Tylko cytat... bez komentarza... ale dodam kilka słów

https://wpolityce.pl/swiat/594972-gen-polkokolejna-wojna-toczylaby-sie-na-terytorium-polski

„Putin strategicznie liczy na to, że Ukraina nękana atakami rakietowymi, bombardowaniami i wojną na wyczerpanie po prostu stanie się państwem upadłym, ludzie będą mieli już dosyć i skoro nie będą widzieć pomocy chociażby ze strony Europy, jeżeli ta solidarność by została powstrzymana, to uznają, że nie ma w zasadzie innego wyjścia, jak tylko poddać się okupantowi. Miejmy nadzieję – to jest czarny scenariusz – że on nie będzie zrealizowany, bo oznaczałby również ogromne zagrożenie dla nas, ponieważ kolejna wojna toczyłaby się już na terytorium Polski” – mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl gen. Roman Polko, były dowódca GROM.

110

***********************************************************************

100000 od Łukaszenki i drugie 100000 z Rosji....

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika EsaurGappa

19-04-2022 [20:20] - EsaurGappa | Link:

Panie panie jaka Ukraina...Gruzja,Finlandia,Kazachstan ...Polska...tu Aryiczyków,Niderlandy,Beneluks trzeba za jaja złapać wtedy nastąpi jako tako równowaga.Nie patrzę na Rosję idi na huj cieniasy...
Patrz pan jak w te dni wojenne, Białorusini dają dowód swego chrześcijaństwa,rozsądku im starczyło,wiary nie zbrakło,tylko my Rzeczpospolita jak te jajo które nie wie samo w które stronę się potoczy.

Obrazek użytkownika sake3

19-04-2022 [20:31] - sake3 | Link:

No to jest wyścig z czasem,bo Putin już szykuje na Ukrainie referenda.Pod lufami karabinów nawet tych z dykty ludność podpisze co chcą..

Obrazek użytkownika Pani Anna

19-04-2022 [21:31] - Pani Anna | Link:

Jak Polko mówi,  to pewne jak w banku.