Wigilia nowego Huxleyowsko-Orwellowskiego świata

Nie dodaje tu postów zbyt często, ponieważ nie odnajduje w tym większego sensu, z całym szacunkiem dla ludzi uczestniczących w dyskusji, ale znaczna część ludzi pogrążonych w marazmie, nie jest zdolna do zmiany swojego światopoglądu, póki w sklepach z logiem uśmiechniętego owada można dostać kiełbasę i od przyszłego roku o 25% droższą wódkę.

Możemy poklepywać się po plecach rzucać z uśmiechami zwycięzców nazwiska winnych tego co aktualnie dzieje się na świecie, nie zmieniając kompletnie nic, a potem odejść z ulgą i życzyć sobie kolejnych niespełniających się, fałszywych życzeń dotyczących następnego roku, który faktycznie może okazać się szczęśliwy, oczywiście nie dla was.

Zawiodłem się na tym co zobaczyłem, nie będąc ponad rok w tym kraju, stan intelektualny przeciętnego obywatela słuchającego z głośników komunikacji miejskiej lekko przerobionych frazesów z Huxleya, wzbudza we mnie obrzydzenie, większośc ludności tubylczej gotowa jest nawet wtórować temu absurdowi, oczywiście w przekonaniu o swojej największej jak to się dzisiaj rzekło mawiać "odpowiedzialności obywatelskiej za życie i zdrowie najbliższych i tych dalszych podatników"-śmierdzi komuną, ale niektórzy nieudacznicy przecież to lubią."a czemu pan nie nosi maseczki?" "A proszę to założyć, bo ja nosie" "a ja się zaściepiłem i mi nic nie jest" itd itp.
Pierwsza dawka druga dawka, booster-boostera piąta dawka potem test znowu koronawirus , więc dawka przypominająca dawkę przypominająca i tak dalej. Absurd osiągnął tak wysoki poziom, że faktycznie można odczuwać niezły dysonans, mawia się, że od wielkiego geniuszu do głupoty nie jest tak daleko, być może tak jest, ale mawiało się, też że i władza upada nie od miecza, a pióra. Nie dzisiaj moi mili żyjący w czasach komunistycznej cenzury czy jak kto tam woli "mowy nienawiści". Proszę sobie rozmawiać o iluminatach, płaskoziemcach, reptilianinach, ufo czy twoim starym pijanym, a wszystko będzie wporzadku algorytm youtuba wyprowadzi wasze gówno wywody na pierwsze strony, spróbujcie powiedzieć coś o koronawirusie to wasz film, albo zostanie usunięty, albo zepchnięty na same dno łańcucha pokarmowego przeciętnego internauty. 

Międzynarodowy trybunał sprawiedliwości w Hadze, tak bo tam niedługo zostanie skierowany wniosek o zbrodnie przeciwko ludzkości, w którym głównymi oskarżonymi mają być: CDC, WHO i Davos group. Kto o tym wie?Możemy się założyć że wniosek zostanie odrzucony ze względów formalnych, bo oczywiście merytorycznie na tym polu jedyne co można byłoby zrobic to nazwać głównego oskarżyciela nazistą płaskoziemcą, albo osobą niespełna rozumu działającą na niekorzyść zjednoczenia świata  i wygrania walki ze zbrodniczymi wirusami. Tak działają ci ludzie i to całkowicie wystarczy. Czy oznacza to że nie ma nadziei? Oczywiście że nie procesy norymberskie też nie były umocowane w ówcześnie panującym systemie prawnym obowiązującym w niemczech, już dawno pisałem, że z tymi ludźmi nie wolno dyskutować, tylko trzeba pokazać szerszej publiczności pożytecznych idiotów jak pięknie, będą tańczyč na linach. Zadbać o odpowiedzialność za popełnione zbrodnie, aby inni zaczęli się zastanawiać jakie hasła warto wykrzykiwać, a jakich nie. Nie czas na użalanie się nad sobą i swoim marnym losem. Nie czas na to by życzyć sobie wszystkiego najlepszego i w spokoju wpieprzać bigos.
Jeśli nie na tym świecie to na tamtym i mówię to z pełną odpowiedzialnością i świadomością tego, że daleko mi do świętości.

Odkąd wróciłem do domu to zacząłem się źle czuć, być może to koronawirus, a może Omikron, ale raczej uczulenia na wszechogarniająca głupotę i prosty chociaż naiwny konformizm szczepu homo-covidicus. 

NIe będę rozwodził się nad tymi skomplikowanymi, ,chociaż bardzo prostymi mechanizmami inżynierii społecznej, starczy tylko iż napiszę że pieniądzę nie są tym razem celem, a środkiem, więc celu proszę domniemywać samemu, ale błagam nie ustawiajcię się już nigdy w kolejce po papier toaletowy, bo zesram się że śmiechu xD
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika JanAndJan

24-12-2021 [09:42] - JanAndJan | Link:

@SyrenkaW
Amen. 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

24-12-2021 [11:25] - rolnik z mazur | Link:

@ syrenka
i ja życzę wszystkim Wolnych i Wesołych Świąt oraz powrotu do starej normalnosci. Niech pieklo pochłonie tych wszystkich poprawiaczy świata. Pzdr

Obrazek użytkownika JanAndJan

24-12-2021 [12:18] - JanAndJan | Link:

@Rolnik z Mazur
Do piekła, dziady!! I pomagiery, i reszta stada, i .. Amen!! Niech ten - sen szaleńca wraz z publicznością oczadziałą.. a, kysz!!! 2 lata temu - nikt by nie uwierzył. Chociaż..długo nie byłem w RP i ten bolszewicki klimat podejrzliwości, ormolubstwa, państwowego rabunku - jak kawa ONKO, pięścią w twarz..już na lotnisku.. Hmm.. podatny grunt, obficie podlewany polaryzacją i papką z tv.. No więc, czy, za 2 lata wyparcie, cud niepamięci będą jedynie: ja tylko wykonywałem rozkazy!? Q, q, q!!! A może..(Epitaph, KC) tu leży ten, co miał rację.. Q, q, q!!! Mord, zbrodnia, statystyka..pozostaną bezimienne??

Życzliwie Życząc Życia z Nadzieją,
którą powołał On, dziś w Betlejem
No pasaran and don't give up piejąc
(x3, -1=2 czyli dualizm wątpiącego, j.w.)
Wywrzeszczam DOSYĆ!!
tym q..m, DOSYĆ złodziejom
Mało klimatyczne Życzenia, ale - ile można?!
Stanowczo muszę uzupełnić edukację o "kulturę i sztukę".
Panie Waldemarze
Dziękuję Panu za felietony, komenty, zdrowy rozsądek i "siekierkę" werbalną. Z ciekawością czekam na c.d.

Pozdrawiam (z naciskiem na ZDROWIE)

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

24-12-2021 [14:15] - rolnik z mazur | Link:

@ Janie,
ja również serdecznie pozdrawiam. Życzę zdrowia i tego, żeby tych uczniów sztana, Lucyfera i ich pamagierow pieklo pochlonelo po wsze czasy. Pzdr

Obrazek użytkownika Pani Anna

24-12-2021 [12:55] - Pani Anna | Link:

Nie zważając na politpoprawna cenzurę i internetowe algorytmy ludzie,  którzy jeszcze pozostali ludźmi w ogromie tego szaleństwa powinni jak najczęściej się odzywać i dawać znać że są,  że  jeszcze istnieją,  gdyż  w ten sposób dają nadzieję innym, którym nieraz wydaje się,  że  zostali już sami na tym świecie.  Nadzieja jest nam potrzebna jak nigdy wcześniej,  a także międzyludzka, codzienna solidarność. Tego Wam i sobie życzę.  No i zdrowia oczywiście. 

Obrazek użytkownika JanAndJan

24-12-2021 [15:58] - JanAndJan | Link:

@Pani Anna
No, to był strzał na komorę, Pani Anno... "wydaje się, że zostali już sami na tym świecie". Piachem po oczach.. skąd mogła Pani wiedzieć? Proszę się odzywać, częściej.. Złudzenia nie wrócą, ale "keisaku" jest wskazane, jak najbardziej. By nie zgnuśnieć i poczuć... sam się dziwię - wsparcie.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika angela

25-12-2021 [16:30] - angela | Link:

Aleście sobie pogadali, towarzystwo wzajemnej adoracji antycovidowej.
Na jakim świecie żyjecie, w jakiej bańce zamknięci, pewnie sami nie wiecie.
Pa pa, do następnego oddechu, oby się udało.

Obrazek użytkownika Pani Anna

25-12-2021 [16:41] - Pani Anna | Link:

Angela muszę cię zmartwić akurat w Święta - wciąż oddycham jak i wszyscy foliarze wokół mnie, więc skończ obgryzać palce z niecierpliwości aż wreszcie zejdę na tego covida i dostanę nauczkę.  Ty lepiej wyciągnij z szafy te swoje osławione szynszyle, niech odetchną powietrzem. Partia już zapomniała o futrzakach, więc śmiało, możesz. 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

25-12-2021 [16:44] - rolnik z mazur | Link:

@ Angela

A ty co ? Ile razy już się wyszczepilas? Stawiaj się  w kolejce po boostera miała inaczej. 

Obrazek użytkownika JanAndJan

25-12-2021 [23:29] - JanAndJan | Link:

@angela
Legalizm. Piękna, stabilna postawa. Niestety - w towarzystwie..pączkujecie, mutujecie, omikronujecie zjeby? "Obywatelstwo",  rozumiane bardziej, jako " współudział". Naukawo, nowoczaśnie, ksobnie i pro - ch. wie komu? Pro..pagandowo. Nowoczesne technologie - kolejne mzimu.. Skoro tak, to.. Raz!! Raz jeden, konsekwentnie a, b, c... kończy się ..omega, czyli - nie kumaci, Tu jest Sparta!!!! (wszystko już było: i rak, i ryba.. Jest nadzieja, że "prawo naturalne"..). Wiki, wy - nowocześni - podaje def. słowa: zjeb. Negując zjeba, negujesz wiki, negując jednocześnie gałąź - na której..jeszcze nie zszedłeś, nie zeszłaś..? Tutaj.. zaboli - proli, sorry - ja, my, Ludzie - nigdy tam nie byliśmy, na tym drzewie - znaczy! A, Wy...(najmniej obraźliwa ksywka)  konsumenci: aure prima sata est aetas..
He he he
Not for you. Not.. zjeby.
Ps. Mr Admin Wiki nie obraża. Tylko fakty, definicje, tylko prawda - 24/7.

Obrazek użytkownika SyrenkaW

26-12-2021 [07:55] - SyrenkaW | Link:

Gdyby napisać, że admin nie jest ideowym PiSiakiem, to tak jakby tego admina obrazić.

Obrazek użytkownika angela

26-12-2021 [10:21] - angela | Link:

SyrenkaW. 
NB to portal prawicowy, więc kto ma nim zarządzać,  Michnik😂😂

Obrazek użytkownika Jabe

26-12-2021 [11:02] - Jabe | Link:

Na portalu prawicowym nie hołubiono by chamstwa.

Obrazek użytkownika JanAndJan

26-12-2021 [14:07] - JanAndJan | Link:

@jabe
Ad vocem nie ad personam, takie kulturalne, "ktoś, zanieczyścił powietrze".. Postuluję od.. kiedyś, kiedyś.. (zawsze, to zbyt duży kwantyfikator): zdefiniować pojęcia, wyznaczyć skale i ramy, nim przystąpi się do dyskusji, negocjacji.. Ani to prawicowe medium, ani hołubiące, ani " wolne słowo". Jak wiele innych - towarzystwo wzajemnej adoracji podlane szczujnią i prowokacją. Bywają też walki w kisielu, sekciarstwo i GŁUPOTA!! Hallo, mówi się.. GŁUPOTA!! Czytam felietony na NB od wielu lat, od kilku dni komentuję. Dlaczego? Źle. Dla kogo? Kilkoro Blogerów. Błyskotliwych, spostrzegawczych, doświadczonych, KRYTYCZNYCH. Bez ników, bo niedźwiedzia przysługa hula i hołubiona - wszak żesz wolnego słowa zona. Bardziej gorycz Mr Jabe, niż szydera. We wnioskach (po kontrolnych): zjeb pozostanie zjeb, czy się to Panu i mnie podoba, czy.. 2. Opakowanie hmmm.. wydalin w sreberka + paciorki dla tubylców nie zmienia zawartości "darów" (tych, od Greków). 3. Strefa komfortu ą, ę - ów na tym Blogu, jako żywo przypomina grzanie stóp w krowich plackach. Bieda Panie, bieda - szybko stygną i nieporęczne.. 4. i dalej.. Instynkt samozachowawczy vs. hołubione chamstwo..A, może o jeden koment za daleko? Kłamstwo, powtórzone 1000x - mnie wku***a! Bo - ile można!? Ok. Ok. Róbta co chceta. To wasza podnieta! Róbta u siebie, dla siebie, za swoje, i NIE ZMUSZAJTA MNIE bym robił to samo, tak samo, dla kogoś.. I jeszcze - perwerty - kochał was za to, że pchacie mnie na skraj przepaści!! Stary jestem..poczekam, aż Panu ktoś..na odcisk.. He he
Pohołubimy wtedy razem
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika angela

26-12-2021 [10:16] - angela | Link:

Czytajcie ze zrozumieniem, ale próżny trud, bo waszej szklanej banki nikt nie  przebije, a tylko wyrusik moze się przecisnąć. 
Zyczę wszystkim zdrowia, i pomyślcie również o innych,  nie tylko o sobie.

 

Obrazek użytkownika Pani Anna

26-12-2021 [11:16] - Pani Anna | Link:

Angela, skoro ten twój "wirusik"  według twoich "ekspertów " nie za bardzo daje radę  się przecisnąć przez szmate na dziobie,  to co dopiero przez szklaną banke?

Obrazek użytkownika Valdi

26-12-2021 [18:27] - Valdi | Link:

Ja też nie piszę na Naszych Blogach, ale głównie dlatego że administrator ma gębę jak Mobutu Sese Seko .

Obrazek użytkownika JanAndJan

27-12-2021 [00:12] - JanAndJan | Link:

@Valdi
Dobre, dobre hue hue hue.
Dodam od siebie: łuszczybochenek przebrzydły, znaczy cenzor...etc. (cenzura, ale pomyśl o bananach). Sam tworzy matrix zakłamania i jeszcze się z tym afiszuje...(od afisza, portret znaczy - wszystko cza tumaczyć, bo idzie w samoocenę i takowoż - ..rubelki, i cnota... - no przecież się nie rozerwę!!) Mobutu :-)))
Pozdrawiam he he Sese..
Panie Admin.. Hallo. Do Pana mówię. Nieuchronna jest komenda (bardzo nie przypadkowe słowo, a nawet 2): sztandar wyprowadzić. Nic Pan NaTo nie poradzi. Bardziej szybciej, niż w oddali. Ja - natomiast - chciałbym dożyć (trudnooo będzie), zapytania: a widziałeś, jak wieszali? 
I to też, Pan wytnie? Nic o Panu S., o c19 (nowy rodzaj semtexu ;-) A wieszać - każdy może, trochę lepiej...