Z zapowiedzianego tornada w KPRM...widać tylko...

Zapowiedzi,prognozy...scoopy,newsy...tak miało być po godzinie 15 nad KPRM.

A wyszło tak...

Ale TVP sie "postarała" komentarze Stankiewicza [Onet.pl],Warzechy [FAKT] i oczywiście jakiś bajok z PO oraz klarnet z Kukiz15.

I wszyscy napadaja na Kaczyńskiego: TO ON! To "wstrętny faszysta" Kaczor! ON KAZAŁ! 

Morawiecki...ciekawe czy Kaczor mianuje go wkrótce nadpremierem,cesarzem...?

PS. Swiat komentuje...filmik ;-)

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tarantoga

29-09-2016 [16:51] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Były vice premier,I Sekretarz KW PZPR w Krakowie,profesor Akademii Ekonomicznej [teraz to Uniwersytet Ekonomiczny] Jerzy Hausner.
Historia lubi sie powtarzać...Morawiecki...oby nie skończył tak,jak Hausner.