Nie ma to jak na trumnach kampanię sobie robić

 Platforma Obywatelska jako hieny cmentarne.Kompletny upadek moralny tego szemranego towarzystwa.
Żenada i wstyd
Tusk i jego zwolennicy zapalili znicze w Ogrodzie Saskim.Ten spęd PO w Warszawie miał za zadanie upamiętnić ofiary pandemii koronawirusa
Szkoda że dzień wcześniej nie zapalili zniczy ofiarom mordu smoleńskiego


Temu kretynowi to już totalnie odbija.A mówił że on nigdy na grobach nie będzie budował swojej kariery politycznej
Nawet już nie jest śmieszny. Powinna z nim porozmawiać teściowa i włożyć mu do pustego łba trochę rozumu..

Pewnie nasikali do tych zniczy tylko juz po wyłączeniu kamer.

Ale jak pamietamy to politycy PO mają już sporą tradycję w temacie składania hołdu zmarłym

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Chatar Leon

12-01-2022 [10:15] - Chatar Leon | Link:

Skoro ktoś buduje polityczną karierę na lipnych statystykach i bredni o "stu tysiącach ofiar kowida" (warto przypomnieć, że niezatapialna miernota Niedzielski plącze się przy każdej władzy od czasów Oleksego przez czasy Tuska,  a intelektualne prostytutki na poziomie "rady medycznej" to w większości towarzystwo od "wolnych sądów" i "bronienia konstytucji") to nic dziwnego że Don Con Donek będzie takie akcje odstawiał. Właściwie pewne osoby w tym rządzie zachowują się tak, jakby robiły mu usilnie kampanię. Jutro ramię w ramię zamordyści od Con Donka i od "dobrej zmiany" zagłosują za tym, by w ramach zapobieganiu rozprzestrzenianiu wirusa sprawdzać w pracy paszporty, które potwierdzają wstrzyknięcie preparatu który rozprzestrzenianiu tegoż wirusa bynajmniej nie zapobiega. Czego jeszcze nie rozumiecie?
 

Obrazek użytkownika Darek65

12-01-2022 [10:32] - Darek65 | Link:

Dokładnie tak. Myślałem, że standardy "wypracowane" przez PO, PSL i im podobne partie, to już pukanie od spodu w dno. Niestety, ekipa rządząca zaczyna ich już dystansować. Ostatnie głosowanie w Komisji Zdrowia za tym, aby posłowie i senatorowie nie byli objęci paszportami covidowymi tylko to potwierdziło.

Obrazek użytkownika u2

12-01-2022 [15:05] - u2 | Link:

Nie ma to jak na trumnach kampanię sobie robić

Jeśli Tusk mówi, ze czegos nie zrobi, to na pewno to zrobi i odwrotnie jeśli mówi, że coś zrobi, to na pewno tego nie zrobi. Ten typ tak ma. Kłamie za każdym razem kiedy otwiera usta :-)

Obrazek użytkownika Darek65

12-01-2022 [15:19] - Darek65 | Link:

Tusk kłamie nawet wtedy, gdy mówi Dzień Dobry. Tylko, co z tego wynika ? Uprawnia to kogoś, do brania z niego przykładu ?

Obrazek użytkownika u2

12-01-2022 [15:50] - u2 | Link:

Tusk kłamie nawet wtedy, gdy mówi Dzień Dobry.

To oznacza, że życzy wszystkiego najgorszego. Jak ktoś jest dwulicowy to tak się zachowuje. Wolę polityków słownych, a nie kłamliwych i źle życzącym Polakom jak Tusk

Obrazek użytkownika Jabe

12-01-2022 [15:05] - Jabe | Link:

Czyli trochę tak, jak z mordem smoleńskim.

Obrazek użytkownika Pers

12-01-2022 [17:23] - Pers | Link:

@rjanek
//A mówił że on nigdy na grobach nie będzie budował swojej kariery politycznej//
Pewnie żartował, tak jak pan prezes z !4 emeryturą.
Pan premier Tusk zobaczył, że na trumnach można wygrać wybory i chce powtórzyć myk.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

12-01-2022 [17:31] - Marek Kudła | Link:

Lewakom i lewackim liberałom, w pewnym okresie życia coś się pomyliło. Ktoś powyłączał im mózgi, wzamian za krótki software umieszczony w ich łbach, który zrobił z nich bezmyślnie żyjące manekiny.  Ten software ukształtował ich w taki sposób, że zło nazywają dobrem i odwrotnie.  Oni są zawodowymi, wyszkolonymi kłamcami, a kłamstwo powielone kilkakrotnie staje się dla nich prawdą, złodziejstwo metodą egzystencji, a zdrada jest ich sposobem walki o władzę.  To paskudni ludzie, jedyni na świecie, gdzie wybrani by reprezentować Państwo, srają w jego gniazdo. Oni się nie utożsamiają z Narodem, dlatego Polacy nazywają ich obcymi, niepasującymi do naszej wspólnoty, kultury, wiary, obyczajów i wartości, a poprzez ich „Polskość to nienormalność”, bojkotowanie nawet największych świąt narodowych i antypolską działalność stali się dla nas Polaków wrogami.  Wymyślili hasło „Wy – dalać”, dlatego będziemy ich zmuszać, by to czynili.  WON z Polski !!!
 

Obrazek użytkownika Ijontichy

12-01-2022 [19:23] - Ijontichy | Link:

No to wklejam kogoś mądrego...byłego blogera NB
https://www.salon24.pl/u/okop/1197101,niedzielski-gluchy-jestes