Jaki dać tytuł tej notce? Za Gogolem: Głupcy,Głupcy,Głupcy?

Antoni Macierewicz o debacie ws. aborcji: Front nienawistników przygotował prowokację i pułapkę na PiS, obrońców życia i Kościół. 

Na początek stara anegdota ze stanu wojennego:
Na "zielonej" granicy w Tatrach,pewien baca z plecakiem idzie na słowacka stronę...rozgląda się...w lewo...w prawo...spoziera za skałkę...nic!
Już ma skakać,a tu wychodzi patrol WOP...oficerski...broń załadowana ostrą amunicją...stan wojenny! 

-Oficer: Hej baco! A wy kaj sie wybierocie? 
-Baca: Kuźwa! Tero to do rzyci! 

I tak się zachowywali posłowie PiS od poniedziałku...plecak z ustawą...i czekają,aż opozycja i agentura lewacka sobie pójdzie spokojnie,a oni wtedy HYC!
No i sie nie udało...tero to do rzyci...stwierdził baca Kaczyński...plecak w krzaki i idziemy do schroniska...

Teraz dopiero się zorientowali! Po tylu latach! Przecież każdy chomik i inne inteligentne stworzenie wiedziało,że "TEGO SIE NIE RUSZA"...bo na tym się ląduje na rzyci! 

Ile lat w polityce są Kaczyński,Macierewicz,Terlecki,et consortes...siwe głowy,zęby zjedzone na awanturach i niby rządzeniu...1.5 roku.

MOŻNA POPEŁNIĆ BLĄD,ALE TRWANIE W TYM BŁĘDZIE...TO ZBRODNIA...I GŁUPOTA! 

Sprawa cuchniała prowokacją,ze nos urywało...wiadomo było,że casus Rzepliński powoli upada,to trzeba wyciągnąć następny szkielet z szafy---ABORCJĘ.

I tacy geniusze polityki...daja się wpuścić,jak ostatni pacjenci szpitala dla [ niepoprawne politycznie] ...nikt nie walnął pięścią w stół i nie krzyknął:

1.WYWALIC OBA PROJEKTY DO ŚMIECI! 
2.PRZESŁAC OBA PROJEKTY DO KOMISJI...NIECH SIĘ TAM POZABIJAJĄ!

Tak panowie z PiS-u...tero to do rzyci...bywojta...cepry! 
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika BlondiFromEriwan

07-10-2016 [09:50] - BlondiFromEriwan | Link:

Stańczyków ci w Polsce dostatek..

http://eeucl.jasonspencer.org/...

Obrazek użytkownika Studentka

07-10-2016 [11:34] - Studentka | Link:

dawno nie czytałam większych bzdur. W zaistniałej sytuacji Kaczyński przeciął węzeł jak Mąż Stanu.

Obrazek użytkownika admin

07-10-2016 [11:49] - admin | Link:

Niestety, co by PiS nie zrobił, to by się skupiło na nim. Każde rozwiązanie było złe, każde generowało protesty jednej albo drugiej strony. Ale to trzeba było się o tym dopiero przekonać! PiS przynajmniej próbował zaostrzyć kompromis, więc proliferzy nie mogą mu zarzucić, że jest "za aborcją", bo to goebbelsowska manipulacja. Wybrał rozwiązanie, które chroni obecny, dobry kompromis. Który przypominam nikogo do aborcji nie zmusza. Gdyby próbowano zaostrzyć prawo aa, byłoby to co najwyżej chwilowe a lewactwo rozpętałoby piekło, które skończyłoby się za kilka lat zmarginalizowaniem wszelkiej prawicy w parlamencie i wprowadzeniem aborcji na życzenie. Jak niestety, wszędzie w Europie. I te lewackie elity już by się o to postarały. Debaty o TK to byłby pikuś przy tym co by się działo w sprawie aborcji. Co by się działo, to widać było doskonale na ulicach i na komisji, gdzie odrzucono projekt OI. To był szał

Obrazek użytkownika HenrykHenry

07-10-2016 [13:39] - HenrykHenry | Link:

Brawo Admin. Kolega Tarantoga widze brnie dalej ... nieprzemakalny.

Obrazek użytkownika admin

07-10-2016 [14:14] - admin | Link:

Tarantoga ma politycznie rację co do tego, że do komisji należało skierować obydwa projekty. I wtedy by się być może skrajności zniosły. Ale efekt byłby ten sam, a emocje dużo bardziej rozgrzane, bo temat wałkowany byłby dłużej. No i czy aborcja na życzenie wedle drugiego projektu może stanowić punkt wyjścia do osiągnięcia kompromisu? To niemoralne, choć niestety standard na Zachodzie.

Obrazek użytkownika Jabe

07-10-2016 [15:13] - Jabe | Link:

Przeciwnie. Można było przy tych projektach nudzić do końca kadencji – następnej.

Obrazek użytkownika Tarantoga

07-10-2016 [16:10] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Jabe 15.13

Właśnie to napisałem...:-)))

Obrazek użytkownika HenrykHenry

07-10-2016 [15:22] - HenrykHenry | Link:

Myślę że JanKowalski a szczególnie Jabe dał dobra odpowiedz ... jako Admin decydujący o ukazaniu się tych komentarzy musiał je Pan czytać. Nie będę więc powielal i "doskonalil" ich wypowiedzi.
PiS dokonał jedynej możliwej w całej tej sytuacji "wolty" i był to "cymes". Jedyna sprawa o którą można mieć pretensje to postawa ludzi, tych ktorzy życie szanują i wartość tego życia cenią ponad wszystko. Zebrano podpisy ... coś około pół miliona. Gdzie byli ci ludzie by wesprzeć swoją inicjatywę , czekali ze ktoś (w tym wypadku PiS) za nich wszystko załatwi ...?. Gdzie była reszta Katolików ... niedzielni tylko czy jak ?
Parę mszy ... to wszystko.
Jeszcze jedno ... pomija się lub mało wyraziście mówi o postawie a raczej oświadczeniu Biskupów Polskich. Oświadczeniu które bardzo stanowczo wsparło dzialania PiS. PiS wielokrotnie w przeciągu ostatnich dni ustami wszystkich swoich najważniejszych działaczy , polityków mówił ze jest za życiem poczetym ... czy spotkaliśmy się , tez tutaj , z jakimś wsparciem ... nagłośnieniem tych słów , oświadczeń ... hmmm
Jedyny przekaz ... dobre rady dla PiS.
PIS toczy walkę na śmierć i życie ... rozbił jedna juz mu gotują druga prowokacje ... protesty nauczycieli ... no , pokrytykujcie sobie w tej następnej hucpie "opozycji" PiS , jaki niezdarny ...
Dobre rady (dla PiS , PJK, PBSZ , a dla mar. Terleckiego nawet za wyglad) dawał i daje tu jeden "narcyz i kabotyn" ... fenomen to jakiś ze tak wszystkich przyciagnal... ?!

Obrazek użytkownika xena2012

07-10-2016 [12:12] - xena2012 | Link:

oburzone odrzuceniem projektu paniusie pytają z czym wyjdą na ulicę.Jak to z czym ? Z parasolami!I już chciały ruszac w Polskę na rozkaz ,,na ramię parasol'' czy prezentuj ,,parasol'' generała Muchy.

Obrazek użytkownika 3rdOf9

07-10-2016 [13:27] - 3rdOf9 | Link:

No jasne: Ty byś lepiej to wszystko rozegrał :)

Bardzo dobra jest ta wypowiedź Macierewicza. Wyjaśnia o co chodzi.

Obrazek użytkownika Janko Walski

07-10-2016 [14:00] - Janko Walski | Link:

"każdy chomik i inne inteligentne stworzenie wiedziało,że "TEGO SIE NIE RUSZA""

To była inicjatywa wspaniałych ludzi, którzy zebrali pół miliona podpisów. Prawo i Sprawiedliwość miało sprzeniewierzyć się swoim obietnicom wsłuchiwania się w oddolne głosy i swoim zasadom? Gra w przypadku PiS zawsze miała takie ograniczenia, dlatego jest to formacja wyjątkowa na polskiej scenie politycznej.

Po drugie, skuteczność jazgotu piątej kolumny zaskoczyła nawet piątą kolumnę.

Po trzecie, rzecz byłaby do odratowanie gdyby czarne marsze spotkały się ze znacznie większymi marszami białymi i kolorowymi. Były szczątkowe lub nie było ich wcale.

Po czwarte, trzeba wpierw przygotować grunt, czyli odebrać amunicję piątej kolumnie. Temu celowi mają służyć zapowiedziane wczoraj przez panią Premier działania poprawiające sytuację dzieci skazywanych na śmierć przez różne malarki z Playboya Hanny Bakuły.

Obrazek użytkownika xena2012

07-10-2016 [16:56] - xena2012 | Link:

,,to była inicjatywa wspniałych ludzi,którzy zebrali pół milon podpisów''....ale wiekszość tych na szybko podpisujących listę zapewne nie czytała tego projektu.Nawet opinie o zapisach w nim się znajdujace sa sprzeczne,raz mówi się o karalności,,by potem zaprzeczyc że takie zapisy w projekcie były.Co chcieli i chcą osiągnąć ci ,,wspaniali ludzie" wsparci przez np.biskupa Hosera mówiąc na prawo i lewo o braku wiarygodności PiS-u,o sprzeniewierzeniu się idei .W 2016 roku było 1044 legalnych aborcji.Ktoś powie,że to dużo inny że mało.A ile tych aborcji będzie jesli atakowany zewsząd PiS odda władzę?Przypuszczam,że liczba aborsji bedzie w dziesiatkach tysięcy.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

07-10-2016 [18:54] - HenrykHenry | Link:

Jestem zdziwiony ze za ta pozal sie Boze malarke Hanny Bakula jeszcze nie wziela sie prokuratura. To co ona wygaduje to ....

Obrazek użytkownika Francik

07-10-2016 [14:14] - Francik | Link:

Jakże często ten, który innym zarzuca głupotę sam za inteligentny nie jest. Żeby zgrabnie przeciąć wrzód jednym cięciem trzeba mu dać trochę urosnąć. Na dziś wygląda jednak na to, że takie rozwiązanie było najlepsze. Pozwoliło na odkrycie intencji opozycji jak i inicjatorów projektu OI - pan Kwaśniewski niedwuznacznie groził PiS-owi stratą części elektoratu. Natomiast opozycja otwarcie pokazała, że nie chodzi o aborcję tylko podgrzewanie atmosfery. Bardzo cenne było tu wystąpienie posła Liroya, który ostro powiedziała, że PO i Nowoczesna chcą ciągłego gonienia króliczka a nie jego złapania czyli rozwiązania problemu. Bezcenna była również wściekłość posłanek z PO i N i ich zachowania rodem z magla, które można było sobie pooglądać na żywo. Może taka lekcja otworzy oczy przynajmniej części uczestniczek protestów - tych młodszych i naiwnych. Dla środowisk antyaborcyjnych wśród posłów PiS to też niezła nauczka - jaki może być efekt nieprzemyślanych inicjatyw. Czy skierowanie obu projektów do komisji byłoby dobre trudno powiedzieć - tygodniami i miesiącami gotowałoby się w tym kotle, co byłoby na rękę opozycji. Ciekawym aspektem jest również dość nieoczekiwane wsparcie PiS przez Episkopat oświadczeniem o sprzeciwie wobec karania kobiet - bo to zamyka usta fundamentalistom. Kilka ważnych efektów takiego rozpoznania bojem udało się więc uzyskać. Tak więc powyższe wymądrzanie się, że politycy PiS to głupcy i należało problem rozwiązać lepiej, ma wiele słabych punktów. Ale może z Włoch lepiej widać - to się okaże.

Obrazek użytkownika Tarantoga

07-10-2016 [15:52] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Ale mi sie oberwało!! Nawet Admin nie wytrzymał i dał dwa razy odpór :-))
Wybaczcie,ze odpowiem Wam w miarę mozliwości...wszystkim.

Mnie nie chodzi o "ten projekt",czy o "ten drugi"...wiem co to jest aborcja,jak sie to przeprowadza,co na ten temat sądzą ginekolodzy [ci którzy Hipokratesa traktuja powaznie] i kobiety,które przechodza tę operację...NIE ZABIEG,TYLKO OPERACJE.
Bo to jest operacja...na całym organizmie...a najbardziej na mózgu.

Przyznam się ,bez bicia,że ta notka była mini sondażem...w końcu to mój zawód...i miedzy innymi temat pracy.
To nie polityków PiS-u nazwałem głupcami...tych wymienionych...tylko całość wraz z Kościołem,który też sie uchylił,ale to normalne.

Od kiedy trwa ta wojna w III RP na temat aborcji? W końcu jakoś zawarto zgniły kompromis...od komuchów,do prawicy...czy Kaczyński nie był wtedy w Sejmie,nie pamieta tego?

Własnie to było "rozeznanie bitwą" ze strony totalnej opozycji...i ku własnemu zdziwieniu...udało się wyprowadzić kobiety na ulicę.

Rola mediów...od Michnika,Waltera i niemieckich...czyli da się! Można rozwalić każdego,przy pomocy telewizji,bo gazetą juz nie bardzo.

Przecież od dawna tu piszę,że kto mam media,ten ma władzę.I... quod erat demonstrandum.

Napisałem dwie wersje...odrzucić oba projekty,lub przesłać do komisji...miałby Kaczyński i Pani premier czas,na reakcję i obietnice...te które padły...rychło w czas.

Ceterum censeo..PiS nie ma mediów,nie ma wizerunku,nie ma PR-u...nie ma ludzi,którzy "rozniosą" na bieżąco Knapików,Olejników,Michniewiczów...i innych wyszkolonych funkcjonariuszy...Błaszczak,czy jemu podobni? Jedynie Ziobro nie daje się zjeść na konferencji.

Pieknie dziekuję Wam wszystkim za komentarze,za "ataki ad personam",za diagnozę mojej inteligencji etc.

Nie po to tu jestem,aby sie obrażać,czy wkurzać...kazde zdanie jest ważne,a ja juz sobie te zdania ułożę w pakiety i pomyślę.

Miłego weekendu---P.

Obrazek użytkownika xena2012

07-10-2016 [19:12] - xena2012 | Link:

PiS nie ma mediów,wizerunku,PR-u itd...Niestety to święta prawda.Patrząc na telewizyjne debaty zaczynam rozumiec co to wyscig szczurów,jak trzeba w imie sukcesu rozpychac się łokciami i do kąta odesłać kulturę.Obserwując jak męczą się w dyskusji przedstawiciele PiS-u,jak kazda najgłupsza idiotka z opozycji może ich zakrzyczeć,jak nie potrafia ripostować chamskich zaczepek to aż się niedobrze robi.Wyjątkiem jest świetne ,,W tyle wizji''.