Zbrodniarz komunistyczny Stefan Michnik nie żyje

Zbrodniarz stalinowski, Stefan brat Adama nie żyje.

Umknął jedynie ludzkiej sprawiedliwości. Teraz ogniem wypalany będzie po wsze czasy

Pogrzeb na Powązkach ?
Jak wynika z nekrologu na stronie Wyborcza .pl nie żyje stalinowski oprawca, brat redaktora naczelnego Gazety Wyborczej. Pewne wątpliwości budzi podane miejsce śmierci: Gettysburg. Michnik mieszkał w szwedzkim Göteborgu.

W Gazecie Wyborczej pojawił się nekrolog następującej treści:

 poseł Tomasz Jaskóła tak pisze na Twitterze:

Do końca próbowałem, aby ten zbrodniarz odpowiedział za swoje morderstwa sądowe - m.in. wystąpiłem o pełny spis jego ofiar i jego ekstradycję do Polski. Niestety Stefan Michnik zmarł nie doczekawszy się procesu za swoje morderstwa sądowe (...) Jestem zatem zwolniony z przyrzeczenia złożonego Bogu i Polsce, które złożyłem - wiedzą i znają nieliczni. Chwała Bohaterom! Nie komunistycznym siepaczom! Bestio - będziesz osądzony przed Najwyższym Trybunałem. Niech się nad tobą zmiłuje
https://twitter.com/TJaskola/status/1420878637893660683?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1420878639973941253%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es2_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.tysol.pl%2Fa69396-Stefan-Michnik-nie-zyje

Stefan Michnik był synem Heleny Michnik działaczki Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy i Komunistycznej Partii Polski i działacza komunistycznego Samuela Rosenbuscha. Sam był działaczem komunistycznym i absolwentem szkoły im. Duracza, kształcącej w trybie przyspieszonym "nowe elity prawnicze" PRL, stanowiące później podstawę elit prawniczych III RP. Agent zbrodniczej Informacji Wojskowej. Jako przewodniczący składów sędziowskich uczestniczył w licznych zbrodniach sądowych na żołnierzach podziemia antykomunistycznego.
Po 1968 roku wyjechał do Szwecji. Szwecja odmówiła ekstradycji zbrodniarza do wolnej Polski.

Stefan Michnik (jednocześnie agent GZI - TW Kazimierczak) nie ukończył studiów prawniczych, co nie przeszkodziło mu wydać wyroki w wielu procesach np. mjr Andrzeja Czaykowskiego, w którego egzekucji osobiście uczestniczył. Michnik służył w LWP w latach 1949-1957. Po ukończeniu Oficerskiej Szkoły Prawniczej w Jeleniej Górze w 1951 r. - w wieku 22 lat rozpoczął służbę w wojskowym wymiarze sprawiedliwości. Michnik jest wymieniony przez Komisję Mazura jako jeden z sędziów łamiących praworządność. Skazał na śmierć m. in. majora Karola Sęka (+7 VI 1952), przedwojennego oficera, żołnierza konspiracji antyniemieckiej i antykomunistycznej po wojnie.

Zrodla :Twitter

Dziwie się ze tego bandyty wczesniej nie zlikwidowano, naprawdę! I pozwolono mu dożyć starości, takiemu bandycie
Niech mu ziemia ciężką będzie

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-07-2021 [07:10] - Tezeusz | Link:

Na każdego drania i kata przychodzi kres piekła
Na pohybel temu czerwonemu scierwu.

Obrazek użytkownika J z L

30-07-2021 [15:40] - J z L | Link:

Kolejny zbrodniarz pejsatego pochodzenia zasilił szeregi piekła.
Tymczasem na Szambie24.ru mają ogłosić trzydniową żałobę a na pogrzeb jedzie ich delegacja w składzie:
Białas,Rękas i słynna Szperaczka vel Xsawery

Obrazek użytkownika Marek Kudła

30-07-2021 [09:47] - Marek Kudła | Link:

Patrzę na to jego zdjęcie ...... ile w tych oczach nienawiści !  Niech mu ziemia lekką będzie !

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

30-07-2021 [11:32] - AŁTORYDET | Link:

Proszę zwrócić uwagę, na treść nekrologu, autorstwa Adama Michnika. Jest niezwykle szczery. Adam nigdy nie traktował działalności Stefana, jako zbrodni, morderstwa sadowego czy  podłości. Dla niego, były to błędy wynikające naiwności młodego wieku. Dlatego szczerze wyjawia, że to Stefan cierpiał, wskutek jednoznacznej postawy politycznej Adama. Adamowi, komunizm zaczął uwierać dopiero po wydarzeniach marcowych 68 roku i rozgrywce "chamów" z "żydami". Stalinizm, zbrodnie stalinowskie, to potknięcia na drodze budowy komunizmu. Dla niego, martyrologia Polaków powodowana sowieckimi łapami, to incydent,  dezintegrujący wspólnotę. Dla nas, to część fundamentu, na którym budujemy patriotyzm. Jeśli to nas dzieli, to dzieli nas wszystko.

Obrazek użytkownika J z L

30-07-2021 [19:47] - J z L | Link:

Został jeszcze brat zbrodniarza, który drwi ze sprawiedliwości
Stefan był niewierzącym Żydem, jak jego brat... obaj wierni idei sowieckiej zgodnie z przekonaniami przekazanymi im przez ich ojca, Ozajasza Szechtera.

Obrazek użytkownika sake3

30-07-2021 [14:22] - sake3 | Link:

Czy nie jest ironią losu,że rodziny pomordowanych przez tego łajdaka mieszkając w Polsce latami płaciły na jego emeryturę z pewnością niemałą.

Obrazek użytkownika J z L

30-07-2021 [19:48] - J z L | Link:

To dobry dzień dla Polski. Teraz kolej na innych jeszcze żyjących zbrodniarzy.
Odszedł podły i zły człowiek. To nie pierwszy i nie ostatni zbrodniarz, któremu za życia nie wymierzono sprawiedliwości. Nam pozostaje jednak Pamięć i tak naprawdę chodzi jej podtrzymanie. To ważne w tym przypadku, bo Stefan Michnik morderca ma jeszcze  brata Adama Michnika. Podłego kłamcę, który od kilkudziesięciu lat naszą Pamięć usiłuje zatruwać i zniekształcać. O tą Pamięć toczy się walka i niech ludzie zaangażowani w zbrodniczą komunistyczną ideologię odchodzą z tego świata widząc, że prawda o ich życiu nie zostanie prędko zapomniana.

Obrazek użytkownika Andy51

30-07-2021 [18:28] - Andy51 | Link:

W GW musi być niezły burdel po śmierci zbrodniarza, że nawet w klepsydrze popełnili błąd zamiast  Göteborg napisali Gettysburg a to miasto w USA.

Obrazek użytkownika Pers

30-07-2021 [18:39] - Pers | Link:

@andy
Nie martw się, bracia Kurscy przy rodzinnym, niedzielnym rosole ustalą sobie zeznania :)))))

Obrazek użytkownika J z L

30-07-2021 [19:51] - J z L | Link:

Andy51

Adam Michnik, ten intelektualny orzeł postępu, nie odróżnia Gettysburga w USA  od Gothenburga, czyli Göteborg w Szwecji.
Mam nadzieję, że ze starości Michnik już w piętkę goni.

Obrazek użytkownika J z L

30-07-2021 [20:25] - J z L | Link:

Obrazek użytkownika Ryan

31-07-2021 [19:47] - Ryan | Link:

Dlaczego ten świat zszedł na psy?
Inka Siedzikówna żyła 18 lat, a  kanalia Stefan Michnik 92 lata..