Lecą, lecą chłopcy, chłopcy kadyrowcy

Jeden z czeczeńskich żołdakow nagrywał sobie w mariupolu relację na żywo, chwaląc się pomyślnie wykonanym zadaniem jego jednostki, gdy nagle... zobaczcie  to sami na tym filmiku

https://twitter.com/i/status/1520068931800686594
Ataku na to scierwo dokonali ci chlopcy z pulku Azow

                 

Aby było jeszcze ciekawiej w tym zdobytym przez rosjan dawno temu Mariupolu ta sama grupa ośmiu bojowników idąc na ratunek ludziom w zbombardowanym przez rosjan szpitalu polowym ,natyka się na kolejną czeczeńską dzicz siedzącą w BWP.
Parę koklajlow molotowa , jeden granatnik i niestety ale bezpańskie psy musiały się obejść smakiem..11 parchów wyleciało na spotkanie dziewic

Nie proszą o litość, walczą, ale świat widzi, że są już na krawędzi życia i śmierci. Jeśli świat im nie pomoże, to nie będzie świadków rosyjskich zbrodni i walki w Azovsteel !!!

Obraz sowieckiej armii po dwóch miesiącach wojny

                                                
A tak wyglada druga armia swiata

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

01-05-2022 [19:22] - Ula Ujejska | Link:

Wczoraj komandosi z Azov odstrzelili szefa sztabu ruskiej armii i jego pomocnika. Pers przeżywa traumę.