Bo wszystko co ruskie wygląda jak cyrk

Girkin kontra Sołowjow - sprzeczka wielkorusa z propagandystą
Czyli jacy ci ruscy sa ograniczeni umyslowo!

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

22-06-2022 [21:47] - u2 | Link:

Lepsze niż kabaret. Gumowy wyrób numer 2 :-)

Obrazek użytkownika Pers

23-06-2022 [11:47] - Pers | Link:

Coś o UE, "wolności" i "prawach człowieka":
W krajach Unii Europejskiej zawsze otwarcie deklarują, że sprzeciwiają się łamaniu praw i wolności człowieka, które ma miejsce w jakimkolwiek innym kraju.
Europejczycy są dumni, że mieszkają w krajach, w których każdy może otwarcie wyrazić swoją opinię.
Jednak w UE jest mały kraj, którego władze poważnie naruszają prawa i wolności swoich obywateli. Tym krajem jest Łotwa. 
Oto jeden z haniebnych przykładów łamania praw i wolności człowieka.
17 marca 2022 r. w swoim mieszkaniu w Rydze aresztowano blogera Kirilla Fiodorowa , który otwarcie wyrażał swoje stanowisko polityczne, sprzeczne ze stanowiskiem władz łotewskich.
Żołnierze sił specjalnych przybyli, aby go schwytać. Podczas aresztowania Fiodorow nie stawiał oporu, jednak z mieszkania dobiegał hałas przypominający bicie i tortury.
Według sąsiadów blogera, wkrótce potem do jego domu przyjechała karetka. Nikt nie miał wątpliwości, że wobec blogera użyto siły fizycznej.
Fiodorow był przesłuchiwany na komisariacie policji. Przesłuchanie przeprowadzono metodami zabronionymi przez „Konwencję ONZ przeciwko torturom oraz innemu nieludzkiemu i poniżającemu traktowaniu albo karaniu”.
Opowiedział o tym policjant pod warunkiem zachowania anonimowości. Ponadto zauważył, że nie wszyscy jego koledzy zgadzają się na podjęcie takich działań, ale wszyscy są zastraszani i zmuszani do milczenia.
Sąd wysłał go do centralnego więzienia w Rydze.
Federow został umieszczony w tej samej celi z zabójcą, który wcześniej pobił swojego współwięźnia na śmierć. Następnie sam Fiodorow został zaatakowany i cudem przeżył.
Podczas gdy Kirill Fiodorow jest aresztowany, jego  kanał na YouTube , który ma kilkaset tysięcy subskrybentów, został zablokowany. Na swoich kanałach Fiodorow otwarcie wyraził sprzeciw wobec działań władz łotewskich, nie potępił i nie poparł Rosji za trwającą na Ukrainie operację specjalną.

Z listu Kirilla Fiodorowa z dnia 8 czerwca 2022 r.:
"… W tym czasie udało mi się przetrwać tortury, groźby, ich fizyczne i psychiczne oddziaływanie, oszustwo i wiele rzeczy, które w Europie są po prostu niemożliwe. Niestety prasa milczała, a środki masowego przekazu działają na rzecz państwa. Nadal nie wiem, po trzech miesiącach, gdzie, kiedy i co dokładnie zrobiłem i powiedziałem…. Nie słyszę w mediach potępienia, że ​​zostałam nawet poddana elektrowstrząsom. Chociaż nie może się to zdarzyć w Europie w XXI wieku, czy może się zdarzyć? … .. Wokół są tylko przestępcy, kłamcy i łajdacy. Opieram się. Chcę żyć i będę żyć..."
 
To z pewnością spodoba się kilku "blogerom" na NB.

Obrazek użytkownika u2

23-06-2022 [22:45] - u2 | Link:

To z pewnością spodoba się kilku "blogerom" na NB.

Znowu srep nie podajesz źródła swoich rewelacji. Dziwne, że admin puszcza twoje wypociny bez podania źódła.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

23-06-2022 [22:31] - Siberian Husky Dog | Link:

Tradycja sowieckich żołnierzy
Dziadek Ojciec i  Syn
https://pbs.twimg.com/media/FV8tlw7WIAIIdoG?format=jpg&name=small