Pierwszy efekt antyszczepionkowej szczujni

Bezprzykładne szczucie na wielu tzw. niezależnych portalach, administrowanych często przez osoby chlubiące się jakimś otarciem o dziennikarstwo (jeden z czołowych antyszczepionkowych oszołomów podnosi z dumą, że jest członkiem SDP!) w końcu dało efekt.

W niedzielę 25 lipca, około pół do drugiej po południu, w Grodzisku Mazowieckim doszło do ataku na Punkt Szczepień.

Interweniowała Policja. Prócz wrzasków jednego wyjątkowo nabuzowanego antyszczepionkowego foliarza na szczęście nie było większych ekscesów.

Tzn. nikt nie został pobity, ani też nikt nie zginął.

Czy jednak tak będzie w innych przypadkach?

Oto na portalu słynnym z rozpowszechniania rosyjskich fejków jeden z czołowych tamtejszych foliarskich propagandzistów wprost nawołuje do przemocy:

Bo przecież, jak można przeczytać na tym samym polskojęzycznym portaliku:

Otóż szczepionki grafenowe (98% składu szczepionek to tlenek grafenu) czynią z każdego zaszczepionego człowieka...radiową antenę odbiorczą! Tlenek grafenu jest ferromagnetyczny! Właściwości ferromagnetyczne grafenu bardzo dobrze przebadał w ramach swojej pracy doktorskiejmgr inż. Roman Strzelczyk (skrót jego pracy doktorskiej tutaj:
 https://www.ifmpan.poznan.pl/d... )

To dlatego ciała osób zaszczepionych przyciągają magnesy! W internecie pojawiło się miliony filmików pokazujących to zjawisko. Jednak nie każda osoba zaszczepiona staje się magnesem. Dlaczego? Zapewne zależy to od sposobu wprowadzenia „szczepionki” do przedramienia. W każdym indywidualnym przypadku osoba dokonująca „kuj-kuj” dokonuje to nieco inaczej: wbija igłę pod innym kątem, na różną nieco głębokość, trafia igłą w inny mięsień, itp. W efekcie wprowadzony do przedramienia płyn może się rozprowadzić po organizmie prawie, że natychmiast (i wówczas efekt magnetyczny nie wystąpi,) albo też będzie zalegał w miejscu wstrzyknięcia wiele godzin bądź dni i wtedy efekt magnetyczny wystąpi! Nie wykluczam też takiej możliwości, że część „szczepionek” nie zawiera grafenu, a więc i nie magnesuje osób zaszprycowanych, po to aby informacje o magnetycznej szczepionce propagandyści rządowi mogli interpretować jako „teorię spiskową”.

W jaki sposób tlenek grafenu zabija ludzi? W prosty! Ponieważ cząsteczki tlenku grafenu są ferromagnetyczne, więc jeśli zaszczepiony człowiek znajdzie się w polu elektromagnetycznym, to drobiny grafenu powędrują w to miejsce ludzkiego ciała gdzie to pole jest najsilniejsze! Tą właściwość grafenu wykorzystuje się w medycynie do „punkowego” wprowadzania leków. Kulka grafenu wewnątrz której jest lek, jest kierowana przez pole elektromagnetyczne go konkretnego organu ludzkiego, gdzie kulka „otwiera” się i uwalnia lek.
Przy której części ciał pole elektromagnetyczne jest jest najsilniejsze?

Przy głowie, gdyż każdy człowiek posiada telefon komórkowy, który podczas rozmowy trzyma przy uchu. Silne pole elektromagnetyczne przyciąga cząsteczki grafenu do naczyń krwionośnych w mózgu, tutaj cząsteczki grafenu tworzą grudki (gdyż wzajemnie przyciągają się), grudki tworzą zakrzep krwi i człowiek umiera, albo zostaje kaleką!

Jeśli w czasie rozmowy telefonicznej, decydenci zbrodni podniosą moc nadajników (a mają taką techniczną możliwość podniesienia mocy nawet stukrotnie!) to pole elektromagnetyczne wokół głów osób zaszczepionych -używających właśnie telefonów - osiągnie bardzo wysoką wartość. Cały grafen krążący w organizmie powędruje do głowy, tworząc w naczyniach krwionośnych zatory i zakrzepy!

To jest broń doskonała!

Proszę wybaczyć, ale nie podam linku. Jak ktoś chce skonfrontować z oryginałem, niech wytnie jakieś zdanie i wpuści w google’a.
Osobiście nie zamierzam promować polskojęzycznych oszołomów.

Składając wszystko do kupy mamy jednak dość mocno uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa, o czym nieco dalej.

Prócz czynu zabronionego mamy jeszcze rozpowszechnianie materiałów jawnie obliczonych na wywołanie wzburzenia społecznego.

Przy okazji zaś próbę ukręcenia niezłego interesu. Oto jeden z zasłużonych ongiś dla Niepodległości dziennikarzy, pozujący na różnych forach na prawdziwą wyrocznię moralno – polityczną praktycznie w każdej dziedzinie, nawołuje do zakupienia oraz stosowania kolejnego cudownego antidotum, usuwającego tlenek grafenu (czyli, chemicznie ujmując... tlenek węgla!) z organizmu.

Ta „cudowność”, mająca nas obronić zarówno przed bronią doskonałą, jak i przed COVID-em (wszak zdaniem tego pana nie ma żadnej pandemii, jest tylko objaw zatrucia tlenkiem grafenu) nazywa się Glutanion.

I jest do nabycia za marne 60 zł. Tyle średnio kosztuje dawka wystarczająca na tydzień. Na wszelki wypadek trzeba go stosować do końca życia, bo przecież złowrogi gang pod wodzą Sorosa-Gatesa co rusz dosypuje/dolewa tlenek grafenu, gdzie tylko się da. ;)

Rocznie to tylko 3.120 zł, ale za to otrzymuje się gwarancję, że ciało nie stanie się magnesem. I nie będzie przyciągało śrub, opiłków żelaza, siekier i, przede wszystkim, młotków.

Ehhhh… życie bez tych ostatnich warte byłoby każdych pieniędzy… ;)

Pozyskanie tylko 100 tysięcy naiwnych w Polsce oznacza przychód w wysokości 312 mln zł rocznie. Biorąc pod uwagę ilość wyborców Konfederacji w 2019 roku liczba naiwniaków powinna być nawet kilka razy większa. Na szczęście nie wszyscy dysponują wolną gotówkę w takiej wysokości.

Jak widać na wywoływanym lęku można zarobić konkretne pieniądze.

Przede wszystkim chodzi jednak o efekt polityczny.

Zły PiS nakazuje szczepić się? Ergo Kaczyński i jego ferajna będą mieć/mają krew na rękach. To ludobójcy in spe!

Za pomocą technologii 5G oraz szczepionek (zwanych już śmierciówkami przez co bardziej gorliwe szury) będą usuwali ze społeczeństwa dowolną osobę.

Opór przeciw szczepieniom to walka o zachowanie substancji Narodu.

To taka nowa forma walki o wolność i niepodległość.

Co prawda ludzi zaszczepionych przybywa, a siekiery (czy nawet zwykłe gwoździe) nie wzbijają się w powietrze, by przylgnąć do żywego magnesu, ale…

Ale przecież na youtubie ponoć znajdziemy miliony filmików, pokazujących odmienny świat.

Proponowałem już jednemu z bardziej zagorzałych zwolenników teorii rozpowszechnianej przez środowisko red. Zygmunta K. (nazwisko znane redakcji), by wziął do ręki kompas i przeszedł mimo grupy ludzi. Jest już tyle zaszczepionych, że z całą pewnością kilku takich w niej się znajdzie.

Ich obecność, wedle teorii żywych magnesów, powinna skutkować odchyleniem igły magnetycznej.

W odpowiedzi usłyszałem, że... mam sobie włączyć youtuba! On zaś nigdzie chodzić nie będzie.

Trwawestując Mickiewicza – nie szkiełko i oko, ale ekran monitora!

Tego nie było nawet za mrocznej komuny. Najbardziej zatwardziali aparatczycy, gdy pokazywano im rzeczywistość odbiegającą dalece od tej opisywanej na łamach Trybuny Ludu (tak zwała się ówczesna Gazeta Wyborcza) próbowali ten dysonans tłumaczyć a to walką klas, a to incydentalnością wskazanego przypadku.

Teraz nadeszła nowa era – nowe ukąszenie heglowskie? Jak pamiętamy, filozof ów właśnie ukuł ulubione przez tzw. komunistów powiedzenie – jeśli fakty są przeciwko nam, tym gorzej dla faktów!*

Argumenty, uważane za racjonalne, obalane są przez antyszczepionkowych hunwejbinów krótkim demaskatorskim ich zdaniem stwierdzeniem – głoszący je jest albo faktorem firm farmaceutycznych, ich agentem, lub po prostu opłacanym przez ludobójców trollem.

Ta niesamowita nieprzemakalność jednak powoduje, że w rzeczywistości stajemy bezradni wobec rozsadzającej powolutku Państwo zalewu pandemii czystej głupoty. I nie jesteśmy w stanie zatrzymać jej w żaden sposób. Na nic argumenty zdroworozsądkowe, bo tamta strona jest na nie głucha.

Argumenty medyczne z kolei padają, bo przecież ONI mają swoje autorytety – emerytowanego lek. Hałata, zwanego doktorem Hałabałą, oraz mało znanego z pracy naukowej prof. Zielińskiego. Na gościnnych występach pojawia się również guru ruchu antyszczepionkowego prof. Maria Dorota Czajkowska – Majewska, zdobywczyni tytułu Biologiczna Bzdura Roku 2017 za wypowiedź o szczepionkach robiących z ludzi… zdalnie sterowane cyborgi.

Przedstawianie im lekarzy - profesorów, często o uznawanym na całym świecie dorobku, kończy się stwierdzeniem, że ludzie ci byli opłacani przez firmy farmaceutyczne w ramach tzw. grantów. Nie mogą zatem być uczciwi i dla kilku srebrników przymykają oczy na mordowanie Ludzkości. Tego co prawda jeszcze nie mówią głośno, ale to logicznie wynika z ich pseudonarodowo-naukowego bełkotu.

Zadyma w Grodzisku powinna w końcu obudzić władze. Zupełnie pod bokiem wyrosła ideologiczna piąta kolumna.

Fakt, złożona w 90% z idiotów, nie zdających sobie sprawy, w jakim kierunku prowadzą innych mądrych inaczej.

W niedzielę mieliśmy pierwszy przykład. Idę o zakład, że podobne ataki będą się nasilały. W tym mocniejsze, już z konkretnymi ofiarami.

To jednak tylko jedna strona medalu.

Stoimy przed groźbą wybuchu kolejnej fali pandemii. Tzw. antyszczepionkowcy są za to odpowiedzialni w stopniu nie mniejszym, niż wirus. Szczepienia bowiem mogły dość mocno ograniczyć, a nawet zlikwidować jej powstanie.

Ilość osób, które zejdą z tego świata przedwcześnie tylko dlatego, że uwierzyły Hałatowi czy Majewskiej, będzie liczona w setkach, jeśli nie w tysiącach.

Pora chyba, by sięgnięto po rozwiązania w polskim prawie.

Otóż art. 165 Kodeksu karnego wyraźnie mówi:

§ 1. Kto sprowadza niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia wielu osób albo dla mienia w wielkich rozmiarach:

1) powodując zagrożenie epidemiologiczne lub szerzenie się choroby zakaźnej albo zarazy zwierzęcej lub roślinnej,

2) wyrabiając lub wprowadzając do obrotu szkodliwe dla zdrowia substancje, środki spożywcze lub inne artykuły powszechnego użytku lub też środki farmaceutyczne nie odpowiadające obowiązującym warunkom jakości,

3) powodując uszkodzenie lub unieruchomienie urządzenia użyteczności publicznej, w szczególności urządzenia dostarczającego wodę, światło, ciepło, gaz, energię albo urządzenia zabezpieczającego przed nastąpieniem niebezpieczeństwa powszechnego lub służącego do jego uchylenia,

4) zakłócając, uniemożliwiając lub w inny sposób wpływając na automatyczne przetwarzanie, gromadzenie lub przekazywanie danych informatycznych,
5) działając w inny sposób w okolicznościach szczególnie niebezpiecznych,

podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

§ 2. Jeżeli sprawca działa nieumyślnie,  
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 jest śmierć człowieka lub ciężki uszczerbek na zdrowiu wielu osób, sprawca
podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
§ 4. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 2 jest śmierć człowieka lub ciężki uszczerbek na zdrowiu wielu osób, sprawca
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Zgodnie z orzeczeniem Sądu Apelacyjnego w Lublinie "najważniejszymi elementami różnicującymi przewidziane w pkt 1 § 1 art. 165 KK postacie sprawcze: "zagrożenia epidemiologicznego" i "szerzenia choroby zakaźnej", sprowadzające niebezpieczeństwo dla dóbr chronionych tym przepisem, są: po pierwsze – rodzaj zachorowań grożących ludziom, które w przypadku epidemii dotyczyć mogą także innych chorób niż tylko zakaźnych, ale wywołanych np. skażeniami fizycznymi lub chemicznymi, po drugie – rozległość terytorialna zasięgu potencjalnego zagrożenia chorobami, który w przypadku epidemii jest znacznie większy, i po trzecie – narastanie niebezpieczeństwa w czasie – od fazy zagrożenia rozprzestrzenianiem się choroby epidemicznej, do fazy wywołania choroby zakaźnej, jako zarzewia dalszego szerzenia się tej choroby. Elementy te nie tylko różnicują dwojakie postacie popełnienia omawianego przestępstwa, ale decydują też o skali niebezpieczeństwa dla chronionych dóbr, a w rezultacie o stopniu szkodliwości społecznej tego, skądinąd groźnego przestępstwa" (wyr. SA w Lublinie z 14.3.2005 r., II AKa 51/05, OSA 2007, Nr 5, poz. 22, s. 25).

Nie powinno budzić wątpliwości, że nachalne i to za pomocą środków masowego przekazu!, agitowanie przeciw szczepieniom, ba, przedstawianie szczepionek jako narzędzia ludobójczego, winno być traktowane jako przestępstwo przeciw życiu i zdrowiu.

Cyniczna manipulacja, próba rozwalenia struktur Państwa, apelowanie do najniższych instynktów ludzkich oraz nawoływanie do stosowania siły fizycznej (zabójstwa czy tylko ciężkiego pobicia) nie może pozostawać dłużej bezkarne.

Bezkarni nie mogą pozostawać również admini portali, gdzie tego typu teksty ukazują się odpowiednio promowane.

To już nie jest wolność słowa i głoszonych poglądów, ale jawna działalność przeciwko zdrowiu i życiu obywateli RP.

Brak reakcji osób zarządzających portalami i dopuszczanie, by treści tego typu ujawniały się w internecie stanowi współsprawstwo.

Powinni odpowiadać zatem w tych samych granicach, co bezpośredni sprawcy.

I nie należy przejmować się ewentualnymi okrzykami kilku nawiedzonych konfederatów. Tym bardziej nie powinien wpływać na decyzje prokuratur także Sputnik i inne polskojęzyczne gadzinówki.

Trzeba bowiem pamiętać, że słowo, beztrosko wypowiadane z nadzieja, że zwiększa w ten sposób tzw. klikalność, w tej konkretnej sprawie waży tyle, co życie człowieka.

__________________________________
* w oryginale brzmiało ciut inaczej: - Jeśli teoria nie zgadza się z faktami, tym gorzej dla faktów.
Humpty Dumpty

http://pressmania.pl/pierwszy-efekt-antyszczepionkowej-szczujni/

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

27-07-2021 [20:41] - Pers | Link:

//Humpty Dumpty//
I wszystko w temacie :))))))))
 

Obrazek użytkownika J z L

27-07-2021 [21:49] - J z L | Link:

Pamiętaj o piątku
Pastowanie butów
​Będzie na jagodziankę

Obrazek użytkownika Pers

27-07-2021 [21:52] - Pers | Link:

Zieeeeeeeeew...

Obrazek użytkownika Tezeusz

27-07-2021 [21:58] - Tezeusz | Link:

Ruszkiewicz i wszystko jasne !

Obrazek użytkownika Pers

27-07-2021 [22:02] - Pers | Link:

tezeuszek
//Ruszkiewicz i wszystko jasne !//
Oczywiście, że jasne!
Jeden z najbardziej poczytnych patriotycznych Autorów w Sieci.
Cytowany przez wiele polskich portali :)))))))))))
A was ktoś zna?

Obrazek użytkownika Tezeusz

27-07-2021 [22:00] - Tezeusz | Link:

Ruszkiewicz i wszystko jasne ! Znany jako Persik, szperaczka i wiele innych klonów trolla ze Scierwoneona

Obrazek użytkownika Pers

28-07-2021 [08:09] - Pers | Link:

Incydent w Grodzisku ma wszelkie cechy prowokacji. Coś jak podpalenie budki przed ambasadą Rosji podczas Marszu Niepodległości.
Nie da się przekształcić całych społeczeństw w systemy niemal totalitarne bez niepokojów społecznych, chaosu, zamieszek, wojny czy innej formy kataklizmu. Pranie mózgu masom jest dość łatwe, ale w pewnym momencie trzeba sprawić, by ludzie, którzy opierają się nowej totalitarnej „rzeczywistości” stali się niesforni, aby można było ich represjonować i zamienić w oficjalnych wrogów.

Nasze społeczeństwa zostały rozdarte. Żyjemy w dwóch wrogich sobie "rzeczywistościach", stan, który nie może trwać w nieskończoność. Problem dla Nowych Normalnych polega na tym, że prawdopodobnie stanowimy około 50% populacji, czyli zbyt wysoki procent ludzi, by więzić lub usuwać ze społeczeństwa. Dlatego ich plan polega na uczynieniu naszego życia tak nieznośnym jak to tylko możliwe, odseparowaniu nas, stygmatyzowaniu, demonizowaniu, maltretowaniu i wywieraniu na nas nacisku, abyśmy dostosowali się tak jak oni. Wyszczepieni to najbardziej obecnie agresywna grupa społeczna. Kiedyś tacy jak oni stanowili bazę władzy Hitlera i Stalina. Pewnie nie wsadzą nas wszystkich do obozów koncentracyjnych . Muszą zachować jakieś pozory demokracji. Muszą więc zmienić nas w podklasę „aspołecznych teoretyków spiskowych”, „antyszczepionkowych dezinformatorów, potencjalnie "brutalnych ekstremistów wewnętrznych” i wszelkich innych epitetów, które wymyślą, abyśmy mogli być przedstawiani jako potwory niebezpiecznie obłąkane i wyrzucone ze społeczeństwa, ale w sposób, który wygląda tak, jakbyśmy się sami wyobcowali.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

28-07-2021 [08:52] - Niezalogowany | Link:

"Incydent w Grodzisku ma wszelkie cechy prowokacji."

Zgadza się, ruski trollu. Wyhodowanej przez rosyjskie słuzby działające przeciwko Polsce.

"ich plan polega na uczynieniu naszego życia tak nieznośnym jak to tylko możliwe, odseparowaniu nas, stygmatyzowaniu, demonizowaniu, maltretowaniu i wywieraniu na nas nacisku"

Kłamiesz i manipulujesz, ruski trollu. Standardowe sanitarne procedury antyepidemiczne nie są żadnym "uciskiem". Powtarzasz co do litery standardowe ruskie dezinformacje, zdemaskowane w linkowanym niżej raporcie.

"Kiedyś tacy jak oni stanowili bazę władzy Hitlera i Stalina."

Właśnie separujesz, stygmatyzujesz i demonizujesz służby państwowe walczące o to, by nie było kolejnej rundy pandemii, ruski trollu.

"Wyszczepieni to najbardziej obecnie agresywna grupa społeczna"

Właśnie separujesz, stygmatyzujesz i demonizujesz ludzi zaszczepionych, ruski trollu. A agresję przejawiają, co widać na przykładzie ataku w Grodzisku, wysterowani przez kreml antyszczepionkowcy.

"Nasze społeczeństwa zostały rozdarte."

Zgadza się, ruski trollu. Przez rosyjskie słuzby działające przeciwko Polsce:

https://euvsdisinfo.eu/eeas-sp...

Obrazek użytkownika Pers

28-07-2021 [09:00] - Pers | Link:

niezalog
Patrzyłeś już dziś minduś do lodówki? Był tam Putin?
A może wyżarł Kubusiowi Puchatkowi miodek?
Twój hejterski, nieudolny styl zawsze poprawia mi humor :)))

Obrazek użytkownika Niezalogowany

28-07-2021 [12:08] - Niezalogowany | Link:

Czy twoim zdaniem, ruski trollu, specjalistyczny raport na temat rosyjskiej dezinformacji to też "Kubuś puchatek" i "lodówka z Putinem"?

https://euvsdisinfo.eu/eeas-sp...

Nie zapomnij: Artykuł 130 paragraf 1 kk. To nad tobą wisi, ruski trollu.

Obrazek użytkownika Pers

28-07-2021 [12:54] - Pers | Link:

niezalog
//Artykuł 130 paragraf 1 kk//
Masz jakąś wiedzę i dowody na mój udział "w działalności obcego wywiadu przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej,"?
Przedstaw je publicznie i nie zapomnij dostarczyć prokuratorowi.
Publiczne pomówienia są w Polsce karalne.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

28-07-2021 [14:36] - Niezalogowany | Link:

"Masz jakąś wiedzę i dowody na mój udział "w działalności obcego wywiadu przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej,"?"

Tak. Mam dowody na oferowanie przez ciebie twoich usług obcemu wywiadowi.

"Przedstaw je publicznie"

Nie, ze względu na możliwośc mataczenia i zacierania śladów.

"i nie zapomnij dostarczyć prokuratorowi".

Nie. Bezpośrednio do SKW.

"Publiczne pomówienia są w Polsce karalne."

Doskonale, to dodatkowo zwiększy twój wyrok.

Obrazek użytkownika Pers

28-07-2021 [14:30] - Pers | Link:

niezalog
//Nie. Bezpośrednio do SKW.//
To czemu jeszcze nie dostarczyłeś? 
Zgodnie z treścią przepisu art. 304 § 1 Kodeksu postępowania karnego, każdy dowiedziawszy się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu ma społeczny obowiązek zawiadomić o tym prokuratora lub policję. Użyte określenie oznacza, iż jest to moralny obowiązek każdego praworządnego człowieka.
Ustawodawca wprost określił w Kodeksie karnym w art. 240 § 1 szereg przypadków (przestępstw), o których istnieje bezwzględny obowiązek zawiadamiania organów ścigania pod groźbą orzeczenia kary do lat 3 za ukrycie wiedzy o nim. Do tych przestępst należy szpiegostwo (art 130 kk)

Dużo ryzykujesz minduś. Tylko nie mów potem, że cię nie ostrzegałem.
Przyznaj się minduś, znowu nawaliłeś się z Kubusiem Puchatkiem? :))))))))))))
 

Obrazek użytkownika angela

28-07-2021 [09:06] - angela | Link:

Pers. Wlasnie stawił się rudy, zeby połączyć społeczeństwo swoją mową " milosci" , z zaciśniętymi pięściami i szalenstwem w slepiach.
Jeszcze się Polacy nawzajem nie pozabijali, 
przyjechał dokończyć swojego dzieła ' ktore przerwał pilnie,  zbierając manatki i uchodząc z kraju z pełnymi gaciami za katastrofę smoleńską, pod parasol Niemiec. 

Obrazek użytkownika Pers

28-07-2021 [10:02] - Pers | Link:

angela
Nie wiem po co przyjechał "rudy".
Widzę jedynie, że jego powrót przysporzył PO punktów w sondażach.

Jak byś zareagowała gdybym napisał o panu prezesie Kaczyńskim "kurdupel" albo "mlaskacz"?
To tak jeśli chodzi o hejt i szacunek do ludzi, zwłaszcza tych pełniących funkcje publiczne.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

28-07-2021 [12:13] - Niezalogowany | Link:

"Nie wiem po co przyjechał "rudy"."

Nie "po co" ale "dlaczego". Angela Merkel wyrzuciła go na śmietnik, bo śledztwo w sprawie Sławomira "Zegarka" Nowaka posuwa się do przodu i udział Tuska w tej mafii szybko wyjdzie na jaw. A Merkelowa nie chce utonąć razem ze swoją skorumpowaną marionetką, więc odcięła się od niego i odesłała do Polski. Nie wiąże z nim żadnych nadziei, ważne jest dla niej by zniknęło z mediów kojarzenie jej z tą zużytą kukiełką STASI.

"Widzę jedynie, że jego powrót przysporzył PO punktów w sondażach."

Sondaże na zamówienie totalniackich zdradzieckich mord będą miały "odpowiednie" wyniki.

"J z L" dał piękne przykłady "sondaży" na zamówienie i tego, jak drastycznie rozminęły się z rzeczywistością:

https://naszeblogi.pl/comment/...
https://naszeblogi.pl/comment/...

Obrazek użytkownika Jabe

28-07-2021 [10:42] - Jabe | Link:

Nie przyszło Pani do głowy, że przede wszystkim opisuje Pani własne uczucia?

Obrazek użytkownika juur

28-07-2021 [08:56] - juur | Link:

Ludzie są dziwni.
Można przyjąć, że medycyna tzw. akademicka ma nie więcej niż 200 lat. W tym czasie nie udało się pokonać np. kataru, grypy... i nagle w ciągu kilku miesięcy powstała "cudowna" szczepionka na nieznaną do niedawna chorobę. Pojawiają się głosy, że szczepionka była opracowana już przed pojawieniem się covida. Cóż można dodać?
Dlaczego zaszczepieni nie organizuję się w kluby np. zaszczepionych 3 razy lub więcej, jednocześnie, każdym dostępnym preparatem i nie robią planów jak spędzą wieczność, którą dały im szczepionki a uprzykrzają życie tym mniej wartościowym, niezaszczepionym? Ba niech mają nawet kluby rozmawiających z Marksem lub Leninem. Thimermans w kontakcie na bieżąco i to od dłuższego czasu. To takie coraz bardziej uduchowione byty gdzie nie ma już miejsca na intelekt. To odbiorcy produktów typu „sztuczny miód”, margaryna jak masło….

Ludzie są dziwni.
Nie uznają światowych autorytetów: Luc Montagnier, Vanden Bossche, Robert Malone…...i innych a uznają za autorytet Horbana, Simona, Niedzielskiego…. którzy są autorytetami bo sami tak twierdzą a to liga podwórkowa, no może Pacanów? Może wynika to z nieodróżniania „robić badania” od „robić kasę”.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

28-07-2021 [09:05] - Marek Kudła | Link:

Na mieście mówią, że gdyby ta rozczochrana, ktąra okładała policjanta "z liścia", (z liścia znaczy otwartą ręką)  startowała w boksie na olimpiadzie, to maielibyśmy już złoty medal !!!   Zdrugiej strony policjanci powinni przejść kurs obronny obowiązkowo, bo zachowują się jak niedouczone sieroty.

Obrazek użytkownika sake3

28-07-2021 [11:19] - sake3 | Link:

@Marek Kudła...Daj Pan spokój z niestosownymi propozycjami kursu z samoobrony dla policjantów.Teraz kiedy już głosno się mówi o nie stosowaniu przez nich żadnej broni?Trudno ,będą stać jak sierotki magistrackie,najwyżej otrzymają broń bierną- dodatkowe maseczki chroniące przed opluwaniem tak powszechnym podczas protestów.Niestety przed widokiem  i rykiem takich piękności jak panienka Lempart i jej zbieranina nic już policjanta nie chroni.

Obrazek użytkownika sake3

28-07-2021 [09:12] - sake3 | Link:

Dziwne ,że wraz z powrotem do Polski Tuska zaczynaja się dziać dziwne akcje.Niezrozumiały jest przecież.atak antyszczepionkowców na punkty szczepień i szarpanie czy bicie ich pracowników.Chcieli zniszczyć znajdujące się w tym miejscu szczepionki i strzykawki i udaremnić szczepienie chętnym?Po co?Nie wystarczy wysmiewanie i lżenie tych co się zaszczepili?

Obrazek użytkownika juur

28-07-2021 [14:44] - juur | Link:

Gdzie był wtedy Sienkiewicz?

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

28-07-2021 [10:41] - Kazimierz Kozio... | Link:

okazuje sie ze fizjologiczne powiklania poszczepienne to przypadki spolecznie nieistotne. realny problem wyszczepionych stanowia zaburzenia osobowosci z pogranicza psychopatii. to zaczyna byc grozne nie tylko dla bezkrytycznych poplecznikow zadekretowanej pandemii. jezeli mowi sie o szczujni to przede wszystkim widac i slychac szczujnie proszczepionkowa. bycie kowalem wlasnego losu jest obecnie pietnowane we wszystkich mediach glownego nurtu. ponadto uszkodzenia kory mozgowej zamaskowanych spowodowane sa pernamentnym zakwaszeniem krwi z powodu dlugotrwalego zatruwania nadmiernym stezeniem dwutlenku wegla. mozg jest narzadem najczulej reagujacym na taka barbarzynska ingerencje. nie wiadomo czy zmiany te organizm potrafi zregenerowac gdy zamaskowany w koncu pozwoli plucom na pelne wydalanie odpadow. politywatory.wordpress.com/2021/07/26/kowidowy-test-na-inteligencje/

Obrazek użytkownika juur

28-07-2021 [14:51] - juur | Link:

Ludzie są dziwni.
Maseczki i szczepienia jako element tresury społecznej, spowodowały, masowe, ujawnienie się postawy typu "kundel", który musi mieć pana i wtedy czuje się bezpieczny. Stara się by pan był zadowolony i oczekuje na nagrodę. To tłumaczy histerię maseczkowo/szczepionkową: ... ja, ja noszę maseczkę/zaszczepiłem się , proszę popatrzeć…. By zadowolić pana dobrze jest też kogoś obszczekać, co widać wyraźnie powyżej, mam wrażenie, że jest też ochota by unieść nogę i…..Pan na pewno pogłaszcze a i miska nie będzie pusta….
Nie dotyczy to tylko maseczek to przypadłość opozycji z „rodowodem”, której wszystko jedno gdzie jest ich pan w Moskwie czy Berlinie. Inaczej nie rozumieją świata. Przykładem Kwaśniewski, Miler, Cimoszewicz,.. Tusk... itd...którzy z dnia na dzień zmienili Moskwę na Brukselę i są „szczerymi” obrońcami demokracji…. Komuna kiedyś, tak jak i teraz starała się w ten sposób „wychowywać” społeczeństwo jako bezwolną, bezrefleksyjną, masę. W czasach komuny dałem się raz zagonić na tzw. czyn społeczny. Pracownicy Politechniki Gdańskiej odśnieżali łopatami, kilka godzin Trakt Koński. Po kilku godzinach łopatologii, przejechał na pełnej prędkości samochód z pługiem by uzmysłowić uczestnikom jak ważny jest zdrowy, element robotniczy…. To co obserwujemy obecnie to jest to samo tylko już na skalę światową. Z perspektywy czasu wynika, że dla "towarzyszy" zmienił się tylko adres, reszta podobnie, tylko bardziej.

Obrazek użytkownika sake3

28-07-2021 [19:48] - sake3 | Link:

Szkoda,że jak dotąd nie znaleziono szczepionki na nienawiść i brak wszelkiej przyzwoitości.Tu na NB też taka szczepionka by się przydała.Porównywanie ludzi do kudli liżących ręce czy jak to pan/i robi , wyzywanie zaszczepionych od faszystów jak był uprzejmy stwierdzić pan Korus pokazuje że chyba brak wam piatej klepki,Dla wiadomości podaję,że kundle mają bardzo dużo rozumu,więcej niż brytany ujadające bez powodu i umiaru. 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

29-07-2021 [10:17] - NASZ_HENRY | Link:

Ustawka Grodziska - jedna prowokatorka to aż z Oświęcimia się fatygowała ☺☻