Uwierz więc w Boga i Ukrainę!

Bóg patrzy z góry na miasto Maryi.
W domach, których mieszkańców porwały muszle, jak dzieci z łona matki.
Obrońcom miasta imienia matki syna. Mówią:
Chrystus zmartwychwstał– Ukraina zmartwychwstanie.
Bóg widzi Mariupol z góry.
Czy wystarczy zobaczyć zmartwychwstanie?

Nie możemy pojąć, jak Bóg „działa”. Ale możemy wierzyć. A wszystkie nasze działania są echem tego, w co wierzymy. Niestety, pewna część Mariupola wierzyła w pokój rosyjski. I tak, jak przepowiedziała Ewangelia, jest odpłacane zgodnie z ich wiarą.
Uwierz więc w Boga i Ukrainę!

Bóg będzie tylko obserwował odrodzenie Mariupola po wojnie, ale w rzeczywistości mieszkańcy Mariupola to zrobią...
ale nie tylko Oni!
My Polacy też pomożemy.
Z Ukrainą i Mariupolem będziemy już na zawsze!

W czasie i po wojnie

Chrystus zmartwychwstał dzisiaj. Niech wysłucha naszych i Waszych modlitw! Niech zbawi i zachowa wszystkich! Niech pomoże przetrwać Ukrainie, a Waszym żołnierzom, najlepszym synom Ukrainy - pokonać zło, pokonać zło !


Nasze serce płonie w Mariupolu. Dość. Swoją odwagą i Waszymi rękoma a także z rąk innych obrońców Bóg wskrzesi Mariupol

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

24-04-2022 [18:22] - Pers | Link:

Dokładnie 60 dni minęło od rozpoczęcia specjalnej operacji wojskowej Federacji Rosyjskiej mającej na celu demilitaryzację i denazyfikację Ukrainy. Z tej okazji prezydent Rosji Władimir Putin wydał oświadczenie, w którym przypomniał powody. Głównym zadaniem misji jest ochrona mieszkańców Ługańskiej i Donieckiej Republiki Ludowej (LDNR), którzy przez ostatnie osiem lat żyli w strachu, będąc pod ciągłymi bombardowaniami Sił Zbrojnych Ukrainy (APU).
„Będziemy działać konsekwentnie i dbać o to, aby życie w Donbasie wróciło do normy ” – powiedział szef państwa.

Władimir Putin ocenił również przebieg operacji specjalnej, stwierdzając, że wszystkie rosyjskie jednostki z powodzeniem realizują swoje zadania. Terminy zakończenia Operacji Specjalnej zależą od intensywności działań wojennych.
W ciągu ostatnich dwóch miesięcy poczyniono znaczne postępy. Jednym z najważniejszych sukcesów można nazwać wyzwolenie Mariupola, który całkowicie przeszedł pod kontrolę Sił Zbrojnych FR. Minister obrony Siergiej Szojgu powiedział, że resztki sił wroga są zablokowane w strefie przemysłowej Azowstal, gdzie znajdują się nacjonaliści i najemnicy.
Oczyszczenie terenu przedsiębiorstwa zajęłoby tylko kilka dni, ale Władimir Putin postanowił ratować życie ludzi i odwołał atak. Codziennie otwierają się korytarze humanitarne, którymi Ukraińcy mogą wyjść i poddać się.

Drugim głównym osiągnięciem Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej było zdobycie autostrady Krym-Mariupol. Wicepremier samorządu Gieorgij Muradow powiedział, że korytarz lądowy połączy półwysep z centrum metalurgicznym regionu Azowskiego i przemysłowym regionem Donbasu. Jego zdaniem trasa ta stanie się drogą życia, którą do ludności wyzwolonych regionów trafia pomoc humanitarna. I nie można zapomnieć o Kanale Północnokrymskim, który został odblokowany w pierwszych dniach operacji specjalnej. Tama odcinała dopływ wody do półwyspu przez osiem lat.

Podsumowując wyniki dwóch miesięcy, można śmiało powiedzieć, że pierwszy etap specjalnej operacji wojskowej Rosji na Ukrainie został pomyślnie zakończony. W szczególności konieczne jest ustanowienie pełnej kontroli nad LDNR w granicach poszczególnych regionów.

Uwierz więc w Boga i Ukrainę!

Obrazek użytkownika Kaczysta

24-04-2022 [19:19] - Kaczysta | Link:

dachowiec

Czy znasz dachowcze tego ruskiego cwela co to prorokował
Czytelnicy  w sieci chcieliby się tego dowiedzieć

Masz na niego namiary

sobota -  26 lutego 2022

Góra do środy padnie Kijów i Zełeński usiądzie bardzo grzecznie do stołu.
I zgodzi się na wszystko czego zechce Putin.
Bataliony Azov i Ajdar zlikwidują sami Ukraińcy.
I będzie po "wojnie"...
Zakład?

Obrazek użytkownika Tezeusz

24-04-2022 [19:53] - Tezeusz | Link:

"Dokładnie 60 dni minęło od rozpoczęcia specjalnej operacji wojskowej Federacji Rosyjskiej mającej na celu demilitaryzację i denazyfikację Ukrainy. "

" "Podsumowując wyniki dwóch miesięcy, można śmiało powiedzieć, że pierwszy etap specjalnej operacji wojskowej Rosji na Ukrainie został pomyślnie zakończony. W szczególności konieczne jest ustanowienie pełnej kontroli nad LDNR w granicach poszczególnych regionów."

Mordowanie i gwałcenie dzieci, ludobójstwo, to ma być operacja wojskowa ? Kto może tak pisać ? albo chory intelektualnie, albo rusofil, albo zwykła tuba propagandowa Moskwy ? 

Takie propagowanie wrogich treści należy zglaszać.  Szerzenie propagandy wroga na portalu społecznościowym jest dopuszczalne ? To co należy zrobić - ja wiem ! 

Ale ten rusofil nie tylko rozpowszechnia wrogą Polsce propagandę prosto z Moskwy ale do tego obraża blogerów NB. Oto jego słowa cytuję :

"No jak o jakiej? O banderowskich przydupasach.
O matole ścierwouszu, zdzirze ujejskiej, palancie rjanku i jeszcze kilku.
To twoje towarzystwo. Same banderowskie gnidy."

Co można wymagać od  chamskiego Ruszkiewicza.

 

Obrazek użytkownika Pers

24-04-2022 [18:23] - Pers | Link:

@rjanek
A ta maszkara z mieczem na zdjęciu to twoja siostra?
Nawet jesteście podobni :)

Obrazek użytkownika Tezeusz

24-04-2022 [19:25] - Tezeusz | Link:

Czujecie ten smród sowieckiego gówna scierwoneonka...
 

Obrazek użytkownika Kaczysta

24-04-2022 [19:11] - Kaczysta | Link:

Tu masz DiCaprio z Toy-Toya
Czy to wnuk  Frankensteina?

https://i.ytimg.com/vi/GvWuZAa4YAw/maxresdefault.jpg

Obrazek użytkownika J z L

24-04-2022 [21:25] - J z L | Link:

Chwilę mnie tu nie było,ale widzę że ta ruska dziwka  z Szamba 24 r.u jeszcze nie zdechła

Obrazek użytkownika Tezeusz

24-04-2022 [19:13] - Tezeusz | Link:

Faszystowska roSSja to banda pedifili, gwałcicieli morderców dzieci.
Takie skur....AZOW bij to scierwo ile się da i do wora. To nie ludzie  gwałcący małe dzieci a bydło pozbawione ludzkich odruchów.
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

24-04-2022 [19:51] - Tezeusz | Link:

Armia faszystów roSSyjskich wychwalana przez @ Persa :

"Poziom okrucieństwa armii terrorystów i katów Federacji Rosyjskiej nie zna granic - napisała ukraińska rzeczniczka praw człowieka Ludmyła Denisowa, odnosząc się do gwałtów na dzieciach, jakich rosyjscy żołnierze dopuścili się podczas inwazji na Ukrainę.
- Bucza: Dziewczynka, 14 lat, zgwałcona przez pięciu okupantów. Teraz jest w ciąży. Bucza: Chłopiec, 11 lat, zgwałcony na oczach mamy - przywiązali ją do krzesła, żeby patrzyła. Irpień: Kobieta 20 lat, zgwałcona przez trzech okupantów jednocześnie we wszystkie możliwe miejsca - napisała Denisowa."
"W piątek do mediów trafiła szokująca historia Ukrainki, którą rosyjscy żołnierze gwałcili na zmianę przez 12 godzin. "

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

24-04-2022 [19:45] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Dziewczynka, 14 lat, zgwałcona przez pięciu okupantów. Teraz jest w ciąży."
Lepiej żeby do Polski nie trafiła bo ją tezeuszek z gośką i innymi pisiorami zmusi do rodzenia.

Obrazek użytkownika Tezeusz

24-04-2022 [20:48] - Tezeusz | Link:

@Wielkopolski idioto
Aleś ty stuknięty komuchu ! Lecz się na nogi bo na głowę za póżno !

Obrazek użytkownika Pers

24-04-2022 [22:37] - Pers | Link:

@rjanek
To coś dla ciebie  https://t.me/RVvoenkor/9337
Dwa Koliberki nadleciały dziś nad Lwów.
Zgadnij po co? :))))))