Tęczowe dzieci

Otwieram szafę - LGBT, konserwę - LGBT, zaglądam do garnka - LGBT, w lodówce też LGBT.
Paradoksalnie upierdliwa nachalność sączenia tej ideologii w ludzkie umysły cieszy.
Już niedługo wszyscy się tą agresją porzygamy - bo Polak, to istota przewrotna.

Ciekawe mają życie. I cele ambitne.
Propaganda LGBT produkuje właśnie taki umysłowy pustostan.
Obiekty seksualnej perwersji
Czy oni są normalni? Zupełnie niezaburzeni? Całkowicie poczytalni?

Nie są normalni. Sens tych przebieranek polega na tym, żeby "normalni" się oburzali, słali petycje, organizowali szturmy modlitewne itd...
Ponad zaburzeniem ukierunkowania popędu stoi tu "psychopata żądny uznania", czerpiący soki z uwagi ludzi zszokowanych tą szopką

A teraz wyobraźmy sobie że te dwa cosie wychowują wspólnie dziecko
To są dewianci, a nie normalni ludzie.Zboczeńcy i dewianci

Dla mnie to ekshibicjonizm w czystej postaci. Podnieca ich to, taka dewiacja. Inaczej tego nie da się wytłumaczyć.
Normalny człowiek zaspokaja swoje, nawet różnorodne, popędy prywatnie, intymnie i nie wywala na sztandary swoich preferencji.
Takie to są pomysły lewactwa. One zawsze niosą za sobą zagładę narodów,  kultur i stosy trupów

Źródło tekstu i zdjęcia
Twitter

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Kaczysta

20-06-2021 [15:27] - Kaczysta | Link:

Jak trzeba mieć n**rane w (lub) na głowie
A może tak na miesiąc wprowadzić taki reżim jak na Białorusi?
Zbydlecenie!!!

Obrazek użytkownika J z L

20-06-2021 [20:18] - J z L | Link:

Gowin: Ataki prawicy na LGBT szkodzą wizerunkowi Polski
To menda !

https://wpolityce.pl/polityka/555478-gowin-ataki-prawicy-na-lgbt-szkodza-wizerunkowi-polski

Obrazek użytkownika tricolour

20-06-2021 [20:37] - tricolour | Link:

@JzL

Ha. Nie menda tylko polityka. Atakuje się po to, by wygrać, a nie po to, by oddać pola.
Popatrz na siebie - wyzywasz, rzucasz się i nic. Nic z tego ciskania nie ma, a pedały robią swoje. Nie gęba na portalu tylko prowadząc kobietę na smyczy zwracają uwage nawet zagranicznych mediów.

Innymi słowy: wygrywają. I tak dobrze, że jakiejś kukły duchownego na tej "paradzie" nie było, ale i na to przyjdzie czas.

Obrazek użytkownika Ryan

21-06-2021 [07:20] - Ryan | Link:

My "Boże coś Polskę...".
Oni "***** ***".
Sam zdecyduj którą Polskę wolisz

Obrazek użytkownika Tezeusz

20-06-2021 [15:37] - Tezeusz | Link:

Mnie jest obojętnie kto komu wkłada do dupska. Skoro im się część i ciała myląich problem. To dewianci  sexualni. Ale wara wam od dzieci. 
 

Obrazek użytkownika Kaczysta

20-06-2021 [15:40] - Kaczysta | Link:

Obrazek użytkownika J z L

20-06-2021 [20:21] - J z L | Link:

Po „Paradzie równości": w coraz bardziej złożonym świecie prosta ideologia LGBT jest wytrychem dla tłumaczenia rzeczywistości

https://wpolityce.pl/polityka/555529-lgbt-jak-mels-marks-engels-lenin-i-stalin

Obrazek użytkownika tricolour

20-06-2021 [20:41] - tricolour | Link:

@JzL

W zalinkowanym artykule sama prawda. Tylko ta prawda sie nie przebije, niestety. Nie ma czym.

Obrazek użytkownika Tomaszek

20-06-2021 [21:45] - Tomaszek | Link:

Coś co było zboczonym porno staje się dla nich normą . Mysle że jednak tylko dla nich . A problemem jest przymilanie się polityków wszelkich opcji do tego szamba i ochrona prawna tych wybryków i niemal prześladowanie przez państwa nawet tych milczących . To próba przejęcia władzy przez jakiś syndykat , a szczucie na ludzi pedałów wszelkiej maści to tylko jeden ze środków .Tego nie trzeba przebijać , to się samo zesra z czasem . Tylko kto ten czas później odda ?

Obrazek użytkownika Tezeusz

20-06-2021 [15:43] - Tezeusz | Link:

To komuna i.dobrobyt przewróciła im w tych chorych łbach. Narkotyki, wódka i wszystko.im się pomieszalo. Rodzice z PZPR i UB kasę im dawali dowoli. Ci się bawili. Teraz napadają na ludziki kościoły .Taka to swołocz.
 

Obrazek użytkownika J z L

20-06-2021 [21:18] - J z L | Link:

Całe szczęście, że człowiek już żonaty...
Bo weź tu dzisiaj idź na randkę i nie daj Boże do czegoś dojdzie

https://pbs.twimg.com/media/E4WTLddX0AQqxfi?format=jpg&name=small

Obrazek użytkownika Tomaszek

20-06-2021 [22:02] - Tomaszek | Link:

Mocodawcy tego burdelu nie mają nic wspólnego  z tymi frajerami na paradach czy innych pikietach czy imprezach . Dla nich to takie spedalone mięso armatnie , które służy im do realizacji ich celów . Gdyby w Polski rząd  na przykład poddał sie dyktatowi Berlina i nie walczył o cenę gazu , nie był w poprzek nordstreamu , pozwolił na upodlenie swoich obywateli niską płacą i dyktatem na rynku pracy i dominację gebelsów w gospodarce i jeszcze rzygnął kasą z ustawy 447 ...ydom . To nawet prezes Kaczyński byłby dla nich demokratą , a i paraady chodziłyby cichutko i opłotkami . To nie swołocz , to frajerstwo w chwili ekstazy i nawet o tym nie wiedzą , a jak się dowiedzą , będzie po ptokach , dupa zwiędła i tylko smród .

Obrazek użytkownika sake3

20-06-2021 [16:08] - sake3 | Link:

Oprócz patrona lgbt Trzaskowskiego kroczącego z debilnym uśmiechem w ,,radosnej paradzie'' dumy gejowskiej prezentowano też inne ciekawe scenki,krzykliwe przebrania i nowatorskie zachowania.Udzielano hurtowo ślubów parom jednopłciowym,ciekawe tylko kto udzieli rozwodu jak ,,małżonkowie'' się znudzą sobą.Będą czekać do następnej parady?Organizatorzy zadbali o szeroką prezentację zdjęć z tej epokowej imprezy.Jedna z fotografii przedstawia ciekawą scenę:brodaty mężczyzna w sukni ślubnej do ziemi stoi obok innego który trzyma kobietę na smyczy a towarzyszy im dziecko.Brakuje tylko Trzaskowskiego z błogosławieństwem.Analizując tę obsceniczna scenkę czekam na głos feministek tak zwykle wrzaskliwych Czy takie uprzedmiotowanie kobiety prowadzonej na smyczy nie budzi ich wrażliwośći,a może pieniądze płynące wartkim strumieniem z ośrodków lewackich do ich kieszeni skutecznie tę wrażliwość stępiają?I pomyśleć,że pocałowanie kobiety w rękę to zbrodnia.

Obrazek użytkownika J z L

20-06-2021 [19:46] - J z L | Link:

Trzaskowski ma tyle wspólnego z miłością i równością, jak mój pies z przyjaźnią do kotów....rasowych

Obrazek użytkownika Pers

20-06-2021 [22:18] - Pers | Link:

sake3
Dlaczego rząd "dobrej zmiany" pozwala na takie obleśne ekscesy?
Dlaczego nie zapakują ich w pociąg i nie wyślą np. do Moskwy, żeby tam sobie rozrabiali? Przecież tam jest bolszewia.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

21-06-2021 [09:51] - Niezalogowany | Link:

"Dlaczego nie zapakują ich w pociąg"

Bo nie jesteśmy totalitarną upadłą Rosją.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

20-06-2021 [16:14] - Marek Kudła | Link:

Profesor Gerard van den Aardweg od 1967 roku prowadzi praktykę psychoterapeutyczną dla homoseksualistów.  W ciągu tego czasu zdołał  pomóc kilkuset homoseksualistom porzucić dotychczasową preferencję seksualną i stać się heteroseksualistami.  Na podstawie zarówno swoich badań teoretycznych, jak i praktycznej terapii profesor stwierdził, że nie można się urodzić homoseksualistą !  Jest wiele rzeczy, z którymi się rodzimy, a które są chorobami. Funkcjonowanie ciała, budowa organów czy precyzja procesów biologicznych nastawionych na obszar seksualności mają na względzie prokreację. Dlatego nonsensem jest uważać, że byłoby normalne, gdyby istniała mała grupa ludzi, która mimo tych wszystkich funkcji, gdy wszystko działałoby prawidłowo, nie mogłaby osiągnąć celu, jakim jest przyciągnięcie odmiennej płci.  Jak świetnie jest to zorganizowane w całej przyrodzie! A u człowieka nagle miałoby być inaczej? To byłoby nienormalne. To oczywiste, że zdarzają się zaburzenia pewnych funkcji.  Jeżeli nie mogą one dobrze funkcjonować, to mamy do czynienia z zaburzeniem instynktu seksualnego, co jest pewnego rodzaju neurozą, w tym wypadku neurozą seksualną.  Homoseksualizm, takie jest moje zdanie, należy do szerokiego obszaru zaburzeń nerwicowych, tak jak nerwica natręctw, szereg odmian kompleksów niższości, depresje nerwicowe, a także właśnie zaburzenia seksualne. Wśród tych ostatnich mamy nie tylko homoseksualizm, ale też ekshibicjonizm, fetyszyzm, masochizm czy pedofilię - nie powinniśmy przy tym zapominać, że jest pedofilia heteroseksualna i homoseksualna. Dlatego nie powinno się uważać homoseksualizmu za zjawisko odosobnione, jedyne w swoim rodzaju.
 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

20-06-2021 [17:51] - Marek Kudła | Link:

Pani profesor Monika Płatek z UW i pan profesor Marcin Matczak zaciekle starają się udowodnić to, że w związkach homoseksualnych rodzi się więcej dzieci niż w rodzinach heteroseksualnych. Podążyłem tym tropem i postanowiłem sprawdzić znane w Polsce pary homosów !
Biedroń i Śmiszek = bezdzietni,
Rabiej i Cessanis = bezdzietni,
Raczek i Szczygielski = bezdzietni,
Anna Gradzka dotąd nie urodiła dziecka .......
No to na jakiej podstawie „wybitni” profesorowie wyciągają takie wnioski ?!  Być może nie profesorów, ale Komisję nadającą tytuły naukowe należy wymienić ?!!!
 

Obrazek użytkownika J z L

20-06-2021 [21:31] - J z L | Link:

Trzaskowskiego wyhodowali, już od dziecka, komuniści, esbecy a największy wpływ na niego miał stary komunista, głęboko nienawidzący Polaków, naszej historii, tradycji, religii, kultury Bronisław Geremek - więc taki efekt tej indoktrynacji, hodowli, nie zaskakuje

Obrazek użytkownika Marek Kudła

20-06-2021 [17:18] - Marek Kudła | Link:

Podobają mi się ci przebrani za psy z kagańcami, na smyczy, pan prowadzący od czsu do czasu przyłoży bacikiem.  Brakuje mi tylko przyczepionych ogonów no i wiszących genitalii - jaj z prąciem między nogami,  ale idą twardo na klanach bez ochraniaczy, poszczekując nawet na obcych.  Oczywiście rozumię, że na marszach równości, oni równają do psów ! 
Brakuje mi również zoofili ! Ta grupa jest wyraźnie szykanowana przez homosów.  Jakby to było pięknie i kolorowo, gdyby wśród maszerujących szli chłopcy z kozami, owcami, oślicami i innymi samicami.  Może znalazłyby się dziewczyny z jakimiś kopulującymi.  Byłoby bardzo interesująco ?!  I nie przejmujmy się tym zbytnio, bo optymistycznym jest to, że ci zboczeńcy nie przyniosą Polsce potomstwa, w odróżnieniu od komunistów !
 

Obrazek użytkownika angela

20-06-2021 [17:41] - angela | Link:

Dorośli, ktorzy jako dzieci zostali adoptowani przez chomoseksualistow, powinny pozwac do sądu  tych, ktorzy decydowali o przekazaniu ich do adopcji parom jednoplciowym i żądać wysokiego odszkodowania.
Duzo slyszy sie, o wykorzystywaniu tychże dzieci seksualnie przez przybranych rodzicow, 
 

Obrazek użytkownika Pers

20-06-2021 [17:50] - Pers | Link:

angela
//Duzo slyszy sie, o wykorzystywaniu tychże dzieci seksualnie przez przybranych rodzicow, //
Masz szerokie znajomości w kręgach homoseksualnych czy taki dobry słuch?
W rodzinach hetero też dochodzi do seksualnego wykorzystywania dzieci.
Prym wiodą tzw. "rodziny zastępcze" promowane mocno przez państwo, które tylko czeka na okazję, żeby odebrać dzieci prawowitym rodzicom. Np. z powodu biedy.
Obecny rząd, niestety, nie zablokował tego procederu.

Obrazek użytkownika angela

20-06-2021 [21:54] - angela | Link:

Pers, za to ty w swojej nienawisci do polskiego rządu, nie chcesz zauwazyc, ze to PiS  zablokowal odbieranie dzieci z powodu biedy. 
To właśnie za rządów PO, a dokladnie za rzadow tych w obronie ktorych tutaj walczysz, odbierano dzieci bo meszki byly w pokoju.
Tak tak persie, bredzisz tutaj bez sensu.

Obrazek użytkownika Jabe

20-06-2021 [22:11] - Jabe | Link:

W jaki sposób PiS zablokował odbieranie dzieci z powodu biedy? Skąd wiadomo, że skutecznie?

Obrazek użytkownika Pers

20-06-2021 [22:38] - Pers | Link:

angela
//w obronie ktorych tutaj walczysz, //
Dla mnie PiS PO jedno zło.
Jaka ty niekumata jesteś.
 

Obrazek użytkownika angela

21-06-2021 [07:41] - angela | Link:

Pers, piszesz "dla mnie" jezeli ty nie widzisz roznicy miedzy PiS  i PO, to nie wypowiadaj się  tutaj, bo ' kumaty' to nie jestes wcale, a tylko zakłamany,   na uzytek tych, co pchają sie do wladzy nie proponujac Polakom nic. 
Ta sterowana tak zwana opozycja, slupy ruskiego i niemieca proponuja owszem, ale biedę głód i zepsucie, degeneracje na kazdym odcinku zycia.
I ty Persie o  to tutaj walczysz, warujesz byle tylko popsuć.
Jestes bezczelny i szkodliwy.

Obrazek użytkownika J z L

20-06-2021 [19:49] - J z L | Link:

Bohaterów Warszawy najzwyczajniej mi żal, że walczyli i oddawali życie za to dzisiejsze, obesrane, godne porzygania miasto.
https://pbs.twimg.com/media/E4U78wkXEAAFk-m?format=png&name=900x900

Obrazek użytkownika Pers

20-06-2021 [19:14] - Pers | Link:

Wymazywanie Ameryki
Evanston w stanie Illinois odwołało 4 lipca z powodu Covid, ale wczoraj odbyło się święto niepodległości niewolnictwa (czerwiec). To pokazuje, w jakim stopniu nasz kraj utracił swoje punkty odniesienia.
W najbliższą sobotę, 26 czerwca, Evanston będzie obchodzić Dzień Dumy opisany jako „głębokie skrzyżowanie społeczności LGBTQIA+ z innymi zmarginalizowanymi społecznościami”.
Kto jest marginalizowany? Czy to nie heteroseksualni biali patrioci?
Kraj, którego założenie jest potępiane i którego Konstytucja jest potępiana jako dokument rasistowski, celebrujący perwersję i zastępujący Georgem Floydem Georgea Waszyngtona, jest krajem, który stracił duszę. Jak kraj, który postrzega siebie jako opresyjny dla wszystkich osób z wyjątkiem białych heteroseksualistów, może wspierać swoją opresyjną hegemonię za granicą?  https://www.paulcraigroberts.o...

Prezydent USA Biden namawiał w Genewie Pana Prezydenta Putina, żeby zezwolił na geyowskie parady w Rosji bo w przeciwnym razie USA uznają, że "w Rosji łamane są podstawowe prawa człowieka".
A ten łobuz, krwawy czekista Putin podobno tylko się ośmiał i powiedział - "takiego wała jak Moskwa cała".
Brak słów na takie barbarzyństwo...
God bless Russia!

Obrazek użytkownika Tezeusz

20-06-2021 [21:04] - Tezeusz | Link:

Persie raz chłopczyk raz dziewczynka od szperaczek.
Ciągle piszesz o LGBT, ciągle ten temat poruszasz. Czyzbyś był nimi zafascynowany. A może ubierasz spódniczki?

Obrazek użytkownika sake3

21-06-2021 [08:20] - sake3 | Link:

@Pers .....Nic tak mnie nie rozśmiesza jak te pompatyczne wyrażenia w stylu Dzień Dumy Gejowskiej.A paradujący zlecieli się tu na darmowe piwo i parę groszy do łapy za uczestnictwo.Widać było,że na licznych filmikach,że pytani przez reporterów nawet nie potrafili odpowiedzieć reporterom po co łażą i ogólnikowych wyuczonych hasełek.

Obrazek użytkownika EsaurGappa

20-06-2021 [20:31] - EsaurGappa | Link:

Daj człowieku spokój tym nieszczęśnikom.Nie oni zawinili,nie oni są winni stanu rzeczy,wierz mi wpadli w sidła które zastawił szatan on to tych najsłabszych swych niewolników wysyła na pierwszy ogień,na pogardę i ludzką nienawiść.

Obrazek użytkownika angela

20-06-2021 [21:59] - angela | Link:

Ott prawda, ale i prawdą jest ze ci nieszcześnicy walczą w przedszkolach, na ulicy, w Kosciele, zeby  obdarzyc  tym nieszczęściem wszystkich.

Obrazek użytkownika EsaurGappa

21-06-2021 [07:36] - EsaurGappa | Link:

Myślę że nie tyle walczą by obdarzyć tym nieszczęsciem innych,a są żywą reklamą innego "lepszego" społeczeństwa,chcą ze swojego cierpienia uczynić symbol walki z Bogiem.Są bardzo niebezpieczni w grupie,dlatego diabeł scala to skupisko dusz zagubionych i przedstawia ich jako ofiary chrześcijańskiej cywilizacji.

Obrazek użytkownika J z L

21-06-2021 [08:17] - J z L | Link:

W starciu LGBT vs tradycyjna Polska, nie chodzi o przywileje dla gejów. Chodzi o likwidację tradycyjnych wartości,w tym rodziny i katolickiego charakteru narodu polskiego. To wojna hybrydowa.
Dezinformacja jest jednym z jej elementów

Obrazek użytkownika Ryan

20-06-2021 [23:26] - Ryan | Link:

Wczoraj w Warszawie to nie była parada równości. To była parada wywyższania się mniejszości mająca na celu narzucenie swojej narracji większości
Organizowanie parad sodomitów w Warszawie przez buca i narkomana Trzaskowskiego jest przejawem nacjonalizmu i gigantomanii.

Obrazek użytkownika J z L

21-06-2021 [08:19] - J z L | Link:

Mężczyzna to mężczyzna, kobieta to kobieta. Chłop w szpilkach i w wypchanym staniku to dla mnie osobnik chory psychicznie i zwykły dewiant.
Dno 

Obrazek użytkownika Ryan

21-06-2021 [07:18] - Ryan | Link:

Rada Miasta Monachium wnioskuje do UEFA, aby na mecz Niemcy-Węgry podświetlić stadion w tęczowych kolorach jako „znak protestu przeciw homofobicznym Węgrom”. Nowa odsłona genderowej nienawiści - symbolicznie w Monachium - kolebce faszystowskiego totalitaryzmu. Powrót do korzeni

Obrazek użytkownika Ryan

21-06-2021 [21:05] - Ryan | Link:

W USA było niewolnictwo, KuKluxKlan, segregacja rasowa, karanie homoseksualizmu. W Niemczech był nazizm i obozy koncentracyjne.A ambasadorzy tych krajów pouczają nas w sprawie tolerancji dla pedalstwa

Obrazek użytkownika Pers

21-06-2021 [21:41] - Pers | Link:

ryanek
//ambasadorzy tych krajów pouczają nas w sprawie tolerancji dla pedalstwa//
No... To jest problem.
Ciekawe co by powiedział ryanek jak by nas skrytykował rosyjski ambasador?
On mógłby to zrobić z czystym sumieniem. U nich parad dumy geyowskiej nie ma.
No ale oni zacofani są... :))))))))))

Obrazek użytkownika EsaurGappa

21-06-2021 [23:53] - EsaurGappa | Link:

Ty bucu podły...,swą zapyziałą gadaniną o szalonej Rosji potwierdzasz tylko kim w zasadzie jesteś.Wiem wiem na Togo,w Sri Lance,na Węgrzech też nie ma parad równości i wyobraża sobie że na Grenlandia też ich nie ma,ale ku...A w Polsce są więc mam wyj...ne na ruskich że  u nich nie ma,bo to że ich nie ma to nie znaczy że pedalstwo,dewiajcje,radykalny ateizm,islamski fundemantalizmu,mafia,szalejaca narkomania,terroryzm,antifa nie istnieją!Tam jest wielkie bagno,nic więcej.Ludzie ze wschodu nigdy nie potrafili zaprzyjażnić się  z Polakami,pokochali francuskie pachnidła i niemiecką butę...a Polaków traktują jak ...Marzę o tym by zwykły Siergiej,Raisa i mały Iwanek,moi sąsiedzi żyli dobrze i dostatnio,bo jestem chrześcijaninem i chrześcijańskie mam obowiązki jak na Polaka przystało a wielmożne państwo Rosyjskie to wobec kogo od setek lat ma obowiązki jak nas niszczy i okrada?I jeszcze jedno o by dokopać  Rosji,czy wie Wielmożny wszystko wywąchający Pers jaki promil zaginionych dzieci na 100,000 tys mieszkańców odnotowano w 2019 roku ?No wiesz pan, handel dziećmi,niewolnictwo i prostytucjah,organy wewnętrzne na zamówienie i takie tam błache sprawy nie to co LGBT prawda.Ja wiem jak upadła Rosja tak samo jak Usa i przeraża mnie wielki dom tych co z drugiego szeregu zawładneli światem...to nie ruscy to nie 
żydzi to nie niemcy nie japońce nie amerykańce ...po prostu oni.