Szuru – buru, kuku na muniu…

Polecam autorski wpis blogera Humpty Dumpty
Super czytanie,znakomita analiza stanu umysłu Rosji i naszej tutejszej sowieckiej jaczejki z "kociej wspólnoty" 

Rosyjski punkt widzenia na byłe kraje poddane Związkowi Sowieckiemu wyznacza ciągle ten sam apetyt, jaki zaobserwować można było już u Iwana IV, zwanego Groźnym, aczkolwiek przydomek Szurnięty byłby bardziej na miejscu.

Nic dziwnego, że uważający się chyba za inkarnację Iwana Szur…, pardon, Groźnego, niejaki b. pułkownik KGB JE Prezydent Rosji Władimir Putin tęsknie spogląda na zachód.
Nie tylko spogląda. Jego tęsknotę aktywnie wspierają działające za kremlowskie srebrniki ośrodki „myśli polskiej” (a także węgierskiej, niemieckiej, czeskiej, słowackiej, litewskiej, łotewskiej, estońskiej, rumuńskiej czy bułgarskiej) aktywnie zmierzające do osłabienia NATO, przede wszystkim zaś – obalenia rządu, który Kremlowi się nie kłania.
Kolejny odlot szurów każących nazywać się „polskimi narodowcami”:
Rozpad bloku sowieckiego, przeciwwagi imperialnej hegemonii globalizmu, zapoczątkował kolonizację gospodarczo-finansową Europy Wschodniej, proces ten nazwano transformacją polityczno-gospodarczą. Było to szalbierstwo tysiąclecia, przeprowadzenie którego przyspieszyło ku finalnemu Endlösung z wykorzystaniem epidemii zakażeń wirusem Sars-Cov2. Najwyraźniej był on wypuszczony z laboratorium lub kilku, które wypracowują broń biologiczną pod egidą globalistycznych elit w ich interesie.
Wspieranie czy uczestniczenie w tym przestępstwie ludzi, choćby nieświadomie, prowadzi do ich ostatecznego zgnębienia, odczłowieczenia w upodleniu i demoralizacji aż do ich ubezwłasnowolnienia niczym w obozie koncentracyjnym. Globalny obóz koncentracyjny jakby przygotowuje zur besonderen Behandlung, do gazu (A. Borowski, ”Człowiek z paczką”). Aby większość została unicestwiona – w odróżnieniu od kompradorskiego rządu – nie leży w interesie narodu polskiego wespół z innymi, zintegrowanymi uprzednio w organizm państw demokracji ludowej.
W ich interesie jak i Polski jest obecnie restytucja tego bloku politycznego – w postać krajów neutralnych, niepodległych presji i manipulacji imperialnych hegemonów. Krajów wolnych od kolonialnego ucisku i eksploatacji wyniszczających ludność likwidując większość by wyselekcjonowaną resztę wykorzystać jak raby i zwierzęta.
Wyzwoleni spod uciążliwej kontroli, wepchnięci zostaliśmy pod o wiele bardziej perfidne i zabójcze jarzmo, jakim jest imperializm amerykański w służbie syjonizmu. Widać również, że Unia Europejska zdradza oblicze ekspozytury globalistycznych interesów, przeto członkowstwo w niej w tej postaci nie jest bezpieczne dla polskiego społeczeństwa. Jest ono mamione jałmużną takich czy innych dotacji przyjmowanych przez kompradorskie rządy uzurpatorów, które nie informują obywateli o konsekwencjach zatwierdzanych umów przemyślnie skonstruowanych, jak na przykład Traktat Lizboński czy ostatnio Fundusz Odbudowy – obligujący Polaków do spłacania zaciągniętych kredytów przez inne państwa w lichwiarskim systemie finansowym.
Europejczycy ze wschodniej połowy Starego Kontynentu byli od wieków gnębieni i okradani przez oprawców zachodnich, nastał czas powiedzieć dosyć. Zostaliśmy obłudnie i podstępnie wykorzystani do rozbicia bloku sowieckiego a potem wciągnięci do systemu, który jest gorszą tyranią kolonialną pod zarządem szalbierzy globalnej finansjery. Wyniszcza bowiem nie tylko gospodarczo, lecz również biologicznie; za pomocą lobbystów i politycznych prostytutek Unia Europejska jest sterowana.
W interesie państw Europy Wschodniej jest współpraca i utrzymanie pokoju i nie dać się wykorzystać jako narzędzia w rozgrywce imperialistów dążących do rozbicia Rosji by zawładnąć jej bogactwami naturalnymi, które wykorzystane będą do powiększenia potencjału ekonomicznego i technologicznego globalistycznej oligarchii i ciemiężenia zwyczajnych ludzi.
Potrzebujemy osiągnąć niezależność na wzór Białorusi prowadzącej politykę dla dobra własnego społeczeństwa. Zbliżenie się do tego państwa i współdziałanie z nim jest naszym celem. Zaś Stany Zjednoczone są dzisiaj republiką bananową syjonizmu i finansjery, partie polityczne to dwie strony tej samej monety, bez względu na to, która wygrywa wybory i tak rządzą srebrniki w ręku faryzejskich mafii globalistycznych. Elekcje i demokracja – to fikcja dla naiwnych, zakulisowo rządzą ludzie spoza jawnych wyborów. Oni ustanawiają reguły gry w nihilistycznym systemie korumpującym polityków, oficjeli i deprawującym całe społeczności jak nigdy przedtem w historii.
Oto jak ma wyglądać Polska; mamy być niczym Białoruś wolna, niepodległa i demokratyczna. ????

Co prawda z tym samym prezydentem co najmniej przez lat 30 (Łukaszenka – demokrata panuje od 20 lipca 1994 r.), bez możliwości manifestacji innych niż prorządowe, ale przecież to dla naszego dobra.
Wszak antyrządowcy na Białorusi są sterowani przez soldateskę amerykańską, Watykan i białych Polaków. Może jeszcze przez nacjonalistów fińskich w połączeniu z francuskimi faszystami. ????
Tak naprawdę za nimi jednak kryją się Żydzi. Syjonizm bowiem postanowił opanować Europę (szczególnie Centralną) i robić Rosję.

Proste, prawda? „Narodoffcy” przecież wiedzą lepiej, jak jest. ????
Na dodatek w Polsce roi się od Żydów oraz pożytecznych idiotów Sorosa, propagujących szczepionki, które przecież mają wymazać nas z mapy świata tak, by wreszcie mogło zaistnieć Polin.
Cała nadzieja w Putinie, który obroni Polskę przed żydowskimi zakusami sorosowo-gatesowymi.
Wielka odezwa do Narodu polskiego kończy się takim oto przesłaniem:
W obliczu upadku moralnego i politycznego Stanów Zjednoczonych i Unii Europejskiej, Polska wraz z państwami Europy Wschodniej by przetrwać musi dążyć do neutralności politycznej występując z NATO jako organizacji militarnej na usługach angloamerykańskiego imperializmu oraz z Unii Europejskiej jako ekspozytury globalnej finansjery syjonistycznej. Hasłem tej walki o samostanowienie i wolność ludów Europy Wschodniej niechaj będzie ”dekolonizacja,” jak kiedyś była nim solidarność w dążeniu do demokracji – słowa bezpowrotnie skompromitowanego przez zgniłe elity kakistokracji Zachodu.
Kakistokracja to inaczej rządy najgorszych. Najwyraźniej zbrakło tych najlepszych – Jaruzelskiego, Hoeneckera, Kadara czy Ceaucescu. Brak także im odpowiednich dalej na Zachód. ????
Przyznam, że gdybym spotkał piszącego cytowane wyżej słowa bydlaka naplułbym mu w czerwoną antypolską gębę.
Skurwiel jawnie tęskni za minioną już demokracją socjalistyczną połączoną immanentnie z miłującą pokój (a nawet kuchnię, łazienkę i balkon, nie wspominając o garażu oraz piwnicy – pod warunkiem, że cudze) bohaterską Armią Czerwoną.

Najwyraźniej dziesiątki tysięcy sołdatów, wyposażonych w sprzęt i rozsianych po Polsce (główne ośrodki to Legnica – Wrocław oraz Borne Sulinowo i Kłomino) a także kilkadziesiąt głowic nuklearnych przemyconych prawem kaduka na teren Polski żadną miarą kolonializmem nazywane być nie może.
Co innego USArmy. Ich obecność najwyraźniej przeszkadza, zwłaszcza w połączeniu wszystkich Sławian w jeden organizm.
Ja rozumiem, że Polska to wolny kraj, i nawet największy czerwony ciul może przybierać patriotyczne pozy.
Są jednak granice. Oto wyrosło nam już pokolenie nieznające z autopsji czasów minionych. Opowieści staruszków traktuje podobnie jak my kiedyś opowieści o II wojnie światowej czy też o odbudowie Warszawy.
Że taka cezura istnieje zaświadcza film Alternatywy 4. Widać już wyraźnie, że krąg osób, które śmieszy, powoli się kurczy.
Nawet dla urodzonych pod koniec minionej epoki świat w nim przedstawiony jawi się nudnawym i pełnym niespotykanych realnie absurdów wymysłem.
Szkoda więc czasu na jego oglądanie.
Dlatego musimy być czujni. Póki jeszcze pamiętamy. Bo czerwone złamasy nie zaprzestają walki. Owszem, my dla nich jesteśmy po trzykroć straceni.
Ale gra idzie o pokolenie, które nie znało tamtej rzeczywistości. Które nie znało panoszenia się ruskich wojaków. Ba, pokolenie, dla którego nauka języka rosyjskiego jest zwykłą nauką, a nie kolejnym elementem czynienia z nas poddanych czerwonego caratu.
I dlatego nie jestem w stanie pojąć, dlaczego ciągle tolerowani są różnego autoramentu paliaczki, publikujące antypolskie materiały.
Ktoś przecież to wszystko czyta. I ktoś, co gorsza, w to wierzy.
Nie dziwmy się zatem poparciu, jakie otrzymują jawnie odlotowe fantazje Brauna.
Jeśli nie robimy nic, by przynajmniej ograniczyć wpływ medialny rosyjskiej V kolumny, mamy małe szanse na zwycięstwo.
Historia I RP uczy wszak, że demokracja w starciu z satrapią nie ma szans, oczywiście w dłuższym przedziale czasu.
Postawiliśmy na walkę z LGBTQwerty, i chwała za to. Jednak w tej materii opór społeczny jest wystarczająco duży.
Tymczasem nie robimy nic, by faktycznie przeciwdziałać ruskim agentom.
Doprawdy wstyd, że nawet facebook robi w tej materii znacznie więcej i w zanadrzu likwiduje rosyjską trollownię.
A my, mieniący się spadkobiercami Żołnierzy Wyklętych, pozwalamy na największą w historii dywersję medialną.
Prędzej, czy tylko ciut później, doczekamy się więc efektów.
I oby nie były na miarę roku 1717.

http://pressmania.pl/szuru-buru-kuku-na-muniu/

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

21-05-2021 [06:00] - Tezeusz | Link:

Nie do końca.  Np. wiele takich  materiałów na ten temat, jak  fakty, wypowiedzi sowieckiej agentury itp.trafiły gdzie potrzeba i to nie tylko na portale internetowe w tym Fb ale do Posłów ,urzędników wymiaru sprawiedliwości itp....Z tego co wiem i wiele innych podobnych materiałów są poddawane szczegółowej analizie co do zawartych treści i faktów. Co dalej to już nie do mnie należy. Ujawniamy dalej sowiecką agenturę, antysemityzm, antypolskosc.  Pokazujmy w sieci..Pokazujemy konkretnych ludzi ich postawy i wypowiedzi...
Wiele takich zawiadomień, jak czytam, trafiło juz do Prokuratury  a ich treści są publikowane w sieci. Wystarczy przeczytać.