Lista Żydów usunięta.

Nie mogę zrozumieć czemu moja notka pt. "Lista Żydów" wyleciała z mojej listy wpisów. Ani portal www.naszeblogi.pl, ani www.salon24.pl nie wysilił się, by mnie łaskawie powiadomić czemu. O ile salon24 można potraktować z przymrużeniem oka, o tyle tutaj spodziewałem się więcej poczucia humoru. A już szczytem ironii jest fakt, że notka ta, podająca link do filmu o rzekomych żydowskich korzeniach i nazwiskach m.in. Lecha Wałęsy, Donalda Tuska (ten występuje pod prawdziwym, "żydowskim" nazwiskiem), Stefana Niesiołowskiego, czy Anny Suchockiej. Trudno było oprzeć się ironicznemu komentarzowi, że "my", Żydzi jesteśmy bardzo kłótliwym narodem. I notka wyleciała. Rzecz ciekawa, podobny mój wpis na Facebooku wisi cały czas, Podobnie jak ten antysemicki przecież i idiotyczny film na www.youtube.com.
Drodzy admini portalu www.naszeblogi.pl!
Nie będę już Wam zatruwał życia moimi wpisami.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Art

06-02-2016 [00:27] - Art | Link:

Zacytuję klasyka:"miała być demokracja,a tu każdy mówi co chce"-Bolek

Obrazek użytkownika gorylisko

06-02-2016 [03:23] - gorylisko | Link:

panie kolego, a czy słuchał pan uważnie tego co pan wystawił ? mnie wystarczyło kilka minut... widzi pan, to co pan wystawił nadaje się do śmieci... ale zawsze może pan sobie stworzyć własny blog, wypozycjonować i wstawiać sobie wszystko co się panu spodoba...odczuje pan spełnienie swojej misji wyzwolenia świata spod panowania Żydów, Chazarów czy innych kosmitów...

Obrazek użytkownika Jerzy.63

06-02-2016 [08:03] - Jerzy.63 | Link:

Tobie przyjacielu 24 godzin nie starczyło, żeby zrozumieć moją kpinę z cudzego antysemityzmu komicznego (Antoni Macierewicz ma być Żydem o nazwisku Izaak Singer), bo nadal twierdzisz, że realizuję misję "wyzwalania świata od "Chazarów".
Bawcie się sami. Na salonie24 pasuje taka sama głupota wśród adminów i blogerów, ale można się chociaż powygłupiać.
Wy traktujecie swoje niepoważne urojenia śmiertelnie poważnie.

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

06-02-2016 [10:11] - Teresa Bochwic | Link:

Części czytelników, którym rodzina wyszła przez komin, albo widzieli to sami, lub - nawet dawniej zajadli antysemici - mają wyobraźnię, jakieś 70 lat temu przestały się podobać szmoncesy. Antysemityzm jaki jest, każdy wie, żarciki z niego nie smakują. Mnie na przykład wcale nie. Mój ojciec - nie Żyd - często opowiadał szmoncesy, które przed wojną tak bardzo go bawiły. Nas nie bawiły, przeczekiwaliśmy, a potem traktowaliśmy jak opowieść o dawnej obyczajowości.
Może trochę za duzo było "List Żydów" i taki tytuł budzi dreszcze u zbyt wielu osób?

Obrazek użytkownika Mikołaj Kwibuzda

06-02-2016 [07:55] - Mikołaj Kwibuzda | Link:

Po prostu Internet jest krainą dosłowności. Niewielka tylko część czytelników zadaje sobie trud zestawienia tytułu, który Pan nadał, i sarkastycznego komentarza, z treścią, do której Pan odsyła. Większość po włączeniu linku zapomina, że się Pan od zawartości solennie zdystansował.

A treść, swoją drogą, ciekawa, w tym sensie, że żyjąc sobie spokojnie i zaglądając na oswojone fora internetowe człek nie jest świadom oceanu ludzkiej głupoty i zajadłości. Warto to wiedzieć.

Obrazek użytkownika Jerzy.63

06-02-2016 [08:04] - Jerzy.63 | Link:

Bardzo Panu dziękuję za ten komentarz.

Obrazek użytkownika gal

06-02-2016 [09:32] - gal | Link:

Jeżeli tzech mówi ci, że jesteś pijany, to nie sięgaj już po następny kieliszek. Robił Pan kilka podchodów z tym tekstem i zawsze było to samo - brak zrozumienia subtelności dowcipu autora. Na przyszłość niech Pan nie zmusza czytelnika, żeby odgdywał co takiego autor miał na myśli.

Obrazek użytkownika Tarantoga

06-02-2016 [09:35] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Postaram sie wytłumaczyć postępowanie "adminów","moderatorów" czyli cenzorów prewencyjnych na portalach.

Dawno temu...pod koniec moich studiów...była w Krakowie knajpka dla dziennikarzy,pisarzy i palestry..."Pod Gruszą".

Szefem ówczesnej cenzury w Krakowie był Bruno Miecugow...tatuś tego z TVN24...prawdopodobnie też z tego plemienia.

Będąc pod wpływem, pan Bruno juz nie mógł chodzić,ale jeszcze mógł krzyczeć...wlazł na stół i zagaił:

"CENZURA TO ZŁO! CENZOR JEST CH*** DO KWADRATU!TRZEBA BYĆ OSTATNIM SUKINSYNEM,ABY BYĆ CENZOREM! HEP...POLEJCIE!
ALE JEDNO JEST PEWNE...CENZOR NIE MOŻE BYĆ GŁUPI!!NO CO JEST?! POLEJCIE!"

Sapienti sat...:-))