SCHETYNA NA KONWENCJI...CZYLI TO JEGO GEST OSTATNI...

Pod tego samuraja,podstawcie sobie Grzesia S.
"Własnym językiem łatwiej sobie uciąć głowę,niz własnym mieczem"---to przysłowie japońskie...własnie Grzesiu udowodnił!

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

02-10-2016 [21:29] - xena2012 | Link:

sprawdzaja się wreszcie słowa WAłęsy:jesteśmy juz prawie Japonią.Mamy własnego szoguna w osobie pana Kozieja,teraz jeszcze dochodzi samuraj Schetyna.

Obrazek użytkownika Tarantoga

03-10-2016 [11:54] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Samuraj Schetyna!?
Ja tylko użyłem licencja poetica...obrazując HONOROWYM odejściem samuraja...a co do Schetyny...on raczej należy do kasty ATA!
Polecam sprawdzenie tej kasty...dostepne...Google.