytkownika Sacrapedro

14-02-2017 [20:07] - Sacrapedro | Link:

Odezwał się zwolennik macierewiczowskiej (a wcześniej PRL-owskiej) zasady: "Mierny, bierny, ale wierny".

Obrazek użytkownika STARYWYGA-1

02-02-2017 [22:13] - STARYWYGA-1 | Link:

Ta totalna obłąkana opozycja atakować będzie zawsze, bo tak już ma i nie ma znaczenia czy to będzie powodem Misiewicz, czy inny Lisiewicz. Co ma do rzeczy młody wiek, skoro posiada kompetencje i już się nimi nie raz wykazał. Więc jeżeli zarzyty okazują się zwykłym kłamstwem i manipolacją mainstreamowych cyngli i oszalałych z nienawiści "totalniaków", to czy z tego powodu ma być przekreślony zdolny młody człowiek? Czy to oni mają nam dyktować, kogo do jakiej służby mamy powoływać? Ludzie!!! Opamiętajcie się!!!

Obrazek użytkownika Sacrapedro

14-02-2017 [20:02] - Sacrapedro | Link:

Cy Szanowna Xena2012 mogłaby podać chociaż jeden przykład jakiegoś kłamstwa w sprawie Misiewicza? Bo jego szef już się odgrażał prokuratorem za opisywanie tych wszystkich cyrków ze swoim pupilem. A takich filmików z podobnych zdarzeń jest znacznie więcej.

Obrazek użytkownika Sacrapedro

14-02-2017 [20:09] - Sacrapedro | Link:

Cy Szanowna Xena2012 mogłaby podać chociaż jeden przykład jakiegoś kłamstwa w sprawie Misiewicza? Bo jego szef już się odgrażał prokuratorem za opisywanie tych wszystkich cyrków ze swoim pupilem. A takich filmików z podobnych zdarzeń jest znacznie więcej.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

02-02-2017 [11:43] - maks jamnicki | Link:

A gdyby tak ktoś odpowiedział mi na pytanie, kto lepiej Polsce służy, jest dla wolności i przyszłości Polski bardziej przydatny: Czy młody polski patriota, protegowany znienawidzonego przez czerwoną sotnię ministra Macierewicza, czy polski generał szkolony w Moskwie przez ruskie służby. Ale jednym słowem, Misiewicz czy ten generał.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

02-02-2017 [11:53] - wielkopolskizdzichu | Link:

Generał szkolony w Moskwie może się przydać Polsce, młody polski patriota będący jednocześnie zadufanym w sobie półgłówkiem nie nadaje się do niczego. Ale jak już wcześniej wspomniałem, wraz z ministrem znakomicie się uzupełniają.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

02-02-2017 [18:48] - maks jamnicki | Link:

Pan wybrał.

Obrazek użytkownika Jabe

02-02-2017 [12:41] - Jabe | Link:

Urok czy sraczka? Ale jednym słowem.

Nie przyszło Panu do głowy, że nawet jeśli młody polski patriota jest lepszy od generała szkolonego w Moskwie, to nie tłumaczy, ani jego, ani ministra, ani PiS-u? Nasi są dobrzy, bo tamci są źli. – Błąd.

Obrazek użytkownika spike

02-02-2017 [11:58] - spike | Link:

Witam.
"Żeby panu ministrowi Macierewiczowi uświadomić, czym grozi odbierające rozum powierzenie gówniarzowi przerastającej go władzy."

a ja tylko pragnę Panu uświadomić, co pisał w swoich wielu tekstach o oddawaniu "gówniarzom" władzy, gdy na słowa krytyki "konstruktywnej", że to nie najlepszy pomysł, stroszył nie tylko pióra, a tu co czytamy?

Może poda Pan receptę, kiedy młodym oddawać stery władzy, bo jak widzimy nie tylko w POlszewi, ale i KODomitach, czy .N, są podobni młodzi, a chluby polskiej polityce nie przynoszą.
Pozdrawiam.

PS
Nie wiem czy ma sens na pisanie tu komentarzy, skoro Pan nie raczy nawet słowa odpisać, tak Go S24 pochłania?

Swoją drogą idą zmiany w S24, ponoć mają wrócić stare zasady, jak stare zobaczymy. Jak zauważyłem, obecnie nie ma możliwości kasowania komentarzy, co skutkuje tym, że nijakiemu Staremu i nie tylko, dokładają do pieca, a tego musi "krew zalewać" :)))

Obrazek użytkownika Słoń Podwawelski

02-02-2017 [12:00] - Słoń Podwawelski | Link:

Szanowny Panie Krzysztofie.
Zapomniał Pan o jednym: Minister może delegować swojego współpracownika do zastępstwa w wykonaniu czynności służbowych. Takie delegowanie do zastępstwa w wykonaniu obowiązków ministra wiąże się z tym, ze honory są oddawane MINISTROWI !!! a nie jego delegatowi.
Proszę zwrócić uwagę na to, że Pan Bartłomiej Misiewicz przybył na uroczystość w asyście pułkownika i bynajmniej nie był jego podwładnym. ... a oprócz tego takie zastępstwo było potwierdzone odpowiednim rozkazem od Ministra Obrony Narodowej i nikt w jednostce nie był zdziwiony przybyciem Pana Misiewicza.
Pan Misiewicz nie występował w roli zagubionego "gówniarza" ale reprezentował Ministra i to Ministrowi Macierewiczowi oddawano honory a nie Panu Bartłomiejowi.

Znane jest zastępstwo procesowe, którego udzielamy "naszemu" adwokatowi i w Sadzie to on działa w naszym interesie i podejmuje działania w naszym imieniu.
Takie zastępstwo jest znane również np. przy zawieraniu związku małżeńskiego, kiedy "zastępca" reprezentuje wolę Pana Młodego. Podobnie jest z prawną reprezentacją osób niepełnoletnich, których wola jest wyrażana poprzez opiekunów prawnych.

Obrazek użytkownika Roz Sądek

02-02-2017 [15:07] - Roz Sądek | Link:

"Minister może delegować swojego współpracownika do zastępstwa w wykonaniu czynności służbowych."
Nie tylko może, ale to jest norma. Trzeba to jednak wiedzieć, a jak się nie wie, to się powinno siedzieć cicho, albo udawać, ze się wie. Inaczej - kompromitacja.
Czytam wpisy pod artykułem i oczom nie wierzę. Nikt nie widział prężącego się amerykańskiego generała przed delegowanym przez przez sekretarza obrony urzędnikiem ministerstwa? Tylko z okazji bożonarodzeniowych świąt 20 takich zastępców wyrusza do 20 baz wojskowych. I co! I nic.

Obrazek użytkownika Jabe

02-02-2017 [16:54] - Jabe | Link:

Czy wówczas taki urzędnik jest tytułowany sekretarzem obrony?

Obrazek użytkownika szara_komórka

02-02-2017 [12:29] - szara_komórka | Link:

(bombardier artylerii przeciwpancernej w rezerwie) - dodam w głębokiej - (70 lat to raczej należy zarezerwować sobie dobre miejsce, ale nie w wojsku).

Widocznie Pan Minister Macierewicz woli mieć przy sobie zaufanego młodego Misiewicza niż jakiegoś niereformowalnego starego zgreda. (Stary zgred to nie do Pana).
A Pan kogo wolałby mieć przy sobie?
Misia czy "Bolka"?

Był Pan nauczycielem akademickim, ale "płytkość" pańskich wywodów (nie tylko w tym wpisie) poraża.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

02-02-2017 [13:21] - wielkopolskizdzichu | Link:

Strasznie krótką ławeczkę młodych i wykształconych, którym można zaufać ma PiS, skoro "misiewicze" zasiadają na takich stanowiskach. Przy okazji. Czy w programie tz" dobrej zmiany" nie było likwidacji gabinetów politycznych przy ministerstwach?

Obrazek użytkownika maks jamnicki

02-02-2017 [13:59] - maks jamnicki | Link:

Pojęcie "Misiewicze" jest stworzone na użytek  obrońców czerwonej sotni. Lepiej to zarzucić.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

02-02-2017 [14:40] - wielkopolskizdzichu | Link:

To Partia i jej cyngle medialni są zainteresowani, w nazywaniu każdego dociekającego i krytykującego poczynania władzy, czerwoną sotnią. Jest to takie samo narzędzie sterowania ogłupionym elektoratem, jak swojego czasu przypisywanie komuś bycie zaplutym karłem reakcji,lub moherowym oszołomem.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

02-02-2017 [18:41] - maks jamnicki | Link:

To przybliżę temat. Najbardziej aktywni w używaniu medialnie tego pojęcia są funkcjonariusze starych służb i ich dysponentów, na etatach dziennikarzy. Oczywiście politycy PO i Nowoczesnej są zachwyceni.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

02-02-2017 [21:26] - HenrykHenry | Link:

))),- aktywni w używaniu medialnie tego pojęcia są funkcjonariusze starych służb i ich dysponentów, na etatach dziennikarzy ... blogerow tez !!!

Obrazek użytkownika xena2012

02-02-2017 [14:30] - xena2012 | Link:

cała nadzieja w młodych i wykształconych z PO,Nowoczesnej czy z KOD-u.I ufać im można zwłaszcza jak grzebią w sejmie po cudzych torebkach i pod ławkami.

Obrazek użytkownika szara_komórka

02-02-2017 [15:40] - szara_komórka | Link:

http://niezalezna.pl/93246-ata...

Czyżby Pan się wpisywał w akcję?
Pańska notka wygląda w tym kontekście co najmniej dwuznacznie.

Obrazek użytkownika Tarantoga

02-02-2017 [16:24] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Zawsze TVN 24...i jego służby...osoba Pasierbiewicz już dawno została zdemaskowana....

http://niezalezna.pl/93246-ata...

I to tyle...kim jest Pasierbiewicz?

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

02-02-2017 [17:15] - Krzysztof Pasie... | Link:

@ALL

Szanowne Panie i Panowie!
Odpowiem jednorazowo na komentarze krytykujące moją notkę.
Obecnie w Polsce toczy się wojna na śmierć i życie między władzą i opozycją.
Opozycja, która sama się nazwała "totalną" nie przebierając w środkach tylko czeka na okazję, by władzy dołożyć.
Więc napisałem notkę przestrzegającą nową władzę, przed nieprzemyślanym podkładaniem się.
Uważam, że z wizerunkowego, powtarzam WIZERUNKOWEGO punktu widzenia, przywrócenie Bogu ducha winnego pana Misiewicza na stanowisko rzecznika Ministerstwa Obrony Narodowej było kardynalnym i niewybaczalnym błędem politycznym. Bo czy się to komuś podoba, czy nie, żyjemy w czasach kiedy ponad wszystko liczy się wizerunek, powtarzam WIZERUNEK, a rządzenie w takich okolicznościach ma być chłodną i wyrachowaną polityką, powtarzam POLITYKĄ, a nie zabawą w harcerstwo w imię wartości, które nasi przeciwnicy w dupie mają.

Pozdrawiam Państwa serdecznie,
Krzysztof Pasierbiewicz

PS. To prawda, że pisałem, iż należy postawić na młodych. Ale każdorazowo dodawałem, że dla mnie człowiek młody, to ktoś przedziale wiekowym od 35-go do 55-go roku życia.
 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

02-02-2017 [17:50] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Misiewicza na stanowisko rzecznika Ministerstwa Obrony Narodowej było kardynalnym i niewybaczalnym błędem politycznym. "
Wprost przeciwnie. To nie błąd to świadoma zagrywka. Wypchnięcie na scenę, zdecydowanego na wszystko byle by zrobić karierę błazna, odwraca uwagę od spraw ważkich dziejących się za kulisami.
Od tego, że w przewidywanym czasie Polska nie będzie mieć śmigłowców pola walki, tylko stare amerykańskie projekty z wojny wietnamskiej. Że zakupi się złomowane F-16 z pustyni Mojawe. Że powołuje się pralnię pieniędzy i dojną krowę dla prezesów spółek, pod nazwą PGZ.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

02-02-2017 [18:53] - maks jamnicki | Link:

Czuwa Pan całą dobę ? :)

Obrazek użytkownika MAUR

02-02-2017 [18:36] - MAUR | Link:

Dobrze, że Pan wreszcie doprecyzował własne pojmowanie młodości.
Bo mnie już od tych nieudolnych prób pajdokracji w wydaniu wszystkich ekip co to po 1989 stawiały na młodych - mdliło tak niemożebnie, że każdy apologeta przetsawał być wiarygodny.

Obrazek użytkownika elefants

03-02-2017 [06:44] - elefants | Link:

Spokojnie, po co te nerwy? Za chwile ktoś z opozycji zrobi jeszcze wiekszą głupote.:)) Jak widac ,walka o głowną nagrode w konkursie Darwina jest zacięta.

Obrazek użytkownika Domasuł

02-02-2017 [19:51] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Doktorze, to co Pan tłumaczy nie przekonuje mnie nawet w 1%.

Obrazek użytkownika STARYWYGA-1

02-02-2017 [21:40] - STARYWYGA-1 | Link:

Cytat z notki "Opozycja, która sama się nazwała "totalną" nie przebierając w środkach tylko czeka na okazję, by władzy dołożyć."

A ja napiszę tak, że Pasierbowicz również wykorzystuje każdą okazję aby WŁADZY DOŁOŻYĆ!!! Co za Judasz!!!

Obrazek użytkownika Roz Sądek

03-02-2017 [08:08] - Roz Sądek | Link:

"...Bo czy się to komuś podoba, czy nie, żyjemy w czasach kiedy ponad wszystko liczy się wizerunek, powtarzam WIZERUNEK..."
======
Z słownika synonimów:
blichtr, efekciarstwo, fasada, fasadowość, figura,powierzchowność, pozór, szata zewnętrzna, tenor, uroda, warunki zewnętrzne, wygląd zewnętrzny, sztampa, sztanca, uproszczenie, wyobrażenie, image...........
I tego powiada Pan mamy się trzymać. Bo takie czasy? Bo w takim kierunku wieje wiatr? I będzie dobrze?

Obrazek użytkownika HenrykHenry

02-02-2017 [18:48] - HenrykHenry | Link:

To tez do wszystkich komentatorow.

Alez dajcie sie rozwinac Panu Pasierbiewiczowi , rozwinac tak ... na co mu uklady pozwalaja , zlecajai , oczekuja. Przestancie sie czepiac bzdur. On jeszcze nie pokazal wszystkiego , a wymagaja od czlowieka wiele.

Obrazek użytkownika Warmia

02-02-2017 [18:58] - Warmia | Link:

Piosenka z dynastii HAN:

Nad studnią rośnie drzewo brzoskwiniowe, a obok niego śliwa. Kiedy robaki przychodzą obgryźć korzenie drzewa brzoskwiniowego, śliwa ofiaruje im własne korzenie i koniec końców to ona usycha.

Istnieją okoliczności, w których należy poświęcić cele krótkoterminowe, by zyskać korzyści w dłuższej perspektywie.
To strategia k o z ł a o f i a r n e g o - ktoś ponosi konsekwencje, by inni nie musieli tego robić.

Obrazek użytkownika włóczykij

02-02-2017 [19:40] - włóczykij | Link:

"„Niech aresztant nie rozmawia w czasie wykonywania czynności służbowych wartownika! Bo w przeciwnym razie oddam strzał ostrzegawczy!"

Na odprawie warty oficer dyżurny obejmujący służbę(ASG Rembertów) pyta wartownika o formułkę zatrzymania potencjalnego intruza na posterunku.
Ten bez zająknięcia wyrecytował:
-"Nie schodzić z miejsca zatrzymania,bo będę strzelał bez opamiętania"

Obrazek użytkownika Domasuł

02-02-2017 [19:41] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Az zamarłem przed otworzeniem tego filmiku...

A tak na serio, Panie doktorze, cala sprawa z Misiewiczem jest tak denna, ze az zabawna. Jest Pan inteligentnym człowiekiem i nie wierze, ze nie zdaje Pan sobie sprawy z tego, ze jeśli tefałeny i inne g... walkuja te kwestie w kolko to oznacza tylko i wyłącznie jedno: ze oni nie maja już czego się czepiac. Jeśli wala w PiS już tylko jakimiś Misiewiczami tzn. ze PiS nie ma się czego obawiać. Jedyna sensowna konkluzja. Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Roz Sądek

03-02-2017 [08:27] - Roz Sądek | Link:

Jest tak jak Pan napisał.
Czy ktoś pamięta sprawę dorsza - tego od Piterowej? (8,16 zł). Wtedy też spora grupa prawicowych(?) blogerów z trroską ciągnęła temat - uuuuu... co się dzieje z PiSem i uuuuu.... jak teraz będzie postrzegany przez wyborców (...)

Obrazek użytkownika borysław

02-02-2017 [20:43] - borysław | Link:

"Kurdziel! Przestań mi mierzyć w plecy, bo ci zaraz przypierdolę! Ha, ha, ha, ale się uśmiałem! Pan Pasierbiewicz to jest dowcipny gość. A jaki twardziel!

Obrazek użytkownika dag.

03-02-2017 [07:50] - dag. | Link:

Aż miło było patrzeć jak Misiewicz uporał się gładko z bandą w Centrum Eksperckim Kontrwywiadu NATO, a że jeszcze studiuje...Martin Schulz - nikt nie śmie mu wypomnieć braku wykształcenia