Jak kapuś SB „Kresowiakiem” chciał zostać

Jacek Boki

Sługa oddany ich ekscelencji Kiszczaka i Putina

Jawny współpracownik Służby bezpieczeństwa (SB) J. Boki znany już tylko na obrzeżach netu, budując sobie legendę o swoim kresowym pochodzeniu i troskę o pamięci ofiar Wołynia tym razem zaatakował Kościół Katolicki, a szczególnie osobę Papieża Jana Pawła II. Tu zacytuje:

Ljoliek z Wadowic, bardziej znany jako Jan Paweł II, urządził jako pierwszy w historii synkretyczny spektakl w Bazylice w Asyżu, z czcicielami ognia, buddystami i przywódcami innych satanistycznych kultów, który to Asyż wraz z bazyliką, jedenaście lat później Stwórca oczyścił z tego plugastwa trzęsieniem ziemi, też wypowiedział iście kuriozalne słowa dotyczące osoby metropolity Andrzeja Szeptyckiego i jego beatyfikacji w homilii wygłoszonej 27 czerwca 2001 na hipodromie we Lwowie, będące wierutną brednią, pokutującą niestety po dzień dzisiejszy w umysłach polińskich ćwierćinteligentów, iż... ,,był on człowiekiem bardzo głębokiej wiary i oddanym Kościołowi katolickiemu''. Ale czegóż można było się spodziewać po człowieku, który 3 października 1998 roku  beatyfikował podobną Szeptyckiemu kreaturę, duchowego ojczulka chorwackich ustaszy, arcybiskupa Alojzije Stepinaca podczas wizyty w Mariji Bistricy. Ogłaszając beatyfikację, papież powiedział: „Dzięki swojemu doświadczeniu ludzkiemu i duchowemu błogosławiony Alojzy Stepinac mógł pozostawić swoim rodakom swoistą busolę, która pozwala im odnajdywać właściwy kierunek.   
http://kresywekrwi.blogspot.com/2022/12/suga-oddany-ich-ekscelencji-adolfa.html

Czerwona prowokacja Putina, rodem z NKWD     

To polskojęzyczne bydle wywalone ze wszystkich tzw. Kresowych portali, z niemal wszystkich portali społecznościowy za kłamsta, fałszerstwa i dezinformacje znalazł sobie już tylko przystań w pewnym rosyjskim ścieku. W otoczeniu złodziei (takich jak on sam) sowieckich debili i sługusów rosyjskiej jaczejki. 

A jakie są związki J. Boki z Kresami.
Ano takie, że jego ojciec brał czynny udział u boku NKWD w tzw. Obławie Augustowskiej. Następnie przeniósł się w Bieszczady, gdzie wraz ze Świerczewskim gasił Luny w Bieszczadach spirytusem domowej roboty. Notabene wyrzucony z LWP za malwersacje finansowe. To jedyne, co łączy J. Bokiego z Kresami. Oczywiście w genetycznym spadku po ojcu ma we krwi malwersacje, wyłudzenia a mówiąc wprost to hiena żerująca na rodzinach ofiar Wołyńskiej tragedii. Przez lata organizował zbiorki pieniężne na rożne cele. A to na tablice pamiątkowe, a to na obeliski czy pomniki, a to na opracowania „naukowe”. Nigdy się z zebranych kwot nie rozliczył. Stad tez dziś w nielicznych już organizacjach kresowych jest zwykłym pariasem. Zostało mu już tylko legendowanie swojej osoby na obrzeżach sieci.
Kawał gnoja mówiącego i piszącego w j. polskim.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

09-12-2022 [17:41] - Jabe | Link:

Zauważmy, że Autor z twier­dzeniami tego pana wcale się nie rozprawia. Atakuje w za­mian jego i jego rodzinę. Typowe.

Inną sprawą jest, że Polska jest na tyle duża, że zapewne wszy­stkie opinie są re­prezen­towa­ne. Po co reklama tego akurat jego­mościa?

No i oczywiście nie mogło zabraknąć dy­żurne­go oskar­żenia o bycie sługą Putina.

Obrazek użytkownika HenrykH.

09-12-2022 [17:49] - HenrykH. | Link:

Mamy w Polsce pecha .Nie tylko ten 'pan" wypisuje herezje ,internet zna takich idiotów kilkunastu.Dla kilku złotych ze zbiórek  sprzedadzą własną matkę.

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-12-2022 [17:52] - Tezeusz | Link:

Zgłaszać do ABW i tyle..

Obrazek użytkownika Pers

09-12-2022 [17:52] - Pers | Link:

@r-janek
Masz dowody na to co piszesz o Panu Jacku?
Przedstaw.
Jeden już kłapał ozorem i będę miał z nim spotkanie w Gliwicach na Kościuszki 15.
A ja udostępnię Panu Jackowi twoje namiary.

Obrazek użytkownika Ryan

09-12-2022 [21:00] - Ryan | Link:

ruszkiewicz
Na pana to trzeba mieć wygląd. Ani ty oni ten SB-ek panami nigdy nie byliście i nie będziecie wy sowieckie gnidy.
Tak się składa, że ten śmieć/kapuś już 6 lat temu mnie podał do sadu.
Ma szmaciarz pecha, bo listonosz do dziś do mojego domu nie dotarł. To bydle nie jest wart mojej śliny, by mu w pysk napluć. 

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-12-2022 [06:52] - Tezeusz | Link:

A ja myślałem że  na 
Lompy 19, 40-038 Katowice

Obrazek użytkownika Kaczysta

09-12-2022 [18:19] - Kaczysta | Link:

Na tym zdjęciu (Z) Boki chwali się, jakiego ma?
Ale tak naprawdę nic nowego w tym temacie.
Bo tego śmiecia CV jest znane od lat. 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

09-12-2022 [18:24] - Ula Ujejska | Link:

Tacy jak Boki zrobili bardzo wiele aby nienawiść między Polakami i Ukraińcami na nowo odżyła. Ponieśli jednak klęskę, bo kiedy wybuchła wojna Polacy zachowali się jak trzeba. Nikt normalny już nie słucha podszeptów putlerowskicgo szczucia.

Obrazek użytkownika Kaczysta

09-12-2022 [18:29] - Kaczysta | Link:

trafny koment do tego SB-eka na Toy-Toy

Prowokatorzy z UB, SB i UDBA
Jedno słowo tu pasuje PROWOKATORZY.

Najpierw urządzają seanse nienawiści od rana do wieczora wobec Żydów, Cyganów, i innych grup etnicznych, które im nie pasują, a potem atakują taką małą Chorwację za walkę z nimi.

Prowokatorzy z UB, SB i UDBA. Wasz czerwony cel jest od dawna znany.

Obrazek użytkownika Kaczysta

09-12-2022 [18:48] - Kaczysta | Link:

SB-ek w szoku
Chorwacja wygrala!!!!!!

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

09-12-2022 [20:41] - Siberian Husky Dog | Link:

To niszowy  patostreamer

Obrazek użytkownika Ryan

09-12-2022 [21:01] - Ryan | Link:

ale wielki parch

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-12-2022 [07:03] - Tezeusz | Link:

Autorze !
"Jeśli coś budzi Twoje podejrzenia…
Nie wahaj się do nas o tym napisać ".... cytat ze strony ABW.
https://form.abw.gov.pl/fm/for...
Po co się emocjonować całkiem niepotrzebnie, od merytorycznych ocen materiałów  do których masz podejrzenia że mogą szkodzić Polsce jest ABW link do zgłoszenia był podawany. Tam stosowni fachowcy ocenią profesjonalnie podejmą stosowne kroki. O czym tyle razy publicznie nawoływał Minister Żaryn.
My nie posiadamy kwalifikacji ani możliwości. Obowiązuje nas RODO itp...
Oddać sprawę fachowcom i już.. Obowiązek patriotyczny wykonany i sumienie czyste..

A co to daje a choćby to :
https://www.rp.pl/sluzby/art93...
https://wiadomosci.wp.pl/rosyj...
https://wpolityce.pl/polityka/...
Dodać należy także likwidacje stron internetowych, blogów czy portali antypolskich....o reszcie nie wiadomo podlega ochronie z uwagi na Ustawę o"Ochronie Informacji Niejawnych"

Obrazek użytkownika J z L

10-12-2022 [13:04] - J z L | Link:

Zgromadzenie w jednym miejscu antypolskiego gówna ma swoje plusy. Łatwiej te wszy odnaleźć. Zobacz, tylko że od dwóch lat na Szambie 24 r.u nie pojawił się żaden nowy bloger. Odeszło kilkunastu.
Robią parchy sztuczny tłok za pomocą posiadania wielu kont i piszą sami do siebie. Sam pam… pers ma ich ze siedem.

СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
      Chwała Ukrainie
      Chwała gierojom z Azow
      Wieczną im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom z Szamba 24r.u