@kemir walnął bejsbolem w ogrodzenie klatki...

Jak dla mnie,to @kemir wrzucił gówno w wentylator i wrzucił trzeci bieg w tym wentylatorze...podaje tylko fragment,pierwsze dwa akapity,bo tu sie zgadzam ...reszta to rozpierducha!
Przepraszam z grube słowa,ale jak widzę,to na NB są dopuszczalne.
*********************************************************************************************************************************************************************************************************************

Polacy są pozbawieni prawie zupełnie własnych niezależnych mediów - atakowani zewsząd nachalną anglosaską propagandą zupełnie nie orientują się w rzeczywistym przebiegu wojny na Ukrainie. Ta zamierzona przez zagranicznych decydentów niewiedza w zasadniczym stopniu kształtuje ich świadomość i powoduje, że podejmują coraz gorsze decyzje dotyczące fundamentalnych spraw związanych istnieniem państwa i narodu.

Wielu trzeźwych obserwatorów domyśla się, że informacje o wielkich zwycięstwach i kontrofensywach Ukraińców to produkt czysto PR, zmyślony i przez nikogo niepotwierdzony. Bo jakie to miasto na przykład w ciągu tych 55 dni wojny odbiły siły ukraińskie? Jakie odziały rosyjskie pokonały?  Wszystkie to „sukcesy” okazywały się być po paru dniach sfabrykowanymi kolażami, przerobionymi w Photoshopie zdjęciami, wymyślonymi mitami, jak np. tzw. „Duch Kijowa”  – pilot, który miał zestrzeliwać rosyjskie samoloty, a który w ogóle nie istniał. Jak słusznie mówi stare powiedzenie: "Pokażcie mi pieniądze, pokażcie prawdziwe, a nie fałszywe", pokażcie zatem te kolumny rosyjskich jeńców wojennych czy pola zaśmiecone rosyjską bronią. Gdzie są te setki zestrzelonych rosyjskich myśliwców? Niestety, większość ukraińskich "zwycięstw" to fałszerstwa, które są obalane zwykle w ciągu 48-72 godzin i nawet media amerykańskie są czasem zmuszone przyznać się do tych fałszerstw. Nie dotyczy to polskich mediów, które piorą umysły 24h/dobę.
******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************
Tyle wstępu @kemira
Polecam cały tekst i komentarze....coś koło 100 na razie.

https://www.salon24.pl/u/okop/...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Chatar Leon

22-04-2022 [11:29] - Chatar Leon | Link:

...zieeee...eewam.

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-04-2022 [11:38] - Tezeusz | Link:

@Autorze a kto to jest @Kemir ? i co NB ma wspólnego z Salonem 24.
Pobudka ? Pijesz nie pisz..Twoja tfuurczosc na NB dotyczy głównie @ Kemira. Ja rozumiem uczucie ale nie przesadzaj...

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

22-04-2022 [11:43] - Ula Ujejska | Link:

Tezeusz
Spoko, kolejny ruski trol który poczuł się tutaj niezauważony i niedoceniony - dał nogę i nadaje zza miedzy 😁 Ilu już na NB próbowało? Zwykle kończą tu karierę bluzgami i z kopem w dupę. Ale popatrz tylko jak bardzo go to uwiera, musi poprzez pośrednika się produkować, bo sam nie ma odwagi stanąć tu i pieprzyć te swoje "mundrości".

Obrazek użytkownika HenrykH.

22-04-2022 [12:52] - HenrykH. | Link:

I co mnie obchodzi jego (ich) klatka.S24 to jakiś szyfr do wyroczni czy kod na nieśmiertelność .

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

22-04-2022 [13:10] - Ula Ujejska | Link:

HerykH
To kod dla czujnych wiedźm - taki drogowskaz -  Kemirowi spadła maska. Już nie jest z PiS jest teraz po "właściwej" stronie jak Pasierbiewicz.

Obrazek użytkownika MFW

22-04-2022 [19:31] - MFW | Link:

"@Autorze a kto to jest @Kemir ?"
To bojec antyszczepionkowiec z drużyny Konfederacji i Putina!.

Obrazek użytkownika tricolour

22-04-2022 [11:59] - tricolour | Link:

Czytałem. 

Tyle lat się starał, a wyszedł na koniec zakompkeksiony dupek, zadający pytanie "jakie miasto odbiły siły ukraińskie" i na tym fakcie budujący ciąg dalszy.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

22-04-2022 [12:25] - Chatar Leon | Link:

Ajatollah, wezyr, emir
głowią się: Kto zacz ów Kemir?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

22-04-2022 [12:30] - Ula Ujejska | Link:

Chatar Leon
Legendował się na NB jako pisior, ale jakoś tak, jak niejaki "bezmetki" zdjął nieopatrznie majtki i ze wstydu dał nogę. No i  teraz na Salonie już nie musi się kryć czym śmierdzi. Pewnie teraz w Pasierbiewiczu ma kumpla, a zwalczał go tutaj niemiłosiernie. Ta wojna zdarła wiele masek 😁

Obrazek użytkownika sake3

22-04-2022 [12:52] - sake3 | Link:

Na s24 @Kemir też darł koty z kabotynem Pasierbiewiczem.Teraz wszakże nastąpiło zbliżenie poglądów a róznica polega na tym,że kemir nie odpowiada komentarzem ,,następny proszę''. Jednak ów dzielny bloger nie podał nic o zwyciestwach armii rosyjskiej,a wypadałoby jakoś chłopców pochwalić.Jest za co,tyle ruin,tyle trupów tyle uchodźców i chyba to nie jest inscenizacja.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

22-04-2022 [13:06] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Pasierbiewicz na NB, najpierw niemal wstąpił do PiS - sam sie chwalił listami do Kaczyńskiego. Następnie za jakiś czas "wstąpił" do partii JKM by tuż przed wyborami przejść do Kukiza. I kiedy upadła nadzieja na koryto, w słynnym oświadczeniu oznajmił że przestaje by prawicowym blogerem 😁😁😁 Zmieniał swoje notki jak "bezmetki" w zależności od koniunktury i wytykanych kłamstw. Dostał kopa z NB kiedy na S24 zaczął oczerniać NB. Niejaki "Kemir" wolał dać nogę mając rozeznanie na NB. Wiedział że nie ma tu czego szukać, że każda ruska propaganda zostanie tu obnażona.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

22-04-2022 [15:54] - Chatar Leon | Link:

No nie. To że ktoś jest wulgarny lub jest karierowiczem lub chce być oryginałem i gwiazdorzyć nie znaczy, że jest ruskim agentem.
 

Obrazek użytkownika sake3

22-04-2022 [14:29] - sake3 | Link:

Pan @kemir chyba widząc te ,,fałszerstwa'' powinien dla równowagi pokazać wojenne sukcesy armii rosyjskiej. Wygląda na to że nie jest to ,,inscenizacja'' i propaganda kiedy się patrzy na ruiny,zgliszcza ,pożary i trupay na ulicach.Na Ukrainie byli przecież oficjele z UE, różni politycy oni też ulegli propagandzie ukraińskiej i nie widzieli sielskiego obrazka zielonej Ukrainy? Walcząca Ukraina nie jest na rękę wszystkich związanych z Putinem.Opóźnia się ustalony niemiecko-rosyjski plan imperium od Władywostoku po Lizbonę.Interesy cierpią.No więc trzeba uderzyć w tę Ukrainę,szukać wymaiginowanych faszystów i wmawiać manipulację.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

22-04-2022 [14:49] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Oczekujesz od ruskiego trola samozaorania? Za chwilę w ogniu krytyki jak oszust niejaki "bezmetki" zacznie zmieniać swoje notki i komentarze 😁

Obrazek użytkownika juur

22-04-2022 [16:15] - juur | Link:

 Jak widać, przedostatnie a może nawet ostatnie rezerwy "bojowników o wolność i demokrację" zostały rzucone do boju. Poznamy ich bo braku wstydu i elementarnej przyzwoitości. Można się zastanawiać czy to za kasę, czy geny przywiezione na ruskich tankach?

Obrazek użytkownika Ijontichy

22-04-2022 [19:24] - Ijontichy | Link:

I jest mocna riposta blogera@rk1 na notkę @kemira + kilkanaście komentarzy do "erka".
PS.
Post scriptum do Admina...proszę zrobić remanent na NB,usunąć blogerów nieczynnych od 9 lat....oraz tych,którzy już przeszli na drugą stronę [politycznie].
Kiedyś był obowiązek pisania ...chyba raz na miesiąc...teraz są martwe dusze zalegające latami.

Obiecana riposta:https://www.salon24.pl/u/rk1/1222578,nowo-narodzony-do-nowego-zycia

Obrazek użytkownika Jan1797

22-04-2022 [19:45] - Jan1797 | Link:

Cóż, zgubiłeś bejsbol