Ten wywiad przejdzie do historii

Przez pokolenia studenci dziennikarstwa będą się na tym przykładzie uczyć jak nie przeprowadzać wywiadu z gościem programu i jak nie robić z siebie debila.
RMF-ie  sufit wam się na łeb zwalił?

Totalny blamaż i upadek dziennikarstwa o ile tą osobę można do tego grona zaliczyć. Szczuka dała popis

Pana Jabłońskiego już chyba nie zaproszą, jest dla nich za mądry.

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-09-2022 [19:26] - Tezeusz | Link:

Od kiedy pamiętam Szczuka zawsze była sztuką a co do rozumu ? .....

Obrazek użytkownika Ijontichy

06-09-2022 [19:30] - Ijontichy | Link:

Tak! Przejdzie,ale z innego powodu.
Pan minister pewnie nie liznął wykładu z dyplomacji,ale na studiach dziennikarskich jest to wykladane,JAK SIE POWINIEN ZACHOWAĆ GOŚĆ ZAPRASZANY DO PROGRAMU,
GDY TRAFIA NA CHAMA I ORDYNUSA? 
Otóż pan minister,powinien WSTAĆ,PRZEPROSIĆ WIDZÓW,ZAŻĄDAĆ ODPIECIA ELEKTRONIKI I WYJŚĆ ZE STUDIA!!! 
Szczuka zostałaby przy stole...i to wszystko.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

06-09-2022 [20:48] - Siberian Husky Dog | Link:

Jeśli chcieli tam zdyskredytować PIS-owskiego ministra, to im się nawet cholernie udało
8-)))))

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

06-09-2022 [19:32] - Siberian Husky Dog | Link:

Szczeka w RMF
Feminizm to okaleczenie umysłowe

Obrazek użytkownika sake3

06-09-2022 [20:39] - sake3 | Link:

Opozycyjne media oferują nowy typ dziennikarstwa. Pani Szczuka wprowadza nowatorski model wywiadu w którym rozmówca ma obowiązek milczeć. Jak rozumiem będzie to monolog.Natomiast pan Najsztub wiecznie niedomyty dziennikarzyna robi w telewizji ,,za twardziela''.Będzie walił premiera Morawieckiego ,,po pysku' 'Faktycznie twardziel z niego prawdziwy ,bo nie stosując się do przepisów drogowych potrącił na pasach pieszą która wkrótce zmarła a dobrotliwy i niezalezny kastowy sąd go uniewinnił.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

06-09-2022 [20:46] - Siberian Husky Dog | Link:

Pani Szczuka powinna teraz poprowadzić teleturniej „BILIARD w rozumie”

Obrazek użytkownika spike

06-09-2022 [21:04] - spike | Link:

Ja pamiętam wywiad Olejnikowej  min. Wassermannem, można powiedzieć, że to ten sam typ antydziennikarstwa, jaki pokazała Szczuka, z tą różnicą, że min.Wassermann pokonał Olejnikową niesamowitym spokojem, cierpliwością, Olejnikowa nie czekając na odpowiedź na zadane pytanie, zadawała kolejne, nie dając się wypowiedzieć, histeryzując przy tym, że minister milczy, a ten spokojnie odpowiedział: jak mnie pani dopuści do głosu to odpowiem, zaczął od pierwszego pytania. Olejnikową zamurowało i musiała spasować, cierpliwie czekała na odpowiedzi :))

Czy Szczuka nie ma jakimś przypadkiem doktoratu?
Ostatnio jakoś dziwnie się składa, że ci z tytułami dr to największe ćwoki, jak Budka, Kropiwnicki i wielu innych, najciekawsze, że z opozycji, to chyba jest zaraźliwe.

Obrazek użytkownika Kaczysta

06-09-2022 [21:14] - Kaczysta | Link:

Podobny poziom "dziennikarstwa" prezentują wszystkie niepolskie, opozycyjne media, z TVN24 na czele.Szczuka pokazała tylko niejako jaskrawy, ostry wymiar tych praktyk arogancji, chamstwa oraz ignorancji wobec swojego gościa.

Obrazek użytkownika paparazzi

06-09-2022 [21:24] - paparazzi | Link:

O Boże, taka durna osoba tak wysoko się wdrapała i kaleczy zawód dziennikarza. Na Bazarze Różyckiego miała kiedyś stoisko.

Obrazek użytkownika Kaczysta

06-09-2022 [22:12] - Kaczysta | Link:

 I to są przykładowe „łże elity”.
Chamstwo i bufonada. Nic dodać I nic ująć.
Dziennikarstwo godne herr Kundla von Tusk.
 I pamietajcie ze ta  Szczuka prowadziła w telewizji taki program, w którym kpiła z niedostatków intelektualnych uczestników