Rosja.Ten kraj nie powinien istnieć

Tak było za Ivana Groznego,Wasyla Szujskiego Mikołaja Romanowa,Stalina.Breżniewa i tak jest za Putina
Nic tam się nie zmieniło od 1500 r
Taka jest RosjaJedyny stan Umysłu na całym swiecie.Tylko Czyngis Chan to ogarnął i wziął Rosję w dyby na 300 lat
To aż sie prosi,żeby po tak jednej atomówce na każde z 30 największych miast i po 3 na Moskwę i Leningrad. Bandycki kraj od tysiąca lat, powinien zniknąć z powierzchni ziemi wraz z jej patologicznymi mieszkańcami. Tam od ponad 100 lat rządzą diabły nie ludzie. Kim trzeba być, co trzeba mieć w głowie żeby takie rzeczy robić drugiemu człowiekowi.
Ten kraj nigdy się nie zmienił, dziki, bezwzględny, bez prawa moralności i człowieczeństwa. Jest jak rąk na ziemi tyle milionów ludzi poświęciło życie i nikt z tym nic nie zrobił. Dziś zestrzelenie malezyjskiego samolotu z kilkuset niewinnymi ludźmi dla władzy Rosji to jak splunąć, ważne żeby się nie przyznać to przecież wystarczy nikt im przecież wojny nie wypowie.  Zwykli obywatele mogą odczuć większa biedę ale nie ktoś co ma w tym kraju władzę absolutną. A takie gwałty i przemoc w obozach myślę że każdy ma świadomość że tam nic się nie zmieniło od Stalina.

                       

Putin życzę ci abyś kanał w najgorszych męczarniach. Żebyś miał demencję starczą i robił do końca życia pod siebie

Fabryki tortur w Rosji Putina

Od kilku dni do sieci zaczęły trafiać nagrania z więziennego Regionalnego Szpitala Gruźliczego nr 1 w Saratowie w Rosji. Miało w nim dochodzić do gwałtów i tortur.
 W sieci natychmiast pojawiły się komentarze, że szpital to rosyjska wersja Guantanamo.
- W skrócie: mamy do czynienia ze zorganizowaną grupą przestępczą. Należeli do niej oficerowie i generałowie Federalnej Służby Bezpieczeństwa (FSB) oraz Federalnej Służby Więziennej (FSW) i cała im podległa struktura. To oni wskazywali konkretne osoby i wydawali rozkazy, aby je torturować i gwałcić. Nagrania ze znęcania się nad osadzonymi wykorzystywali do własnych celów. Rozkazy przychodziły z centrali, często prosto z Moskwy - komentuje sytuacje w rozmowie z Wirtualną Polską Władimir Osieczkin, szef organizacji Gulagu.net.
Nagrania w sieci znalazły się dzięki młodemu Białorusinowi, który trafił do więzienia, ponieważ na prośbę znajomych przewoził z Białorusi do Rosji laptopa. Okazało się, że były w nim narkotyki.
Mężczyzna został skazany na 9 lat pozbawienia wolności i zesłany do 10. kolonii w obwodzie saratowskim. Kiedy strażnicy dowiedzieli się, że jest on utalentowanym informatykiem, natychmiast wykorzystali go jako bezpłatną pomoc IT do pracy w więziennym szpitalu.
Do obowiązków Białorusina należało administrowanie całym monitoringiem w szpitalu. Oprócz tego obsługiwał ok. 20 wideorejestratorów.Mężczyzna na polecenie funkcjonariuszy FSB lub kierownictwa szpitala wydawał podesłanym mu więźniom wideorejestratory. Nie byli to zwykli więźniowie. Charakteryzowali się niskim ilorazem inteligencji i kompletnym brakiem empatii, a przy tym wszystkim byli wysportowani. Mieli oni torturować innych więźniów w zamian za krótszy wyrok lub lepsze warunki pobytu w więzieniu.
Rozkazy dla torturujących więźniów przychodziły z Moskwy. Czasami chodziło o wymuszenie zeznania, przyznanie się do winy lub obciążenie innej osoby, tak by poprawić statystki, ale i zaspokoić interesy władz wyższego szczebla.
Szef organizacji Gułagu.net. w rozmowie z Wirtualną Polską podaję, że były także specjalne "zamówienia" rosyjskich władz:
"Za 30 mln rubli można sprawić, że dowolny człowiek trafi do więzienia i jeszcze sam przyzna się do winy" - podaje Wirtualna Polska.
Jasne miało być także to, że albo szło się na współpracę że służbami, albo trafiało się do szpitala w Saratowie.
Szpital gruźliczy w Saratowie wybrano na miejsce tortur, ponieważ dzięki rzekomemu podejrzeniu gruźlicy, można było przenosić do niego więźniów z różnych kolonii karnych. Co więcej, położenie szpitala pozwala na całkowite odcięcie więźniów od wszystkiego i wszystkich.

Więźniowie, którzy torturowali innych, bili ich, poniżali i gwałcili. Wszystko było rejestrowane za pomocą wideorejestratorów. Nagrania służyły do szantażowania więźniów. Jeśli osobą torturowana nie chciała zrobić tego, czego od niej oczekiwano, wracała do swojej kolonii karnej, a tam rozpowszechniane było wideo, na którym widać, jak była gwałcona. Wówczas rozpoczynało się dla niej kolejne piekło, ponieważ w hierarchii więziennej osobą taką spada na sam jej dół. Osoby z wyższym statusem mogą wykorzystywać ich jak niewolników, w tym seksualnych.
Po zrealizowaniu "zadania" osoby, które torturowały, miały oddawać białoruskiemu informatykowi kamerki. Wówczas musiał on zgrać pliki na komputer swojego przełożonego oraz na pendrive, który też był zabierany przez szefa.
Po roku białoruski informatyk zdobył zaufanie u władz więzienia i przestał być kontrolowany. Od tego momentu zbierał wszystkie nagrania do swojego "archiwum".
Kiedy mężczyzna wyszedł z więzienia, zaczął anonimowo wysyłać do organizacji Gułag.net. materiały, które zebrał. Niestety został namierzony przez FSB. Został zatrzymany przez służby, jednak nie zdawano sobie sprawy, jakie materiały posiada. Zmuszono go do podpisania zeznań, jakoby zajmował się działalnością szkodzącą państwu, a następnie wypuszczono.
Mężczyzna wrócił na Białoruś i skontaktował się z Gułag.net z prośbą o pomoc. Władimir Osieczkin przyznał, że informatyk opuścił już Białoruś. Przekazał on organizacji 40 GB nagrań. Niebawem ma przekazać ich kolejne tyle.- Zawartość można podzielić na dwie części. Pierwszą to setki nagrań z monitoringu w koloniach karnych z ośmiu regionów Rosji. Zawierają one dowody na powszechne stosowanie przemocy i znęcanie się strażników nad skażanymi. Głównie chodzi o dotkliwe pobicia oraz rażenie paralizatorami. Drugą część nagrań to właśnie tajne archiwum rosyjskich służb specjalnych, zawierające nagrania gwałtów. Jesteśmy na etapie opracowywania tego materiału - mówi WP Władimir Osieczkin.
Gułag.net szacuje, że w ciągu 5 lat w saratowskim szpitalu gruźliczym zgwałcono ponad 200 więźniów. Około 500 zostało pobitych i torturowanych. Prawie wszystkich torturowanych, których widać na nagraniach udało się już zidentyfikować.

Po tym jak materiały że szpitala gruźliczego w Saratowie trafiły do sieci, sprawą zajęła się Prokuratura Generalną Rosji. Co więcej, rezygnację że stanowiska złożył Aleksiej Fiedotow, szef służb więziennych obwodu saratowskiego.
Z kolei Dmitrij Piesków, rzecznik prasowy Kremla zapowiedział, że "jeśli autentyczność materiałów zostanie potwierdzona, będzie to powód do poważnego śledztwa
".

https://www.donald.pl/artykuly/RpWz5PeZ/rosja-bialoruskiemu-wiezniowi-udalo-sie-wykrasc-nagrania-z-torturami-osadzonych-w-gulagach

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

16-10-2021 [18:31] - Tezeusz | Link:

Rosja to " Imperium zła"
https://naszeblogi.pl/59921-ro...

Obrazek użytkownika J z L

16-10-2021 [18:35] - J z L | Link:

Ciekawe czy dla sobotniego żartu ten sowiecki zjeb i parch zamieści to u siebie. Ale chyba nie bo by mu w parszywy ryj napluli

Obrazek użytkownika Tezeusz

16-10-2021 [18:52] - Tezeusz | Link:

@J z L
Ten " piękniś " napisał o sobie :
"Ten "ał-tor" to zresztą wyjątkowy idiota :)"

 Tyle ma samokrytyki ! Co się dziwić to zwykły .....
https://naszeblogi.pl/60048-ch...

Obrazek użytkownika Kaczysta

16-10-2021 [19:11] - Kaczysta | Link:

To un tera za listonosza robi

Obrazek użytkownika J z L

16-10-2021 [20:01] - J z L | Link:

kaczorku to jest
post men...d..a

Obrazek użytkownika Ryan

17-10-2021 [08:28] - Ryan | Link:

 @pers płakał jak to czytał

Obrazek użytkownika J z L

17-10-2021 [13:11] - J z L | Link:

ryan
onuce przemoczone od łez

Obrazek użytkownika J z L

16-10-2021 [21:16] - J z L | Link:

El Murid: Nie nas, ale was ...

Kilka dni temu, podczas Tygodnia Energetycznego *1., Putin po raz kolejny wypowiedział zdanie, że „Rosja wyczerpała swój limit rewolucji”.  Czyli “co kogo boli”, w skrócie ...

Pod pewnymi względami obsesyjny nawrót Putina do tematu niedopuszczalności rewolucji przypomina nieśmiertelną komedię Gajdaia „Operacja Y”: „…Co może nas uchronić przed rewizją? - Wybaczcie, nie nas, ale was ... ”

Osobiście Putin oczywiście wyczerpał swój limit. Był bezpośrednio zaangażowany w dwie rewolucje. W wyniku pierwszej, ze zmarginalizowanego wcześniej a właściwie wyrzuconego na peryferie systemu KGB-owca (za jakie osiągnięcia w służbie - tego będzie można doszukać  się w odpowiednim czasie), stał się regionalnym bonzą. Co samo w sobie było bardzo przyzwoitym awansem społecznym. Gdyby nie upadek ZSRR, zakończyłby karierę jako nadzorca  uniwersyteckich delatorów. Nie miał szans przeskoczyć tego sufitu. Druga rewolucja miała miejsce na początku XXI wieku i nie została jeszcze opisana. Być może zostanie upamiętniona w kategoriach wyroku trybunału podobnego do norymberskiego, bo druga rewolucja to przyjście zbrodniarzy do dźwigni władzy i przekształcenie Rosji w państwo mafijne. A Putin, w rezultacie  tej rewolucji, zajął najwyższe możliwe miejsce. Powyżej – był już tylko międzynarodowy konglomerat przestępczy, ale tam nie dosięgnął. Tam jedzą takich jak on na śniadanie, dlatego wskazali mu miejsce, na którym zakończył się jego awans społeczny. Ale ogólnie rzecz biorąc, druga rewolucja dla Putina  okazała się więcej niż udana: z jednego z tysięcy małych regionalnych szefów wspiął się na poziom federalny, szybko przeskoczył  kilka stopni  - i  wspiął się na najwyższy dostępny poziom.

 

Obrazek użytkownika J z L

16-10-2021 [21:18] - J z L | Link:

Tak więc osobisty limit rewolucji przez Putina –  został całkowicie wyczerpany. Teraz, przez całe dwadzieścia minionych lat i resztę swojego niegodziwego życia, poświęca  tylko jednej rzeczy: zachowaniu osobistych korzyści wyniesionych z tych dwóch rewolucji. Jasne jest, że teraz każdy, kto kwestionuje te wyniki, jest wrogiem numer jeden Putina. Dlatego temat stabilności jest dla niego najważniejszy.

Problem w tym, że to nie działa w ten sposób. Można trzymać się władzy zębami. Można stworzyć model istnienia i chcieć zamknąć go w  kaspsule całkowitej inercji - po prostu dlatego, że poza tym modelem - to utrata wszystkiego. Azjatycki sposób produkcji, jak Marks nazwał ten stan, zakłada dychotomię władzy i własności. Można uchronić swoje łupy tylko za pomocą władzy. Całkowite lekceważenie prawa stworzyło klasyczną, nierozwiązywalną sytuację dla Putina i jego kliki: nie mogą oddać władzy bez utraty tego, co zostało skradzione z kraju. Dlatego dla nich, pojęcie stabilności , to zachowanie tego, co udało im się zagarnąć.

Rewolucje nie znają zadanych limitów. Sytuacje rewolucyjne tworzy sama władza, jej ograniczonść, jej niezdolność do rozwiązywania problemów i  sprzeczności. Jej indolencja wobec zadań stojących przed krajem i społeczeństwem. A jeśli tak jest, to prędzej czy później nastąpi rewolucja. Czy będzie to tylko przewrót na szczycie, czy będzie to wydarzenie wyższego rzędu, czy całkowity demontaż dotychczasowego  "porządku rzeczy" – tego nie da się przewidzieć. Nie da się bowiem naprawić trwale bezproduktywnego reżimu. Ani jednego dnia reżim Putina, nie sprostał zadaniom stojącym przed krajem. Po prostu zgarnął to, co zostało stworzone przez pokolenia przodków - wygarniając resztę prawie do samego dna.

Pytanie: ilu ludzi jeszcze Putin zdoła zniszczyć dla zachowania status quo, zanim na zawsze odejdzie z naszego życia.

https://www.salon24.pl/u/bezmetki/1173508,el-murid-nie-nas-ale-was

Obrazek użytkownika Ryan

17-10-2021 [08:36] - Ryan | Link:

Dobry soviet to martwy soviet .
Dobrze byłoby jednak wysyłać z Polski do rosyjskich więzień wieruszkę totalnej opozycji nie zapominając o Tusku i jego kamaryli

Obrazek użytkownika Kaczysta

16-10-2021 [19:25] - Kaczysta | Link:

JzL
Piękny weekend zrobiłeś kociakowi
​Brawo

I ja Putinowi życzę  aby kanał w najgorszych męczarniach.Wart jest tego
Wart.

Obrazek użytkownika J z L

16-10-2021 [20:00] - J z L | Link:

pam..pers
zmienia kolejnego pampersa

Obrazek użytkownika J z L

16-10-2021 [19:57] - J z L | Link:

"Aby przyspieszyć szczepienia anty-wirusowe, należy zabronić osobom niezaszczepionym kupowania alkoholu". Taką opinię wyraziła na antenie  «Говорит Москва» -  “Mówi Moskwa”  -  Anastasia Tatułowa (Анастасия Татуловa) - rzecznik praw obywatelskich ds. ochrony małych i średnich przedsiębiorstw.

Według niej, kody QR uprawniające  do wstępu  do restauracji i centrów fitness,  są „śmieszne” pod względem stymulowania kampanii szczepień, w sytuacji - gdy Rosja pozostaje 1,5 raza  w tyle, wobec świata i odstaje nawet od krajów Ameryki Łacińskiej.

„Jeśli zabronimy sprzedaży alkoholu, być może wpłynie to na wskaźnik zachorowalności” – zasugerowała Tatułowa.

Działania mające na celu wprowadzenie kodów w taksówkach i przy sprzedaży alkoholu - jej zdaniem - mogą być skuteczne. Ponieważ sprzedaż alkoholu przez Internet jest w naszym kraju zabroniona,  ludzie nie będą mogli kupować alkoholu, co w naszym kraju jest bardzo poważną uciążliwością, więc być może przyniosłoby to rezultat ”- powiedziała rzecznika.

Zastrzegła jednak, że ​​nie wierzy w wprowadzenie surowych zakazów spożywania alkoholu, bo jeśli  odbiorą ludziom alkohol, „ to wywoła to publiczne zamieszki”.

Jeśli chodzi o kody QR dla restauracji, to według Tatułowej, zamienią się one w „katastrofę” dla przedsiębiorców, którzy jeszcze nie zdążyli pokryć ubiegłorocznych strat a już zmuszeni  będą liczyć nowe.

„Widzimy teraz statystyki z regionów, w których wprowadzono  kody – tam dochody, spadły o 80-90%, tak jak miało to miejsce w Moskwie podczas epidemii” – skarży się rzecznika praw obywatelskich.

Przypomnijmy, że rosyjski rząd postawił sobie latem za cel, osiągnięcie do 1 listopada, zbiorowej odporności na koronawirusa, przy poziomie szczepień 80% populacji.

I choć do terminu zostały niecałe trzy tygodnie, liczba w pełni zaszczepionych osób w kraju. ledwie przekracza 30%. Co najmniej jeden zastrzyk szczepionki, według danych  Gogov, otrzymało 49,9 miliona ludzi, czyli 34,1% populacji.

(Zapędzić) knutem do szczepień: Rosjanom zbyt często zaczęły grozić kary
“Ale w Rosji nie sposób  doprowadzić powszechnych szczepień przeciwko koronawirusowi

Na pierwszym posiedzeniu zaktualizowanej Dumy Państwowej Władimir Żyrinowski wezwał do wpisania szczepień przeciw koronawirusowi do Krajowego Harmonogramu  i wprowadzenia obowiązku, a przede wszystkim zakazu wstępu nieszczepionych deputowanych do Dumy Państwowej. W przeddzień tego samego dnia pojawiła się kolejna radykalna propozycja: kto się nie szczepił - temu grzywna.

Najpierw bułeczki i pierniki w postaci obietnic samochodów i  mieszkań dla zaszczepionych a teraz pora na knuty.” (...)

 

Obrazek użytkownika Tezeusz

16-10-2021 [20:03] - Tezeusz | Link:

@JzL
@ Pers sie zaryczy ..
Jak to bez wooooody !

Obrazek użytkownika Tezeusz

16-10-2021 [20:04] - Tezeusz | Link:

@JzL
@ Pers sie zaryczy ..
Jak to bez wooooody !

Obrazek użytkownika J z L

16-10-2021 [20:08] - J z L | Link:

Rum na kościach w kolorze blue będzie nadal dostępny
​Da sobie rade pam...pers
On taki ogarniety i sprytny chop

Obrazek użytkownika Ryan

17-10-2021 [08:40] - Ryan | Link:

Czy to Rosją, czy Białoruś albo rosyjski Krym wszędzie są tam zwyrodnialcy i wazeliniarze gotowi zrobić wszystko dla kasy

Obrazek użytkownika Maverick

16-10-2021 [23:20] - Maverick | Link:

Wygląda to na tanią propagandę, Rosjanie nie dali się wyrżnąć Ginghis Chan w przeciwieństwie do Polski gdzie praktycznie splądrowali całe nasze ziemie, zamiast się dogadać z Mongołami i wspólnie zniszczyć Niemców, Celtów czy Franków woleli zginąć i potem wymyślać jakieś Lajkoniki jak w Krakowie. Jeżeli Polacy tacy mundrzy to dlaczego cały czas się żrą i dają kontrolować obcym? Rosja jednak pozostała najsilniejszym krajem słowiańskim, gdy Polin to jakaś nieistotna kraina rozbita na wzajemnie zwalczające się frakcje.

Trzeba pamiętać że Chingis Chan nie miał nawet jednego żołnierza, gdy ruszył na podbój świata. Powoli budował swoją siłę lepszym traktowaniem żołnierzy co przechodzili na jego stronę z innych chanatów. Ja myślę jak dzieci enkawudzistów w Polin będą nas ogłupiać według instruckji z City of London to Polska znowu przestanie istnieć. Więc dajcie sobie siana z sianiem lewackiej propagandy.

Putin jest liderem na miarę jak nie lepszym od Chingis Chana, wspiera chrześcijaństwo gdy dzicz idzie z zdemoralizowane zachodu, dlatego ogłupieni masońską propagandą nawet nie są w stanie tego zauważyć.  W Polsce nie ma morderstw politycznych tylko w Polin grasują serialni mordercy o wyznaniu kabalistycznym.

Obrazek użytkownika Ptr

18-10-2021 [11:50] - Ptr | Link:

Głupota fruwająca, Ruś cała została wyrżnięta i spalona , bo to głównie Kijów, a bojarowie w całej Rusi podporządkowani. Moskwa się wtedy nie liczyła , ale też popadła w poddaństwo, które zrzucała dzisiątki lat i stopniowo wypierała Tatarów na południe. Litwa wyparła Tatarów sama i na tym obszarze rosło osadnictwo i gospodarka. Podziw dla Czyngis Chana to wizytówka skrajnej głupoty, albo wyboru świata demonów zamiast cywilizacji europejskiej. 

Obrazek użytkownika Maverick

16-10-2021 [23:22] - Maverick | Link:

" Do obowiązków Białorusina należało administrowanie całym monitoringiem w szpitalu. Oprócz tego obsługiwał ok. 20 wideorejestratorów.Mężczyzna na polecenie funkcjonariuszy FSB lub kierownictwa szpitala wydawał podesłanym mu więźniom wideorejestratory. Nie byli to zwykli więźniowie. Charakteryzowali się niskim ilorazem inteligencji i kompletnym brakiem empatii, a przy tym wszystkim byli wysportowani. Mieli oni torturować innych więźniów w zamian za krótszy wyrok lub lepsze warunki pobytu w więzieniu." to prawie jak poliniackie elity pozbawione empatii i pociskające noahicki bałach na Polaków.

Obrazek użytkownika Pers

17-10-2021 [07:32] - Pers | Link:

Maverick
Może tak by jeden z drugim zainteresowali się co wyczyniano w tajnym więzieniu CIA w Polsce?
Polska oprócz wstydu, którego się najadła zapłaciła zdaje się jakieś odszkodowania bezprawnie więzionym.
Politycy wzięli łapówę w pudełku po butach za przymykanie oczu. A z Leppera usiłowali zrobić idiotę.

Obrazek użytkownika Tezeusz

17-10-2021 [09:54] - Tezeusz | Link:

@Pers a czerwone świnie specjalizują się w truciznach, morderstwach i napadaniu zbrojnie innych krajów ot taka twoja nadzieja

Obrazek użytkownika Ryan

17-10-2021 [11:13] - Ryan | Link:

pers
Czy tajne więzienie CIA w Polsce to nie sprawka czerwonego bydła.
Znasz ich doskonale

Obrazek użytkownika J z L

17-10-2021 [13:42] - J z L | Link:

pam...pers
Pod tym wpisem na Salonie 24.pl szału w repsolach nie ma
Ale wiele komentarzy trafiających w sedno .No i wiele nowinek o tobie i nie tylko o tobie.
Polecam ci serdecznie
https://www.salon24.pl/u/hardy/1173591,rosja-ten-kraj-nie-powinien-istniec

Obrazek użytkownika sake3

17-10-2021 [13:25] - sake3 | Link:

Ja chciałabym tak szerzej : obserwujemy działalność pani Spurek w obronie zwierzą pozaludzkich i rozumiem ją w podnisieniu tematu jak wielkie są poczynione przez nas cierpienia zwierząt. Ale nie rozumiem dlaczego pani Spurek nie ogarnia równą miłością,,zwierząt ludzkich''? Nie tylko zresztą ona. Kto z młodych chce dziś słuchac o radzieckich Gułagach i wywózkach Polaków? Kto chce wiedzieć prawdę o Katyniu, przecież każdy młody nasiąknięty lewacką ideologią zaprzeczy że to dzieło Rosjan, a gdyby nie różnica w czasie to oskarżyli by o to Kaczyńskiego. Kto dziś pamięta w jakich męczarniach umierał Litwinienko? Rosyjska propaganda jest tak przekonująca,że niektórzy dali by się pokroić ale nie uwierzyliby nigdy w ich winę.Tyle że w świecie jest wiele przemocy i praktyki w więzieniach rosyjskich nie są wyjątkiem. Wystarczy wspomnieć o nieludzkim traktowaniu więżniów w Chinach czy Korei Płn. Bicie,głód,wycinanie organów na przeszczepy to normalne tam praktyki.Takich imperiów zła jest więcej niż uważa autor.Tyle że trzeba je zauważyć a nie jak Pers który zło i zbrodnie widzi tylko po polskiej stronie i więzieniach CBA i nie jak pani Spurek która dostrzega tylko zło wobec zwierząt.

Obrazek użytkownika J z L

17-10-2021 [13:33] - J z L | Link:

Nie kto inny jak komunista Miller osobiście wyraził zgodę na to więzienie CIA
I teraz pam..pers pluje na swojego idola
​Niepojete

Obrazek użytkownika sake3

17-10-2021 [14:09] - sake3 | Link:

@JzL.......Pers wcale nie pluje na Millera.On po prostu znacząco przemilcza nazwiska osób odpowiedzialnych za to więzienie licząc że odpowiedzialność za nie spadnie na obecny rząd. To bardzo wymowne.Ważniejsze jednak jest to,że Pers ma jak zauważyłam zwyczaj  w każdym temacie obarczać odpowiedzialnością za wszystko Polskę.To coś w rodzaju ..a u was biją Murzynów'' z tym że zmienił ,,a u nas itd...''To chyba długoletnia tresura Polaków by brać wszelkie winy na siebie. Przemilcza też sprawy zbrodni, nieludzkiego traktowania dziejących się na świecie.Zresztą czy tylko Pers? Proszę zauważyc jak minimalizuje się zbrodnie zamachów terrorystycznych,jak pochylają się poltycy i media nad gwałcicielami i mordercami muzułmanami.

Obrazek użytkownika J z L

17-10-2021 [14:28] - J z L | Link:

Na dźwięk Putin i Rosja w złym kontekście  czyli pisanie tylko prawdy to ten pam..pers nie nadąża  zmieniać ....pampersy

Obrazek użytkownika Pers

17-10-2021 [14:47] - Pers | Link:

@admin
//pam..pers//
Szanowny adminie, czy w związku z notorycznym przekręcaniem mojego nicka przez "jzl" mogę nazywać go jego prawdziwym nickiem "huy-sky"?
 

Obrazek użytkownika J z L

17-10-2021 [17:10] - J z L | Link:

Szanowny adminie, czy w związku z notorycznym przekręcaniem  nicka przez RUS ZKIEWICZA innych tutejszych uzytkownikow mogę nazywać go jego prawdziwym nickiem Pomidorowy Alfons?

Obrazek użytkownika Tezeusz

17-10-2021 [18:12] - Tezeusz | Link:

Adminie dla ciebie !

Cham @Pers cd.

"zbig71 14:17:35
Banowanie adwersarza to podstawowa cecha trolla, który nie jest w stanie sprostać dyskusji.
Tacy menele internetowi jak ten tezeusz, husky, AgnieszkaS czy wykopany ostatnio bezmetki są zaprogramowani jedynie na smrodzenie i sianie fermentu. To zwykle ograniczone umysłowo palanty.
nadużycie link skomentuj
Jarek Ruszkiewicz SL 17.10.2021 17:31:02"

Adminie kiedy wywalisz tego trolla chama @Persa 

Obrazek użytkownika Pers

17-10-2021 [14:42] - Pers | Link:

@sake3
//On po prostu znacząco przemilcza nazwiska osób odpowiedzialnych za to więzienie licząc że odpowiedzialność za nie spadnie na obecny rząd.//
Nieprawda, wiem doskonale kto wtedy rządził. Wiem też, że NIKT z opozycji nawet się na ten temat nie zająknął bo pewnie kasą od CIA zgodnie się podzielili. A poza tym jak można było odmówić "sojusznikowi".
Jedynie śp. A. Lepper próbował poruszyć tę sprawę w Sejmie to go wyśmiano. Potem okazało, że miał rację ale był już po spotkaniu z "seryjnym".

//Przemilcza też sprawy zbrodni, nieludzkiego traktowania dziejących się na świecie.//
Kłamstwo. Bardzo dużo piszę o zbrodniach na całym świecie, poczytaj sobie - Jugosławia, Libia, Irak, Afganistan, Syria, Palestyna i inn. Setki notek i tysiące komentarzy od 2008 roku.

Obrazek użytkownika sake3

17-10-2021 [18:45] - sake3 | Link:

@Pers....Może i ty się zająkniesz jaką to kasą podzielił się Miller i Kwaśniewski z ówczesną opozycją? Sądzisz,że oni podzielili by się chocby złamanym groszem z kimkolwiek? Podobno piszesz dużo o zbrodniach na świecie.Dlaczego więc teraz nie wykorzystałeś tej okazji by napisać jeszcze raz a wolisz słowne przepychanki. Był punkt wyjścia do dyskusji.

Obrazek użytkownika Pers

17-10-2021 [19:09] - Pers | Link:

@sake3
//Może i ty się zająkniesz jaką to kasą podzielił się Miller i Kwaśniewski z ówczesną opozycją?//
Co mam się "jąkać" jak przy tym nie byłem. Nie jestem baba z magla.
Mogę mieć tylko uzasadnione podejrzenia, że jakiś dil był bo jak inaczej wytłumaczyć tę zmowę milczenia?

//.Dlaczego więc teraz nie wykorzystałeś tej okazji by napisać jeszcze raz a wolisz słowne przepychanki.//
Żartujesz sobie? Mam przepisywać tu setki moich notek?
Zresztą nie jestem tutaj blogerem jak ty, ujejska czy tezeusz albo "jzl". Jestem zwykłym komentatorem, którego każdy komentarz jest osobiście zatwierdzany przez admina...
Tutaj znajdziesz większość, jeśli cię to ciekawi  https://spiritolibero.neon24.pl/
Czytania starczy ci na wiele dni ale jak przeczytasz choć połowę to może przestaniesz mi zadawać niemądre pytania :)
 

Obrazek użytkownika J z L

17-10-2021 [19:18] - J z L | Link:

On wielokrotnie pisał o ludobójstwie w Srebrenicy.To były interesujące notki.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

17-10-2021 [17:47] - Marek Kudła | Link:

Ruscy nie dają za wygrane i ciągle atakują ! Chcą od nowa pisać historię, manipulują i oczerniają Polskę wykorzystując internet i wojnę hybrydową.
A wszystko zaczęło się w 1610 roku, kiedy królewicz Władysław, syn Zygmunta III, został carem i zasiadał na moskiewskim tronie przez 2 lata.   Tej hańby ruscy nie mogą przełknąć do dziś !
W 1772 pierwszy, w 1793 drugi, w 1795 trzeci rozbiór Polski, i właściwie dopiero po 146 latach niewoli w 1918 roku za sprawą J. Piłsudskiego Polska uzyskała niepodległość.  Sowieci wytrzymali tylko 2 lata i już w 1920 najechali Polskę, ale Piłsudski dał im srogirgo łupnia, nazwanego „cudem nad Wisłą”.  Niestety, 17.09.1939 Rosja ponownie napadła na Polskę dzieląc się jej terytoriami z Hitlerem i czyniąc podwójny holokaust na ludności polskiej.  W 1940 sowieci wymordowali ponad 20 tys. polskich oficerów strzałami w tył głowy w Katyniu i innych miejscowościach. Katowano Polaków w łagrach i zsyłkach na Syberię.  W 1943 zamordowali  nam gen. Sikorskiego, a w 1945 NKWD oraz ruscy i polscy komuniści przeprowadzili obławę augustowską – największą zbrodnię na Polakach po II wojnie światowej. Od tego czasu rozpoczęła się okupacja Polski przez ZSRR. Dopiero w 1992 roku wojska radzieckie opuściły Polskę,  a już w 2010 przy pomocy ówczesnego, niemieckiego premiera Tuska, zamordowali nam Prezydenta L. Kaczyńskiego, jego żonę i 96 osób elity politycznej pod Smoleńskiem.
Polacy, rozliczmy wreszcie te długie czasy i nie pozwólmy nigdy więcej, żeby nas ruscy mordowali !  Sprowadźmy do kraju ostatnich Polaków z tej nieludzkiej ziemi  i zabierzmy im obwód królewiecki w ramach reparacji wojennych.  Silna i dobrze uzbrojona armia wojska polskiego, członkostwo w NATO oraz obecność wojsk amerykańskich są naszym gwarantem, by te wschodnie ścierwa trzymały się od nas z daleka.  For ever – für immer – nawsjegda - na zawsze !!!
 

Obrazek użytkownika J z L

17-10-2021 [19:20] - J z L | Link:

 by te wschodnie ścierwa trzymały się od nas z daleka.  For ever – für immer – nawsjegda - na zawsze !!!

I ci ich potomkowie na tutejszym portalu tez

Obrazek użytkownika Marek Kudła

17-10-2021 [17:50] - Marek Kudła | Link:

Tych dwóch narodów w Europie, Niemców i Rosjan Polacynigdy nie zaakceptują jako przyjaciół.Ci dwaj agresorzy wymordowali nam zbyt wielu ludzi dlatego gniew i ból siedzi w nas zbyt głęboko. Żydzi brali zaś czynny udział w holokauście Polaków, szczególnie po sowieckiej stronie, dlatego nie chcemy ich w Polsce.Jedźcie do Izraela – tam jest wasza Ojczyzna !Te trzy narody, Niemcy, Rosjanie, Żydzi nie mają przeszłości państwowej, z której mogłyby  czerpać dumę i radość. To podłe nacje, fałszywi ludzie, nieludzkie ziemie  i nam nie po drodze z nimi.
 

Obrazek użytkownika J z L

17-10-2021 [19:22] - J z L | Link:

Dobry Niemiec to martwy Niemiec
Dobry Rosjanin to martwy Rosjanin