OBŁUDA---RELATYWIZM---KRETYNIZM,ALBO REŻYSERIA

Miałem okazję zobaczyc powtórkę tego wystąpienia prokuratora w sprawie Piniora---link na zakończenie.

Facet sie pomylił z zawodem! Gdyby jakis reżyser np.Wajda...zobaczył go wczesniej,to rola w każdym filmie zapewniona,a i Oscar pewny.

Takiego prokuratora,już dziś powinno się wywalic z pracy i odwieźć taczkami do domu.

Wczoraj czy dziś...niezalezny [od rozumu] sąd...zwolnił Piniora i współoskarżonych...idźcie chłopaki do domu...jesteście czyści jak łza!

Czyli otwieram konkurs dla polityków,palestry,funkcjonariuszy mediów...i kilku blogerów na NB oraz wszystkich portali:

UDOWODNIJ, ŻE MESSALINA BYŁA WESTALKĄ I ZOSTAŁA STRACONA PRZEZ TEGO WSTRĘTNEGO KACZYŃSKIEGO

Konkurs zakręcony? Sam mogę wskazać kilka osób na NB,które to zrobią...i jeszcze dostaną za to pochwałę i premię...od szefa...

A teraz ten link:

http://wpolityce.pl/polityka/317680-prokurator-ze-lzami-w-oczach-przerywa-konferencje-ws-jozefa-piniora-sprawa-dotyczy-osoby-ktora-osobiscie-uwazam-za-bohatera 

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

02-12-2016 [11:27] - xena2012 | Link:

niedługo przeskoczymy Indie.Przecież rośnie nam ilość nadzwyczajnych kast nietykalnych świętych krów.Do sądownictwa i fundacjach pozarządowych dochodzi kasta tzw.legend które należy czcić na kolanach bez względu na to jak zszargane mają życiorysy.Ot chociażby pan Wujec który potrącił na pasach pieszego powodując jego niesprawność nie siedział nawet minuty,a teraz swoim ,,autorytetem'' ręczy za pana Piniora.Z niecierpliwością czekam na wyrazy poparcia złpżone przez panią Sawicką też nietykalną.