CHYBA MNIE SZLAG TRAFI!!! KURSKI SE SYLWESTRA ROBI?!

Na ósmym multipleksie znajdą się też kanały WP1, stworzony przez Grupę Wirtualna Polska oraz Metro TV, należące do Agory (oba mają ruszyć w grudniu br.), a także stacje TVP, ale nie wiadomo jeszcze które.

Komercyjni nadawcy, którzy będą mieć swoje telewizje na MUX-8, planują wspólną kampanią reklamową.

Ma on zachęcić widzów do oglądania kanałów z tego multipleksu.

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Zoom TV z programami Onetu i lokalnych stacji- Naszą flagową propozycją będzie program interwencyjno-reporterski „Bliżej! Magazyn reporterów” produkowany przez łódzką Toya TV oraz poznańską WTK.

Pokażemy także świetne filmy i trzymające w napięciu seriale. Produkcje Onet.pl na naszej antenie oraz inne niezwykle ciekawe programy zakupione dla Zoom TV, a pokazane po raz pierwszy w Polsce, doskonale uzupełnią ofertę stacji - zapowiada Barbara Bilińska, dyrektor programowa Zoom TV, w przeszłości m.in. wicedyrektor TVP2 i szefowa biura handlu TVP.

W ramówce Zoom TV znajdzie się też autorski program „Miło/ść Najsztuba” prowadzony przez Piotra Najsztuba oraz magazyn Tomasza Jachimka „Świat według Jachimka”, nadawany w Onecie.

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

I co gorsza,to te telewizje już są!!! 

ZA DARMO! NA MULTIPLEKSIE! W KABLÓWKACH TEŻ SĄ...
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Jarosław Kuźniar prowadzi w Zoom TV program „Obywatel Kuźniar”, w którym prowadzi rozmowy ze swoimi gośćmi za kierownicą samochodu. - Onet zaproponował nam ten program, ale zgodził się rozszerzyć formułę o jeszcze jednego gościa, specjalnie na naszą prośbę.

Bardzo podoba nam się ten format - mówi o programie „Obywatel Kuźniar” Barbara Bilińska-Kępa, dyrektor programowa Zoom TV. - Nie łatwo przenosi się kontent z internetu do telewizji. Cały czas pracujemy nad tymi formatami. Będziemy wymieniać te, które nie rokują - zaznacza.
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Uwaga! Teraz zaklnę szpetnie! KTO IM KURWA MAĆ DAŁ MULTIPLEKS???! 

Już  im nie wystarczy TVN24 I Polsat NEWS? AGORA,LIS,ODPADY Z TVN...

PANIE KURSKI! I CO PAN NA TO?! 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika marsie

03-12-2016 [21:10] - marsie | Link:

Napisz to jakoś wyraźniej!

Obrazek użytkownika Tarantoga

04-12-2016 [08:44] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Nie da się!!!
4 razy zmieniałem,próbowałem to kopiować z "podglądu" bo tam jest OK i wklejać na 3 sposoby...tak jest i nie będzie inaczej.

Napisałem prosbe do Admina,zeby coś pomógł...nawet mi nie odpisał.

"Kultury mnogo,no tiochniki niet" :-))

Obrazek użytkownika admin

04-12-2016 [09:41] - admin | Link:

I już nie odpiszę. Więc proszę więcej nie pisać. Następnym razem, kiedy będzie Pan sobie mną gębę wycierać, proszę napisać, kiedy napisał Pan prośbę. Jeśli uważa pan, że Admin w sobotnią noc powinien z Panem korespondować, eksperymentując z edycją pańskiej notki (co zresztą robiłem), to życzę powodzenia na innych portalach. Stwarza Pan sam sobie problemy a później wini za nie innych. Wyjątkowo zła wola. Trzeba być też naprawdę ograniczonym żeby nie zauważyć, co może być problemem. rozstrzelonej notki. Ale to już ani moje, ani Pana zmartwienie. Skoro prowadzenie bloga jest dla pana tak wielkim problemem i nie jest Pan w stanie spłodzić poprawnej notki bez nagminnego nękania administracji w poczcie i publicznie, odbieram możliwość prowadzenia bloga.

Obrazek użytkownika Tarantoga

04-12-2016 [10:15] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

???!!!

Skąd ten wybuch i tyle inwektyw?

Nie nękałem,tylko grzecznie prosiłem...ale juz dawno mi Pan groził,więc czekał Pan na okazję...i się doczekał.

Wszelkiej pomyslności w Nowym Roku 2017,wesołych Świąt Bożego Narodzenia...i Błogosławieństwa od Tego Dzieciątka na które czekamy.

P.

Obrazek użytkownika Jabe

04-12-2016 [21:43] - Jabe | Link:

Nie analizowałem dogłębnie, ale najwyraźniej wystarczy w stylach wyłączyć

.node .content {float:left}

Nie tylko Tarantoga ma z rozpychaczami problem.

Obrazek użytkownika Freiherr

04-12-2016 [13:59] - Freiherr | Link:

No, Admin pojechał trochę, a nawet mocno, po bandzie. Przyznam, ze po przeczytaniu odpowiedzi Admina byłem lekko zszokowany. To się ociera o, przepraszam, chamstwo. Tarantoga mi ani brat ani swat, tak jak i pozostali blogerzy ale trudno akceptować taki poziom arogancji. Czyżby kolejny dowód na słuszność Zasady Petera?

Obrazek użytkownika Francik

04-12-2016 [22:12] - Francik | Link:

Multipleks dała im Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, bo to ciało przyznaje koncesje na nadawanie. Pewnie można sobie wyguglać jak i kiedy te decyzje zapadły. Pan Kurski z pewnością nie ma w tej sprawie wiele do powiedzenia - jest prezesem TVP i nie jest władny przyznawać lub nie przyznawać koncesji na multipleks. Zanim się zacznie kurwować wart sprawdzić jak się sprawy mają.

Obrazek użytkownika Tarantoga

05-12-2016 [09:03] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Jabe oraz inni moi goscie!

Tarantoga nie ma już problemu...z listy blogerów zniknął,a więc i bloga nie moze prowadzić.

Żegnam wszystkich,tych którzy mnie lubili i tych,którzy mi tu trollowali.

Tarantoga

Obrazek użytkownika StachMaWielkieOczy

06-12-2016 [09:06] - StachMaWielkieOczy | Link:

Szkoda ... może to tylko czasowy "Ban" ?

choć przyznam ze czasem robi Pan wrażenie rozpuszczonego jedynaka... i to właśnie może być dla admina troszkę
"upierdliwe"

Miejmy nadzieje ze się adminowi odmieni ...
Szkoda by było żeby zwolnione miejsce po tym blogu zajął kolejny nawiedzony Napoleon..
bo tych ci już na naszychblogach dostatek

Obrazek użytkownika gracz ogame

05-12-2016 [12:43] - gracz ogame | Link:

Będzie brakowało uśmiechu Buddy :)