Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Szczęść Boże wszystkim ...a Ty Niedzielski będziesz wisiał

JzL, 16.09.2021
Braun czyli z dziejów psychiatrii w Polsce.
Grzegorz "Szczęść Boże" Braun przekroczył dzisiaj kolejną granicę.

Braun groził  dzis z mównicy sejmowej ministrowi zdrowia Adamowi Niedzielskiemu.
„Będziesz pan wisiał”
— krzyczał z mównicy sejmowej Braun (Konfederacja), wygrażając palcem w kierunku siedzącego w ławach rządowych ministra.
To są straty wojenne, ludzie którzy odpowiadają za te straty wojenne, są zbrodniarzami
Słowa tego debila  Brauna zostały zgodnie potępione przez polityków z niemal wszystkich stron sporu politycznego. Od zawsze mówiłem że ten Braun to człowiek chory na umyśle, powinien siedzieć z czubkami.a przede wszystkim to  on powinien być szczepiony przeciwko wściekliznie
W tym Sejmie to naprawdę zasiada banda przygłupów i niedorozwojów umysłowych, a tego ćwoka powinno się skazać na galery .W trosce o tego kretyna należy przydzielić mu stałą asystę psychiatrów gotowych w ekstremalnych chwilach do stanowczej reakcji, jego choroba ma nieprzewidywalny bieg i stale się pogłębia. Na tego psychopatę głosowali tacy sami jak on, nie wiem ile otrzymał głosów ale jest to przerażające, gdyż człowiek zdrowy na ciele i umyśle nigdy nie odda na takiego świra głosu. 
Dramat.
ps.
Parafrazujac  Brauna można powiedzieć: Szczęść Boże pośle Braun i żeby cię szlag trafił
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 7015
Tezeusz

Tezeusz

16.09.2021 19:14

Braun cham i prostak pro soviecki. Odebrać immunitet i do paki.
u2

u2

16.09.2021 19:29

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Braun cham i prostak pro

Jak juz pisałem na NB celem Mikke w polityce jest obalenie za wszelką cenę PiS-u. Niewątpliwie taki sam cel przyświeca i dla jego kompana partyjnego Brauna. Stąd ta agresja antyszczepionkowa.
Mógłby się zająć jakąś pożyteczną robotą, ale on woli niszczyć. Ten typ tak ma.
J z L

JzL

16.09.2021 19:35

Dodane przez u2 w odpowiedzi na Jak juz pisałem na NB celem

u2
Tego wiecznego kandydata na prezydenta wydalić do Łukaszenki albo Putina, Braun to ruski żyd czyli po rusku jewrej i co on robi w Polskim sejmie?.
Won do Rosji jewreju!
Pers

Pers

16.09.2021 19:41

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Tego wiecznego kandydata na

@"jzl"
// Braun to ruski żyd czyli po rusku jewrej //
No popatrz jaki zbieg okoliczności... O panu prezesie Kaczyńskim też tak mówią :)))
A przecież wszyscy wiedzą, że to podłe pomówienia.
J z L

JzL

16.09.2021 20:12

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @"jzl"

RUS ZKIEWICZ
O tobie też tak mówią i wszyscy wiedzą że nie są to pomówienia
u2

u2

16.09.2021 20:13

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @"jzl"

"O panu prezesie Kaczyńskim też tak mówią"
No nie, to ponoć ukraiński żyd. Tak piszą w internetach. Ale żydzi są propolscy i antypolscy. Jeśli prezes Kaczyński ma żydowskie korzenie to jest propolskim żydem, a ty jeśli jesteś jednak self-hating jew to niestety, ale jesteś antypolski żyd Persik, bo sprzyjasz wrogom Polski.
J z L

JzL

16.09.2021 20:21

Dodane przez u2 w odpowiedzi na "O panu prezesie Kaczyńskim

u2
Ta semicka morda Brauna budzi grozę.
Jak długo ruskie sci*rwa z Konfederacji będą się panoszyć w Polskim parlamencie
Pers

Pers

16.09.2021 20:24

Dodane przez J z L w odpowiedzi na u2

Admin
//Ta semicka morda Brauna budzi grozę.
Jak długo ruskie sci*rwa z Konfederacji będą się panoszyć w Polskim parlamencie//
To są standardy "strefy wolnego słowa"?
Żenada...
Ula Ujejska

Ula Ujejska

16.09.2021 21:07

Dodane przez Pers w odpowiedzi na Admin

Pers
Czy ja Ci kiedyś kocie życzyłam śmierci? NIGDY - Braunowi także, chociaż zawsze pisałam że mam z wami problem. Nie dziw się że dzisiaj ludzie reagują na takie słowa bardzo brutalnie.
J z L

JzL

16.09.2021 21:32

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Pers

Ulko
Tacy ludzie jak braun najwięcej robią szkody katolikom
Na ustach Bóg a w gębie nienawiść.
Modli się pod figurą a ma diabła za skórą.
Tą wypowiedzą braun sam się powiesił
Pers

Pers

16.09.2021 21:34

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Pers

@ujejska
//Czy ja Ci kiedyś kocie życzyłam śmierci? NIGDY//
Ja też nikomu nigdy nie życzyłem śmierci.
Pan Braun wcale nie życzył panu min. Niedzielskiemu śmierci ani mu nie groził zabiciem go (przez powieszenie).
Odnoszę wrażenie, że coraz więcej Polaków ma problem ze zrozumieniem prostych zdań w języku polskim.
Poza tym pani marszałek Witek trochę wyskoczyła przed orkiestrę. 
Nie jest uprawniona do składania doniesienia w sprawie "gróźb karalnych" w imieniu innej osoby.
Pers

Pers

16.09.2021 21:40

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Pers

@ujejska
//zawsze pisałam że mam z wami problem.//
"Wami"? Co ja mam wspólnego z Panem posłem Braunem albo jego partią?
//Nie dziw się że dzisiaj ludzie reagują na takie słowa bardzo brutalnie//
Nie dziwię się. To ich normalny język.
u2

u2

16.09.2021 21:41

Dodane przez Pers w odpowiedzi na Admin

"Jak długo ruskie sci*rwa z Konfederacji"
Pewna grecka gazeta po wyborach do parlamentu i sukcesie konfy napisała, że ruska partia weszła do polskiego parlamentu.
Potem słuchałem wypowiedzi publicznej pana Mikke, który oświadczył, że w polityce trzyma go nienawiść do PiS i że chce PiS zlikwidować.
Znane są wizyty pana Mikke w ruskiej ambasadzie i jego czołobitność wobec Putajewa, więc grecka gazeta ma niezłe rozeznanie co się dzieje w Polsce.
Pers

Pers

16.09.2021 21:57

Dodane przez u2 w odpowiedzi na "Jak długo ruskie sci*rwa z

@u2
Bredzisz jak zwykle.
Ciekawe jak to jest, że nie plucie na Rosję jest "zdradą stanu" a lizanie d... USA to najwyższa "cnota"?
Potrafisz to jakoś racjonalnie wytłumaczyć?
Jabe

Jabe

16.09.2021 22:02

Dodane przez u2 w odpowiedzi na "Jak długo ruskie sci*rwa z

1. Idę o zakład, że pewna grecka gazeta napisała, że w Polsce rządzą faszyści. Ma dobre rozeznanie.
2. Nienawiść do PiS. Tutejsi zwolennicy PiS-u nienawidzą wszystkich spoza swojego plemienia. To też źle? A może pan Mikke podał jakieś powody?
3. ​Wymyśla się ad hoc kryteria, żeby kogoś medialnie poszczuć, a tymczasem wizyty w ambasadach, także wrogich, są cywilizowaną praktyką.
4. Ciekaw jestem tej czołobitności. Proszę łaskawie o konkret!
Kaczysta

Kaczysta

17.09.2021 19:44

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na 1. Idę o zakład, że pewna

Ja widać morderstwo na polityku PiS dokonane przez psychopatę zwolennika PO iniczego niektórych nie nauczyło. Dalej wrzeszczą wypierdalać, jebać , piłować , wieszać. Jak ktoś zginie to jako pierwsi oburzą się na mowę nienawiści
J z L

JzL

16.09.2021 19:31

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Braun cham i prostak pro

Wielu psychopatów braunistów mamy i tu piszących. Pytanie ilu z nich pisze siedząc w rosyjskim centrum cyberwojny, a ilu to autentyczne świry? Tak czy owak rooj wam w doopy, szury.
Pers

Pers

16.09.2021 19:38

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Wielu psychopatów braunistów

@"jzl"
//Wielu psychopatów braunistów mamy i tu piszących.//
Ja tu widzę więcej miłośników bandery i syjonu.
Zdecydowanie więcej.
Tezeusz

Tezeusz

16.09.2021 20:12

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @"jzl"

Pers ???????
J z L

JzL

16.09.2021 20:14

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @"jzl"

RUS ZKIEWICZ
Ja tu widzę zielonego ludzika z Donbasu wielkiego miłośnika sowieckiego zbrodniarza i bandyty putina
Pers

Pers

16.09.2021 20:22

Dodane przez J z L w odpowiedzi na RUS ZKIEWICZ

@"jzl"
//Ja tu widzę zielonego ludzika z Donbasu wielkiego miłośnika sowieckiego zbrodniarza i bandyty putina//
husky  zieeeeeeeeeeeeeeeew
J z L

JzL

16.09.2021 21:26

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @"jzl"

Pan Huskyego to ty możesz pocałować w pięć liter pajacu
Pers

Pers

16.09.2021 21:36

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Pan Huskyego to ty możesz

@"jzl"
//Pan Huskyego to ty możesz pocałować w pięć liter pajacu//
W te skopane pięć liter? :))))))))))))))))))))
Marzyciel.
Jabe

Jabe

16.09.2021 19:43

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Braun cham i prostak pro

Wiele można o panu Braunie złego powiedzieć, jednak bezsprzecznie jest to człowiek kulturalny i wykształcony.
u2

u2

16.09.2021 20:15

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Wiele można o panu Braunie

"bezsprzecznie jest to człowiek kulturalny"
Lol, kultura oznacza m.in. hamowanie i nieokazywanie swojej agresji, to ewidentnie u Brauna szwankuje :-)
J z L

JzL

16.09.2021 20:17

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Wiele można o panu Braunie

Jabe
Halo Houston, mamy problem.
Coraz wiecej baraunowskich Napoleonow na NB
Pers

Pers

16.09.2021 19:34

Pan Poseł Braun trochę się zapędził, w Polsce już nie ma kary śmierci przez powieszenie.
No ale może go słuszne emocje poniosły.
Moim zdaniem kara śmierci dla zbrodniarzy to akt łaski.
Trzeba ich zamknąć i klucz wyrzucić. Niech w spokoju robią rachunek sumienia.
Kocioł w piekle i tak ich nie ominie.
Tezeusz

Tezeusz

16.09.2021 20:06

Dodane przez Pers w odpowiedzi na Pan Poseł Braun trochę się

,@Pers
,"Kocioł w piekle i tak ich nie ominie..."
Odbija czy zwidy ....Wspierasz takich Baunów ja się nie dziwię znany on jest z poglądów pro sowieckich.
Jabe

Jabe

16.09.2021 20:13

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na ,"Kocioł w piekle i tak ich

Jakich?
Pers

Pers

16.09.2021 20:14

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na ,"Kocioł w piekle i tak ich

@tezeusz
//Wspierasz takich Baunów ja się nie dziwię znany on jest z poglądów pro sowieckich.//
Braun ma poglądy "pro sowieckie"?
Bo tak zawyrokował tezeuszek? :))))))))))
Wspieram każdego polityka, który mówi z sensem.
NASZ_HENRY

NASZ_HENRY

16.09.2021 20:04

Co ma wisieć nie utonie. Dla porządku w polityce to nic nowego, to Giertycha chciano do wora a wór do jeziora ☺☻
J z L

JzL

16.09.2021 21:58

Dodane przez NASZ_HENRY w odpowiedzi na Co ma wisieć nie utonie. Dla

Dziambor o słowach Brauna: Nic sensacyjnego, figura retoryczna
Jabe

Jabe

16.09.2021 21:53

Państwu się tutaj wydaje, że Grzegorz Braun życzy komuś śmierci, bo go nie lubi. Zresztą nikt tu o powodach nie rozmawia, a wyznawcy tylko plują jadem, bo ktoś na ich ulubieńców nastaje. Tymczasem to, czego się dopuszczono z okazji pandemii, o faktycznie pomstę woła! Mam na myśli urzędnicze samowole, bezprawne szykany i sianie paniki, która powstrzymywała ludzi od leczenia.
J z L

JzL

16.09.2021 22:31

Jednomyślne poseł Grzegorz Braun został ukarany najwyższą karą: 6 miesięcy obniżenia uposażenia o 50 procent i 6 miesięcy (odebrania) 100 procent diety poselskiej 
Wcześniej Elżbieta Witek złożyła wniosek do prokuratury
Pers

Pers

16.09.2021 22:37

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Jednomyślne poseł Grzegorz

@"jzl"
//Jednomyślne poseł Grzegorz Braun został ukarany//
Zawsze mówiłem, że PiS PO to jedno zło.
Zofia

Zofia

17.09.2021 09:09

Byłam na spotkaniu na żywo z p.Korwinem Mikkim i p. Braunem i mam wyrobione zdanie na temat tych ludzi. Ich należy się bać! Oni są nieobliczalni. Przede wszystkim oni nienawidzą ludzi. Panu Korwinowi nie podoba się paraolimpiada bo jest nieestetyczna a Braun słowami "Szczęść Boże" pluje katolikom w twarz, żeby zaraz po tych słowach ich znieważyć. Konfederacja bez nich może by miała większą szanse zaistnieć w polityce. Braun często przebywa na Podkarpaciu bo chce zniszczyć ostatki przyzwoitości ludzi , którzy tu zamieszkują.
Jabe

Jabe

17.09.2021 11:02

Dodane przez Zofia w odpowiedzi na Byłam na spotkaniu na żywo z

A Pani o uczuciach.
Kaczysta

Kaczysta

17.09.2021 19:30

Nie wolno porównywać, bo Braun to szur, a b. prezydent Wałęsa to bohater
pbs.twimg.com
Kaczysta

Kaczysta

17.09.2021 21:11

Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła śledztwo w sprawie gróźb kierowanych przez posła Grzegorza Brauna wobec ministra Adama Niedzielskiego. Zawiadomienie w tej sprawie wpłynęło do prokuratury od marszałek Sejmu RP Elżbiety Witek
Jabe

Jabe

17.09.2021 22:04

Dodane przez Kaczysta w odpowiedzi na Prokuratura Okręgowa w

Pan Braun nie groził, tylko zapowiadał. Można założyć, że jego formacja ma zamiar zdobyć większość konstytucyjną i kowidowców przykładnie ukarać, co daj Boże.
Ryan

Ryan

18.09.2021 20:30

W Białym Miasteczku dzisiaj przyszło opamiętanie,co im się wydawało, że impreza pn. "szczucie" może wiecznie trwać? Szkoda człowieka
JzL
Nazwa bloga:
Great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people
Zawód:
Przedsiębiorca
Miasto:
Londyn

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 660
Liczba wyświetleń: 1,726,260
Liczba komentarzy: 7,576

Ostatnie wpisy blogera

  • Świat się dowiedział o Rzezi Wołyńskiej i tylko to się liczy
  • Zełenski bez Orderu Orła Białego
  • Tak senator KO dziękował Kacprzykowi

Moje ostatnie komentarze

  • Kilka dni temu  tusk mówił, że popiera i rozumie decyzję Prezydenta Nawrockiego ale odebrał telefon z Berlina i już nie  popiera i nie rozumie tej decyzji. Jaka to jest szmata bez…
  • Skoro ukraińscy notable oddają Polsce ordery i odznaczenia to do pełni szczęścia brakuje nam już tylko zwrotu tegorocznej subwencji budżetowej przez Związek Ukraińców w Polsce, siedlisko wołyńskich…
  • Na znak protestu przeciwko decyzji o odebraniu Wołodymyrowi Zełenskiemu Orderu Orła Białego, Sławomir Nowak oddał otrzymany podczas swojego pobytu na Ukrainie zegarek.

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • NEon24 - moja cierpliwość się skończyła
  • Zaszczepieni kontra niezaszczepieni!
  • Bloger Marek Sawicki nie żyje

Ostatnio komentowane

  • mada, A meble sobie zostawił? Czy jeszcze przeszukuje.
  • mada, Muszę przeprosić @trójkolorowego, bo przez chwilę myślałem, że to on pisze to od siebie.
  • wielkopolskizdzichu, "Ukraina nie wejdzie do Europy z mordercami na sztandarach. "Kto zabroni UE przyjąć Ukrainę?Przecież Poiska z PiS u steru władzy z UE się wypisze. 

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności