A laski byście nie chcieli?

Stan psychiczny w Rosji bez zmian.
Napis na billboardzie: „Alaska jest nasza!”

Przewodniczący rosyjskiej Dumy Państwowej Wiaczesław Wołodin wezwał Stany Zjednoczone do "przemyśleń" przed podjęciem decyzji w sprawie dysponowania rosyjskimi aktywami za granicą i dodał, że Moskwa "zawsze ma coś w odpowiedzi", wymieniając w tym kontekście Alaskę
Słowa przewodniczącego Dumy cytuje rosyjska agencja RIA Nowosti.
- Przyzwoitość to nie słabość, zawsze mamy coś w odpowiedzi. Niech Ameryka zawsze pamięta, że jest tam część terytorium - Alaska. Kiedy zaczną próbować pozbyć się naszych zasobów za granicą, zanim to zrobią, (niech) pomyślą, że my też mamy coś do zwrotu -  Wiaczesław Wołodin

za PAP
Wiaczesławie Wołodin....   jedynie onuce są wasze
Alaska to stan Stanów Zjednoczonych w północno-zachodniej części Ameryki Północnej, graniczący od zachodu - przez Cieśninę Beringa - z Rosją.
W 1867 r. USA zakupiły teren obecnego stanu Alaska od Cesarstwa Rosyjskiego, płacąc za ziemię o powierzchni ok. 1,518 mln km2 kwotę 7,2 mln dolarów.

Czy w takim razie zwrócą kwotę, jaką zapłaciły za to Stany Zjednoczone, skorygowaną o rewaloryzację? Zgodnie z tą logiką Moskwa powinna oddać Syberię Tatarom i plemionom ugrofińskim/tureckim/mongolskim. A Władywostok i Mandżuria z powrotem do Chin Kto zajmie Kaliningrad?.
Może zamierzają wysłać wielu Rosjan, aby się tam osiedlili, a następnie zorganizują referendum, aby zagłosowali za zwrotem ziemi Rosji
Ciekawostka – Rosjanie na ogół uważają, że Alaska została wydzierżawiona Stanom Zjednoczonym przez Jekaterinę, a zatem w przyszłości musi zostać zwrócona Rosji, co jest zupełnym nonsensem.

Czy Rosjanie wiedzą, że w rzeczywistości są słabym i gównianym krajem, z którego wszyscy się śmieją? Niech „denazyfikują” Alaskę, abyśmy mogli się dobrze bawić.
Czy Rosjanie naprawdę wierzą, że USA lub państwa NATO są przestraszone?

Zakładam, że lokalne kluby łowców niedźwiedzi na Alasce są teraz lepiej wyszkolone i uzbrojone niż armia rosyjska

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

07-07-2022 [18:11] - u2 | Link:

W 1867 r. USA zakupiły teren obecnego stanu Alaska od Cesarstwa Rosyjskiego, płacąc za ziemię o powierzchni ok. 1,518 mln km2 kwotę 7,2 mln dolarów.

Kiedyś spotkałem się z tezą, że była to ... zapłata USA dla Rosji za pomoc Rosji w wojnie domowej w USA w latach 1861-65. Inaczej się ponoć nie dało, Rosja musiała sprzedać "bezwartościową" Alaskę :-)

 

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

10-07-2022 [17:04] - Lech Makowiecki | Link:

Rosja toczyła w XIX w wiele wojen. A to bardzo kosztowne hobby. Znacznym obciążeniem dla finansów caratu było stłumienie Powstania Styczniowego. Jako Polacy mieliśmy zatem swój mały udział w sprzedaży Alaski Amerykanom... Gdyby nie my - czołgi radzieckie stałyby dziś na granicy z Kanadą - skąd do USA tylko rzut beretem... Amerykanie są nam za to chyba coś winni... :)))

Obrazek użytkownika Marek Kudła

07-07-2022 [18:42] - Marek Kudła | Link:

Tak jak Alaska nie jest wasza, tak okręg królewiecki nie jast wasz !!!  Ten teren okupujecie od II wojny światowej bezprawnie !  Najwyższy czas byście się ludobójcy stąd wynieśli sami, albo przepędzimy was za Ural !!!

Obrazek użytkownika Pers

07-07-2022 [18:57] - Pers | Link:

@kudla
//okręg królewiecki nie jast wasz !!!//
Co ty się @kudla przejmujesz do kogo dziś należy cudza własność?

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-07-2022 [21:45] - Tezeusz | Link:

Tak o Ruszkiewiczu pisze admin NEonka:
""Mentalne dno, Intelektualne zero". Od razu widać, że człowiek błysnął intelektem, aż św. Piotr tam na bramie oślepł.
 Do tego poziomu się zniżasz?"

Brawo trafił z oceną w dychę

Obrazek użytkownika jazgdyni

07-07-2022 [19:16] - jazgdyni | Link:

@cześć Husky

Może nie wiem czy Ty, i szanowne czytające Towarzystwo wie taką ironiczną sprawę: z ramienia Rosji Alaskę sprzedawał wysoki urzędnik - polski hrabia, a kupował w imieniu USA inny wielki polityk... też polski hrabia.
Może zaczniemy walczyć o Alaskę?
 

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

07-07-2022 [19:46] - Siberian Husky Dog | Link:

Średnia pensja na Alasce w 2021 r. - 5600 USD miesięcznie.
Średnia pensja w Rosji w 2021 r. - 775 USD miesięcznie

Nie, to nie jest ostateczne kryterium, ale to śmieszne, żeby Rosja o średnich dochodach myślała, że Alaska, która jest bogata nawet jak na standardy rozwiniętego świata, chciałaby widzieć się w rękach Rosji
Jest również dość absurdalne, aby nawet dyskutować  o tej kwestii Alaska-Rosja, ponieważ to głupia rosyjska propaganda i niewarta atramentu tutaj

Obrazek użytkownika sake3

07-07-2022 [20:34] - sake3 | Link:

Stan psychiczny w Rosji -bez zmian.Stan psychiczny miłośników Rosji na NEon24 ze zmianami w kierunku fanatyzmu i debilizmu postępującego.Co tu mówić i pisać o Alasce jak polscy miłośnicy Rosji uważają,że i Brazylia też ma wiele wspólnego z Rosją. Rzecz dotyczy smierci brazylijskiej fotomodelki która pojechała na Ukrainę walczyć po stronie Ukraińców.Przytoczę stosowny cytacik  niejakiego Jaśka z tego portaliku :,,ja nie wyobrażam sobie,żeby jechac na Ukrainę walczyć z Rosjanami,którzy de facto są z Brazylią na jednym wózku o nazwie BRICS..A tak w zasadzie zwycięstwo BRICS jest w interesie całego świata.Tym bardziej głupi jest powód tej śmierci .Ręce opadają''..Te złote myśli Jaśka są pełną empatii wobec zmarłej odpowiedzią na komentarz # sanzo -shu..,,czy nie stać was na nic więcej niż wyśmiewanie się ze zmarłej?'' Jak widać komentarz sanzo-shu był nad wyraz niestosowny i niestrawny a nawet skandaliczny dla administratora portaliku niejakiego repsola który zablokował niechcianego intruza z rzymskim ,,salute''. ku wielkiemu zadowoleniu innych użytkowników portalu.Oczywiście swoje dołożył największy autorytet portalu niejaki Ruszkiewicz z wdziękiem i kulturą osobistą nazywający zmarłą ,,bladzią''(dosłownie) można sprawdzić.Tak wygląda wolność słowa na tym portalu a może raczej zamordyzm pełną gębą?. Jak więc można zrozumieć Rosję uważającą że powinna rządzić całym światem ,a walka wyzwoleńcza Ukrainy przeciw rosyjskim najeżdźcom głupia i niepotrzebna oraz niesłuszna.Czy więc należy się dziwić że teraz taki zachlany bubek jak Miedwiediew uważa że Alaska też należy do nich? Przecież oni uważają że cały świat należy do nich a polski portalik pracuje dla nich.Czy ktokolwiek jeszcze uważa,że Rosja jest ostoją prawdy i gwarantem wolności jakiegokolwiek państwa?

Obrazek użytkownika u2

07-07-2022 [20:40] - u2 | Link:

zachlany bubek jak Miedwiediew

Zmusili go. Musi to na Rusi. Dimka to fan Deep Purple. Czekiści uszkodzili jego centralny układ nerwowy. Takie ruskie Mind Control :-)

Obrazek użytkownika Ryan

07-07-2022 [20:42] - Ryan | Link:

Ten pedał repsol co go zbanowal to jeszcze większą kurwa od ruszkiewicza
Nie dość że to były ZOMO-więc (negatywnie zweryfikowany) to na dodatek pedał znany wielu ludziom w sieci
Napisal  mu to jeden z wcześniej zbanowanych,wklejając link z portaluS24 gdzie jego sprawa była opisywana wielokrotnie
Ale fajnie że banuja
Teraz jak na dłoni widać że to portalik ruskich sukinsynów dla ruskich skurwysynów
A gdzie mieszczą się na SimilarWeb to za chwilę

Obrazek użytkownika sake3

07-07-2022 [21:08] - sake3 | Link:

@Ryan.....To ja jestem sanzo-shu .To regionalna nazwa wódki sake w Japonii składająca się z sake,z innego alkoholu i soków owocowych..Długo na portalu nie pobyłam choć @pers tam wystepujący jako Ruszkiewicz ,,serdecznie'' mnie zapraszał .Moja przygoda z tym portalem trwała nader krótko.  

Obrazek użytkownika Pers

07-07-2022 [21:22] - Pers | Link:

@sake
//choć @pers tam wystepujący jako Ruszkiewicz//
Ja tak się nazywam sake a nie "tam występuję jako".
A co takiego napisałaś, że kolega Repsol tak się wkurzył?
Może po prostu pomyślał, że ty to @rjanek albo @ścierwousz albo @husky?
Oni są wyrzucani góra po kilku komentarzach...
Ale ciągle próbują :)

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-07-2022 [21:48] - Tezeusz | Link:

Tak o Ruszkiewiczu pisze admin NEonka:
""Mentalne dno, Intelektualne zero". Od razu widać, że człowiek błysnął intelektem, aż św. Piotr tam na bramie oślepł. Do tego poziomu się zniżasz?"

Brawo trafił z oceną w dychę

""Oni są wyrzucani góra po kilku komentarzach..."

Nie kłam rusz...soviet moje komentarze są niemal codziennie zamieszczane pod twoimi wypocinami scierwoneonowymi  i nie tylko, ale pod innymi linkami..I to jest OK..Tam mnie nie zablokujesz za cieńki jesteś.. .hahahahaha

To kiedy będzie twój wypad z NEonka.
 
Cieszysz się ? 

Obrazek użytkownika sake3

07-07-2022 [22:30] - sake3 | Link:

@Pers.......To nie zadałeś sobie nawet trudu przeczytać co tam napisałam? I czy mój tekst był na tyle skandaliczny by go zbanować? Był nieprzyzwoity,niecenzuralnymi słowami napisany? Uderzał w kogokolwiek? Nie,ja tylko byłam zdziwiona,że tylu komentatorów ,w tym ty nie wykazaliście odrobiny szacunku w obliczu cudzej śmierci.Wyzywanie tej fotomodelki od starych lampucer,prostytutek,twoje wypowiedzi,że jej ci nie żal,bo uważana jest za bladź przecież tak należy potraktować twoją wypowiedź.Przeczytaj swoje słowa raz jeszcze.Zastanawiam się jak daleko postępuje zanik człowieczeństwa Tak dziwacznie bronisz kolegę repsola słowami że zbanował bo wziął mnie za kogoś innego a nie za komentarz nikomu nie uwłaczający? Na NB wiele ze sobą ,,rozmawiamy'' bo nie wiem jak to nawet określić.Czy spotkałeś się choć raz z nieuprzejmym czy wulgarnym potraktowaniem twojej osoby przeze mnie? Nie zachowałam się również wulgarnie czy niegrzecznie na waszym portalu. No cóż stało się jak się stało,jedno niemiłe doświadczenie więcej. Powinnam właściwie się tego spodziewać sądząc z traktowania mnie przez ciebie na NB.Tyle,że ja jestem życzliwie do ludzi usposobiona i spokojna.Na neonie czy tam Ekranie Nowym jak widać panuje żelazna dyscyplina i tylko ci co się jej poddają,podlizują i zgadzają mają rację bytu.No cóż jako sanzo-shu zakończyłam chyba swoją ,,błyskotliwą'' karierę na waszym portalu i przyznaję bez żalu.

Obrazek użytkownika Pers

07-07-2022 [22:55] - Pers | Link:

@sake
//Pers.......To nie zadałeś sobie nawet trudu przeczytać co tam napisałam? I czy mój tekst był na tyle skandaliczny by go zbanować?//
Po prostu nie zdążyłem. Nie siedzę w internecie 24 h na dobę. Dopiero co przeczytałem komentarze do twojego komentarza i mogę tylko dedukować co tam napisałaś. Nie sądzę, żebyś używała jakiegoś wulgarnego języka (jak twoi koledzy tutaj) ale widocznie twoja obrona tej amatorki "safari" była zbyt żywiołowa?

//Nie,ja tylko byłam zdziwiona,że tylu komentatorów ,w tym ty nie wykazaliście odrobiny szacunku w obliczu cudzej śmierci.//
Wobec śmierci trzeba zawsze okazywać szacunek, osobie już niekoniecznie jeśli na na to nie zasługuje. Szukała guza i znalazła.

//Wyzywanie tej fotomodelki od starych lampucer,prostytutek,twoje wypowiedzi,że jej ci nie żal,bo uważana jest za bladź przecież tak należy potraktować twoją wypowiedź.//
Coś ty taka delikatna się zrobiła? Mam ci zacytować z jakim "szacunkiem" wyraża się tutaj wielu o kobietach, których nie lubią? Ty też nie masz czystego sumienia. A tamta to zwykła bladź była i tyle.

//Zastanawiam się jak daleko postępuje zanik człowieczeństwa//
No właśnie, jak czytam tutaj niektóre komentarze to włosy mi dęba stają.

//Tak dziwacznie bronisz kolegę repsola słowami że zbanował bo wziął mnie za kogoś innego a nie za komentarz nikomu nie uwłaczający?//
Ja go wcale nie bronię. Jest mi przykro, że tak się stało.

//Powinnam właściwie się tego spodziewać sądząc z traktowania mnie przez ciebie na NB.//
Czyżbym cię źle kiedyś potraktował? Nie pamiętam...
Zresztą @admin szanowny by na to nie pozwolił. On wielkim estetą jest :))

//Na neonie czy tam Ekranie Nowym jak widać panuje żelazna dyscyplina i tylko ci co się jej poddają,podlizują i zgadzają mają rację bytu//
Nieprawda. Jest wielu "dysydentów". Nawet jeden admin sfiksował :)

//No cóż jako sanzo-shu zakończyłam chyba swoją ,,błyskotliwą'' karierę na waszym portalu i przyznaję bez żalu.//
To czas rozpocząć jako "sake". Po co zmieniałaś taki fajny nick?
Twoi koledzy nie mają z tym problemów, wyrzuceni drzwiami wracają oknem w nowym "wcieleniu" :)
Obiecuję, że jak będziesz "sake" to będę cię chronił "własnom menżnom piersiom" :))

Obrazek użytkownika sake3

08-07-2022 [08:48] - sake3 | Link:

@Pers......Po co zmieniałam nick? Żebyś się domyślił gapo,bo sake3 i sanzo-shu to jest to samo.W równych proporcjach sake+ inny alkohol+ sok owocowy.Tobie zresztą też coś tam wyskrobałam na ostatnim blogu który tam się ukazał.Szkoda mi tego nowego nicka ,taki był ładny,japoński.I tylko nie rozumiem z jakiego powodu mam nieczyste sumienie.Czyżby chodziło o twoją muzę? Faktycznie nie wyszło pani Zacharowej seksowne spożywanie truskawek przed kamerą.To trochę trudne zadanie.Pamiętam,że nasze celebrytki w jakimś tam proteście przeciw czemuś tam wyglądały równie nieapetycznie żrąc banany przed kamerą.

Obrazek użytkownika Pers

08-07-2022 [18:26] - Pers | Link:

@sake
//Tobie zresztą też coś tam wyskrobałam na ostatnim blogu który tam się ukazał.//
Naprawdę? :)
No przykro mi ale ja nawet na swojego bloga dość rzadko zaglądam...

//Czyżby chodziło o twoją muzę? Faktycznie nie wyszło pani Zacharowej seksowne spożywanie truskawek przed kamerą.//
Naprawdę?
Ale mam nadzieję, że mojej Marysi nic się nie stało :)

Obrazek użytkownika Ryan

07-07-2022 [21:34] - Ryan | Link:

sake3
Raz jeszcze powtarzam i jeden i drugi to zwykle ruskie ludzkie śmieci
Nie warte splunięcia im w ryj z racji szacunku do własnej śliny
Kiedyś te ruskie szmaty za wszystko zapłacą.
I nie ma się czym martwić.
​Mnie szmaciarze namierzają już piąty rok a ja nadal pokazuje im środkowy palec

Obrazek użytkownika sake3

07-07-2022 [21:49] - sake3 | Link:

@Ryan....Kto powiedział,że ja się martwię? Po prostu dziwię się terrorowi na tym portalu.Dziwię się uczestnikom odbywającego sie tam sabatu,bo mnie z powodu kilku komentarzy bardzo oględnych wyjątkowo chamsko potraktowano.Nawet nie wyobrażam sobie epitetów pod swoim adresem jakbym napisała cośkolwiek w ostrzejszym tonie. No cóż gwiazdy Lenina i Stalina nigdy nie zgasną na tym antypolskim portalu. 

Obrazek użytkownika Kaczysta

07-07-2022 [22:29] - Kaczysta | Link:

sake3
Mnie kilka dni temu zbanowal ten pedał repsol bo mu napisałem wprost że jest debilem
​Ale założę nowe konto wzorując się na ruszkiewiczu i dalej z parchami będę robił sobie ucztę

Obrazek użytkownika Pers

07-07-2022 [22:57] - Pers | Link:

@kaczuś
//Ale założę nowe konto wzorując się na ruszkiewiczu i dalej z parchami będę robił sobie ucztę//
Ciekawe po ilu komentarzach wylecisz?
Dwóch? Trzech?

Obrazek użytkownika Tezeusz

08-07-2022 [06:28] - Tezeusz | Link:

Persik
takiś cwany, takiś muuuundry a moich 2 kont w scierwoneonku nie wykapowałeś. Biedaczek....i jak wyglądasz ....hahaha taki z ciebie niegramotny...

Obrazek użytkownika Kaczysta

07-07-2022 [22:02] - Kaczysta | Link:

Pedał Mareczek nie był w ZOMO ale w ROMO to była taka rezerwa milicji obywatelskiej
Ja dokładnie pamiętam serię wpisów i komentarzy na jego temat.Groził wszystkim sprawami sądowymi.I tylko groził. Tak jak dachowiec nam prokuratorem.W zamian Jankę śmiecia wywalił z Salonu24 na zbity ryj
Opara też gnoja wyrzucił swego czasu ale ten na kolanach przepraszał i się na nowo wprosił.Warto pamiętać że ten debil pewnego razu zbanowal dachowca i słynną dziwkę LaLunie z Kalisza  Patrią zwaną.

Taka to po-UB-ecka szmata
Zwykle ścierwo z Toy-Toya jakich tam wielu

Obrazek użytkownika Pers

07-07-2022 [22:10] - Pers | Link:

@kaczuś
//Warto pamiętać że ten debil pewnego razu zbanowal dachowca i słynną dziwkę LaLunie z Kalisza  Patrią zwaną.//
Jakoś nie pamiętam takiego zdarzenia.
Było dwoje adminów, którzy chcieli mi zaszkodzić.
Jeden wyleciał po tygodniu a jego koleżanka po trzech.
Zgodziłem się nawet zastępować ją przez jakiś czas (aż do zrobienia okresowego odstrzału).

Obrazek użytkownika Jan1797

08-07-2022 [07:57] - Jan1797 | Link:

Widzisz Persie, wyczekałem na wyjaśnienie zdewastowanego na Białorusi cmentarza i grobów naszych bohaterów. Zaklinałeś rzeczywistość, pasuje mi Twe słowo przepraszam.

Obrazek użytkownika Pers

08-07-2022 [18:18] - Pers | Link:

@Jan1797
//Widzisz Persie, wyczekałem na wyjaśnienie zdewastowanego na Białorusi cmentarza i grobów naszych bohaterów. Zaklinałeś rzeczywistość, pasuje mi Twe słowo przepraszam.//
Za co niby mam przepraszać? Na ten temat nigdy nigdzie sie nie wypowiadałem.
Mylisz mnie z kimś.

Obrazek użytkownika Pers

07-07-2022 [21:16] - Pers | Link:

@sake
//Oczywiście swoje dołożył największy autorytet portalu niejaki Ruszkiewicz z wdziękiem i kulturą osobistą nazywający zmarłą ,,bladzią''(dosłownie) można sprawdzić.//
No właśnie sprawdziłem i okazuje się, że mijasz się szeroko z prawdą sake.
Komentarz brzmiał - "Rosjanie i Ukraińcy mają nawet wspólne określenie na takie - "bladź",".
To nie "niejaki Ruszkiewicz" ją tak nazwał. Tak ją nazywają Rosjanie i Ukraińcy.

Oj sake... Kłamstwo to ciężki grzech.

Obrazek użytkownika u2

07-07-2022 [21:37] - u2 | Link:

Oj sake... Kłamstwo to ciężki grzech.

Ano :)

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-07-2022 [21:50] - Tezeusz | Link:

Tak o Ruszkiewiczu pisze admin NEonka:
""Mentalne dno, Intelektualne zero". Od razu widać, że człowiek błysnął intelektem, aż św. Piotr tam na bramie oślepł. Do tego poziomu się zniżasz?

Brawo trafił z oceną w dychę

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-07-2022 [22:01] - Tezeusz | Link:

Ruszkiewicz specjalista od kłamstw..
 https://naszeblogi.pl/63100-ne...

Obrazek użytkownika Tezeusz

08-07-2022 [05:31] - Tezeusz | Link:

Ruszkiewicz
Czy WKS Bygdoszcz już odpowiedziało tobie czy legalnie używasz ich symbolu pod treściami które zamieszczasz w ścierwoneonku antypolskim ? Ciekaw jestem ? Niektórzy blogerzy z NEonka o to pytali Zarząd WKS...To ,że kiedyś byłeś ich zawodnikiem chyba nie upoważnia !

Obrazek użytkownika sake3

07-07-2022 [22:58] - sake3 | Link:

Widze panowie,że usiłujecie mnie pocieszyć i ocierać płynące łezki.Ależ ja się wcale nie martwię.Siedzę sobie,piję wieczorną kawę a moje koty obok.Przy takim szatanie jak moje kawy nawet ten repsol i jego bany mnie nie wzruszają. A ,,tańczący z reniferami'' też mi ciągle coś zarzuca więc zdążyłam się przyzwyczaić.Wczoraj wmawiał mi ,,seanse nienawiści'' wobec Putina i Tuska i modlitwy za Kaczyńskiego.Zgroza,prawdziwa zgroza.Muszę tańczacego uspokoić,że Putinowi i Tuskowi nic nie grozi z mojej strony,nie uprawiam voodoo,nie nakłuwam laleczek.Obym nie była oskarżona o pogorszenie zdrowia słabujacego ostatnio Putina.@Persowi tez obiecuję,że nie użyję wobec niego swojej czarnej magii choć jestem szamanką. Bardzo go polubiłam za jego szczere chęci nawracania na jasną stronę mocy i otaczania misjonarską opieką,moja wdziecznośc nie zna granic.

Obrazek użytkownika kowapi

08-07-2022 [16:45] - kowapi | Link:

Ale Wy macie popsute głowy!  Przez co to?  Przesiadka z drogiej gorzały na tańszy dynks?  I pewnie za raz będzie, że to przez Putinflacje jaranie poszło w górę i większość musi teraz gaz ziemny niuchać, co?  Nie wybaczajcie, wszak ta czynność wymaga minimum 5 punktów IQ dlatego nie dopowiem, jak mocno jesteście zmanipulowani CurvoPedoWizją 1 HEVC, tak, wiem, wiem, inflacja to robota rosyjskich hakerów...

Obrazek użytkownika Chatar Leon

08-07-2022 [17:36] - Chatar Leon | Link:

W tym wypadku z bezczelności ruskich oraz jakichkolwiek ewentualnych agresywnych akcji Kacapii wobec USA można się tylko cieszyć. Bo rezultat byłby chyba oczywisty.

Obrazek użytkownika Pers

08-07-2022 [18:21] - Pers | Link:

@Chatar Leon
Gdyby na Kremlu rządził jakiś dement idiota z pieluchą to wszystko byłoby możliwe.
Ale na Kremlu jest poważny facet.

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-07-2022 [06:28] - Tezeusz | Link:

@Pers
"Ale na Kremlu jest poważny facet."

Jest, bandyta, zdechlak karakan traktowany przez świat jako hitler XXI wieku taki skurwiel morderca dzieci.

Faktycznie poważny...bandyta ! skończy jak jego góru Adolf..
.

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

10-07-2022 [17:03] - Lech Makowiecki | Link:

Rosja toczyła w XIX w wiele wojen. A to bardzo kosztowne hobby. Znacznym obciążeniem dla finansów caratu było stłumienie Powstania Styczniowego. Jako Polacy mieliśmy zatem swój mały udział w sprzedaży Alaski Amerykanom... Gdyby nie my - czołgi radzieckie stałyby dziś na granicy z Kanadą - skąd do USA tylko rzut beretem... Amerykanie są nam za to chyba coś winni... :)))