Brawo Panie ministrze Czarnek. Brawo PiS

                       

Wczoraj w  Sejmie odrzucono wniosek KO o wyrażenie wotum nieufności wobec ministra edukacji i nauki Przemysława Czarnka
To co się działo się w sejmie po wystąpieniach posłów lewicy, KO czy pryszczatego kretyna Bosaka z Konfederacji przypominało jakiś koszmarny horror ze świata opanowanego przez obłąkanych psychopatów. Oni chyba nawet sami w większości nie wierzą w to co robią i mówią. Totalna targowica na szwabskiej smyczy kolejny raz pokazała swój antypolonizm i nienawiść do Polski i Polaków. Zdecydowane NIE dla Patologii Oszustów, PSL-ZSL, Nowej Tęczowej Lewicy i Sowieckiej Konfederacji.

Przesłuchałem na spokojnie wystąpienie ministra Czarnka
Powiem krótko: BOMBA!
Można Go godzinami słuchać, wymarzony kandydat na premiera lub prezydenta w przyszłości. Polskość ma w sercu a w patriotycznym słowie niesie nadzieję
Jeszcze Polska nie zginęła Tak Nam dopomóż Bóg
Komuniści i złodzieje zawsze bali się silnych osobowości
O takiego ministra walczyłem, za takiego ministra oddam każdy głos

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

22-07-2021 [08:16] - angela | Link:

Takiego właśnie potrzeba Polsce polityka, twardego, ktory nie ugina się  przed atakami antypolskiej  bandy, i szmaciarzy ma pod butem. 
Brawo minister Czarnek.
Takie będą Rzeczpospolite, jakie młodzieży chowanie. Brawo.

Obrazek użytkownika Tomaszek

22-07-2021 [09:34] - Tomaszek | Link:

To towarzystwo , to do kibla i spuścić wodę , bo gówno pod podeszwą to nic dobrego . Ale na przeszkodzie stoi "narodzik" w wyborach i naziści 21 wieku czyli unia pod przywództwem bundesfuhrerin Merkel .

Obrazek użytkownika J z L

22-07-2021 [19:28] - J z L | Link:

Ratuj się kto może przed ekipą Tuska!
Ministra Edukacji z dysortografią?

https://pbs.twimg.com/media/E64GsruWEAMu2Uw?format=jpg&name=small

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

22-07-2021 [08:25] - NASZ_HENRY | Link:

Minister Czarnek z oświatą radzi sobie nadspodziewanie dobrze, gorzej z nauką bo na drodze naprawy leży Rejtanem Gowin ☺☻
 

Obrazek użytkownika J z L

22-07-2021 [20:47] - J z L | Link:

“Dob­ry wycho­waw­ca, który nie wtłacza a wyz­wa­la, nie ciągnie a wzno­si, nie ug­niata a kształtu­je, nie dyk­tu­je a uczy, nie żąda a za­pytu­je – przeżyje wraz z dziećmi wiele nat­chnionych chwil.”

Janusz Korczak

Obrazek użytkownika Niezalogowany

22-07-2021 [08:30] - Niezalogowany | Link:

Ciekawe, jak "patriotyczna", "propolska" i "narodowa" Konfederacja tłumaczy wspieranie antypolskiej, antynarodowej i antypatriotycznej platformy totalniaków w ataku na ministra, który czyści edukację z lewactwa i stalinowskich naleciałości?
Wszelkie maski opadły. Tylko ostatni naiwniak wierzy w to, że konfederacja jest czymś innym niż agenturalną filią platformy totalniaków pod zmienioną marką polityczną.

Obrazek użytkownika J z L

22-07-2021 [18:48] - J z L | Link:

Niezalogowany 
7 gendermanów..wstrzymało się.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

22-07-2021 [18:52] - Niezalogowany | Link:

Lawendowa konfederacja - tego się nie spodziewałem. Polska polityka nie przestaje zaskakiwać.

Obrazek użytkownika J z L

22-07-2021 [22:21] - J z L | Link:

Żołnierze PO - czyli Konfederacja mogą zameldować Tuskowi, że wczoraj w Sejmie zachowali się jak trzeba

Obrazek użytkownika Jabe

22-07-2021 [22:52] - Jabe | Link:

Mam ogromne pretensje do Czarnka o lockdown, o to, w jaki poprowadził polską szkołę przez ten czas.
Artur Dziambor

Obrazek użytkownika sake3

22-07-2021 [09:52] - sake3 | Link:

Minister Czarnek już wcześnie zwrócił na siebie uwagę zwłaszcza wściekłej opozycji.kiedy brał udział w programie ,,Studio Polska''.To właściwy człowiek na właściwym miejscu,ale niepotrzebnie jest wykorzystywany do wszelkich debat .Jako minister edukacji musi się skupiać na edukacji właśnie ,a nie na pytaniach na rózne tematy.Powinien też unikać dziwacznych wypowiedzi w stylu ,,cnoty niewieście'' tylko wypowiadać się nowoczesnym językiem.

Obrazek użytkownika Zofia

22-07-2021 [20:40] - Zofia | Link:

@sake3- zgadzam się że to odpowiedni człowiek na ministra od szkolnictwa. Co do "cnót niewieścich" nie powinno to określenie razić. Nasz polski język jest bogaty choć trochę konserwatywny i nie zrozumiały dla młodego pokolenia. Murem za min. Czarnkiem!

Obrazek użytkownika Ryan

22-07-2021 [18:15] - Ryan | Link:

NEWS!
Nowym szefem klubu Koalicji Obywatelskiej ma zostać Borys Budka wynika z informacji Onetu. Zgodnie z wolą  Oppositionfuhrer Tuska odwołany zostanie Cezary Tomczyk, zaufany współpracownik Trzaskowskiego
CzaruśTomczyk trzymaj się!
Śmiszek mówi że dymanie w zad nie boli

Obrazek użytkownika J z L

22-07-2021 [21:21] - J z L | Link:

 Budka został szefem klubu PO poprzez aklamację podopiecznego Angeli Merkel .

Fur Deutschland

Obrazek użytkownika angela

22-07-2021 [22:35] - angela | Link:

Aaaa,  to pan Dziambor  miał chrapkę na ministra edukacji, szykował się na miejsce usunietego ministra Czarnka, wygadał się, dlatego nie glosowali przeciw, chociaz decyzje ministra wpisują się dokladnie w rzekomy  program i przekonania konfederacji. 
Rzekomy, bo coś im się"" ideały ""wymieszały z resztą opozycji.