Kim jest Kukiz i kto za nim stoi...?

Jest w Japonii teatr lalkowy Bunraku...widzowie znaja treść sztuki na pamięć,ale idzie się na widowisko,bo stroje niektórych lalek,to arcydzieła warte fortunę.
Kimono cesarzowej z pewnej baśni,wyceniono na...nowego Lexusa,ale nie o tym.

Cała sztuka polega na umowności...aktorzy-manipulatorzy ci ubrani na czarno...są "niewidzialni" liczy sie tylko akcja,lalki i śpiew (?) dla nich to śpiew :-)

Publiczność przeżywa sztukę,płaczą,szlochają wstają do obrony krzywdzonej dziewicy...chociaż sztuka ma 400 lat i widzowie wiedzą,że się...źle skończy.

Taki teatr zafundowali nam spece zatrudnieni w Kancelarii Tuska...ponad 100 osób,spece w Kancelarii Komorowskiego,spece ze służb..."naszych" i tych zza Buga i Odry.

Jako,że twierdzenie Kurskiego--Lisa na temat głupoty tubylców jest udowodnione empirycznie,to każdą ściemę można tu wcisnąć i ciemny lud kupi.

Tak Petru,Kukiz et consortes...to tylko laleczki,manipulowane przez "niewidzialnych"...reżyser,dyrektor,właściciel tego teatru...popijają koniak za kulisami i w pewnym momencie tylko kiwają palcem z okrzykiem KURTYNA! 

A widzowie? Byle zapłacili za bilety,to niech sobie siedzą i przeżywają...przecież kogos trzeba doić,żeby było na stroje dla lalek,dla aktorów i na koniaczek :-)

No to skąd zdziwienie,że Kukiz zrobił "niedźwiadka" z Petru dziś w Sejmie?! 

Kurtyna...

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

14-04-2016 [20:44] - xena2012 | Link:

nie tylko ,,niedźwiadki''ale i zółwiki acz przybijane dyskretnie.Wścibska kamera wyłapała nie tylko głosowanie na dwie ręce.....