Najemnik kontra najemnik

Najemnik kontra najemnik

Czy są granicę kretynizmu którego by ruszkiewicz jeszcze nie przekroczył..

Okazuje się że w walce o zostanie najgłupszym i najbardziej debilnym blagierem na leonku w swych "rozważaniach" Jaro wyprzedza tam pozostałych o trzy długości
Nie dalej jak wczoraj opublikował pean na część najemnika walczącego po stronie Rosji który okazał się być nie najemnikiem a ochotnikiem.Najemnicy walczą po stronie Ukrainy i biorą za to dolary a bohaterski najemnik walczący po stronie Rosji tylko ruble.Więc sprawa jest jasna to nie jest najemnik
Każden walczący za imperialistyczną walutę w/g ruszkiewicza powinien być natychmiast skazany na karę śmierci.Ci co walczą za ruble powinni być w panteonie (czytaj na Kremlu) ludzi wielkich i wartych by im za życia postawić pomniki
Nie będę Wam podawał linku do tej 199 wklejki(tylko w tym roku) z przyczyn zdrowotnych i higienicznych. Kto chce to znajdzie gnojownice i jego wielkopomne dzielo
Szansę na spotkanie drugiego takiego idioty w sieci są takie same jak wygranie 6 w Toto-Lotka
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

27-06-2022 [06:55] - Pers | Link:

@rjanek
//Nie będę Wam podawał linku do tej 199 wklejki(tylko w tym roku) z przyczyn zdrowotnych i higienicznych.//
Ale ja z przyjemnością podam https://spiritolibero.nowyekra...

A ty @rjanek jeśli myślisz, że pisząc moje nazwisko małą literą robisz mi przykrość to grubo się mylisz.
Pokazujesz jedynie swoje nieuctwo. I coś jeszcze.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-06-2022 [07:24] - Ula Ujejska | Link:

Pers
Łachudro zacznij od siebie zanim komuś zwrócisz uwagę w temacie pisania z dużej litery.

Obrazek użytkownika Tezeusz

27-06-2022 [07:32] - Tezeusz | Link:

Dajcie spokój Ruszkiewiczowi on już jest " bohaterem" kogo innego. Specjaliści od propagandy wroga to oceniają na bieżąco. A moje komentarze do jego " wklejek" i nie tylko też tam są. Gdzieś te jego  brednie komentować muszę.

Obrazek użytkownika sake3

27-06-2022 [08:38] - sake3 | Link:

@Pers....Witam zaklinacza reniferów w piękny poniedziałkowy poranek.Ja jak zwykle z pytaniem dotyczącym artykułu autorstwa pana Erwana Castela opracowanego przez ciebie .Ponieważ na końcu dodałeś formułkę ,,że poglądy wyrażone w artykule niekoniecznie oddwierciedlają twoje.Czy w takim razie zgadzasz się z artykułem w każdej z kwestii tam przedstawionej? Ja niestety nie.Strategia nie zrywu a obrony Ukrainy nie ma na celu uprzedzenia rozłamu między Zachodem a Eurazją bo to nie Ukraina napadła na Rosję a odwrotnie więc o czym mowa? Dęte wypowiedzi pana Castela o reżimie Ukraińskim i jego nazistowskich komponentach należy chyba potraktować z przymrużeniem oka .Tak samo idiotyzmy jakoby reżim ukraiński miał na celu izolację Moskwy i jej strategii militarnej strategii gospodarczej, która sromotnie prowadzi ją do klęski.Nie przeceniacie aby z tym Castelem ukraińskiego reżimu? Bo ja go w ogóle nie widzę.W calym artykule jest tych idiotyzmów znacznie większych i chyba na wiekszą dyskusję Sięgnęłam do niego bo nie zamierzać roztrząsać słowa najemnik.Oczywiście możesz skwitować to kolejnym szyderstwem z baby z magla. 

Obrazek użytkownika Pers

27-06-2022 [09:25] - Pers | Link:

@sake
//.Czy w takim razie zgadzasz się z artykułem w każdej z kwestii tam przedstawionej?//
Oczywiście. Z tym artykułem zgadzam się w 100%.
A dlaczego to wielokrotnie pisałem.

//Oczywiście możesz skwitować to kolejnym szyderstwem z baby z magla.//
Nie skwituję.

Obrazek użytkownika sake3

27-06-2022 [13:30] - sake3 | Link:

@Pers......Takie twoje prawo Persie zgadzać się lub nie,wszak mamy demokrację. Korzystając z miejsca chcę też odnieśc się do wczorajszego twojego wpisu w konwersacji z panią Anną.Ja nie nawróciłam się na twoją Prawdę. Znasz chyba takie słówko jak obiektywizm i staram się zawsze być obiektywna w ocenach.Zwłaszcza w tych gdzie tak bardzo zarzucasz mi tkwienie po złej stronie. Co mi się nie podoba w stosunkach z Ukrainą albo raczej w stosunku do Ukrainy? Zbytnia egzaltacja w okazywaniu przyjaźni,wprowadzanie 500+ przedwczesne  bo uchodźcy nie są obywatelami Polski. Nie podoba mi się uczestnictwo Ukraińców w obrzydliwym sobotnim spędzie podczas gdy ich kraj walczy a oni zamiast paradować w idiotycznych strojach i malunkach powinni przynajmniej odciążyć w wolontariacie zmęczonych Polaków i Kościół.Nie podoba mi się,że ambasador Ukrainy też nawołuje do akceptowania różnorodności, urządzania manifestacji nie w swoim kraju. NIe podoba mi się idiotyczne zachowanie lewicującej Ukrainki oblewającej sokiem pomidorowym ambasadora Rosji narażając nasz kraj na nieprzyjemności i krytykę.Ale to tyle ,,tych przeciw'' bo ,,za'' już wielokrotnie pisałam i chciałabym do tematu więcej nie wracać. 

Obrazek użytkownika Pers

27-06-2022 [14:31] - Pers | Link:

@sake
No to już niezły początek :)
A podoba ci się mordowanie cywilów w Donbasie?
Podoba ci sie robienie z nich żywych tarcz?
Fakty 100% udowodnione.

Obrazek użytkownika Tezeusz

27-06-2022 [16:24] - Tezeusz | Link:

Wydawać by się mogło, że polskojęzyczne, ruSSkie sługusy osiągnęły już szczyt łajdactwa w wymyślaniu pro kremlowskiej propagandy, ale zawsze mnie zaskakują. Nie ma takiej bzdury, którą by nie przekuli w tępą, ruSSką propagandę ! Za każdym razem, kiedy czytam tępy, przaśny tekst ruSSkiego trolla zastanawiam się, jaką jeszcze demagogię wymyślą te polskojęzyczne ruSSkie gnidy !

Obrazek użytkownika sake3

27-06-2022 [18:19] - sake3 | Link:

@Pers....Najbardziej dziwi mnie idiotyczna forma stawiania przez ciebie pytań jakbys zwracał się do mnie jak do jakiegoś bandyty czy psychola Zastanów się zanim zapytasz czy mi się podoba ludobójstwo.Ja nie mam zwyczaju jak niewychowany bachor cieszyć się z nieszczęścia..Jak ty to odbierasz twoja sprawa.

Obrazek użytkownika Pers

27-06-2022 [18:27] - Pers | Link:

@sake
//Pers....Najbardziej dziwi mnie idiotyczna forma stawiania przez ciebie pytań jakbys zwracał się do mnie jak do jakiegoś bandyty czy psychola//
Ale to robią popierani przez ciebie Ukraińcy a nie Rosjanie.

Obrazek użytkownika sake3

27-06-2022 [19:27] - sake3 | Link:

@Pers.....Ale dlaczego to ja mam się cieszyć? Wystarczylo spytać jak odbieram takie czy inne fakty żeby otrzymać odpowiedź..

Obrazek użytkownika Tezeusz

27-06-2022 [11:07] - Tezeusz | Link:

"jeśli myślisz, że pisząc moje nazwisko małą literą robisz mi przykrość to grubo się mylisz."..

Tak będzie poprawnie
Рушкевич

Obrazek użytkownika Pers

27-06-2022 [11:21] - Pers | Link:

@ścierwousz
//Tak będzie poprawnie
Рушкевич//
A jak będzie po rosyjsku "ścierwousz"?

Obrazek użytkownika Tezeusz

27-06-2022 [15:06] - Tezeusz | Link:

@Rus.. kiewicz
to bedzie @Pers żydobanderowiec..

Obrazek użytkownika Tezeusz

27-06-2022 [15:57] - Tezeusz | Link:

Rosja stanowi bezpośrednie zagrożenie". Szef NATO zapowiedział zwiększenie sił wysokiej gotowości Sojuszu
Szef NATO Jens Stoltenberg zapowiedział zwiększenie sił wysokiej gotowości Sojuszu do ponad 300 tys. Obecnie siły szybkiego reagowania NATO liczą około 40 tys. żołnierzy. - Na szczycie NATO w Madrycie wzmocnimy naszą wysuniętą obronę; wzmocnimy nasze grupy bojowe we wschodniej części Sojuszu do poziomu brygady - mówił.

Ruszkiewicz wkur....

Obrazek użytkownika Ryan

27-06-2022 [16:35] - Ryan | Link:

ruszkiewicz
Kultury to ty mnie uczyć nie musisz
Zauważ że ilekroć zwracam się do ciebie Ty Ruską Onuco czy Ty Leonkowy Debilu to zawsze piszę z dużej litery
Więc nie kłam i nie siej tu defetyzmu

Obrazek użytkownika Tezeusz

27-06-2022 [10:27] - Tezeusz | Link:

Imperium zła wszelakiego skurwysyństwa bandytyzmu i złodziejstwa faszystowska roSSja tak uwielbiana przez Ruszkiewicza państwo bankrut dlatego kradnie.
100 mln dolarów odsetek... Rosja (po raz pierwszy od ponad stu lat) nie spłaciła długu zagranicznego
Federacja Rosyjska po raz pierwszy od ponad stu lat, czyli od czasu obalenia ostatniego cara Mikołaja II i rewolucji bolszewickiej w 1917 roku nie wywiązała się ze spłaty zagranicznego długu. W nocy z niedzieli na poniedziałek upłynął termin 30-dniowej karencji w spłacie odsetek..
Bandyta zdechlak putlerek i jego bandyckie państwo zła bankrutuje.

Obrazek użytkownika Ryan

27-06-2022 [16:43] - Ryan | Link:

Właściciel zakładów Azowstal pozywa Rosję

Najbogatszy człowiek w Ukrainie, który jest m.in. właścicielem zakładów Azowstal w Mariupolu, Rinat Achmetow złożył w poniedziałek pozew przeciwko Rosji do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, domagając się rekompensaty za liczone w miliardach dolarów straty w interesach od początku rosyjskiej inwazji - przekazał holding finansowy Achmetowa System Capital Management (SCM).

Achmetow powiedział w zeszłym miesiącu, że jego firma Metinvest, największy producent stali na Ukrainie, poniosła straty w wysokości od 17 do 20 mld dolarów z powodu rosyjskiego bombardowania zakładów w Mariupolu.
Już wcześniej na poczet ewentualnego odszkodowania na wniosek SCM brytyjski i amerykański sąd zabezpieczył rosyjskie aktywa w wysokości 15 mld dolarów

Obrazek użytkownika Pers

27-06-2022 [17:33] - Pers | Link:

@rjanek
//Rinat Achmetow złożył w poniedziałek pozew przeciwko Rosji do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka//
Może nawet złożyć do swojego Jahwe, będzie taki sam skutek.

Obrazek użytkownika Tezeusz

27-06-2022 [15:52] - Tezeusz | Link:

Najlepszą inwestycją Polski w tej chwili jest osłabianie ruSSkiego, faszystowskiego bandyctwa...A do tego, oprócz ofensywy dyplomatycznej (jaką prowadzą nasz Prezydent i Premier) dobrze służy broń dostarczana Ukraińcom! Każdy rozwalony za jej pomocą czołg ruSSkich łajdaków na Ukrainie, to mniej o jeden potencjalny czołg, który zagraża Polsce. Każdy usmażony na skwarkę kacapski żołdak na Ukrainie, to mniej o jednego ruSSkiego bandyty zagrażającego Polsce!

Obrazek użytkownika Tezeusz

27-06-2022 [16:07] - Tezeusz | Link:

Wydawać by się mogło, że polskojęzyczne, ruSSkie sługusy osiągnęły już szczyt łajdactwa w wymyślaniu pro kremlowskiej propagandy, ale zawsze mnie zaskakują. Nie ma takiej bzdury, którą by nie przekuli w tępą, ruSSką propagandę ! Za każdym razem, kiedy czytam tępy, przaśny tekst ruSSkiego trolla zastanawiam się, jaką jeszcze demagogię wymyślą te polskojęzyczne ruSSkie gnidy !

Obrazek użytkownika Ryan

27-06-2022 [17:05] - Ryan | Link:

Kolejna zbrodnia rosjan
Koszmar w Krzemieńczuku. Rosyjski pocisk uderzył w centrum handlowe
Ogromny pożar objął centrum handlowe w Krzemieńczuku w środkowej Ukrainie. - Okupanci wystrzelili rakiety w centrum handlowe, w którym było ponad tysiąc cywilów. Centrum się pali, ratownicy walczą z ogniem, liczby ofiar nie sposób sobie wyobrazic

Obrazek użytkownika Tezeusz

27-06-2022 [18:44] - Tezeusz | Link:

Faszystowska riSSja bandytów, pedofili i zwykłego skurwysyństwa to orki.

Obrazek użytkownika Aquarius

27-06-2022 [18:49] - Aquarius | Link:

Możesz mnie, ciemnego, oświecić co Rosja chciała osiągnać marnując wartą miliony rakietę na cel nie mający żadnego znaczenia militarnego? Jakim cudem w wyniku uderzenia rakiety ważącej 6 ton i osiągającej  prędkość 4000 km/h zginęły tylko dwie osoby? A może to było takie centrum jak to w Kijowie, robiące za skład amunicji i kryjówkę dla wyrzutni rakietowej?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-06-2022 [19:44] - Ula Ujejska | Link:

Aquarius
Łżesz cieciu bez majtek. Do tej chwili wydobyto z ruin już ponad sto ciał i setki rannych.

Obrazek użytkownika sake3

27-06-2022 [19:45] - sake3 | Link:

Tam trwa nadal pożar i liczba ofiar nie jest ostateczna.Dotąd wiadomo o 10 ofiarach,jest wielu rannych.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-06-2022 [20:15] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Ja mam wieści bezpośrednio od ukraińskich przyjaciół z tamtego rejonu.

Obrazek użytkownika Pani Anna

27-06-2022 [23:06] - Pani Anna | Link:

@sake3
Tia... rakieta uderza w centrum, gdzie było 1000 osób,  a ginie 10... W takie njusy Zelenskiego to tylko sake3 i wesoła gromadka od Ulki mogą uwierzyć.  Bo albo nie żadna rakieta, albo nie było 1000 osób.  Innej opcji nie ma. Pewnie zatrudnia znowu jakąś youtuberke, żeby odegrała ranną kobietę w ciąży. 

Obrazek użytkownika Tezeusz

28-06-2022 [07:30] - Tezeusz | Link:

Czujecie smród  ścierwoneonowego sowieckiego gówna walącego prosto od zdechlaka bandyty putlerka

Obrazek użytkownika Aquarius

28-06-2022 [10:34] - Aquarius | Link:

Zamiast się pławić w koprofilii,  jak to masz w zwyczaju, może lepiej  odpowiedz jaki był cel tego ataku. Jakoś nikt z waszej osobliwej trzódki nie udzielił odpowiedzi na to zdawałoby się proste pytanie.

Obrazek użytkownika sake3

28-06-2022 [12:36] - sake3 | Link:

@Aquarius....Osobliwa jak Pan/i nazywa trzódka nie jest obowiązana wiedzieć jaki był cel tego.ataku  O to proszę pytać tych którzy ostrzału dokonali.To chyba proste? 

Obrazek użytkownika Aquarius

28-06-2022 [17:56] - Aquarius | Link:

Bez urazy, Pani do niej nie zaliczam.