A ILE Z TEGO ZBIORU BĘDZIE WYCIETE JAKO TAJNE/POUFNE?

Kierownictwo IPN: Zbiór zastrzeżony zostanie ujawniony najpóźniej 31 marca. "Najważniejsze, by przeciąć peerelowską pępowinę"

O ile pamiętam,to kampania wyborcza PiS-u była oparta na dwóch filarach...właśnie na zbiorze zastrzezonym i Aneksie do likwidacji WSI.
Każda kampania wyborcza rządzi się swoimi prawami...obietnicami,obietnicami i obietnicami.

Lud ma sobie wybrać obietnicę,w którą uwierzy i iść do urny wyborczej,aby się doczekać na realizację...na ogół na "świetego Dygdy,co go nie ma nigdy"
Przyjmijmy na chwilę ryzykowna hipotezę,że owszem...wicie,rozumicie...w marcu...jak się wszystkie służby dogadają etc. wreszcie "zbiór" ujrzy światło...tylko znowu jakieś "obiektywne przeszkody"...najpierw dziennikarze,potem historycy oraz "eksperci".

Druga obietnica: Pan Antoni Macierewicz,autor Aneksu...teraz jest ministrem MON,Aneks leży w Kancelarii Pana prezydenta Andrzeja Dudy [chyba,że Komorowski "`zgubił" wraz z sokowirówką] i co?! Ano...czekamy...jak powiadają niektóre panie,obiecanki,cacanki...a głupiemu stoi :-)

W Bibliotece Narodowej w Warszawie,są piękne rzeczy...wśród nich "Listy do Soderiniego"...zbiór korespondencji pomiędzy Machiavellim i rzeczonym Soderinim.. a więc jeden cytat.

"Nie ma partii politycznych! Są tylko etykietki wyborcze,a potem liczy się władza i pieniądze...a obietnicami wyborczymi...żaden polityk...juz się nie przejmuje,a sam elektorat zapomina po pewnym czasie."

Cynizm? No pewnie...ale to polityka...lepiej już oglądać cykl produkcji parówek,niż zaglądać w kulisy polityki...

A reszta? Słowa,słowa,słowa...wszyscy kłamią...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika HenrykHenry

19-09-2016 [22:00] - HenrykHenry | Link:

Wlasnie !!!.

Obrazek użytkownika Szamanka

19-09-2016 [22:58] - Szamanka | Link:

I kogo pytać o przyczyny dalszego utajniania?
Ministrów, czy dyrektorów IPN?

Wolałabym, by mniej obiecywano.
Przynajmniej teraz nie miałabym o co pytać.

Obrazek użytkownika Tarantoga

20-09-2016 [10:21] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Szamanka (22.58)

Polecam:Ewa Modrzejewska

LÓGOS, ÉTHOS, PATHOS
W PRAKTYCE MEDIALNO-POLITYCZNEJ.
ŚRODKI PRZEKONYWANIA
W CYTOWANYCH WYPOWIEDZIACH
OPOZYCJI

Do wygooglania :-))

Obrazek użytkownika mada

20-09-2016 [09:13] - mada | Link:

To nieprawda. Sprawa Aneksu i zbioru zastrzeżonego była marginalna. Nie szukaj pan dziury w całym.

Obrazek użytkownika Jabe

20-09-2016 [14:33] - Jabe | Link:

Sfałszowanie wyborów samorządowych było ważne, a teraz nie istnieje. Znikło. Następny będzie Smoleńsk.

Obrazek użytkownika mada

20-09-2016 [21:45] - mada | Link:

Jest tak dużo spraw do zbadania, że nie wiadomo co ważniejsze. Prócz tego trzeba myśleć aby zapobiec masowemu umarzaniu tych spraw. Przecież sądy są niezależne od prawa. Zależne są tylko od "Widzimisie". Np. taki Rzepliński ma bezpośredni kontakt z duchem prawa - i co mu tam Sejm?

Obrazek użytkownika Jabe

20-09-2016 [14:24] - Jabe | Link:

Wiedza daje władzę.