Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Rosja - naród rabów

Ryan, 24.04.2022
Rosja naród rabów mongolskich i zniemczonych, nienawistnych pato-oligarchów, podszytych zwykłym worem.
 Czy w tym 140 mln narodzie kałmuków nie znajdzie się choć jeden facet z jajami, który usunie tego mordercę z Kremla?
Obojętnie czym: gołymi rękami, nożem, z pistoletu, walcem drogowym, kruszarką do żwiru, rozdrabniaczem do gałęzi, parą koni, albo chociaż beczką z kwasem solnym?
Niestety najbliższy facet z jajami jest w Kijowie


Ale czy  nam się to tak do końca opłaca ? Nie wiem tylko, czy to coś zmieni, nie liczy się sposób, ale kto po nim? Może lepiej żeby ten gnój siedział na stołku przez następne 20 lat. Jeśli wymienią go na nowego to zachód zatrze łapska i w 5 min wróci do biznesu z bandycka Rosją. Możemy zyskać tylko na zimnej wojnie. Czyli tylko w przypadku jeśli sqrwysyn zostanie.To nie jest kwestia odjebania jednej qrwy.Ale popełnienia twardego resetu i stworzenia społeczeństwa
Ich dążenie do dominacji zaczęło się wieki temu. I w swojej historii mają władców samych despotów i zwyrodnialcòw..ten jest kolejny.Tylko siła do nich przemawia, trzeba ich rzucić na kolana.Problemem nie jest ten jeden ruski morderca na złotym stolcu, tylko ten bandycki kraj
ps.
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 5883
Pers

Pers

24.04.2022 10:08

Co za głębia myśli, co za wykwintny język.
No po prostu cymesik :)))
Ryan

Ryan

24.04.2022 10:36

Dodane przez Pers w odpowiedzi na Co za głębia myśli, co za

ruszkiewicz
na utylizację parchatego polskojęzycznego ruja z leonka wystarczy Zawisza i ja
Wy kundle zapchleni.
Wy zdrajcy zhańbieni.
Wy karły moralne.
Wy q*wy analne.
Bez honoru , bez godności.
Do ojczyzny bez miłości.
Hańba wam i waszym rodom.
Po wsze czasy Polski wrogom
Ruskie ścierwa do wora ścierwa i do jeziora
Chwała Ukrainie
Chwała Pułkowi Azow
Chwała gierojom
Pers

Pers

24.04.2022 13:16

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na ruszkiewicz

@rjanek
//ruszkiewicz
na utylizację parchatego polskojęzycznego ruja z leonka wystarczy Zawisza i ja//
Potrafisz rozbawić :)))))))))))))))))))))))
Tezeusz

Tezeusz

24.04.2022 11:22

Dodane przez Pers w odpowiedzi na Co za głębia myśli, co za

@Pers
Pokazać jaki ty masz wykwintny język chama ? chcesz
Tezeusz

Tezeusz

24.04.2022 13:06

Dodane przez Pers w odpowiedzi na Co za głębia myśli, co za

@ Pers piszesz cytuję :
"No jak o jakiej? O banderowskich przydupasach.
O matole ścierwouszu, zdzirze ujejskiej, palancie rjanku i jeszcze kilku.
To twoje towarzystwo. Same banderowskie gnidy."

Największym przydupasem i sowiecką gnidą jesteś ty !!
sake3

sake2020

24.04.2022 13:44

Dodane przez Pers w odpowiedzi na Co za głębia myśli, co za

Cymesik i głębię to pokazujesz nam każdego dnia.Można by urządzić wrecz konkurs na cymesik w twoim wykonaniu.Jak obstawiam twój donosik do jakiegoś prokuratorka -koleżki i twoje groźnie brzmiące ultimatum do godziny 12:00 z tym związane.Nigdy w życiu tak sie nie uśmiałam
Pers

Pers

24.04.2022 13:50

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Cymesik i głębię to

@sake
//Nigdy w życiu tak sie nie uśmiałam //
Znasz takie przysłowie - "ten się śmieje dobrze, kto się śmieje ostatni"?
Kaczysta

Kaczysta

24.04.2022 10:17

Są takie przemysłowe urządzenia do mielenia odpadów mięsnych...
Można by zacząć od nóżek
Może jak Ukraina uzyska znaczącą przewagę to Szojgu w końcu rozwali mu łeb kryształową popielniczką
Ryan

Ryan

24.04.2022 10:39

Dodane przez Kaczysta w odpowiedzi na Są takie przemysłowe

Można by zacząć od nóżek
i kocich łapek
Ryan

Ryan

24.04.2022 10:55

Z pamiętnika ruszkiewicza
​Dzis mija 60 dni od wielkiego zwycięstwa mojego kraju nad Ukraina
Mój kraj to kraj bochaterów

1 marca (środa) odbyła parada zwycięstwa w Kijowie.Dwa dni później po raz pierwszy zdobyto Mariupol.W tym samym dniu pierwszy raz zabito Swiatoslawa Palamara.Jednego z dowódców pułku Azow.Ostatni samolot ukraiński również po raz pierwszy zestrzelono w pierwszych dniach marca.
Jarek Ruszkiewicz SL sobota, 26 lutego 2022, 19:23:04
@
Góra do środy padnie Kijów i Zełeński usiądzie bardzo grzecznie do stołu.
I zgodzi się na wszystko czego zechce Putin.
Bataliony Azov i Ajdar zlikwidują sami Ukraińcy.
I będzie po "wojnie"...
Zakład?
Ula Ujejska

Ula Ujejska

24.04.2022 11:36

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na Z pamiętnika ruszkiewicza

Ryan
Kocina pare razy już zdobywał Kijów i Mariupol ... palcem na mapie ale zdobywał 😁😁😁
sake3

sake2020

24.04.2022 13:37

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na Z pamiętnika ruszkiewicza

@Ryan....Ten jak mu tam Ruszkiewicz to chyba bardzo blisko strategów rosyjskich ,bo wszystko wie....Nawet to co zechce Putin..Może nawet doradza? W marcu też zapowiadał że to już tylko parę dni,a tu koniec kwietnia.Cieszmy się,że mamy tak wysoko postawioną osobę jako komentatora na NB.Chwalmy się przed znajomymi,może nawet szef da podwyżkę widząc w jak znamienitych kręgach sie obracamy.
Kaczysta

Kaczysta

24.04.2022 16:02

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na Z pamiętnika ruszkiewicza

Pierdo*niety palant z Toy-Toya
J z L

JzL

24.04.2022 22:26

Dodane przez Kaczysta w odpowiedzi na Pierdo*niety palant z Toy

kaczorku
On tu na portalu krąży jak ten podwodny krążownik maskwa
sake3

sake2020

24.04.2022 13:02

@Ryan.........Zachód już wrócił do interesów z bandycką Rosją,a nawet jak sądzę nigdy ich nie miał nawet zamiaru zrywać
Kaczysta

Kaczysta

24.04.2022 13:29

"Rosyjski pocisk zabił tę cudowną mamę i jej aniołka w Odessie. Nie mam słów by opisać, co czuję" - napisała Olena Haluszka, działaczka Centrum Akcji Antykorupcyjnych w Ukrainie.
"Waleria była młodą matką, jej córeczka Kira miała zaledwie trzy miesiące" - napisała Myrosława Petsa, dziennikarka BBC Ukraina. Zdjęcia 28-letniej żony i 3-miesięcznego dziecka zamieścił w sieci Jurij Głodan, owdowiały mąż i ojciec. W ataku rakietowym zginęła także babcia dziewczynki.
facebook.com
Tezeusz

Tezeusz

24.04.2022 13:40

Druga potęga militarna świata oraz jej podobno niemożliwa do pokonania machina cybernetyczna i propagandowa, okazały się zupełnie nie tym, czego świat się obawiał, a o czym dał się bezrefleksyjnie przekonać. Minęły dwa miesiące wojny w Ukrainie i oto nieporównanie potężniejsza od obrońców armia najeźdźców nie tylko nie zdołała osiągnąć żadnego z założonych celów, ale na dodatek musiała się upokarzająco wycofać na kluczowych kierunkach uderzenia.
Na naszych oczach runął wizerunek światowego mocarstwa, który przez ponad dwadzieścia lat u władzy mozolnie budował Władimir Putin. Uznawszy, że rozpad Związku Radzieckiego był "największą geopolityczną katastrofą XX w.", Putin podporządkował wszystkie swoje wysiłki odbudowie imperium na wzór Rosji carów i komunistycznego raju, którego był funkcjonariuszem.
Armia faszystowskeij armii pedofili rozpadła się w pył a smród pozostał. Smród pedofilskiego bandytyzmu roSSji.
Ryan

Ryan

24.04.2022 16:17

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Druga potęga militarna świata

Tak kradną Rosjanie. "Armia, której głównym celem są grabieże i gwałty, nie jest w stanie skupić się na walce"
W najnowszym numerze „Sieci” o źródłach rosyjskiego barbarzyństwa, ale też konsekwencjach wstrząsających wydarzeń na Ukrainie – „armia, której głównym celem są grabieże i gwałty, nie jest w stanie skupić się na walce. Jest zbyt zdemoralizowana, aby odnosić poważne sukcesy w boju. Widać to w całej okazałości na Ukrainie” – pisze Konrad Kołodziejski w artykule „Armia maruderów”.
„Armia maruderów”
Publicysta opisuje makabryczne, grabieżcze praktyki rosyjskich żołnierzy.
W ciągu najbliższych dwóch tygodni reżim w Moskwie chce ogłosić swoje zwycięstwo w wojnie z Ukrainą. Ma to oczywiście znaczenie symboliczne i propagandowe. 9 maja obchodzony jest w Rosji Dzień Zwycięstwa, a agresję na Ukrainę przedstawia się w Moskwie jako starcie z „nazizmem”, a więc współczesną powtórkę z sowieckiej wojny ojczyźnianej (1941–1945)
— pisze Kołodziejski.
Rzeczywiście można tu dostrzec wiele podobieństw, choć raczej nie takich, o których dudni kremlowska propaganda
— zauważa autor.
Szlak sowieckiej armii oraz idących za nią oddziałów zaporowych często znaczyły ruiny, grabież i gwałty na ludności cywilnej. Od tamtego czasu niewiele lub zgoła nic się nie zmieniło. Tłumaczy, skąd pochodzi taki styl działania: Rosja wywodzi się z tradycji średniowiecznej ordy mongolskiej. I tak jak niegdyś orda uważa zdobyte tereny za swój łup – zarówno w sensie dosłownym, co oznacza, że żołnierze mają prawo rabować i gwałcić wrogów, jak i w sensie szerszym, że terytoria, które zostały podbite kosztem krwi rosyjskich żołnierzy, po prostu do niej przynależą […]. Białoruski niezależny bloger Maksim Mirowicz dodaje do tego jeszcze jedno ważne spostrzeżenie, że Rosjanie wychowani w biedzie i w kulcie przemocy po prostu nienawidzą tych, którym się lepiej powiodło
— podkreśla Kołodziejski.
Pers

Pers

24.04.2022 16:35

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na Tak kradną Rosjanie. "Armia,

@rjanek
Więc "majorek" to ty?
Wiedziałem, że to jakiś palant :))
Wstydzisz się swojego nicka?
I słusznie bo jest kompletnie skompromitowany.
Zawisza, niestety, też się skompromitował. Aż mi żal chłopaka...
Ryan

Ryan

24.04.2022 17:15

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @rjanek

ruszczyk
Mało to razy dostałeś po zawszonym dzbanie od Zawiszy i tego Majora19
Mało ci obszczymurze z Donbasu?
To kiedy po raz pierwszy ich zwolnisz?
Pers

Pers

24.04.2022 17:30

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na ruszczyk

@rjanek
//Mało to razy dostałeś po zawszonym dzbanie od Zawiszy i tego Majora19//
Jesteście za ciency w uszach. Za to dostajecie z liścia od każdego komentatora. Zwłaszcza Zawisza bo ty jesteś nikim.
//To kiedy po raz pierwszy ich zwolnisz?.
Rozmyśliłem się. Z wami jest śmieszniej.
Jest z kogo łacha drzeć a komentatorzy potrzebują czasem rozrywki :))
J z L

JzL

24.04.2022 22:24

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @rjanek

pam..pers
Czyli Zawisza pokazal ci tylko faka i to kolejny raz , a ty dalej wyjesz jak sowiecki skunks do ksiezyca
wielkopolskizdzichu

wielkopolskizdzichu

24.04.2022 16:44

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Druga potęga militarna świata

Kompletny upadek tezeuszka. Wkleja  teksty z - Uwaga!!! Uwaga!!! - szwabskiego Onetu.
Tu całość onet.pl
Ryan

Ryan

24.04.2022 17:12

Dodane przez wielkopolskizdzichu w odpowiedzi na Kompletny upadek tezeuszka.

Lepsze to niz twoje ze Sputnika
wielkopolskizdzichu

wielkopolskizdzichu

24.04.2022 17:22

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na Lepsze to niz twoje ze

Czyli które?
Tezeusz

Tezeusz

24.04.2022 17:35

Dodane przez wielkopolskizdzichu w odpowiedzi na Kompletny upadek tezeuszka.

@zdzicho sowiet To ,że masz zryty sowieckim gównem berecik to wiadomo, to że intelektualne zero od 5 lat  jesteś na NB to też fakt. Ale że bredzisz w pijackim widzie to coś nowego.
Pijesz nie pisz bo wychodzisz na idiotę.
wielkopolskizdzichu

wielkopolskizdzichu

24.04.2022 18:13

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na @zdzicho sowiet

Widać że tezeuszkowi w niesmak gdy czytelnicy NB dowiadują się iż  popełnia kradzież cudzej pracy intelektualnej. Czegóż się spodziewać po pisiorze takim jak tezeuszek?
Chyba tego, że jak będzie okazja to nawet deskę od sedesu zajuma sąsiadowi.
Tezeusz

Tezeusz

24.04.2022 19:22

Dodane przez wielkopolskizdzichu w odpowiedzi na Widać że tezeuszkowi w

zdzicho debilku Pileś nie pisz ! Intelektualne 5 letnie zero taki to @ zdzicho z moskwy bałwan ..każdy komuch to ma rodzinne ?
 
wielkopolskizdzichu

wielkopolskizdzichu

24.04.2022 19:43

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na zdzicho debilku

Tej, tezeuszku widzę, że synapsy się tobie gotują skoro zaczynasz obrażać ludzi, o których nic nie wiesz.
Tzw. Prawdziwy Polak z tezeuszka, który niczym się nie różni od putinowskiego żołdaka.
Tezeusz

Tezeusz

24.04.2022 15:48

A scierwoneonowy motłoch pisze :
"Ukraina to gigantyczny obóz koncentracyjny dla kilkudziesięciu milionów ludzi, w którym wszystkie wiadomości przekazuje administracja obozowa, skąd też pochodzą informacje o tym, co się dzieje i są potem wiernie papugowane przez polskie "ścierwomedia". Media te, przy całkowitym braku alternatywnych źródeł informacji, są jedynymi poprawnymi i "wiarygodnymi"
Zapomniał ten roSSyjski motłoch dodać iż ten obóz śmierci, gwałtów, pedofilii stworzył osrany karakan Putlerek - bandyta i ludobójca. Bydle nie majce nic wspólnego z człowieczeństwem. Ci co go popierają i wspierają czynem czy słowem są na równi z nim bydłem.
Tezeusz

Tezeusz

24.04.2022 16:00

To cudo już na Ukrainie. M142 HIMARS MLRS, dostarczone przez Stany Zjednoczone na Ukrainę, wyślą wielu orków do piekła. A pociski balistyczne serii ATACMS są w stanie szybko i jakościowo zmienić charakter działań przeciw Rosji - z defensywnego na ofensywny.
Orki putlerka pedofile srają w gacie ze strachu a ich smród wali po świecie.
Ryan

Ryan

24.04.2022 17:26

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na To cudo już na Ukrainie. M142

to orka putina pers nie zestrzelil ich nad Lwowem
A to ci popapranec i szwejjk
angela

angela

24.04.2022 17:26

Zamurować drania  w tym jego bunkrze,  jak on głodzi cale dzielnice kobiet i dzieci
Pers

Pers

24.04.2022 17:26

Dodane przez angela w odpowiedzi na Zamurować drania,   jak on

@angela
//Zamurować drania, jak on głodzi cale dzielnice kobiet i dzieci  //
A gdzie tak się dzieje?
Ryan
Nazwa bloga:
Ryan
Zawód:
Humanista
Miasto:
Europa

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 233
Liczba wyświetleń: 720,974
Liczba komentarzy: 2,684

Ostatnie wpisy blogera

  • CZYM JUNTA TUSKA PRZYKRYJE KLĘSKĘ W KRAKOWIE?
  • Kolejna granica przekroczona i to bezkarnie – selektywne zabijanie
  • To jest ten dzień gdy Pan Zbigniew Ziobro robi.....

Moje ostatnie komentarze

  • ruszczykw jakim to jezyku czytalesa odslon najebales miliony
  • Nic nowegośmieć to śmiećruszczyk to dzicz turanska
  • //Utylizacja rosyjskiego bydła na Ukrainie trwa//i Viva z Donbasu tez sie pewnego dnia "zalapie"

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • 6 dni w rzece, bez picia i jedzenia
  • 29 lat temu ostatnie sowieckie bandy opuściły Polske
  • Neon24 – polskojęzyczny portal Kremla

Ostatnio komentowane

  • Es, Krótko mówiąc: jest dobrze , ale nie beznadziejnie.Zwycięstwo pod Grunwaldem zostało w zasadzi zaprzepaszczone.  Nie mówiąc o wielu wygranych przez pospolite ruszenie, ktore sie rozpierzchało…
  • Alina@Warszawa, Nie wiem po co się tu denerwować? Rządzący nami zdrajcy posiadają ruską i niemiecką mentalność, która polega na takim oto ograniczeniu umysłowym, że skoro oni mają władzę i wszystko mogą, to im nic…
  • NASZ_HENRY, Klęska KO w Krakowie przykrywa aferę w Kłodzku 😉😡⚫️........................................ dakowski.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności