Zdjęcie 23/253: Informacje…

Nie było znaku zakazu postoju czy zatrzymywania się i postoju. Więc tak stałem i zastanawiałem się, nad spójnością i przekazem tego, co przed wjazdem na jedną z ulic zobaczyłem.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

14-05-2021 [16:14] - Marek1taki | Link:

Nowa "normalność" to nie tylko pandemia.

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

14-05-2021 [17:28] - Zbyszek_S | Link:

@Marek1taki: To stare zdjęcie :)
Aczkolwiek, liczba komunikatów "dziwnych" kierowanych do ludzi mnoży się jak grzyby po deszczu i trochę wprawia odbiorców w osłupienie :)