Zełeński – kierownik nocnego klubu, czy następny „Bolek”?

W ostatnich dniach prezydent Ukrainy pojawił się w Waszyngtonie.  Po Białym Domu paradował w swoim zielonkawym dresie.  Prawicowe media w USA błyskawicznie zauważyły, że żaden człowiek nigdy nie obraził w ten sposób władz USA reprezentujących amerykański naród.  Znany w świecie komentator prawicowy Tucker Carlson w stacji Fox News nazwał Zełeńskiego kierownikiem klubu z panienkami (manager of a strip club). 

Opinie wyrażone przez Carlsona nie są bynajmniej odosobnione.  Wręcz przeciwnie, amerykańskie i kanadyjskie środowiska prawicowe coraz mocniej i dobitniej podkreślają mistyfikacje jaką reprezentuje Zelenski sterowany przez globalistów w postaci Bidena i Sorosa. Zielonkawy dres prezydenta Ukrainy, w jakim niezmiennie pojawia się on od ponad roku, stal się symbolem teatrzyku urządzonego dla mas przez globalistów.  

Marny to teatr w jakim garderoba głównego aktora ograniczona jest do jednego wdzianka, na dodatek niezbyt wykwintnego. Okazuje się jednak, że w tej właśnie prostocie tkwi manipulacyjny geniusz.  Ludzie zapomnieli już, że reprezentujący polski rząd na uchodźctwie generał Sikorski, jako premier w czasie wojny prezentował się wszędzie w galowym mundurze polskiego wojska. Większość mas sterowanych przez globalistów wierzy w bajkę o walce Ukrainy o demokrację i wolność dla zwykłych ludzi, jacy w domyśle na co dzień chodzą w dresie.  

Jak jednak podkreślają prawicowi komentarzy za oceanem, demokracja na Ukrainie przed inwazją Rosji, była co najwyżej „średnia”. Zniszczony korupcją kraj rządzony był, delikatnie mówiąc, dziwnymi decyzjami, jakie bynajmniej nie dawały korzyści Ukraińcom, co gorzej, prowadziły do postępujących rozbiorów Ukrainy jakiej zasoby wyprzedawano międzynarodowym korporacjom. 

O jaką zatem Ukrainę walczy obecnie „demokratyczny świat”? Czy prezydent Zełeński rzeczywiście, jak pisze Carlson, jest kierownikiem klubu z panienkami?

Teledysk z Zełeńskim tańczącym na szpilkach w dość wulgarny sposób, wskazuje, że bolesne porównanie Carlsona nie jest całkiem pozbawione racji, a ukraiński aktor doskonale wywiązuje się ze swoich kolejnych ról. Potrafi zagrać zarówno w wulgarnym teledysku jak i w przestawieniu w Białym Domu. 

Obserwacje te prowadzą do bolesnej konkluzji, że wojna o Ukrainę to w istocie kolejny etap wprowadzania Wielkiego Resetu, a z obroną wolności i demokracji ten tragiczny konflikt nie ma nic wspólnego.  

Jeżeli ktoś ma dalej wątpliwości, może przeczytać wpis wicepremiera Ukrainy Mykhailo Fedorova zmieszczony na Twiterze na początku rosyjskiej inwazji.  Przedstawiciel rządu Ukrainy podkreśla, że wojna toczy się o Ukrainę, w jakiej edukacja prowadzona będzie zdalnie, a u lekarza będą tylko teleporady. Na dodatek nie będzie biurokracji, dokumentów papierowych, gotówki ani sądów.  Wyroki wydawać będą sterowane sztuczną inteligencją komputery, a urzędy zastąpią skomputeryzowane automaty. 

Cytując Wałęsę, jakiego dawną rolę odgrywał w tym tygodniu w Kongresie USA Zełeński: “Otake Ukraine walczylem”. 

=====

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ijontichy

23-12-2022 [08:52] - Ijontichy | Link:

Ja nazwałem Zelenskiego dresiarzem u Karnowskich na portalu....tylko parę sekund to widniało...schizofreniczna sterowana!

Obrazek użytkownika Piotr Węcław

23-12-2022 [08:59] - Piotr Węcław | Link:

@ljontichy
Mówią, że podróze w czasie nie sa możliwe, a tu się okazuje, że przenieśliśmy się w czasie 40-50 lat wstecz.  
Wystrój wnętrz jest jednak ładniejszy, i mamy więcej programów na zgrabniejszych telewizorach. O ile my już to kiedyś przerabialiśmy, to dla Amerykanów, obecna sytuacja jest nowym doświadczeniem. 

Obrazek użytkownika Pers

23-12-2022 [09:31] - Pers | Link:

Autor
Oj dostaniesz od @fekaliuszy...
Tak brzydko o "największym, międzynarodowym geroju naszych czasów"?
Przecież on prosto z frontu jechał.

Obrazek użytkownika Tezeusz

23-12-2022 [14:47] - Tezeusz | Link:

@ Pers napisałeś "wspaniały" materiał o wyższości sowieckiego bandyty karakana putlerka i jego łajna oraz gówna nad innymi...Wiadomo swój swego..... Oczywiście skomentowałem to ścierwo z linkiem jak zwykle...A jak w szczujni Scierwoneonowej ? Jeszcze istnieje ?

Obrazek użytkownika Ryan

23-12-2022 [15:38] - Ryan | Link:

Tezeusz
ten ruszkiewicz to przypadkiem nie pojechal na 199 parade zwyciestwa do Kijowa

Obrazek użytkownika Piotr Węcław

23-12-2022 [20:47] - Piotr Węcław | Link:

@Pers
I dojechał!
Życzę Wesołych Świąt Narodzenia Pańskiego.

Obrazek użytkownika Pers

23-12-2022 [20:50] - Pers | Link:

 Piotr Węcław
Dziękuję i wzajemnie :)

Obrazek użytkownika Ryan

23-12-2022 [21:29] - Ryan | Link:

ruszkiewicz i bęcław
Chag Chanuka Sameach! 
Wesołej Chanuki!
Szalom
Ave

Obrazek użytkownika Roz Sądek

23-12-2022 [10:09] - Roz Sądek | Link:

@Autor
Obserwacje te prowadzą do bolesnej konkluzji, że wojna o Ukrainę to w istocie kolejny etap wprowadzania Wielkiego Resetu..
========

Aaaaaaa..., no to wszystko jasne! (Well, that's all clear!)

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

23-12-2022 [11:10] - rolnik z mazur | Link:

@ P. Weclaw,
Dokładnie tak. Zdrowych i pogodnych Świąt. Trafiłeś kolego w punkt, dla niektórych w czuły punkt. Pzdr 

Obrazek użytkownika Piotr Węcław

23-12-2022 [20:48] - Piotr Węcław | Link:

@rolnik z mazur
Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt Narodzenia Pańskiego.
P.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

23-12-2022 [12:46] - Siberian Husky Dog | Link:

To wpis dla tych którzy mają  moskiewskie mózgojebstwo włączone calutki dzień i noc
Ratunku dla takich kretynów nie ma

Obrazek użytkownika Pani Anna

23-12-2022 [13:44] - Pani Anna | Link:

Jeszcze Fidel Castro w rewolucyjnej czujności chadzał na codzień w zielonym wdzianku...
Zelenski od zawsze był marionetka. To, że my mieliśmy swojego Bolka i nadal większość nie potrafi odróżnić farsy od prawdy... Nie chcę mówić o czym to świadczy. 

Obrazek użytkownika Tezeusz

23-12-2022 [20:34] - Tezeusz | Link:

Kto jest marionetką w garach zgadnijcie może niejaka rusofilowa @ pani anna..

Obrazek użytkownika Piotr Węcław

24-12-2022 [01:20] - Piotr Węcław | Link:

Celne spostrzeżenie z Castro i Zełeńskim co do ich ubioru.

Ich poglądy również są podobne.

Pierwszego wspierała Moskwa, drugiego wspiera Davos.

Wesołych Świąt!
 

Obrazek użytkownika u2

23-12-2022 [14:07] - u2 | Link:

Znany w świecie komentator prawicowy Tucker Carlson w stacji Fox News

Ano, znany mi głównie z tego, że głosował na Kanye Westa :-)

PS. Fox News przyczyniło się do szwindlu wyborczego w USA, taka 5 kolumna dla DJ Trumpa :-)

Obrazek użytkownika paparazzi

23-12-2022 [20:47] - paparazzi | Link:

u2, potwierdzam. ZWŚ.

Obrazek użytkownika Ryan

23-12-2022 [15:46] - Ryan | Link:

Czy to dziś jest ten Dzień Ruskiego Świra na Naszych Blogach?

Obrazek użytkownika Jabe

23-12-2022 [16:49] - Jabe | Link:

Należy powiedzieć wprost: pro­ukraińskość jest anty­polska. Jest to rezultat niepolskiej polityki rządu w War­szawie, który nie dba o nasz in­teres. Brak mu ele­ment­arnej godności. Rządzą „słudzy narodu ukraińskiego” (z tym, że nie narodu, a państwa, i to nie ko­niecznie ukraiń­skiego).