Historia jednego uczy, że jeszcze nikogo nic nie nauczyla

Mam cały czas w pamięci obraz panów Kaczyńskich,jak w 2007 przerżnęli wybory...bo uwierzyli w sondaże!
Teraz też media te "nasze" i te opozycyjne,dają PiS-owi 40% poparcia...i czekaja...uwierzy kaczor,czy nie uwierzy?
Oto wypowiedź Terleckiego:

„Klub Prawa i Sprawiedliwości jest bardzo zmęczony podjazdową wojną wewnętrzną. Chodzi tu zarówno o relacje z Solidarną Polską, jak i z drobnymi grupami postgowinowskimi. Coraz częściej słyszę opinie posłów: »Nie ma innego wyjścia, trzeba iść na wybory«. Mówią tak, bo to nie jest tylko problem większości sejmowej, ale i tego, co się dzieje na dole” – powiedział.
Jak wyjaśnił, „są dziesiątki konfliktów, boje o różne posady, wpływy, zasoby”. „Nasi koalicjanci próbują się rozpychać ponad miarę. To jest coś, co nasi posłowie bardzo źle znoszą” – dodał.
"Odstrzelić" nielojalnych
Stwierdził, że w PiS narasta atmosfera, że należy to „przeciąć”. Jest też - jak relacjonował - opinia, że „w żadnym wypadku tych ludzi nie można wziąć na swoje listy”. Zastrzegł, że oczywiście o tym zdecyduje kierownictwo partii, ale opór w terenie będzie znacznie większy, niż poprzednio.
Dopytywany, czy chodzi o Solidarną Polskę, czy o drobne grupki, Terlecki stwierdził, że o wszystkich razem. „W PiS zwycięża przekonanie, że trzeba »odstrzelić« tych, którzy są nielojalni, którzy psują, szkodzą, podkładają nogi i rozpychają się” – powiedział.

Artykul jest podpisany KW czyli anonim...na s24 to norma.

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

Terlecki ma obsesję na temat Zbigniewa Ziobro...obaj Krakusy...pewnie ZZ pożył Terleckiemu 2PLN i szkoda oddawać :-)))
Ja juz 2020 pisałem WSZĘDZIE,zeby Ziobro wykorzystał secesję [in spe] Gowina i rzucił wyzwanie całemu PiS-owi...i wyszedł z koalicji.

Wszystkie pomysły dotyczące UE...SIĘ SPRAWDZIŁY...gówno nie forsa!!!
Ziobro był europoslem i wie co jest w Berlinie grane...tony śmieci jadą z Niemiec do Polski...nawet nie spakowane w worki...trucizna do polaken!!!

Jeżeli Kaczyński posłucha Terleckiego i innych "doradców"....to przy urnie będzie nie 40%,a niecałe 25% ....optymistycznie patrząc.

Można popełnić RAZ błąd,ale trwać w błedzie i popełniac go bez końca...to zbrodnia!
******************************************************************************************************************************************************************
Jest w mediach odpowiedź Ziobry na atak Terleckiego!
https://wpolityce.pl/polityka/597756-ziobro-slowa-terleckiego-potwierdzaja-ze-sp-miala-racje

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ijontichy

09-05-2022 [09:14] - Ijontichy | Link:

Jako komentarz do tej notki,proponuje przeczytać starą notkę...NIC TAM NIE JEST ZMYSLONE!!!
https://naszeblogi.pl/62112-osrodki-ksztaltowania-opinii-spolecznej-czyli-sondazownie

Obrazek użytkownika sake3

09-05-2022 [09:13] - sake3 | Link:

Mają ponownie się odbyć rozmowy Kaczyński-Ziobro więc trudno sądzić by Kaczyński wierzył w te 40%-we sondaże. Przecież w PiS-ie wiadomo,że krecia robota polskich gnid w Europarlamencie ma na celu utrącenie rządu.Tu gdzie trzeba jedności następuje podział.Ale trudno może jak doświadczymy ponownie rządów Tuska i jego ferajny to cokolwiek zrozumiemy,choć w to wątpię.Wiwat Federacja,wiwat szparagi i niemieckie tyłki do podcierania.To priorytety dla Polski i Polaków.

Obrazek użytkownika Ijontichy

09-05-2022 [09:22] - Ijontichy | Link:

Terlecki jest tubą Kaczyńskiego,od początku tego roku idzie przekaz osobisty od Kaczynskiego [vide wywiady w różnych telewizjach i radio24] i z gęby Terleckiego...jednocześnie
idzie rozkaz do "naszych" mediów: ATAK NA ZIOBRĘ! BIĆ I NIE ŻAŁOWAĆ,TO SZKODNIK I HAMULCOWY...TO PRZEZ NIEGO UNIA NAM NIE DAJE MILIARDÓW!
Głupi "narodek" i ciemny lud uwierzy....milion klamstw staje sie prawdą objawioną.
No...zobaczymy...dzwonią...pewnie sie juz zaczyna trzeci akt!

Obrazek użytkownika sake3

09-05-2022 [09:27] - sake3 | Link:

Czyżby wpływ blogera wszechczasów Pasierbiewicza kieruje Panem/ią?

Obrazek użytkownika Darek65

09-05-2022 [11:13] - Darek65 | Link:

Sorki Sake, ale to jest szantaż emocjonalny. Głosuj na Kaczyńskiego, bo przyjdzie Tusk. Wybór między dżumą, a cholerą. Jak na razie, to w stronę szparagów pcha nas stypendysta Deutsche Bank, PIS-owski Balcerowicz - Morawiecki.

Obrazek użytkownika Czesław2

09-05-2022 [14:37] - Czesław2 | Link:

@Darek65 Problem w tym, że partie polityczne, właściciele mediow i resorty siłowe tak zabetonowały scenę polityczną, że mysz się nie prześlizgnie.

Obrazek użytkownika sake3

09-05-2022 [16:46] - sake3 | Link:

@Darek65.......Ani szantaż,ani emocjonalny.Przecież naturalnym jest że będziemy dokonywać jakiegoś wyboru spośród tych którzy będą kandydować,których przedstawią nam sztaby wyborcze,a nie jacy ludzie pochodzący z pospiesznej łapanki. Kto będzie tworzył następny rząd? Przypuszczam,że tak forsowany przez intrygującą przeciw Polsce UE Tusk.Przecież w tym celu jest nieustające obciążanie nas sankcjami,debatami o praworządności której rzekomo nie ma.Prawdę powiedziwszy przyglądam się tym zabiegom z dystansem i bez większego zainteresowania jako że tak bardzo w Polsce jesteśmy my zwolennicy PiS-u wyśmiewani i atakowani.Nie sadzę by następne rządy przyniosły wam tak nienawidzącym PiS-u jakieś zmiany na lepsze.Może nawet UE tworząc Federację a później Eurazję z Rosją sama wyznaczy jakiegoś gubernatora na Polskę i Polacy nie będą się meczyć wyborami  ani rządzeniem..

Obrazek użytkownika Pani Anna

09-05-2022 [10:27] - Pani Anna | Link:

Sondaże. Klient płaci,  klient wymaga. Kaczyński jest już cieniem samego siebie i wierzy we wszystko, co mu mówią. 

Obrazek użytkownika Darek65

09-05-2022 [11:09] - Darek65 | Link:

„Klub Prawa i Sprawiedliwości jest bardzo zmęczony podjazdową wojną wewnętrzną...." - do której sami doprowadzili, a momentem przełomowym było zrobienie premierem pomazańca Kaczyńskiego - Morawieckiego. Ciało obce, które zantagonizowało wszystkich ze wszystkimi.

"Jak wyjaśnił, „są dziesiątki konfliktów, boje o różne posady, wpływy, zasoby”. - koryto plus. Weszli w buty poprzedników, a wręcz ich przebili. Rozrost administracji jest kosmiczny, budżety RM, Prezydenta osiągają niespotykane rozmiary. Ilość funduszy, prezesów, partyjnych gęb do "wyżywienia" Tylko obywatele mają zaciskać pasa.

"opór w terenie będzie znacznie większy, niż poprzednio......" - wśród działaczy, jak działaczy, ale zwykli ludzie się budzą i widzą, jakiego syfu narobiliście. Polska została zadłużona po korek.

Paradoksalnie, to Ziobro staje się jedyną zaporą przed całkowitym oddaniem Polski w łapy UE komuchów. Strach się bać w jakie gów.... wpakował nas ten bankster Morawiecki. Pierwsze, co powinien PIS zrobić, to pogonić Morawieckiego i jego świtę z Niedzielskim na czele. Przeprosić Polaków za srandemię i wrócić do swoich korzeni. Obawiam się jednak, że jest już za późno. Kaczyński się już nie liczy, a w PIS-ie każdy ciągnie do siebie, co się jeszcze da,