MEDIALNA WOJNA DOMOWA,CZYLI SAKIEWICZ VS. KARNOWSCY I INNI

Ktos juz dawno napisał,że nie potrzeba wojny,aby opanować Polskę...wystarczy rzucić z samolotu w kilku miastach kilka worków z dolarami,a polacy sami sie pozabijają.

Komputer mi podkresla,że jednak z duzej litery ma być Polacy...komputer jest głupi...ale napiszę polactwo! 

Chodzi o SCOOP Pana Sakiewicza...ten z kołami samolotu,wynikiem autopsji pary prezydenckiej i atakiem p.Sakiewicza na resztę mediów,"ŹE TEGO ONI NIE OPUBLIKOWALI"

Oberwała TVP...czyli organ medialny braci Karnowskich i oni sami...no bo jak można?! 

Karnowscy [obaj] i ich funkcjonariusze rozpoczeli wojenkę z Sakiewiczem...na portalu i w gazecie. 

Od kilku dni trwa obijanie sobie głów sztachetami,deskami [za Komorowskim] i co z tego?! Tylko Michnik z Lisem przybijaja sobie piąstki...i rżą za śmiechu.

Pan Sakiewicz...taki doświadczony dziennikarz...i tak się podłożył...dał odbicie Karnowskim,bo juz ledwo dyszeli,a teraz nakład idzie jak darmowy kabanos w L**** tym sklepie niemieckim.

Róbcie tak dalej...żryjcie się między sobą..."prawicowi" władcy dusz...nawet tu,na NB...coraz więcej notek podważających prezydenture Dudy,krytykujących rząd,sejm,senat...

PS.Pierwszy filmik z YT,to porada jak zwalczyc migrenę i poustawiać se klepki w łepetynie,drugi filmik...to memento...

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

22-11-2016 [10:34] - xena2012 | Link:

,,nawet na NB coraz wiecej notek podważających prezydenturę Andrzeja Dudy,krytykujących rząd ,senat,sejm''.Krytyka sama w sobie nie jest zła,mobilizuje,skłania do wniosków.Ale krytyka połaczona z niewybrednym i uporczywym ośmieszaniem to już miód na serce państwa Czerskiego i opozycji oraz przepustką do kariery bądź rozgłosu.

Obrazek użytkownika Tarantoga

22-11-2016 [15:26] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Coraz więcej osób liczy,że jeszcze rok...i będzie tak,jak było,więc trzeba być w okolicy :-))

Obrazek użytkownika wsiowynieuk

22-11-2016 [19:21] - wsiowynieuk | Link:

Bardzo żałuję! Szkoda, że jak zwykle ma Pan rację! Przy tak kruchej, miotanej burzami konstrukcji... Ale to, tak mi się wydaje, że Sakiewicz ma rację. Karnowski, trochę się wcisnął bocznymi drzwiami ("w Sieci"; "Do Rzeczy"; "GP" czytam, kupuję od kiedy istnieją)

Obrazek użytkownika Mind Service

22-11-2016 [17:00] - Mind Service | Link:

Dlatego uważam, że nalezalo by wyznaczyć granice tego co wolno. Niestety wśród tzw. twardego elektoratu PiS-u jest tylu nawiedzonych i zwykłych idiotów, że tacy tylko szkodzą i w niczym nie pomagają. Przykłady rzeczywiście tu są widoczne doskonale. Krytycy Papieża że zlikwidował Mszę Trydencką, obrońcy Intronizacji, której nie było i ziejący jadem - to obraz menażerii, która powinna znaleźć się w domu wariatów, albo u egzorcysty, ale w żadnym wypadku nie powinna być identyfikowana z elektoratem PiS-u

Obrazek użytkownika Andy51

22-11-2016 [14:09] - Andy51 | Link:

Przykre, ale po prawej stronie mamy również walkę o wpływy i kasę.

Obrazek użytkownika Tarantoga

22-11-2016 [15:24] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Każda strona potrzebuje kasy...tylko inni maja z UE,a inni muszą kombinowac.

Obrazek użytkownika Andy51

22-11-2016 [14:10] - Andy51 | Link:

Przykre, ale po prawej stronie mamy również walkę o wpływy i kasę.Czy ten siedzący to nie Afropolak z GW ?

Obrazek użytkownika Tarantoga

22-11-2016 [15:23] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Pod tego siedzącego...podstaw sobie kogo chcesz...z mediów "prawicowych","lewicowych"i jakich chcesz.
Każdemu by sie przydała taka kuracja :-))