Krótkie scenario na cygański spisek

Komisja EU toczy teraz wojnę z Węgrami, jak zwykle pod fałszywym pretekstem walki o praworządność.

Przypadkiem obok Węgier znalazła się Polska, choć my żadnych zmian w prawie nie dokonaliśmy. Wniosek - Węgry są tylko przykrywką, by dobrać się do Polski.

Tusek i jego szemrani kolesie już kiedyś oznajmili, że trzeba zrobić tak, by należne Polsce pieniądze zostały zamrożone, do czasu, aż w RP nastanie "uczciwa" (czytaj lewacka, czytaj tuskowa władza).

No więc Tusek został wysłany z misją, by tak narozrabiać, tak prowokować, aż w kraju zrobi się niespokojnie i brutalnie, by ze spokojem niemiecka komunistka, Timmermans pod nadzorem Sorosa, będą mogli "zamrozić" wynegocjowane w grudniu ub. roku pieniądze. Nastanie Tusk, jak już tę władzę zagarnie z UE,  to pieniądze odmrożą odmrożą, a naród padnie na kolana i pies je*ał LGBT.
Tusk zostanie ogłoszony zbawcą narodu, a Kaczyński piekielnym karłem

Lecz można im ten "genialny" plan rozwalić.

Niech ci neo-bolszewicy blokują tę forsę, aż Tusek nastanie. W tym czasie zespół K & M nie przerwie inwestycji i socjalnej pomocy, a to, czego unijni bolszewicy nie dali, pożyczą sobie w jakichś bankach światowych (we wielu krajach Soros jest ścigany listem gończym) na warunkach, że spłata zadłużenia zostanie odroczona w taki sposób, że gdyby nastąpiła utrata władzy przez Zjednoczoną Prawicę (czyli gdyby jakoś Tusk się do władzy dopchał) to powstały dług należy natychmiast spłacić.
W taki sposób zamrożone "tuskowo - unijne" srebrniki, zamiast dawać blask i chwałę Rudemu, w całości będą musiały pójść na spłatę długu.

Fachowcy od finansowych akrobacji dopracują szczegóły i Wilcze Oczy mogą skoczyć na pukiel w parze z Timmermansem

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

08-07-2021 [16:51] - Pers | Link:

Genialny plan. Klękajcie narody!
A jakie "światowe banki" wg ałtora pójdą na taki układ?
I wreszcie - po co w ogóle Polska musi te pieniądze pożyczać?

Obrazek użytkownika Trotelreiner

08-07-2021 [16:53] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Skoro tak mozna było zrobić,to po cholerę była taka awantura o ratyfikację tego worka z papierowym szajsem?
Senat,sejm,prezydent i totalniaki...szli w bój ostatni [oby] żeby to ratyfikować,bo przepadnie nam manna z Brukseli...nikt nie policzył,że jestesmy juz od dawna
płatnikiem netto do kasy Berlina?

Poszukaj tego "ktosia",który to proponował...masz okazję...

Obrazek użytkownika Pers

08-07-2021 [17:03] - Pers | Link:

Trotelreiner
//to po cholerę była taka awantura o ratyfikację tego worka z papierowym szajsem?//
Bo przy okazji pan premier wywalczył jeszcze suwerenność. Kasę ostatecznie można olać ale suwerenność?
Taka sprzedaż wiązana. Dwa w jednym :))))

Obrazek użytkownika tricolour

08-07-2021 [17:34] - tricolour | Link:

Gdy czytam takie krótkie scenario, to też mam pomysła: po co narzekać, że prywatne apteki mało zarabiają i maja problemy przez duże, mafijne organizacje? Trzeba zwyczajnie zrobić, by małe, prywatne apteki zarabiały duzo i nie miały problemów z mafijnymi organizacjami.

No, w czym problem?

Obrazek użytkownika Niezalogowany

08-07-2021 [17:58] - Niezalogowany | Link:

"Trzeba zwyczajnie zrobić"

Esencjonalny korwinizm. "Trzeba zwyczajnie zrobić". Ale wcześniej trzeba zwyczalnie unieszkodliwić wewnętrznych wrogów Polski, który każde dobre działania natychmiast atakują. A tego nie da się zrobić "zwyczajnie".

"No, w czym problem?"
W ruskiej i niemieckiej piątej kolumnie w Sejmie i Senacie. W jaruzelskim sądownictwie.

Obrazek użytkownika Pers

08-07-2021 [18:08] - Pers | Link:

niezalog
//trzeba zwyczalnie unieszkodliwić wewnętrznych wrogów Polski,//
Starczy Bereza czy lepiej nagan i dół z wapnem?
Bolszewicy też "unieszkodliwiali wewnętrznych wrogów Polski", potem uciekli do Izraela albo Szwecji. Niektórzy do Londynu.

Obrazek użytkownika tricolour

08-07-2021 [18:48] - tricolour | Link:

@nielog

No to trzeba zwyczalnie unieszkodliwić wewnętrznych wrogów Polski, który każde dobre działania natychmiast atakują. A potem trzeba unieszkodliwić ruską i niemiecką piąta kolumnę w Sejmie i Senacie, a nawet w jaruzelskim sądownictwie. Trzeba  też udowodnić wybuch lub zamach, a nie sto miesięcy dochodzic do prawdy, by na końcu ją porzucić. Trzeba też wybudować pierwsza polską fabryke zapałek oraz pierwszą polską fabrykę samochodów, bo to wstyd, że nie mamy polskich zapałek jeżdżących w polskich samochodach. Nie mamy nawet polskiej cementowni, by sobie zbudować polski dach nad polską głową, bo mamy Heidelberger Zement, czy jak mu tam. A polski chleb kupujesz o obcej Biedronce, która ma piękna nazwę, ale zamiar, by cię okradać nawet za chleb.

Jak widzisz jest sporo do zrobienia od podstaw...

And everything under the sun is in tune
But the sun is eclipsed by the moon
 

Obrazek użytkownika jazgdyni

08-07-2021 [19:01] - jazgdyni | Link:

Ano widzisz...

Na jeden komentarz pro, cztery komentarze antypolskie. Oni nawet może nie wiedzą, że są wrodzy, bo tak zostali wychowani. jeden na małego hitlerka, drugi na cwanego stalinka. a resztę dopełniło odpowiednie szkolenie. Mało takich? Niestety nie. Dlatego przyjęło się u nas ruskie słowo swołocz. A w oryginale oznacza tchórzliwą kanalię. Widać dobrze im z tym.

Obrazek użytkownika Pers

08-07-2021 [19:09] - Pers | Link:

tenzgdyni & nielog
Widzę, że dwóch tytanów wszystkowiedzących się spotkało.
Aż boję się myśleć co z tego wyniknie dla nas zwykłych śmiertelników :)))))))

Obrazek użytkownika Tezeusz

08-07-2021 [21:51] - Tezeusz | Link:

A ja widzę tutaj mało rozgarniętego Persa takiego pół cwaniaczka z sowieckim .......a fe....
 

Obrazek użytkownika paparazzi

09-07-2021 [00:42] - paparazzi | Link:

Pers, przecież to nie o tobie ;-). Co się wyrywasz do tablicy.

Obrazek użytkownika tricolour

08-07-2021 [19:18] - tricolour | Link:

@JzG

Tchórzliwa kanalia to jest wtedy, gdy obraża zza monitora, bo wie, że w papę nie dostanie. Tchórzliwa kanalia to jest wtedy, gdy młodą kobietę ze sklepowej kolejki określa słowem "pinda" dopiero wtedy, gdy wygodnie zasiądzie za monitorem gdzie nic mu nie grozi. Tak to - moim zdaniem -jest.

Natomiast nie uważam za tchórzliwą kanalię osoby, która ma zdolność krytycznego spojrzenia na otaczającą rzeczywistość nieprzysłoniętą rozdętym ego.

Obrazek użytkownika paparazzi

09-07-2021 [00:45] - paparazzi | Link:

Trico daj swój adres, przecież tchórzem nie jesteś?

Obrazek użytkownika tricolour

09-07-2021 [09:17] - tricolour | Link:

@papa

Po co adres? Wystarczy numer konta bankowego choćby Caritas Polska, przelejesz na chore dzieci tysiąc, dwa, czy ile uważasz. Adres nie jest konieczny.

Obrazek użytkownika Władysław Ludendorf

09-07-2021 [09:24] - Władysław Ludendorf | Link:

daj spokój, eugenista-nazista od pokrak to 'pinda' czy inna szpara, czy jak tam sam to określa i takiej info i tak nie zapoda, bo nie ma ochoty poczuć egzystencjonalnego bólu na swojej twarzy. Jest gdzieś z Krakowa zdaje się, ale to całkiem spore miasto.

Obrazek użytkownika tricolour

09-07-2021 [10:19] - tricolour | Link:

@luden

A kolega caly czas o tej twarzy. Już pisalem - kolega mieszka w takim kraju, że nie dzieląc się papierosem na ulicy może doczekać się tego, czego komuś życzy.

Na zdrowie!