Admin

Admin
Nie mam nic do ukrycia, ale na ciasteczka nie mam najmniejszej ochoty. Skasowaliście mój wpis. Waszmość, nie wiedziałem, że pełnisz rolę Admina. Korzystam z tych trzech przeglądarek i zawsze to samo – majtki na głowie.
Ale jak to jest, portal, który mieni się prawicowym akceptuje totalna inwigilację, choć może łatwo jej uniknąć? Przykłady podałem. Podejrzewam, że kolejnym krokiem będzie zbanowanie.
Niestety, w takiej sytuacji tylko w taki sposób możemy się porozumiewać.  
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-10-2022 [19:07] - Tezeusz | Link:

"Ale jak to jest, portal, który mieni się prawicowym akceptuje totalna inwigilację, choć może łatwo jej uniknąć? Przykłady podałem. Podejrzewam, że kolejnym krokiem będzie zbanowanie."

Autorze mimo pełnego do pana szacunku, walnij sobie zimne piwko pobiegaj  z 20 km i będzie dobrze....nagroda "POLCUL" przecież do czegoś zobowiązuje ! A książkę "Przeszłość dla Przyszłości. Rozmowy o Polsce z prof. Anną Pawełczyńską"..... czytałem... (https://tezeusz.pl/autor/rysza...)

Obrazek użytkownika Ijontichy

10-10-2022 [19:16] - Ijontichy | Link:

Gdzie masz w "tymkraju" media prawicowe??? NB może był...za Targalskiego...teraz to...

Obrazek użytkownika admin

10-10-2022 [19:20] - admin | Link:

Ryszard Surmacz – Nic nie zostało skasowane, tylko zdjęte z SG. Notki to nie jest droga do komunikacji problemu technicznego. 

Obrazek użytkownika J z L

10-10-2022 [19:39] - J z L | Link:

mieć ciastko i zjeść ciastko