Szantaż Kurskiego

11 marca 201˛6 r. g. 15 min 39 otrzymałem taką wiadomość

Jacek Kurski zażądał by Michał Rachoń odciął się od tego co powiedziałem, bo inaczej go zwolni. Jerzy Targalski

No to będzie ktoś protestował czy jak zwykle uszy po sobie, bo krytykować nie wolno, bo Komisja Wenecka atakuje

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Optymista1930

11-03-2016 [16:04] - Optymista1930 | Link:

Brak mi słów już!...Coś się nam wydaje, a potem okazuje że ta ruska, komunistyczna hydra jest po prostu w ludziach; wyplenienie jej zajmie 100 lat...od momentu zabicia tego potwora, który niestety nie nastąpił...

Obrazek użytkownika JacBiel

11-03-2016 [16:19] - JacBiel | Link:

Rachoń na prezesa TVP!

Obrazek użytkownika V for Vendetta

11-03-2016 [18:10] - V for Vendetta | Link:

W tym właśnie cały problem. Młodego zdolnego "pistoleta", z bardzo dobrej ale bardzo malutkiej TV Republika, gościa bez doświadczenia w zarządzaniu zespołem, wrzucono na stanowisko szefa działu publicystyki na Woronicza. I się chłop w parę tygodni ugotował. Kto mu taką durną propozycję złożył ?

Obrazek użytkownika Minimoa

11-03-2016 [19:30] - Minimoa | Link:

Taa... Bo co to za fachowiec w porównaniu np. z Lisem czy Durczokiem? Ci to dopiero mają "doświadczenie w zarządzaniu zespołem". Chyba pomylił Pan portale z takimi opiniami.

Obrazek użytkownika cassiodorus

12-03-2016 [11:58] - cassiodorus | Link:

A jednak skoro taki gebelsowski pomiot jak tvn fakty ma ponad 3 milionowa widownie, i prawie zadnych przeciekow z warsztatu klamstwa i propagandy, poza jakimis osobistymi skandalami, ktore tez sa jakas gra o widza, to jest sie nad czym zastanowiac
Ja wiem, ze moze tak sie zdarzyc iz mlody czlowiek odnalazl sie w roli, ktora jest mu przeznaczona, ale nawet taki gigant jak Otton III, gdy w wieku 3 lat zostal krolem Niemiec byl pod opieka Teofanii i arcybiskupa Willigisa. Wspanialego ducha mlodosci nie wolno trzymac w klatce, bo go zdusimy, ale nie wolno tez wypuscic samego w bezkres otchlani bo sobie nie poradzi, zginie.

Obrazek użytkownika JacBiel

11-03-2016 [19:37] - JacBiel | Link:

problem jest tylko taki, że to nie była ironia :-)
zarządzanie zespołem w mediach jest proste i jest programowo nauczane na studiach, a każdy pracownik, jako pracownik, zna się na tym, choć jakby od drugiej strony.

Młode pistolety zarządzają bez kompleksów i bez ceregieli, taki np. Bolesław Krzywousty (akurat czytam, to nie szukam innych przykładów) na wojny chodził mając lat 17, a pełnię władzy nad państwem przejął w wieku lat 23. Z zagranicznych pistoletów taki Aleksander W. zawojował w tym wieku już pół świata, więc argument jest od czapy :-)

Obrazek użytkownika cassiodorus

11-03-2016 [22:52] - cassiodorus | Link:

Wychowanek marsa , tygrysa syn, lew srogi, smok ziejacy ogniem, piorunowy grot, zanim na wyprawach wojennych dorobil sie takich przydomkow mial najpierw opiekunow, jak chocby poteznego Skarbimira, czyzby ktos taki kryl sie za redaktorem Rachoniem.....
Jeenym z nauczycieli Alka Wielkiego byl Arystoteles, nie uchronilo to wielkiego wodza, potomka Zeusa i wcielenia Amona od katastrofalnych dziejowo pomylek. Proba syntezy dwoch obcych sobie cywilizacji, Wschodu z Zachodem zakonczyla sie kompletna katastrofa, nie tylko rozpadem imperiumbjakie zbudowwl, ale i upadkiem calej Grecji, i nie mowie o pojeciach geograficznych
Na Wschodzie Grek nauczyl sie skrytobojstwa, zaklamania, podstepu, oszustwa, trucicielstwa i innych przyjemnych rzeczy, z ktorych najstraszniejsza byla niezaspokojona zadza wladzy, w Azji tylko wladza dawala usprawiedliwienie i oczyszczenie z wszelkich win..
Bardzo niesympatyczne porownanie
Lech Walesa pseud. BOlek mowil do brata, ze Kosciol jest madry i nie mylil sie tym razem. Wielu dostojnikow narobilo kiedys strasznych glupstw wylacznie z racji ml8dego wieku, zupelnie nie pasujacego do rangi urzedu, Kosciol wyciagnal wnioski i powprowadzal rygorystyczne ograniczenia nie tylko wiekowe.
Mlodziez ma wiele wspanialych cech, ale aarzadzanie duza spolecznoscia do nich nie nalezy
Jezeli rozumiesz to dobrze, jezeli nie rozumiesz to wiele pracy przed toba

Obrazek użytkownika JacBiel

12-03-2016 [15:18] - JacBiel | Link:

W Twoim przypadku nie ma wątpliwości - nie rozumiesz.
Prezes na 6 m-cy nie jest od budowanie wielkich strategii, tylko od "wycięcia w pień" propagandzistów i agentów wpływu, i zatrudnienia normalnych dziennikarzy, a że ktoś za nim stoi, to i bardzo dobrze - po to są młodzi wodzowie, żeby miał ich kto moderować.
Jak z tego wynika, Kurski jest po prostu za stary i za cwany na to stanowisko, bo nie słucha się tego, kto za nim stoi, i buduje swoje wpływy, zamiast budować normalną TV :-)

Obrazek użytkownika cassiodorus

12-03-2016 [17:52] - cassiodorus | Link:

Jak na lewackiego liberala przystalo jes4es kompletnie niereformowalny, dokonujesz zbrodni na rozumie pogwizdujac sobie przy tym wesolo, nie obchodzi mnie wycinaniebw pien, to robota dla mongolow i innych psychopatow, odnioslem sie do twoich glupich porownan i tyle, a ze sa kretynskie to fakt tak oczywisty jak wycinanie w pien propagandystow

Obrazek użytkownika JacBiel

12-03-2016 [22:08] - JacBiel | Link:

cóż, prosisz, to masz.
niniejszym, oficjalnie i na piśmie "wycinam cię w pień" z kręgu moich rozmówców; nie nadajesz się z powodu zbyt niskiego poziomu "argumentacji".
nie dzwoń, nie pisz, nie wysyłaj kwiatów, ani wina - dostajesz czerwoną kartkę.
żegnam

Obrazek użytkownika cassiodorus

13-03-2016 [02:27] - cassiodorus | Link:

Taaa twoje argumenty sa nadmerytoryczne, taaa, klepiesz jak osiol w klawisze i nic poza tym
Mozesz cosntam bredzic tez o wycinaniu, kogo obchodzi co tam jakis lewacki chlysrek sobie ubzdural

Obrazek użytkownika HenrykInny

11-03-2016 [20:46] - HenrykInny | Link:

Raczej nalezaloby sie spytac kto go tam "wypychal" , polecal , forowal ... by miec wplyw ... i marionetke do pociagania za ...itd.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

11-03-2016 [16:22] - NASZ_HENRY | Link:

Lis POdkopuje się już pod Kury kurnik ;-)

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

11-03-2016 [16:32] - krzysztofjaw | Link:

Panie Jerzy...

Niestety nie wiem, co Pan takiego powiedział. Natomiast wiem z różnych informacji, że Michał Rachoń chciał radykalniejszych zmian w TVP Info i podobno właśnie też budził dziwne niezadowolenie z doboru prawicowych, antykomunistycznych i antyokrągłostołowych (anty-III RP) gości.

Decyzja J. Kurskiego osobiście mnie oburza i jeżeli dodatkowo Pan wskazuje na element osobistej jego awersji do Pana wypowiedzi - jako jednego z elementów zwolnienia - to tym bardziej jestem zbulwersowany.

Nie jest tajemnicą, że mainstreamowe środowisko dziennikarskie (ale też artystyczne, naukowe i inne) to poskomusze stajnie Augiasza od pokoleń dominujące w tych środowiskach. A w mediach szczególnie (Resortowe Dzieci). Tu trzeba radykalnych cięć bez ogladania sie na jakies opinie czy ewentualna krytykę.

Osobiscie do J. Kurskiego nie mam i nigdy nie miałem zaufania (z róznych przyczyn) a jego decyzja tylko umacnia mnie w takim odczuciu.

Pozdrawiam serdecznie

Obrazek użytkownika Marek1taki

11-03-2016 [16:48] - Marek1taki | Link:

Nie stać nas na Kurskiego. Ani czyny, ani powiązanie rodzinne nie kwalifikują go. Minęły 2 mies. i nie zrobił czystki po komunie. Dalej lewicowe poglądy mają 99,9% czasu na antenie. Niech go biorą do TVNu. W sprawie jasnej, jak afera PO w sprawie Trybunału, TVP nie potrafi jasno informować o chronologii przekrętu konstytucyjnego z udziałem prezesa TK. W sprawie wyborów uzupełniających do Senatu zero zainteresowania, niezależnie od nawalanki ze strony PiS, z efektem w postaci frekwencji poniżej żelaznych elektoratów wszystkich partii. Występy w Święto 1 III poniżej krytyki. W wiadomościach stary styl reportaży socjalnych, dalej niczego o wydarzeniach światowych się nie można dowiedzieć. Facet się nie nadaje. Niech sobie szuka prywatnego zajęcia a nie przytuliska na państwowej posadzie.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

11-03-2016 [18:30] - maks jamnicki | Link:

Pierwsze zdanie mówi w wszystko. Reszta dobrze uzupełnia temat.

Obrazek użytkownika HenrykInny

11-03-2016 [20:42] - HenrykInny | Link:

Zalecalbym ostroznosc w tym opowiadaniu sie po stronie ... bo pozniej zostanie sobie zanucic "uciekaj skoro swit bo potem bedzie wstyd" ...itd.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

12-03-2016 [01:10] - maks jamnicki | Link:

Hm, być może nie powinienem się wypowiadać, bo jak już kiedyś, teraz znowu przestałem TVP oglądać, i dopóki jest Kurski dam sobie spokój. Nie, żeby "pomimo Kurskiego" nic tam się nie trafiało. Ale to ciągle ciasto "z niespodzianką".Przed Kurskim nie oglądałem TVP, bo wiedziałem czego tam nie będzie. Teraz nie oglądam by nie doznawać szoku poznawczego, co tam bywa. To jest jak jedzenie ciasta z ciągłym ryzykiem, że za chwilę trafi się na g...o. Dziękuję za takie "przyjemności". A za porównanie przepraszam.

Obrazek użytkownika Robert Kościelny

11-03-2016 [16:51] - Robert Kościelny | Link:

Szanowny Panie Doktorze,

Ja trochę z innej, choć równie pełnej dziegciu, beczki.
Czy potrafi Pan wytłumaczyć dlaczego profesorowie związani z PiS tacy jak Nowak, Terlecki, Bernacki, Żyżyński i inni, bronią jak Jaruzelski socjalizmu, postsowieckiego systemu akademickiego w Polsce? Bardzo proszę o odpowiedź.

Według mnie ludzie ci, mimo ust wypełnionych frazesami o wolności i dobru wspólnoty są swoistymi agentami wpływu sitw uczelnianych. I te święte słowa "wolność" i "dobro wspólnoty" traktują instrumentalnie przyczyniając się tym samym do wielkiej deprawacji młodego pokolenia.

Kłaniam się Panu

Robert Kościelny

Obrazek użytkownika Józef Darski

11-03-2016 [16:56] - Józef Darski | Link:

proszę o konkret.

Obrazek użytkownika Robert Kościelny

11-03-2016 [17:12] - Robert Kościelny | Link:

Jedną z pozostałości systemu postsowieckiego w systemie nauki jest habilitacja i profesura belwederska - słyszał Pan o tym, żeby któryś z tych Panów próbował to zmienić? Prof. Nowak miał dowód na to, że prof. Tazbir posługuje się kryteriami politycznymi w wydawaniu opinii naukowej - słyszał Pan, żeby prof. Nowak sprawę nagłośnił - w końcu jest osobą bardzo "słyszalną". Czy uważa Pan, że Tazbir, chwalony przez SB po wprowadzeniu stanu wojennego, to osoba zasługująca na taką "obronę" przez przedstawiciela "dobrej zmiany"? Terlecki i Bernacki wiedzieli, bo sam im to przekazałem, o awansach na telefon i uwalaniu na telefon w CK, o których mówił pewien swej absolutnej bezkarności prof. Kaczorek - szef CK.

A czy słyszał Pan o tym, żeby ci uczeni mężowie podnosili kiedykolwiek, że należy sytem akademicki gruntownie zmienić? Wszędzie widzą pozostałości po PRL, ale akurat w tym wypadku, go nie dostrzegają. Dlaczego? Bo są w sitwie. Oceniam ich oczywiście jako polityków, a Pan przecież jest od kontroli władzy.

Nota bene nie wiedział Pan o tym? W końcu również akademik.

Obrazek użytkownika Valdi

11-03-2016 [19:20] - Valdi | Link:

Panie, pan tu chyba "pod płaszczykiem" .... c`nie ?

Obrazek użytkownika Robert Kościelny

11-03-2016 [20:30] - Robert Kościelny | Link:

Panie dr. Darski,

Niech się Pan w końcu odezwie, bo już paranoicy nadciągają i znów wyjdzie, że jestem ruskim serwerem.

Obrazek użytkownika HenrykInny

11-03-2016 [20:48] - HenrykInny | Link:

Dlaczego paranoicy ?! , grzecznie spytam bo chcialbym sie zorientowac.

Obrazek użytkownika Józef Darski

11-03-2016 [22:39] - Józef Darski | Link:

zarzut, że czymś się ktoś nie zajmuje jest bezsensowny. Prof. Nowak zajmuje się wystarczającą ilością spraw. Nie musi zajmować się wszystkim.

Obrazek użytkownika Robert Kościelny

11-03-2016 [22:53] - Robert Kościelny | Link:

Tazbir akurat miał za złe, że historyk, którego oceniał pisał do Arcanów, a tych prof. Nowak był wtedy red. naczelnym. A tak poza tym, kto ma się zająć sprawami systemu akademickiego jak nie profesorowie, zwolennicy dobrej zmiany? Fryzjerzy? Oj atakuje Pan jedne sitwy, ale innych broni. A co z resztą moich pytań?

Obrazek użytkownika maks jamnicki

12-03-2016 [01:21] - maks jamnicki | Link:

Nie da się zrobić wszystkiego w trzy miesiące a niepolitycznie otwierać wszystkie fronty naraz. Widzi Pan co się na ten moment dzieje. I cóż, ze ma Pan rację, że na uczelniach jest tak a nie inaczej? Od Stalina zresztą. Myślę, ze kiedyś będzie lustracja. A jaka uczelnia lub wydział się jej nie podda, wstrzymać państwowe dotacje.Nie może być tak, że państwo, za państwowe pieniądze utrzymuje i pasie TW i temu podobnych. Ale robić wszystko naraz, to jak próbować podnieść 120 kg, gdy ramiona są w stanie unieść i gdy można stać na nogach przy ciężarze 80. Spokojnie.

Obrazek użytkownika Robert Kościelny

11-03-2016 [17:52] - Robert Kościelny | Link:

Szanowny Panie Doktorze,

I co Pan tak zamilkł? Naprawdę uważa Pan, że to przypadek, że prof. Nowak uznał za stosowne nabijać się ze wzrostu prezesa Kaczyńskiego na chwilę przed uruchomieniem machiny kampanii wyborczej PiS-u (słynny list), a nie śmiał facetowi, który otrzymał dr h. c. od Rosyjskiej Akademii Nauk, który zaczął swoją karierę naukową od obrzydliwego artykułu Oskara Haleckiego, wygarnąć prawdy na temat jego łotrostw?

Czy naprawdę uważa Pan, że Terlecki i Bernacki nie powinni byli, jako posłowie, nagłośnić sprawy uwalania na telefon? Mając na to dowody?
Czy naprawdę uważa Pan, że nie powinno dojść do całkowitej wymiany kadr (złwszcza stołkowych i decyzyjnych) na postsowieckich uniwersytetach?

Czy Pan też tak uważa - wszędzie pozostał postpeerelowski smród, tylko nie na uczelniach?

A co do Kurskiego to się z Panem absolutnie zgadzam. I popiera Pana w tym sporze.

Obrazek użytkownika Mikołaj Kwibuzda

11-03-2016 [17:02] - Mikołaj Kwibuzda | Link:

W ten sposób prezes Kurski potwierdził Pańską interpretację wydarzeń. Należy zatem domagać się natychmiastowego usunięcia p. Kurskiego z TVP.

Obrazek użytkownika ba.a

11-03-2016 [18:05] - ba.a | Link:

Ale również w TVP Kultura też powołania,że włos na głowie się jeży,gęba sama rozdziawia,a oczy wychodzą z orbit.
Na Kurskiego mają kwity!!!!!!

Obrazek użytkownika Galiński

11-03-2016 [17:56] - Galiński | Link:

PROTESTUJĘ!!!, a na marginesie, kto dał Kurskiemu materiał do "Nocnej zmiany", nigdy się tym nie pochwalił.
Po tym filmie go oceniałem, bo to źródło obiektywnej wiedzy o IIIRP do dziś. Widać się zestarzał i idzie na niedopuszczalne kompromisy!

Obrazek użytkownika Obywatel

11-03-2016 [19:35] - Obywatel | Link:

Rachonia na szefa TVP!
Nie wszyscy są ludźmi na telefon...

Obrazek użytkownika wsiowynieuk

11-03-2016 [22:58] - wsiowynieuk | Link:

Pomysł nie jest głupi. Popieram !!! nawet bardzo!

Obrazek użytkownika eska

11-03-2016 [20:35] - eska | Link:

Ja protestuję, na S24 też już pisałam o tym u siebie. Może trzeba jednak pisać na Nowogrodzką???
A poza tym niech zwolni Rachonia i niech to wszyscy zobaczą - czasem musi być wyraźny smród, żeby co bardziej uparci poczuli.

Obrazek użytkownika HenrykInny

11-03-2016 [20:54] - HenrykInny | Link:

Ale nie zwolnil Rachonia ?!, cos tu nie pasuje. Rachon tez , nie slyszalem , nie wypowiada sie nie zali ... a Czemuz tak szaty rwa co niektorzy ?!. Jezeli Kurski robi czy zrobil cos szkodliwego , to mysle ze Prezes jednym skinieniem palca sie go pozbedzie. Poczekajmy ... goraczka jakas ?!.
Eska prosilbym o rozsadek. Prosze nie marnowac tego co Pani z mozolem budowala.

Obrazek użytkownika marekagryppa

11-03-2016 [20:48] - marekagryppa | Link:

Już zacząłem co prawda bez przekonania oglądać TVP Info a tu masz - odnowa.
Co do Pana Kurskiego to niestety nie zmieniłem zdania -
...." Raz się skur..... kurw.....zostajesz"........I nie rozumiem jego
powołania na szefa TVP.

Obrazek użytkownika Ansuzde

11-03-2016 [21:00] - Ansuzde | Link:

Otrzymał pan wiadomość od Jerzego Targalskiego czy podpisaną Jerzy Targalski?

Obrazek użytkownika xena2012

11-03-2016 [21:40] - xena2012 | Link:

Jacek Kurski chce byc tak pluralistyczny,że ociera sie o granice śmieszności.Po ,,nowej,dobrej zmianie''któeą zapowiadał najpierw Wiadomości oglądałam najpierw z zaciekawieniem,potem ze zdziwieniem i narastajaca irytacją by na koniec nie oglądac ich wcale.Jeszcze gorzej jest z debatami:do znudzenia te same gadające głowy i pseudoeksperci w rodzaju Nałęcza czy Czapińskiego.

Obrazek użytkownika cassiodorus

11-03-2016 [23:09] - cassiodorus | Link:

Nie ogladalem wiadomosci od wielu, wielu lat wiec nie mam porownania co i jak sie zmienilo, wiem, ze wiadomosci na tvp republika sa lepsze, dziennikarze rowniez mimo, ze mlodzi, ..
Wciaz jednak nie moge sie uporac z niesmakiem jaki wywoluje obecnosc Zychowicza, nie ze wzgledu na samego pana Piotra, zeby bylo jasne,a ze wzgledu na jego uksztaltowanie w duchu korwinowskim, ktory jest wg mnie straszniejszy niz duch komunizmu

Obrazek użytkownika Ewa G

12-03-2016 [00:17] - Ewa G | Link:

A co Prezes na to? Wie co się dzieje, czy to za jego plecami. A potem będzie za późno. Nie można by tak zorganizować jakiegoś protestu w tej sprawie?

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

12-03-2016 [05:32] - ExWroclawianin | Link:

Szanowny panie doktorze,

Uwazam ze ma pan 100% racji czyli 100/100 bo juz w Biblii dawno napisano: "Po owocach ich poznacie....."

Dla mnie Jacek Kurski to facet ktory sie juz "wypalil" szczegolnie w momencie gdy odszedl z PiS-u. Ktos mial wtedy wplyw, ktos ma teraz wplyw na niego, mam nadzieje ze to nie sa "haki". Ciekawy jestem czy prezes pan dr Jaroslaw Kaczynski rozumie w jakiej grze uczestniczy pan Jacek Kurski i czy to aprobuje i toleruje.

A najlepszym prezesem TVP bylby wlasnie pan i wcale nie zartuje.

Pozdrawiam pana ze stanu New Jersey w USA

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

12-03-2016 [05:32] - ExWroclawianin | Link:

Szanowny panie doktorze,

Uwazam ze ma pan 100% racji czyli 100/100 bo juz w Biblii dawno napisano: "Po owocach ich poznacie....."

Dla mnie Jacek Kurski to facet ktory sie juz "wypalil" szczegolnie w momencie gdy odszedl z PiS-u. Ktos mial wtedy wplyw, ktos ma teraz wplyw na niego, mam nadzieje ze to nie sa "haki". Ciekawy jestem czy prezes pan dr Jaroslaw Kaczynski rozumie w jakiej grze uczestniczy pan Jacek Kurski i czy to aprobuje i toleruje.

A najlepszym prezesem TVP bylby wlasnie pan i wcale nie zartuje.

Pozdrawiam pana ze stanu New Jersey w USA

Obrazek użytkownika Tarantoga

12-03-2016 [09:44] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

NEWS! SCOOP!

http://wpolityce.pl/media/2848...

No i po problemie...:-)))

Obrazek użytkownika JacBiel

12-03-2016 [10:19] - JacBiel | Link:

Po problemie? Kurski przestał być szantażystą?

Obrazek użytkownika Tarantoga

12-03-2016 [15:39] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

JacBiel
2016-03-12 [10:19]

Po problemie? Kurski przestał być szantażystą?
################################################

Nie wiem,czy Kurski był/jest szantażystą...ale szanowny bloger nie wyczuł ironii,pomimo kilku usmieszków....
Nawet się powstrzymuje od komentowania tej nominacji,bo mi się zajady porobią {żart taki}.

Obrazek użytkownika Janko Walski

13-03-2016 [03:22] - Janko Walski | Link:

Panie Jerzy, także uważam Kurskiego za nie najlepszy strzał (nie wspominając o tm drugim), ale trudno mi wyobrazić sobie by na takie jego diktum pam Michał uszy po sobie skulił, taka zadziora. No i pojawiła się wypowiedź Dawida Wildsteina, którą trudno wpisać w to co Pan mówi.

Hipoteza robocza: działanie prewencyjne - zmiana ma zniweczyć usiłowania przyprawiania "faszystowskiej" czy "antysemickiej" gęby telewizji państwowej.

Szczerze mówiąc w moich oczach nominacja człowieka TVN-u podażyła zaufanie do decydentów w tej arcyważnej, kluczowej sprawie jaką jest przebicie ściany zniewalającego nas kłamstwa.