...dał nam przykład Rozwadowski jak zwyciężać mamy

Kur*a nie wierzę. Jakaś kremlowska brygada orle gniazdo wystąpiła do prezydenta RP o usunięcie z Mazurka Dąbrowskiego frazy "dał nam przykład Bonaparte" i zastąpienie nazwiska Napoleona nazwiskiem Rozwadowski. Czyli ma być: dał nam przykład Rozwadowski jak zwyciężać mamy.
Jprdl!

Kremliny atakują! Dzisiaj prorosyjskie szury maszerują w Grudziądzu pod szyldem generała Rozwadowskiego w kontrze do Marszałka Piłsudskiego. Hitem są książki Jędrzeja Giertycha, którego pamięć tak splamił wnusio Roman;) Przemawiali wielcy hetmani szurii Osadowski i Olszański

Jaki to jest debil to głowa mała: Żydzi zamordowali generała Rozwadowskiego malując jego celę arszenikiem, a dzisiaj żydowskie knowania mają Polaków zagłodzić i zamrozić poprzez rosnące ceny żywności i węgla, bo Żyd nam nie popuści. Wojtuś, Choroszcz czeka;)

Jest i trzeci (pierwszy?) hetman kremlowskiej szurii, czyli Piotr Rybak: całe życie walczę z reżimem żydowskim za co siedziałem w więzieniu, dzisiaj znowu nas oszukują i żyjemy w Ukropolin, a polskie pieniądze finansują Ukrainę.
Czyli streszczając: chwała wielkiej Rosji!

ps.
Ich powinni wyjebać do Guantanamo

https://twitter.com/PawelKuki

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

14-08-2022 [00:05] - Jabe | Link:

Bonaparte przegrał z Rosyjskim bezkresem, a Rozwadowski wciąż przegrywa z sanacyjną bandyterką medialną.

Obrazek użytkownika u2

14-08-2022 [09:53] - u2 | Link:

Nieprawda, Francuzi chcieli tylko poznać tajemnicę smaku ruskiego kawioru. Od tamtej pory datuje się wielka miłość Francuzów do Rosjan. Oczywiście bez wzajemności, bo jak niewolnik może kochać wolnych ludzi ? :-)

Obrazek użytkownika Tezeusz

14-08-2022 [05:58] - Tezeusz | Link:

To zwykłe debile są pomiotła czerwonych.

Obrazek użytkownika J z L

14-08-2022 [22:10] - J z L | Link:

Wojciech Olszański bohaterem Ukrainy
To znany ukraiński działacz niepodległościowy 

https://naszeblogi.pl/63423-polscy-patrioci-solidarni-z-ukraina

Obrazek użytkownika Tomaszek

14-08-2022 [22:24] - Tomaszek | Link:

Ajajaj nie widziała dupa słońca .

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

14-08-2022 [17:39] - Siberian Husky Dog | Link:

Poznajcie przeciętnego kamrata, wyznawcę Wojciecha Olszańskiego i Grzegorza Brauna: szczęśliwa i bogata "Wielka Rosja" Putina i zgniły Zachód z Ameryką. I jak myślicie, kamrat wyjechał i mieszka w umiłowanej Rosji?
A skąd, męczy się w Virginii w zgniłych Stanach Zjednoczonych;)

https://pbs.twimg.com/media/FaHyKGOWYAM6Roi?format=jpg&name=small

Pisownia oryginalna
https://pbs.twimg.com/media/FaHyKRRXoAAX1IN?format=jpg&name=900x900

Obrazek użytkownika Kaczysta

14-08-2022 [21:27] - Kaczysta | Link:

Ale to pojebane szury

Obrazek użytkownika Tomaszek

14-08-2022 [22:04] - Tomaszek | Link:

Boli was UPAdlińcy  że Rozwadowski wam we Lwowie dopi...rdolił ? Może jakaś notka o bohaterach siczy co się sowietom bez walki oddali ? A może o polskich nazistach "Orlętach " co na biednych Ukraińców napadli bandycko ? Aha jeszcze o cmentarzu też nie wspomnę . Zgadnijcie jakim ? Ch...j z Bonapartem . I z wami też trolle Upadlińskie .

Obrazek użytkownika Poliniak

16-08-2022 [19:58] - Poliniak | Link:

Grzegorz Braun zwykł zachęcać do zapoznawania się z wszelakimi wypowiedziami w oryginale, tak więc:

https://www.youtube.com/watch?v=qzdZqiIjpOs ---> Wojciech Olszański, "I ogólnopolski marsz im. generała Tadeusza Rozwadowskiego", Grudziądz 13.08.2022