"NASZE ZASADY"---CZYLI REGULAMIN?

No to cytuję:

1. Nie będą dopuszczane komentarze ad personam, wychwalające niewolę, zabory, upodlenie i kłamstwo jako najlepsze rozwiązanie dla Polski.

2. Inną kategorią niewpuszczaną będą dogmatycy, sekciarze i maniacy. Należy zrozumieć też, że prowadzenie blogu oznacza, iż ma się do powiedzenia coś ciekawego dla innych, a nie tylko dla siebie.

Każdy portal ma swój regulamin,którego oczywista oczywistość przestrzega i surowo karze za jego naruszenie [taki żart]
Od dawna na NB panoszy się pewien bloger,który jest gwiazdą tego portalu,jest po ochroną i pod parasolem...jemu wolno atakować AD PERSONAM (punkt pierwszy) i lansować siebie oraz swoje kłamstwa i brednie,ale tylko dla promocji swojego ego. (punkt dwa) 
Klasyczny okaz mitomana,kłamcy i chamskiego traktowania komentatorów,którzy osmielaja się miec inne zdanie niż nasz gwiazdor.

Ale przecież ON jest debeściak! Po wpisaniu w Google "nasze blogi.pl" ukazuje się wizytówka...oprócz Pani Falzmann...jest podbite nazwisko i imię naszego bohatera! 
Siła napędowa NB,to dla niego wchodzą goście,dla niego uchyla się regulamin,bo ON daje wymierny dochód! Reklamy...a te sa opłacane od frekwencji.

Wczorajsza notka naszego Munchhausena atakująca w obrzydliwy sposób profesora Terleckiego...NIGDY SIĘ NIE POWINNA UKAZAC NA ŁAMACH PUBLICZNEGO FORUM!!! 
Nie wiem,czy profesor Terlecki zlekcewazy ten tekst...i zostawi autora i Redakcję w spokoju...ale się nie zdziwię,jeżeli ktoś tego nie podaruje...i nie pomoże nazwisko Sakiewicz,Targalski oraz telewizja Republika.

Wiem że osoba naszego gwiazdora,to podmiot,który umknął spod brzytwy Ockhama,osoba cierpi na obsesję,która juz przechodzi w schizofrenię ostrą i jest typowym objawem syndromu anankastycznego...tylko dlaczego Administracja toleruje łamanie Regulaminu?! 

Pyskówki pomiędzy dwoma starszymi panami...jeden ma 74 lata,drugi...(tu mamy problem,bo róznie to podaje) ale tez po 70-tce...to nie jest magiel,tylko ławeczka na Plantach,gdzie dwaj staruszkowie machaja na siebie laskami i obrzucaja się klątwami.

Teoria Monoda twierdzi...przeciez wszyscy wiedzą, co twierdzi...tylko że nasz bohater nie ma nieskończonej ilości maszyn do pisania,ale ma wszystkie swoje "powieści" i notki z 10 portali zapisane na dysku...czyli to nie jest przypadek,tylko przemyslane działanie...teraz nasz bohater jest katolikiem,chrześcijaninem,który co niedziela idzie do Kościoła Mariackiego i kocha PiS,prezydenta Dudę (ale głosował na Kukiza) i szanuje "geniusz Kaczyńskiego".

To nie jest chorągiewka na dachu,to jest działanie ośrodka wpływu...i nie podprogowe,tylko walenie młotkiem w czoło.

Regulamin NB...pewnie sobie gdzieś wydruk wisi...w miejscu ustronnym...za drzwiami z figurką ludzika...obojetne jakiej płci.

Miłego weekendu---P.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Anna Borycka

09-09-2016 [09:58] - Anna Borycka | Link:

Czy warto było poświęcać specjalną notkę pospolitemu oszczercy kłamczuchowi? Krętacz od lat próbuje się legendować w obozie patriotycznym, wije się jak piskorz, przylepia do przyzwoitych ludzi, a jak mu nie wyjdzie to pluje jadem.
Czego on tu już nie wieszczył i kogo nie pouczał? Bo jak nie posłuchają wieszcza, to PiS nigdy nic nie wygra. No i nie posłuchali i wygrali hehehe.

Obrazek użytkownika gorylisko

09-09-2016 [13:29] - gorylisko | Link:

myślę, że warto choćby z tego względy, że są równi i równiejsi...jak widać drrrrr jest równiejszy od wszystkich równych i człekokształtnych... ;-)
chyba gw*** musi dać hasło jak w przypadku reprywatyzacji w stolycy naszej kochanej... hgw zaczęła mieć serio problemy kiedy ona dała znak... obawiam się, że jak gw*** powie, że drrrrrr to nasz człowiek to może okazać się, że tak naprawdę jest on capo di tutti capi blogerów powiązanych z Gazetą Polską... i co wtedy ano nastąpi sądny dzień, krowy się będą zrebić konie bedą się cielić zaś sam drrrrr dostanie tytuł prof dr nadzwycz choć może ona sam skromnie stwierdzi, że jemu zwycz wystarczy... a wtedy dostaniemy za swoje gdyż z wyżyn swego parnasu pożywiając się wędzona makrelą podlewaną wódeczką będzie dostrzegał tylko tak kumatych jak ryszard petru i filut na utrzymaniu żony pospołu z kukuńkiem...
może przy okazji kukuniek otrzyma magistra honoriskauza na uniwersytecie gdańskim...bo to najbliżej...
niech żyją makrele (wędzone bez aluzji pohitlerowskich i po enerdowskich) niech żyją równiejsi zaś wsie równe morda w kubeł i na sybir paszoł won...
:-)))

Obrazek użytkownika Tarantoga

09-09-2016 [15:36] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Błąd! On nie należy do człekokształtnych...ma tylko kciuk przeciwstawny,pionowy kręgosłup ( o ile nie leży w rynsztoku pod całodobowym),co do ogona...tego nie wiem.

Jestem po wymianie kilku maili z Adminem i stąd ta notka...szkoda mi tego portalu,ale chcącemu nie dzieje sie krzywda.

Obrazek użytkownika admin

09-09-2016 [15:55] - admin | Link:

Szanowny, gdyby mógł, to by szybciuteńko zaprowadził taki porządek na portalu, że nie trzeba by w ogóle nic pisać. Ci, co by zostali, rozumieli by się bez słów..

Obrazek użytkownika Szamanka

09-09-2016 [16:18] - Szamanka | Link:

Drogi Adminie, pańskiego "poczucia humoru" nie potrafię wprawdzie pojąć, ale bez tego można istnieć.
Czy jednak wybiórcza metoda udzielania zezwoleń na komentowanie pozwoli na przetrwanie NB, tu mam poważne wątpliwości.

Może jako forum dla siedzących okrakiem na barykadzie i oglądających jednym okiem "Szkło kontaktowe" a drugim wystąpienia posła Terleckiego w sejmie.

Efektem tego są właśnie te wpisy, które Pan chroni, wyłączając funkcję komentowania. Brzmi łagodniej , niż słowo "cenzura".
Na szczęście prawda dociera do nas innymi drogami. Sprytna jest....

Obrazek użytkownika admin

09-09-2016 [16:52] - admin | Link:

W inkryminowanej notce nie są wyłączone komenty. Wyłączam dopiero wtedy, gdy przyjmują postać (nienawistnego) trolingu. I to dopiero wtedy, gdy przytłaczają portal. A tak generalnie to świat poza blogiem p. KP istnieje. Naprawdę..

Obrazek użytkownika Szamanka

09-09-2016 [19:19] - Szamanka | Link:

" A tak generalnie to świat poza blogiem p. KP istnieje. Naprawdę.."

Jest Pan pewien, że jego istnienie bywa dostrzegane?
Skoro istnieją blogerzy tworzący swą nową "biografię" na potrzeby licznych blogów, widać świat o nich zapomniał.
I jak to dobrze!
Pozdrawiam Pana.

Obrazek użytkownika mada

12-09-2016 [09:48] - mada | Link:

To może mi ktoś wreszcie wyjaśni - co ten nieszczęsny dr Pasierbiewicz zrobił tak strasznego?

Obrazek użytkownika Anna Borycka

12-09-2016 [10:25] - Anna Borycka | Link:

A co tu wyjaśniać, jak szanowna Pani czytając gnioty KP, nie dostrzega pospolitych kłamstw i oczerniania przyzwoitych ludzi, łącznie z tutejszymi użytkownikami? Ja osobiście dwa razy mu zwracałam uwagę że łże, nawet nie przeprosił. Nie mnie oczywiście, tylko ludzi na których łgał.

Obrazek użytkownika Tarantoga

09-09-2016 [19:56] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Szamanka!
Duże BINGO i całuję rączki :-))

P.

Obrazek użytkownika Szamanka

09-09-2016 [21:49] - Szamanka | Link:

Przyjmuję, a co?
I ślę wyrazy uznania.
Grunt śliski, a Ty stąpasz twardo, jak trzeba, po ziemi.
Tego nam trzeba.Asertywności.

Ukłony dla Was Obojga.
S.

Obrazek użytkownika Tarantoga

09-09-2016 [16:23] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Admin
2016-09-09 [15:55]
**********************
Skoro ja jestem Szanowny...To Wielce Szanowny!...bez podmiotu.(w domyśle Admin)

Prosze się nie martwic tym,co by Szanowny mógł...pytanie jest inne...czy Szanowny miałby ochotę?

Wierzę,że te kilka słów mogło zaboleć,bo uderzyłem w Waszego dobrodzieja,który swoimi bzdetami i kłamstwami przynosi
dochód wymierny...poprzez "wejścia","kliknięcia" i komentarze od zalogowanych uzytkowników.

Skoro Administracji i Szefostwu odpowiada poziom merytoryczny,etyczny oraz intelektualny notek tego gwiazdora,to za żadne pieniądze nie będe "szybciuteńko zaprowadzał"....niczego.

Jak pisał S.LEM..."NAJWAZNIEJSZE TO NIE MYSLEĆ...A JAKOS TO BĘDZIE"

Przepraszam za wersaliki,ale niekiedy trzeba duzymi,skoro nie dociera małymi :-(

Obrazek użytkownika Tarantoga

09-09-2016 [15:32] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Szanowna Pani!
Ta notka nie jest poświecona tej osobie,tylko portalowi Nasze Blogi!!
Wyraźnie na początku zacytowałem dwa pierwsze punkty regulaminu...potem...to już tylko literatura :-))

Obrazek użytkownika Anna Borycka

09-09-2016 [17:03] - Anna Borycka | Link:

Nasz Blogi mają się bardzo dobrze i pisze tu wiele ciekawych osób które mają coś do powiedzenia. Nie jest to jakiś blogerski gigant, ale ja czuję się tutaj całkiem dobrze. Blogi bez napięć i ostrej dyskusji umierają, a admini z nudów popadają w alkoholizm :) Tego Pan chce?

Obrazek użytkownika Tarantoga

09-09-2016 [19:54] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Pijany Admin?! No pewnie,że chcę! Może wtedy byłoby...no dobrze :-))

Obrazek użytkownika xena2012

09-09-2016 [12:44] - xena2012 | Link:

często,może nawet zbyt często Jarosław Kaczyński jest postrzegany jako ten,który nie ma tzw.,,ręki'' do ludzi dokonując niezbyt trafnych wyborów.Ale czy wybory życiowe tych wszystkich krytykujących zawsze były sukcesem? To skad się w takim razie w życiu wielu trafiły np. rozwody? Drugą sprawą jest granica krytyki a raczej jej brak w internecie.Czytający blogi nie wiedzą na ogół za co dana osoba jest krytykowana,czym zawiniła przeciez otwarcie drzwi pred Jakosławem Kaczyńskim nie jest szczególnym nietaktem i powodem strzelistych notek.

Obrazek użytkownika Anna Borycka

09-09-2016 [14:53] - Anna Borycka | Link:

Kaczyński nie ma ręki do ludzi? To koleje pitu pitu łże mediów. Duda i Szydło to najlepszy dowód na to, że to wycie POkomuny i tutejszych jej przydupasów ma całkiem inne podłoże. To właśnie ta dobra ręka spowodowała wytrącenie wszelkich potencjalnych powodów do ataków na PiS. Co ich boli najbardziej? Bolą ostatnie sukcesy w polityce zagranicznej przede wszystkim tych nowych ludzi z PiS. A niejaki Pasierbiewicz próbuje nam wmówić coś innego. No i mamy łże kabarecik na NB. Według mnie, od dawna w skrócie wygląda to tak: Dwóch udających zajadłość staruszków, jeden drugiemu pomaga się legendować, udając wroga.

Obrazek użytkownika Tarantoga

09-09-2016 [16:30] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Jak przewidywałem---"Nie mozna załadować wtyczki"

https://youtu.be/uvES4RWJDrw?l...

Obrazek użytkownika Tarantoga

09-09-2016 [15:30] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Ta gwiazda jest wiadrem nienawiści i musi sie czasem,często z niego to wylać.
Każdy,kto nie jest bałwochwalcą,czyli nie pada na kolana i nie bije pokłonów tej gwieździe,to jest wrogiem i idiotą.

Tylko mnie nie chodzi o tego człakowatego [ma być człakowatego!],ale o NB...sami se robią szambo z portalu i skończą tak,jak s24 pod wodza pani Janke.

Obrazek użytkownika Francik

09-09-2016 [16:01] - Francik | Link:

Trafiłem niedawno na wspomnianą w notce "polemikę" dwóch starszych panów gwiazdora-doktora i jego adwersarza. Refleksje niewesołe - przedstawiciele "środowiska akademickiego", profesory doktory, zachowują się gorzej niż baby w maglu. Przy takim poziomie moralno-intelektualnym naszych "elit akademickich" nic dziwnego, że nauka polska jest 50 lat za Murzynami. To kolejna, obok sędziowskiej, "zupełnie wyjątkowa kasta", którą przydałoby się rozgonić na cztery wiatry. Mentalność podobna - oni nie podlegają prawom i zasadom, których muszą przestrzegać zwykli ludzie.

Obrazek użytkownika Tarantoga

09-09-2016 [19:53] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Francik
2016-09-09 [16:01]
************************
Toteż obu wesołych staruszków juz dawno zdiagnozowałem...mnie chodzi w tej notce,li tylko,o portal!!
Zarówno gwiazda,jak również jego adwersarz juz dawno odlecieli w błękit...moze to wina wieku...u obu podeszły?

Dla mnie,a za mnie...obaj mogą iść na Planty o okładać się laskami...zbiegowisko i doping pewny...ale nie tu!
Skoro Administracja pozwala na szkalowanie i bluzganie na profesora Terleckiego,to znaczy,że ma w tym interes,bo powinna tę notke od razu usunąć.
Terlecki ma jeden krok...bo przeciez nie pójdzie do sądu...wzorem Ludwika XIV powiedzieć:"Nie każdy kto chce obrazić Francję...może ja obrazić"
Moja babcia miała spolszczoną wersję:Psie głosy nie idą w niebiosy :-))

Obrazek użytkownika marsie

10-09-2016 [00:31] - marsie | Link:

Przepraszam bardzo, że się wtrącam - wszak tu pisać mogą tylko najwięksi intelektualiści dla intelektualistów największych - ale od czasu, gdy wywaliliście stąd Coryllusa, czy jak tam mu było, to zaglądanie tu jest dość trudne - czy naprawdę chcecie zostać "sami pośród swoich"?

Obrazek użytkownika gorylisko

10-09-2016 [06:34] - gorylisko | Link:

czy ktoś pana zmusza ? jak za trudne to proszę nie wchodzić... coryllus bryluje w paru innych miejscach...nikt panu nie broni podziwiać coryllusa w tych innych miejscach... może by pan przeczytał tekst przewodni, ze zrozumieniem...
poza tym idąc tubylcem kosmopolitą panem drrrrr tylko dla kumatych...

Obrazek użytkownika Tarantoga

10-09-2016 [08:57] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

marsie
2016-09-10 [00:31]
*********************
Coryllusa nie ja wywaliłem! Jest dwóch Toyah i Coryllus....obaj są gwiazdami na s24 i tam niech zostaną,mnie nic do tego,obaj nie dopuszczają do dyskusji...ban i koniec.Drugi oszołom na s24,to "Stary"...

Mnie jedynie żal Ewarysta Fedorowicza...nie wiem kto go wywalił z NB,ale to był błąd.

Obrazek użytkownika marsie

10-09-2016 [08:02] - marsie | Link:

"Tylko dla kumatych"? - bez jaj! A odpowiedzi na pytanie zasadnicze oczywiście brak. Wszystkiego najlepszego dla Człekokształtnych i nie tylko - bicie piany w kółeczku własnym to faktycznie wyczyn wielki!

Obrazek użytkownika gorylisko

10-09-2016 [09:34] - gorylisko | Link:

jeszcze raz teraz wielkimi literami będzie... NIKT NIE ZMUSZA PANA DO CZYTANIA NINIEJSZEGO BLOGU... CZY JEST TUTAJ BICIE PIANY W KWADRACIKU WZAJEMNEJ ADORACJI, NIE SĄDZĘ... JAK SIE PANU NIE PODOBA ZAWSZE MOŻE PAN ZMIENIĆ PIASKOWNICĘ...KAPEWU...
co do mojej skromnej osoby, ja jestem człekokształtny, lubię banany i nie lubię towarzystwa człowieków którzy mają elementarny problem z przyswojeniem rzeczywistości... rzeczywistość polega na tym, że nie trzeba nic na siłę...ale wiele można młotkiem...
poza tym tylko dla kumatych to dewiza drrrrra a nie moja, ja piszę dla każdego, przy czym nie moje zmartwienie czy ktoś kuma czy nie... jeżeli ktoś ma problemy z kumaniem moich tekstów zawsze może poczytać drrrrra albo innego gnieffka...kapewu
można także w ramach dokształtu pooglądać Bolka i Loka na wakacjach na ten przykład... chłopaki bystre som... ;-) od zawsze...

Obrazek użytkownika andzia

10-09-2016 [16:29] - andzia | Link:

Tarantoga, nie wiem czym, bo dłuuugo nie komentowałam na nb, ale podpadłam Adminowi, bo nie ma tutaj mojego komentarza z przed ponad dwóch godzin. Piszę -nie wiem- ale właściwie wiem, to był niepochlebny komentarz o drrr, który był się już pewnie wypłakać w adminowy rękaw hahahaha ..., a Admin litościwy ;)

Obrazek użytkownika Tarantoga

11-09-2016 [13:03] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

andzia
2016-09-10 [16:29]
#########################

Witaj!
Przecież wiesz,ze ta osoba jest pod ochroną,i szybciej piekło zamarznie,niż administracja pozwoli na krytykę...
Po napisaniu komentarza skopiuj go myszką,"kopiuj" i najpierw wyslij na PW,wiesz...a potem dopiero "wklej" na blogu.
U mnie sie wyświetli,ze mam maila,a i wszyscy Twój komentarz przeczytają.

Niedługo na tym portalu zostanie tylko drrrr,kilku trolli i klony osoby K.P.przeciez nikt nie sprawdza ile kont ma drrrr.

Drrrr rozpoczął wojenkę z Woleńskim,Terleckim i teraz Zollem...ani Sakiewicz,ani Targalski nie uratują NB. :-))