Uszczypnijcie mnie!!! Nie pomogło...to faktycznie na jawie?!

Sam obraz wystarczy...reszta w tagach :-))

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

25-11-2016 [11:19] - Lektor | Link:

Rozumieć ten tzw gabinet cieni PO. Takie coś powoduje gorycz przegranej, zemsta i próba odwetu. Oni są zaślepieni zemstą, dlatego dążenie do odwetu jest u nich tak duże, że zamiast myśleniem kierują się emocjami. Ponadto tyle milionów, które przez 8 lat kradli jak mogli idze im teraz koło nosa. To jest dla nich tragedia.
A zatem tutaj jest takie postępowanie wytłumaczalne, a my mamy przy tym niezły kabaret.
Apropo tego gabinetu, już wiemy czym zajmowali się te przygłupy na pierwszym posiedzeniu: 1. Zagajenie, 2. Przygotowania do likwidacji CBA i IPN-u, 3. Omówienie likwidacji programów PIS takich jak 500+ i ponowne podwyższenie wieku emerytalnego ...
P.S. Przerwa obiadowa, miała być w „Sowa i przyjaciele”, ale na przyszłym posiedzeniu znajdą inna restaurację. Niestety teraz muszą już sobie za ośmiorniczki płacić swoimi a nie naszymi pieniędzmi.

Obrazek użytkownika Czesław2

25-11-2016 [12:39] - Czesław2 | Link:

To będzie bar mleczny.

Obrazek użytkownika szara_komórka

25-11-2016 [11:56] - szara_komórka | Link:

Ci co się wybrali do tego gabinetu biorą kasę za każde jego posiedzenie. Przecież muszą jakoś rozliczyć państwowe dotacje dla partii. A szeregowe "członki " jeszcze im biją brawo.

Obrazek użytkownika xena2012

26-11-2016 [08:06] - xena2012 | Link:

chyba ważkie i trudne zapadły tam decyzje dadząc po drapaniu się Schetyny po łysiejącym łbie i marsowych minach ,,ministrów''.Tylko Kopacz w randze wicepremiera z filuternym i tajemniczym uśmieszkiem Mony Lizy daje poznac ,że zwycięstwo jest blisko.